3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • DarkSector
    #3042
    Nem vágja le...
    csapkodom, de mintha betont ütném....
    Sejtettem....mert elég egyértelmű volt...na most aztán faxa.

    Elméletileg a nagy karddal kell levágni, hogy a két betonkocska közé lecsapsz nem.
    Vagy akciógombra magátol kéne csinálnia?
  • Maxtreme
    #3041
    Mert?
  • Maxtreme
    #3040
    Pedig azt kell csinálni.
  • DarkSector
    #3039
    Én azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ha kinyírtam azt a nagy pókszerű szörnyet, a múzeumba akkor mit tegyek.
    Mert annyit kihámoztam, hogy a halott őrnek kellene az újlenyomata, de a karddal levágni nem tudom a kezét....

    Talán BUG?
  • DarkSector
    #3038
    "A sok szájbarágós vérpistis konzolshit sajna ezt teszi."
    ????
    pont hogy fordítva!!!
  • DarkSector
    #3037
    Na ezért nem szeretik sokan....
    Hozzá vannak tunyulva az FPS-ekhez, meg a könnyed megyek lövök azt felszedek 1 kék kulcsot, meglesem a kék jelzésű ajtót, és megyek lővök találok zöld kulcsot.......
  • Dimitrii
    #3036
    köszi eddig nem volt gond ment minden simán mert ébn arra gondoltam hogy locsolok bele pálinkát aztán ahogy iszik a csótány majd oda hordja és jöhet az öngyújtó és már ég is.De azért az alap dolgok mennek ám vízből kábel ki stb stb.
  • Shep
    #3035
    Hát de most őszintén mit vársz mikor az eladási listák élén mindig valamelyik Sims áll, vagy éppen a COD valamelyik része amik ugye nem éppen az összetett puzzle-ökről híresek :) Ráadásul a tevében is mi a sláger adás a Barmok közt, meg Kólika só, amik szintén nem a gondolkodást elősegítő kategóriába tartoznak, de még csak nem is az ismeretterjesztőbe.
  • Maxtreme
    #3034
    Elhülyült a nép, sajna ez van. (tisztelet a...)
    A sok szájbarágós vérpistis konzolshit sajna ezt teszi.
  • Kandurex
    #3033
    az ilyenek miatt szűnik meg a körökreosztott jóságok, a komolyabb és érdekesebb játékok, helyette mennek az agyatlan lövöldék
  • Istencsászár
    #3032
    Ez sem egy nehéz feladat... molotov koktélt csinálsz, ragasztóval és kiszámítod hogy mennyi idő alatt robban fel, amikor odajön a kis sencie és elkezd vért szívni, rádobod, ő visszaballag és felrobban, ugy hogy leégjen a fészek...

    komolyan kezdek vélni egyesektől, hogy ilyen primitív feladatokat sem tudnak saját kútfőből kitalálni:(
  • Dimitrii
    #3031
    hello azt kérdezném mit kell ott csinálni ahol lézer zárja el a kaput és az a kis csótány szerű valami iszik a vérből és vissza megy a keltetőhöz bróbáltam már piával elárasztani a vért meg minden de semmi help köszi
  • Maxtreme
    #3030
    Szerintem nem. Itt az epizódikus részekre bontás nem úgy értendő mint pl a hl2 esetében vagy ahogy SIN esetében is tervezték, (csak sajna nem jött össze a dolog, mivel1-nél több a meg sem jelent belőle)
  • DarkSector
    #3029
    Íme egy kreatív játék, és ha nem kell kulcsokat keresgélni az ajtókhoz, akkor elakad...
    :P
  • grebber
    #3028
    Mosat amúgy akkor ennek a gamenek lesz több része /epizodja?? Mert gamekapocs cikkben nagyon úgyírták hogy nem.
  • wesker24
    #3027
    Jelenéleg épp a csatornában vagyok és kihuzom a lábelt a vizból elzárom a csapot erre a tűz elalszik mehetnék a létra felé de ott van az a köcsög feket valami és mindig megöl ! Tudom hogy a lámpát kéne használni de nem világithatok mindenfelé ! Mert ha elöre világitok akkor hátulról támad le ha meg elölröl akkor forditva !! Már próbáltam vagy 10x-szer de nem jött össze ! Próbáltam gyorsan megcsinálni erre az sem jött össze ! Hogy az istenbe kell megcsinálni ?
  • kryst
    #3026
    Sikerült megoldani! Thx.
  • Istencsászár
    #3025
    Törd be, gyujtsd fel meg egyebek... nem hiszem el hogy ez nehézséget okoz egyeseknek:I
  • kryst
    #3024
    Az asztalt már elhúztam, anélkül nem is tudtam volna bemenni! Amikor muksó beszél utánna nem tudom mit kell csinálni, mert nem nyílik az ajtó amielőtt áll.
  • Frank99
    #3023
    esetleg nem tudod elhúzni az asztalt?
  • Frank99
    #3022
    jáccá' mariót.
    sztem.
  • kryst
    #3021
    Hali!
    Valaki mondja már meg, hogy mindjárt az elején a játéknak, van egy olyan rész, hogy egy faszi áll egy ajtónál. És nem bírja kinyitni. Viszont én sem tudom kinyitni az ajtót. Ha visszamegyek akkor már be van omolva az út ahonnan jöttem. Egyébként úgy lehetett bejutni erre a helyre, hogy el kellett húzni egy asztalt. Köszi előre is.
  • ronso
    #3020
    Falat?? melyiket?
  • DarkSector
    #3019
    Azt sem tudtad feltelepítení?
  • Magiszter
    #3018
    Azt nem tudom, mert azzal nem játszottam annyit hogy körbejárjam az egész várost.
  • DarkSector
    #3017
    és feleakkora mint a gta vc....
  • Istencsászár
    #3016
    Ki kell robbantani a falat...
  • Magiszter
    #3015
    Én már refjexből lehúzom a hangfalamon a hangerőt mikor netezni megyek
  • Magiszter
    #3014
    Hát igen. a Centrál Park kb 3x akkora mint a falu amiben lakom
  • Shep
    #3013
    Egyébként tudjátok mi az egész játékban a leges legrosszabb?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a szaggató roppant idegesítő zene ami itt szól a topicban
  • DarkSector
    #3012
    Milyen vc-ben?
    pontossabban?
  • ronso
    #3011
    Hello

