70
Focus dízelmotorral
  • Shan
    #70
    Kösz, Mentol!
  • DJ Bee18
    #69
    ez az amibe nem lehet belekötni még a régi Suzukiknál is, az a megbízhatóság
  • ngcsnet
    #68
    8. Suzuki? ez valami vicc, ugye?
  • DJ Bee18
    #67
    PSA dízelek az élmezőnyben vannak. Igen. A PSA dízelek között.

    Na ezt írd csak be valamelyik autó fan topicba... Akkor melyik dízel a jó??
  • Mentol
    #66
    Elsőre fura. Nekem soha nem volt dízel autóm, pedig az teljesen más, mint a benzines.
    Az első, amit meg kell szokni, hogy kb.4000-nél már érdemes váltani, mert ott már csak hangos, de nem erős. Ugyebár a Calit meg tolni kellett, és pont ott indult el, ahol ezt már kapcsolhatod feljebb.
    Viszont tetszett, hogy ha jól elkapod a váltásokat(vagy automatát veszel), az olyan érzés, mintha egy mozdonnyal utaznál: húz, mint a barom.
    Fontos még, hogy fele annyi üzemanyagból kijössz, mint a Calinál, sőőőt!

    Gondolkodom, egy kis tuningon, mert azért ennek ki lehet tágítani a hasznos ford.szám tartományát, és több erőt is lehet beletenni.

    Egyébként a Focus, mint olyan nekem nem tetszett, de 1 hónap után már megszerettem. Kényelmes(bár az üléseknek sokkal gyengébb az oldaltartása), és minden kézre áll.

    Szerintem jó kocsi!
  • Borg
    #65
    Hogyne, PSA dízelek az élmezőnyben vannak. Igen. A PSA dízelek között.
  • Shan
    #64
    Ezt a 39-re mondod?

    Mentol, te vagy az én emberem!!! :)))
    Megéri, vagy nem éri meg átülni? Ennyit szeretnék (ráadásul az olcsóbb tddi-be)
  • Mentol
    #63
    shan olvass vissza te is! Amúgy én is Caliból ültem át 1.8TDDi Focusba...
  • Shan
    #62
    2000-es calibrám van, pont ezért kell dízel, ezt nem is értem miért mondod. fogyasztás/menetteljesítmény a lényeg!!
  • Mersant
    #61
    napi 100-150 km re szerintem nem kell dízel, vegyél 1 benzines 1800 vagy 2000est. az én környezetemben 3 focus van, 1 dízel, azt szídják, de a másik 2 fasza. ;-)
  • Shan
    #60
    Pözsót ismerem, fateromnak 1.4 hdi-je van...
    Igen, szar autó. mechanika, elektronika szar.
    kívül szép, belűl szép (szubj.) a motorjával SEMMI gond sincs, nem fullad le, "alul" erőtlen, de aztán megy rendesen. alul--->1800-2000 rpm alatt.

    de hagyjuk, lécci a pözsó témát, ez nem az a topic. ez ford dízel topic. Nem kell összehasonlítgani más autóval, más motorral.

    A FORD dízelei közti különbségek érdekelnek...(tartósság, megbízhatóság, élettartam, fenntartási költség, menettulajdonság, fogyasztás)

    Tényleg: én 4-5 évest szeretnék venni (annyira telik pénzemből), 70.000-140.000 futott km-esek vannak számít nekik a 140.000 km?

  • Botond #59
    Velük fejleszt az mit takar? BMW dízeljei messze a legjobbak a világon,persze,hogy onnan akar lízingelni a pözsö is. Nem is csoda,amiket most a fordnak ad el az egy hulladék. Tudom motorkarakterisztika,de ha szar,akkor szar.
  • DJ Bee18
    #58
    tojok mostmár bele, nem érti meg úgyse, hogy a PSA dízelek az élmezőnyben vannak. Most a BMW is velük fejleszt egy 115 meg egy 160 lovas motort, akkor a BMW is szar lesz?
  • Mentol
    #57
    Ja, és most visszaolvastam:
    borg: neked van, volt Fordod? Esetleg dízel Fordod? Szereltél már ilyet? Netán Ford dealer vagy? Ajánlom figyelmedbe a legelső hsz-t!
    Egyébként ez tényleg így van???: "A TDCI a pözsótól van benne." Csak azért kérdem, mert az általam linkelt forrás szerint a TDDi továbbfejlesztése.

