1536
  • abydos
    #1216
    Ha a Massgate.netes profilodba be tudsz lépni, akkor nyert ügyed van, mert ott állíthatod az email címedet... Ha nem marad az előző
  • abydos
    #1215
    Küldj ide emailt: [email protected]. Itt a segélyszám is: 06 20 242 47 06
    De a kézikönyvben is benne van :)
  • Caterpillar
    #1214
    Szépjóestét!

    Problémám volna de nagy... Anno sokat játszottam eme gyöngyszemmel... Aztán abbahagytam de most megint elkapott a láz vagyis elkapott volna de a log-in procedúránál közli hogy ez nem jó login mondom akkor create.. Ezzel a kóddal nem fog menni.. Remek!

    Igazából a legnagyobb baj az hogy az e-mail cím már nem él (szolgáltató csere) és így nem tudom mi tévő legyek!
  • abydos
    #1213
    Utoljára beírom a linket. Az oldal kész van, már csak tagok kénének. Sajnálom ha nem lesz ebbőla wic közösségből semmi, mondjuk talán a szovjet Assault eljövetelével változik a helyzet. Szal a cím www.wiconline.extra.hu
  • PanzerDivision
    #1212
    vagy a játékban keresetek rám PanzerDvision -t
  • PanzerDivision
    #1211
    Üdv! Minden WiC fanak aki szeretne belépni a wic klánomba jellentkezen az alábi msn-en:[email protected] de látogason el a www.hlk.mlap.hu ra
  • Madmano
    #1210
    Azoknak,akik szerint nem sokan tolják ezt a játékot.Igaz,egy éves videó,az is igaz,nem igazán értek az angol rizsából sokat.De az tuti,hogy nem arról szól,milyen kevesen nyomják.....
  • abydos
    #1209
    http://wiconline.extra.hu/news.php
    Remélem így bejön :)
  • picnic
    #1208
    Hát, az a helyzet, hogy hiába gépelem be a címet a keresőbe, nem ad ki semmit. Valamit rosszul csinálok?
  • abydos
    #1207
    Szóval, tettem fel új híreket. Remélem regisztráltok mellé és elindulhat ott is egy WIC közösség. Látom amióta írtam szinte "meghalt" a fórum, de nekem nem ez a célom :P
  • abydos
    #1206
    Lehet jönni regelni :P
    Szólok neked is picnic :)
  • picnic
    #1205
    Engem is nagyon érdekelne a dolog. Nekem is szóljatok, légyszi.
  • Prince23
    #1204

    remélem lesz olyan kapacítású mint a twonline.jatekok.hu.
    sok sikert hozzá, miként kész lesz hivatalosan szóéjatok ide... elős dolgom a reg lesz.
  • abydos
    #1203
    Üdv mindenkinek!
    Már írtam, pár napja megvettem a játékot. Bevallom őszintén, egyik barátommal nagy fába vágtuk a fejszénket. A jelenlegi cnchq.extra.hu-t szerkesztjük és arra gondoltam, miért ne csinálhatnánk egy oldalt a World in Conflictnak is?! Tehát felkértem Petit segítsen elintézni a dolgokat, mert én közvetlen a weblapszerkesztéshez nem nagyon értek. Na már most mondhatni Béta állapotban van az oldalunk és szeretném felhívni rá a figyelmeteket. Szeretnénk egy közösséget létrehozni, és reméljük mindannyiótoknak elnyeri tetszését az új oldal. Megpróbáljuk folyamatosan frissíteni, és leírásokat is fogunk
    készíteni, segédleteket a programmal kapcsolatban. Nem ragozom tovább, annyi ennek az üzenetnek a lényege. hogy örömmel várunk titeket!
    Jelenleg még "semmi" nincs rajta de ezt igérjük változni fog. Az oldal címe a www.wiconline.extra.hu
    Üdv!
  • avengir
    #1202
    ________________________________
    To use mod with BriscoeMod Server
    1. Visit Thread
    2. Download Mod and install
    3. Open World in Conflict
    4. Go to options/select mod and load BriscoeMod
    5. Log into massgate and connect to BricoeMod Server
    6. Enjoy B-)
    ________________________________


    Pl.: amugy ha erdetid van akkor massgate.net, beirod a kérdésed a support forumba és 3 órán belül válaszolnak és nem fog mindenki hülyének nézni téged.
  • picnic
    #1201
    Ne haragudj, szivesen segítenék, de ezt tényleg nem tudom megmondani.
  • Andrejka
    #1200
    lenne 2 KLRDÉSEM:

    1. ITT TÉNYLEG MINDENKI LESZARJA HA VKI SXEGÍTSÉGET KÉR!?(MÁR NEMAZÉRT DE 3X MEGKÉRDEZTEM UGYANAZT ÉS SENKIT NEM ÉRDEKEL)
    2 AKK MOST NEGYEDSZER NEM TUDJÁTOK H KELL MODOT BERAKNI A JÁTÉKBA H KIVÁLASZTHASSAM A LISTÁBÓL(HOVA KELL MÁSOLNI?)
  • WOLF3x6
    #1199
    Biztos hogy nem, ez nem ram vall.
    Ha minden jol megy akkor holnap meg is veszem.
    Tudom lehet nem itt kellene kerdezni, de azert irnal/irnatok nekem par szot a Company of Heroes jatekrol? Most neztem hogy videok alapjan hasonlit ehhez, Xfire-n megis nepszerubb, es a boltban dragabb is.
    Ha nem ide valo, de valakinek van vele tapasztalata irhatt privatba is. Koszonom!
  • picnic
    #1198
    Egyet ne felejts el: mindenki volt kezdő... Lehet, hogy bekerülsz egy olyan csapatba, amelyik pillanatok alatt bedarálja az ellenfelet és akkor egyből másként látod az egészet. De ha nem így történik, akkor se add föl, semmiképpen sem. Sokszor látok olyan játékosokat, akiknek az az első meccsük. Igenis van esélyed magasabb szintre jutni, persze időt és energiát kell ráfordítanod.
  • Madmano
    #1197
    Jópár új játékos is van.Csak azt nem szeretném,ha egy esetleg balul sikerült pár napos játék után azt mondd:de szar játék ez.
  • Madmano
    #1196
    Nem ezt mondtam.Csak azt,hogy az ember nagy lelkesedéssel belevág,aztán mikor nem úgy sikerülnek a dolgok,abbahagyod.Ezt nem szeretném.Ez egy nagyon jó játék,bárki bármit mond.Az igazsághoz egyébként az is hozzátartozik lehet,a próbánál éppen sikerélményed lesz.
  • WOLF3x6
    #1195
    Szoval kezdokent eselyem sincs magasabb szintre jutni, nem talalok majd velem egyenrangu jatekosokat?
  • Madmano
    #1194
    Ja.Aki megvette eredetiben,a dobozban 2lemezt kapott....Az egyik egy triálverziót tartalmaz kulccsal együtt.De szerintem az elején az online móka nehezebb,mint a szóló.Összefutsz pár régi játékossal,lemosnak a színről párszor,már el is ment a kedved.Tévedek?
  • WOLF3x6
    #1193
    Az online jatek kiprobalasara van vmi mod, mint anno a multiplayer beta volt?
  • abydos
    #1192
    Nektek sem műkszik most az online részlege?
  • picnic
    #1191
    Annyit mondanék Neked WOLF3x6, hogy a gyalogosok és a légvédelem automatikusan elkezd tüzelni, ha ellenséges egységet érzékel a hatósugarán belül. A másik két szerepkörrel ritkán szoktam játszani, tehát nem igazán tudom, de szerintem ott is hasonló lehet a helyzet. Be lehet fogni célkeresztbe is az ellenséges járművet, ilyenkor minden egységed egy adott járműre fog tüzelni.
  • WOLF3x6
    #1190
    Akinek birja a gepet csinaljon mar nekem pls egy videot Fraps-al az online jatekrol!
  • picnic
    #1189
    Nekem 256Mb-os videokártyám van 1,5 Giga RAM-mal, közepes beállításon szépen fut. Egyedül a járművek nyomait vettem le, az nagyon belassítja a játékot.
  • Madmano
    #1188
    Ugy tudom a vga-nál az SE nem sport editiont jelent....Amúgy meg szerintem nem érdemes a warezzal szórakázni.Már minimális árért meg lehet venni és tényleg k**aszott jó a multiban.A gépről:Én előszőr egy AMD2500+ossal,másfél giga rammal,GeForce 7600GT-vel nyomtam.Közepesen ment simán.Nyalván nem futott úgy,mint a mostani gépezeten,de játszható volt.
  • 1994
    #1187
    am haverom egy ati radeon xt1600 assla yomja asszem de ö aztmondja neki elég a médium grafika pedig a very high et is kiviszi neki és nemakad csak ha max felbontásban van a monitor de médium és max felbontásban neki elég áhh de rohadtul irigykedem arra akinek fut
  • 1994
    #1186
    nekemis megvan letöltöttem torrentröl de sajna nem magyar és a vidikártyám nembirja mert ati radeon 9200se-m van sajna de futniakéne mert azt olvastam hogy a 9200 nemtámogatott nekem pedig a sport edition van tehát valaminek müködniekéne.akinek vmi ötlete van irjon mellesleg 764 ramomvan de sajátgépet vennék használtat is de jolegyen am egy 150 ezerért néztem egy geforce86gt 2 gb ram 2 dualcore proci 3800+táp stb .Aztkédem megéri vagy olcsobbértis összerekathatok eggyet ja és ha vkinek van magyarositása a wic-hez akkor küldje ide [email protected]
  • Andrejka
    #1185
    valaki válaszolna(2x kérdeztem sztem senki se olvasta el)
    hova kell másolni a modokat h lássam és bele tudjak lépni??
  • Madmano
    #1184
    A pontokon multiban sokáig nem egy életbiztosítás állni.
  • Madmano
    #1183
    És ott a Warriors of Hungary klán is!
  • WOLF3x6
    #1182
    Probalgatom a jatekot botok ellen, de nem igazan ertem... Ti az elejen peldaul ha tankokkal vagytok mibol es mennyit rendeltek? Aztan hogy mentek foglalni, alltok az ellenorzoponton mig fel nem epul az ortorony vagy mi? Es tankokkal hogy szoktatok loni, tehat allohelyzetben minel messzebbrol, vagy mozgas kozben?
  • avengir
    #1181
    Mert a Massive és a játék kiadója nem pumpál bele pénzt, mint más kiadók pl.: EA Games.
  • picnic
    #1180
    Pl.: Hungarian Defense Force, exoTic style, stb.
  • picnic
    #1179
    Vannak, persze.
  • Colton
    #1178
    Hi All!

    Most vettem meg a játékot és szeretném megtudni hogy vannak e Magyar Klánok?
  • picnic
    #1177
    Ezt én sem tudom, pedig biztos, hogy nagyon-nagyon sokan játszák.