    Ma tettem fel a gamét,de már elakadtam.mi a rákot kell csinálni a vécében a parkban..már mindent kiprobáltam.Ha valaki tudna valami okosságot..Köszi
  • DarkSector
    #3010
    Találtam vizes autómatákat, és nem tudtam, mi a tökömre jók, aztán proba után kitaláltam...
    Naon ötletes....
  • DarkSector
    #3009
    Jah én töltésként fogtam fel az epizódokat, engem nem zavar különössen, mert ígyis-úgyis folytatódik.
  • DarkSector
    #3008
    Ez a lényeg.
    Légy kreatív!!!

    Én például úgy oldottam meg, hogy fogtam 1 hosszú vasrudat, a korláthoz álltam, és szépen a kábelt eltóltam jobbra, hogy beakadjon a letépett csőbe, ami a korlát jobb felén van, vagy maga a korlátba akazd be, és utána mehetsz az ajtó irányába....
  • DarkSector
    #3007
    Jogos.
    De az irányítás nem szar, hanem új. Az autós rész, meg örüljünk hogy belefért.
    Nem értem, hogy ez a 2 dolog miért hiba?
    Mert valakinek nem tetszik?

    A hiba amit tapasztaltam eddig, hogy afaxi arcán néha furán viselkedik az árnyék.
    De ha hibákat is nézzük, mert hibátlan játék ugye nem létezik!

    ELTÖRPÜL/NEK A SOK FAXA ÚJSZERŰ MEGVALÓSÍTÁS MELLETT, MIG MÁS JÁTÉKBAN CSAK HIBÁK VANNAK, DE SEMMI ELLENSÚLLYOZÁS.

    Én így gondolom.
    És igenis lehet istenítení, bármelyik másik játék mellé bátran oda merem állítaní, hogy " ...na igen!!"
  • Shep
    #3006
    Hát nekem is eltartott 1 hétig, de a végén nagyon látszott ez az epizódos dolog, reméljük nem kell megint vagy 6 évet várni a köv. részre.
  • Istencsászár
    #3005
    Én úgy játszottam mint ha egy sorozatot néznék, minden nap egy epizód ( este nekieste, letoltam egy óra alatt ) így tartott egy hétig ( a visszaemlékeztetők zseniálisak voltak! ), tökéletesen szórakoztam:) igaz ujrajátszani nem fogom, várom a folytatást, mert elvileg nincs vége, és a játék elkelt több mint 1 millio példáyban ( és még a PS3 verza kint sincs ) szóval várható egy esetleges folytatás is...
  • Shep
    #3004
    Valakinek nincs meg pdf-ben az a guru, vagy GS amiben az Alone-t értékelték?
  • Shep
    #3003
    Akkor lehet, egyébként nekem is tetszett a játék, bár tegnap az utolsó autós résznél sikerült kiesni a pályából, ill inkább aláesni :) de tényleg nagyon jó játék volt, eltekintve a befejezéstől. A fő gondom az volt amit már lentebb is írtam ,hogy tényleg ott a sok lehetőség, de igazából kihasználatlanul maradtak ezért és pár kisebb-nagyobb hiba miatt csak 100/84, viszont az újrajátszási faktora számomra nem túl magas, aztán ki tudja :)