1536
  • mike0013
    #1256
    hamachival... passport:)?
    semmit nem állítottam, mégcsak a router tűzfalán sincs engedélyezve, hogy kimenjen, egyedül a windows tűzfal van kikapcsolva, esetleg próbáljátok meg azt, hogy Vezérlőpult > Hálózati kapcsolatok > Speciális fül(felül) > Speciális beállítások > Hamachit a lista tetejére teszitek > gép újraindítás
    ha ezekután sem megy, akkor nem tudok mit mondani:S
  • Piko888
    #1255
    Neked sikerült így, mert nálunk sajna nem látja a servert. hamachival csináltad vagy nélküle? Hamachihoz volt passportod?
  • mike0013
    #1254
    nyomjatok ki minden fölös és zavaró tényezőt (tűzfalat, vírusirtót, spyware keresőt), aztán beléptek, online (nem tudom hogy vannak a menüpontok nevei), amikor kulcsot nyomjatok mégsét, aztán LAN, egyikőtök csinál egy játékot, másik megvárja és elvileg látni fogja és csatlakozik, ennyi
  • Piko888
    #1253
    Hamachival hogy sikerült, mert eddig nekünk nem jött össze
  • mike0013
    #1252
    ne vicceljetek:D
    hogyne lenne lan:) vagy csak képzelődtem, hogy hamachin játszottam a barátommal:)? nem hinném...
    amikor cd-keyt kér, akkor nyomjatok mégsét, és ott lesz, hogy lan vagy helyi hálózat, nem tudom pontosan, aztán onnantól megy minden...:)
  • Hecker007
    #1251
    nem, ebben nincs is lan...
    online van mivel a játék MMO jellegű, tehát minél többet játszol és minél jobb eredményeket érsz el folyamatosan nagyobb rangod lesz és több kitüntetésed
  • m1garand
    #1250
    A TÖBBJÁTÉKOS MÓD CD KEY-T KÉR!
  • Piko888
    #1249
    Hamachivel se megy a lan?
  • Hecker007
    #1248
    törttel sehogy, meg kell venni 4k nem sok érte
  • Piko888
    #1247
    Valakinek megvan a wic passport fájla?
  • Piko888
    #1246
    Srácok tört játékkal hogy tudunk multizni?
  • Énvagyokazapád
    #1245
    unatkozás :)
  • Hecker007
    #1244
    :) akkor az jó vétel volt, énis 4 ezerért vettem, szerintem megérte ezt a pénzt, nagyon jókat szoktunk játszani
  • zorrobomber
    #1243
    Érdekesség hogy én anno a 7990ft-os időszakban is 3990-ért vettem a tecso-ban, mégpedig azért mert ez volt ráírva árnak. Pénztárnál kifizettem 7990-t, vevőszolgálatos hölgyet elkísértem az árcédulához, ő pedig szépen kifizette a különbözetet. Pár hónapra figyeltem hogy már mindenhol 3990. :)
  • Hecker007
    #1242
    :) én a bétával játszottam először, de nem vettem meg, a nyáron kedvet kaptam hozzá és megvettem egy haverral együtt, egy másik klántársunk aki a béta óta játszik bevett minket is a wic klánba amit alapított, azóta tolom rendszeresen, majdnem minden nap :)
  • zorrobomber
    #1241
    Megvettem anno eredetiben, de mivel az akkori gépemen meg se mozdult, eladtam, így lehet meg fog történni az a nem mindennapi esemény hogy egy gamét kétszer veszek meg :)
  • Hecker007
    #1240
    szoktunk egy páran, dl. clánban vagyok benne :)
  • zorrobomber
    #1239
    Játszik még sok magyar vele?
  • zorrobomber
    #1238
    1.009-es patch-el javult kicsit a helyzet, 25 fps, high-on 36. Ez csak a benchmark eredménye, szóval így már vígan eljátszom vele. E van.