  • Mentol
    #56
    Most akkor itt is elmondom a tapasztalatom(főleg a statbuziknak):

    Manapság egyre kevesebb egyedi autó készül, köszönhetően a globalizálódásnak. Ennek az az eredménye, hogy óriási konszernek gyártják ugyanazt a szart különböző neveken (ld.: GM). Mostanra lejutottunk oda, hogy még külsőleg sincs semmi különbség "két" autógyár modellje közt(pl.: Fiat-Suzuki - a Suzinál SX4nek hívják). Rengeteg "különböző" autónak ugyanazok a fődarabjai.
    Innen nézve igaza lehet borgnak a pözsó-szállal kapcsolatban.
    DE, szerencsére a gyártók néha megpróbálják a közös masszát különböző szempontok, és lehetőségeik (K&F) szerint jobbá tenni. Ezért azt gondolom, hogy nem igazán szerencsés mégse a borg-féle pözsós dolog.
  • DJ Bee18
    #55
    tudod mit, játszunk. Milyen márkák használnak PSA motort?
  • DJ Bee18
    #54
    baszki a Pözsó egy szar, nem vennék soha, szar az elektronikája, váltója, futóműve. De ezerszer mondtam olvass valós tapasztalatokat, teszteket, őszintén mennyit érdeklődsz az autók iránt??
  • DJ Bee18
    #53
    Végig a csak Ford Focus megbízhatóságáról beszéltem. És Hányszor mondjam még, nem a motor a fő hibaforrás a Peugeotokban.
  • Botond #52
    A fiat dízeles saab az egyik legmegbízhatatlanabb autó. 2 éve az év égése volt az a kocsi. Még a fiat meg az alfa is megelőzte,közröhely volt.
  • Botond #51
    Motor karakterisztika ide vagy oda,nekem egy dízel ne fulladjon le. Nekem egy szar mazdám van,az sose fullad le,pedig nejem erősen rajta van a témán a friss jogsijával. :-P

    Mazda B2500,mielőtt kérdezed és 3 éves. :-) Sose volt semmi baja,azt leszámítva,hogy nem elég nagy,mert eddig 2x is nekem jöttek,mert nem vették észre... egyszer álló helyzetben találták el. :-D
  • Borg
    #50
    Aha, szal nálad sok vélemény alapján alakult ki, de ha valaki statisztikát készít többtízezer esemény, vélemény alapján, az meg nem mérvadó :DDDD

    Tudod mit, vegyél fordot. Meg pözsót is.
  • DJ Bee18
    #49
    csúsztatsz, TDCI-ről volt szó, te meg egyből mondtad szar Pözső nem kell, és egyszerűen nem bírod fölfogni, hogy a PSA motorok rengeteg modellben teljesítenek szolgálatot, japán Mazdádban is...
  • Borg
    #48
    Pözsótól származó motor van a Fordban, ennyi. Az, hogy a végső karakterisztika, és az autó egyéb elektronikáihoz módosították a motort, vajmi keveset jelent.

    De hol a fordod a top10-ben?
  • DJ Bee18
    #47
    hagyd már azt a Pözsőt, mondtam már, hogy szar rajtuk sok minden, de nem a TDCI-ben, tudom utólsók a franciák, de a Fiat is, az 1,9 150 lovasok dízelük meg a Saabban van, mégse szar...
  • DJ Bee18
    #46
    mondtam már olvasgass 1,6 TDCI Focus, 1,6 CDH Mazda 3, 2,0 TDCI Mondeo, 1,6 TDCI C-Max teszteket, használtteszteket, tulajdonosi véleményeket. Nincs okom védeni, nem használt a család Fordokat, de sok vélemény alapján alakult ki nálam ez. Nem hazudok, te se, csak nem mélyültél el benne...
  • Borg
    #45
    top gear survey 2005

    Tessék, 2005-ös statisztika, méghozzá az emberek szavazatai alapján.

