1536
  • donatus13
    #1296
    CSő én nem rég megvettem a játékot játszok is vele van valahol magyar szerver vagy esetleg ti mikor vagytok fent?
  • bigapó
    #1295
    nem értem miért erőszakoskodsz. nem hiszem, hogy tört játékkal tudsz játszani a hivatalos szerókon...
  • landor00
    #1294
    valami 1.009
  • wardogzombie
    #1293
    hanyas patch van fent?
  • landor00
    #1292
    nah letöltöttem egy infót amibe benne van a cd kulcs beírtam amikor kérte az onlinehoz és bejelentkeztem de le kellett töltsek egy patch-et fel is telepítettem de most meg crack-elni kell és ha a cd-ről crackelem fel akkor újra fell kell instalálni a patch-et.
    Hol lehet letölteni a patch crack-jét?
  • bigapó
    #1291
    cd-n bazze!! CD-N !!!!
  • Random_
    #1290
    Akkor kérd el tőle a cd kulcsot. Ennyi.
  • Hecker007
    #1289
    ha nem eredeti akkor ide hiába jössz mert olyan hülyét úgyse találsz aki oda adja a saját privát kulcsát neked...
    bemész a boltba megveszed és akkor lesz cd kulcsod amivel tudsz online is játszani, az egyjátékos részhez meg nem kell cd kulcs, ennyi!
  • landor00
    #1288
    na őszintén az a gond hogy ezt a játékot apukám munkatársától kaptam CD-n ez a nagy gond na mind1 azért kössz
  • wardogzombie
    #1287
    a magyarítások portálon azt irják hogy a játék magyarul jelent meg.gondolom ezért nincs hozzá magyarítás külön
  • TBWarrior
    #1286
    Hali!
    Magyarítás van a játékhoz valahol? Nekem az angol van meg :S
  • wardogzombie
    #1285
    mint mondtam adhatok egy 10 napi játékra feljogosító kulcsot mert kurvajószívű vagyok de 4rugó nem pénz egy ilyen jó gammáért kár cigánykodni a tört verziókkal hacsak nem akarsz kizárólag a gép ellen harcolni
  • wardogzombie
    #1284
    a massgate éjszakánként leáll vmiért gondolom javitanak vmit vagy esetleg sok a villanyszámla
  • wardogzombie
    #1283
    az általad említett cd key vagyis kulcs minden játékhoz más és más minden egyes példányé különbözik hogy a tied épp mi azt neked kéne tudnod ha eredeti mint azt már irtuk a könyvének elsö lapján alul középen kell lenni ha,bár arra nem vennék mérget online vetted letöltős verzióban akkor a massgatenek kéne küldeni a cd kulcsot emilben gondolom ha warez vagy torrent oldalról szedted le akkor olvass bele az nfo-ba vagy durj valahol egy kulcsgenerátort a játékhoz amivel tudsz csinálni kulcsot hozzá,de generált kulcsal viszont nem tudsz majd multizni csak hamachin keresztül.egyéb óhaj sóhaj?
  • landor00
    #1282
    aha csak én letöltöttem a játékot haha na lennétek olyan szivesek leírni? vagy inkább direkt csináljátok ezt velem?
  • mrzoltan
    #1281
    Nemtudom,ma még nem játszottam,de még nem volt ilyen...
  • wardogzombie
    #1280
    jol látom hogy a massgate összefosta magát?vagy csak engem nem enged multizni?valami olyasmit ir hogy a fö szerver nem elérhetö stb stb
  • wardogzombie
    #1279
    mindkettö ott van
  • mrzoltan
    #1278
    nem,de ott található
  • wardogzombie
    #1277
    gondolod van neki olyan?
  • mrzoltan
    #1276
    A kézikönyv első oldalán találod....
  • wardogzombie
    #1275
    egy 10naposat adhatok vicces fiu
  • landor00
    #1274
    valaki nemtudja mi a cd-key-e a játéknak?
    Szeretnék multiba jáccani
  • wardogzombie
    #1273
    sziasztok ma megvettem a gammát jövök én is multizni ha kellek vhova
  • mrzoltan
    #1272
    Felőlem;felvettelek...
  • Hecker007
    #1271
    ha van kedved csapatban játszani akkor vegyél fel engem vagy garandot msn-re és akkor már 3an mehetünk, meg van amikor akár többen is :D
  • Hecker007
    #1270
    azok sokszor minket is :D
  • mrzoltan
    #1269
    fASZA A MULTI IS,CSAK A PRO-K KICSIT ALÁZNAK...
  • m1garand
    #1268
    pontokat kell elfoglalni, amiért pontokat kapsz amit csapás formájában költhetsz el.(atombomba, tüzérség, légicsapás, szőnyegbombázás stb.)
    minden egységnek meg van az ellenpárja
    h. tank- h. helikopter
    h. heli-h. aa.
    h.aa.-h. tank
    stb
    legfontosabb kell egy klán
  • mrzoltan
    #1267
    Hali.Tegnap szert tettem eme csodás játékra és a single player-t kijátszottam regeltem multiba patch és pályák letöltve....

    Vkit szeretnék megkérni ,hogy magyarázza már el a multiplayer részté a játéknak..

    Tiszt.: LT.
  • m1garand
    #1266
    a telepítés elején kell nyelvet választani kb.
  • juhap
    #1265
    Sziasztok! Nem tud nekem valaki segíteni. Van e arra mód, hogy a magyar verziót át állítani angolra, felinstalálni valahogy az angol nyelvi fájlokat. (felirat) előre is köszi mindenkinek. ( ja és ha igen akkor esetleg, hogy honnan tudnák ilyen fájlokat beszerezni.)
  • avengir
    #1264
    kifogás.txt
  • Piko888
    #1263
    Elöször ki akarjuk probálni, hogy tetszik-e.
  • mike0013
    #1262
    egyszerűbb, de drágább:)
  • Hecker007
    #1261
    nem értem minek kínlódni, egyszerűbb lenne bemenni a boltba és megvenni, ha vagytok ketten akkor ha jól választotok kasztot akkor egész jó eredményeket lehet elérni...
  • mike0013
    #1260
    ja igen, az meg a másik, hogy míg én vistaról játszottam, barátom xp-ről, szóval még az op rendszerek eltérése sem okozhat gondot:) nálatok valami tűzfal, vírusirtó, egyéb dolog kavar be szerintem
  • Piko888
    #1259
    sajna nem, te vista-n probáltad?
  • mike0013
    #1258
    igen, így igaz, nem jelenik meg nektek?
  • Piko888
    #1257
    A Hamachin csinálunk egy szobát, ezután mind a ketten csatlakozunk a szobához.
    Elinditjuk a Wic.exe-t, multi\lan egyikünk csinál egy szervert addig a másik a multi\lan menűben vár és amikor a másiknak kész a szerver hirtelen megjelenik a szerver.
    Jól mondom?