  • Hecker007
    #1237
    a vga driverben esetleg nincs élsimítás bekapcsolva?
    az én konfigommal 61 FPS van stabilan játék közben, atomoknál (3-4-nél egyszerre) leesik 35-40-re de amúgy stabil, szinte minden maxon DX10ben, felhők vannak kikapcsolva meg a tömörített textúra, felhők azért mert ha fullra kizoomolok akkor zavaróak
  • zorrobomber
    #1236
    egy fórumról:
    2.2 GHz dual core 2 GB ddr2 800 mhz ram
    8800 gt 512 XP service pack 2 35 fps on very high


    Egy teszt szerint az alábbi géppel 2048x1536-ben, Very High Quality 29fps, 1600x1200-ben, Very High Quality 36 fps

    System Setup: GeForce 8800 GTX 768MB Intel Core 2 X6800, Intel 975XBX2, eVGA 680i SLI, 2GB Corsair XMS Memory (1GBx2), 160GB Seagate 7200.7 SATA Hard Disk Drive, Windows XP Professional SP2.
  • Hecker007
    #1235
    háát víz tükröződésének mérete, nekem azis segített, akkor felhőket is ki lehet kapcsolni, árnyékokat, esetleg textúrákat lejebbvenni
  • zorrobomber
    #1234
    ja és leszedtem a drivert, nyomtam egy driver cleanert, visszaraktam legfrisebb drivert ezek előtt
  • zorrobomber
    #1233
    compressed textures ki volt kapcsolva
    levettem 0ra élsimitást: 20 fps
    levettem directx10-et: 16 fps!!
    milyen opciókat tudtok még javasolni(kevésbé látványos de erőforrászabáló)?
  • Hecker007
    #1232
    milyen beállításokkal játszol?
    ha be van kapcsolva a compressed texture vagy mi a bánat, magyarban tömörített textúrák akkor azt kapcsold ki és nézd meg utána a tesztet
  • zorrobomber
    #1231
    Egyébként az átlag 22fps-el is 95%ban játszható, csak abban az 5%ban van elég durva lag is.
  • zorrobomber
    #1230
    Igen, én is hiába vittem le 1024x768-ra, kb 2 fps-t javult az átlag. Más helyeken is utánaolvastam, élsimítás körül fogok próbálkozni elsőnek.
  • tomcsa4
    #1229
    Ilyen a játék motorja. Lefele jól skálázható és játszahtó FPS-t produkál ,de egy szint felett nem mutat semmit. Egyszerűen megáll (érdekes módon megfigyelhető ennél a játéknál, hogy 1680x1050 és 1900x1200 felbontásban majdnem ugyanúgy teljesít).
  • zorrobomber
    #1228
    pontosítok:
    Intel Core 2 6400 @ 2.13GHz
    nVidia Driver version: 7.15.11.7519
  • zorrobomber
    #1227
    na én pont ilyesmivel kapcsolatos kérdésem lenne. nekem egy játékra sztem teljesen jó asztali gépem van, és hát nem tökéletes. persze 1440*900 very high-ban, de a benchmark 22 fps-t produkál, ami nem sok. Crysis sokkal jobban megy :/
    2,2GHz proci, 4gb ram, 8800gtx, vista32bit+ma reggel raktam fel egy friss nvidia driver.
    Ennyire gépigényes a cucc, esetleg van vmi spéci vistás WiC driver?
  • Hecker007
    #1226
    hello, van multiplayer demo azzal lehet tolni neten
  • Alwares
    #1225
    Van még a játékból ilyen multiplayer trial vagy valami?
  • Alwares
    #1224
    Omg most meglepődtem, a szerintem játékra fos laptopomon tök jól fut a játék. Meg fogok venni.
  • uHs Gerzson
    #1223
    Majd a kiegészítóben lesz
  • zadorjan
    #1222
    Megtudjátok mondani, hogy singlben lehet az oroszokkal lenii ??
  • Caterpillar
    #1221
    Köszi a segítséget mindenkinek holnap asszem lépek az ügyben!
  • abydos
    #1220
    Mivel a magyarok forgalmazzák, valószínüleg ők is kaptak serialokat, mivel magyar a kézikönyved is magyar seriallal. Na, a lényeg a lényeg, ők is megtudják oldani, nyugodtan hívd fel őket
  • avengir
    #1219
    A problema az lesz, hogy más mailt és címet használsz most, de amugy írj a massgate suport forumra demo accal és ők megoldják neked.
  • Caterpillar
    #1218
    Az a baj hogy én azt az e-mailt még a beta korszakból regeltem és ott van a nevem mellett mikor belépek hogy (demo) és így nem tudom megváltoztatni a címet... Ehh massgate support címet kerestem eddig de nem találtam a magyarok meg mit tudnának segíteni ebben az ügyben? :)
  • avengir
    #1217
    Vagy írsz a massgate supportnak...