    A top10-ben említés sincs fordról, ellenben a last10 meg tele van pözsóval. De biztos ők is hülyék mind, mind a 76000 ember.

    De az is biztos "hamis", hogy a 8 autó kategóriából 6-ot japán autó vitt el...

    És a 2003-2004-2005-ös adatok is fedik egymást, kb ugyanazok a márkák kerültek be a top10-be, és a last10-be is. Ja nem! Várj! 2003-ben a Ford Galaxy benne volt a LAST10-ben. Bocsi.

    De részemről itt vége, győzzön meg benneteket amikor majd a japán autó vontat a szervízbe :)
  • DJ Bee18
    #44
    a saját fegyvered, nem az én ötletem volt
  • DJ Bee18
    #43
    Allg. Fahrzeugelektrik
    Motor
    Kühlung / Heizung
    [b]Räder / Reifen
    stb.
    Meg olvastam is autós oldalakon...
  • Mentol
    #42
    Idézek:
    "A két motornál a blokk ugyan az, csakúgy mint a főtengely, a hajtókar és a dugattyú . A fő eltérés a befecskendező rendszerben van (és ehhez kapcsolódóan az elektronikában)"
  • DJ Bee18
    #41
    megbízhatósági stat.
    De ez csak azért, mert megkérdőjelezte a Ford Focus megbízhatóságát, pedig biztos te is ezt hallottad, ha már ilyet vennél :)
  • Borg
    #40
    Azért nem kicsit lol, hogy ennyire hülyének nézed őket, hogy a defekteket is beleszámolják, ugyanakkor azt meg nem akarod belátni, hogy az általad linkelt táblázatnak mi az alapja.
  • Mentol
    #39
    Esetleg nézz el a Focus Club oldalára, vagy olvasd el ezt: TDDi vs TDCi
  • DJ Bee18
    #38
    Szinte új autó. Se km, se használtsága nincs. De még ha van is valami baja, azt garban intézi a szervíz, és nem jut el az adachoz a pannenstatistik-ba.

    De a többiekre is igaz ez... Vicc amit művelsz már. Ebből már csak büntipont adással mászhatsz ki...
  • Shan
    #37
    Milyen táblázat ez? nemtok németül. mi az a pannen?
  • DJ Bee18
    #36
    és akkor ki a 2. legjobb?? Ne varrd a nyakamba az ADAC statisztika hibáit, te hoztad föl, ezzelm érveltél ellenem..
  • Mentol
    #35
    Ebben a hsz-ban önmagad korábbi elvének mondasz ellent...
    Tényleg nem akarok kötözködni, de szerintem az ilyen statisztikák csak az egyik szempont autóvásárlásnál.
  • DJ Bee18
    #34
    de első adat... És második az összetettben is az A osztály után, be ne ismerd, ááá dehogy..
  • Shan
    #33
    Na-na...Ne vesszetek már össze, rólam van csak szó, én ford mellett döntöttem, a kérdésem a tddi vs. tdci volt. (egyébként megjegyzem, honda jazz-en is gondolkoztam, de abból asszem nincs dízel, ha lenne sem lenne rá pénzem, max 2.5 mill.)

    Azt mondjátok, hogy a tddi fogyasztása jobb?
  • DJ Bee18
    #32
    és ugye az ADAC a segélykérések alapján állapítja meg a statisztikát, amibe a defekteket is beleszámolja...
  • Borg
    #31
    Egy 2004-es évjáratú autónál miért is tartod fontosnak az adatot? Magyarázd már meg nekem légyszíves.

    Szinte új autó. Se km, se használtsága nincs. De még ha van is valami baja, azt garban intézi a szervíz, és nem jut el az adachoz a pannenstatistik-ba.
    De ez csak egyszerű logika végülis.