1536
  • m1garand
    #1336
    mivel voltál?
  • fanfany
    #1335
    Helló!
    Nekem az a gondom,hogy végignyomtam az egyszemélyes modot vettem a bátorságot az online játékra is!De sajnos azt tapasztaltam bármelyik szervert probáltam mindig kiszavaznak,pedig csak játszottam nem öltem csapattársad sem nem csináltam semmi rosszat!!Ha sehova nem lehet bejutni hogyan játszhatnék!!?Kérlek adjatok tanácsot!!
  • Mester01
    #1334
    Na most lefogjátok harapni a fülemet de ez van! :) Kérlek szépen titeket segitsetek nekem! Játszok evel a világ legjobb Stratégiai játékával és patchelni szeretnem de nem találok hozzá 1.009 HUN patch cracket vagy jó hozzá a ENGLISH crack is?
  • picnic
    #1333
    Én szinte mindig a gyalogosokkal játszok. Igaz, hogy nagyon sérülékenyek, de ha 4-5 csapat (tankvadász) gyalogos elkap bármilyen lánctalpas csoportot, elég csúnya munkát tudnak végezni. Szerintem a "Frontvonal" pályákon használhatoak a legjobban.
  • tttttom
    #1332
    Hát nagyon... :P
  • mrzoltan
    #1331
    Te aztán pro. módon űzöd ezt a játékot....
  • tttttom
    #1330
    A kopterekkel is lehet hülyülni xD

    pl.:Veszel 4 db Mi-24 nehéz kopit és vonal alakzatba rendeződsz sík terepen keresel olyan terepet ahol az ellennek nincs komolyabb légvédelme utána lerusholod annyi egységét a térképről amennyit csak bírsz. :D

    Ha mákod van akkor a kopik túlélik, ha nem akkor szopacs. :D
  • TLOTR
    #1329
    Végülis azt írja a gyalogságról h épületben meg erdőben faszák és ugy néz ki ez igaz is jó ez a játék pörgős zsír nagyon.
  • avengir
    #1328
    Vedd meg 2000 HUF és kezdj el online játszani, pályafüggő, hogy mikor melyik taktika a nyerő velük.
  • Hecker007
    #1327
    sokan játszanak viszonylag, szerver van annyi mint a szemét :D
  • saxicola
    #1326
    Mennyien játszanak a WiC-tal online? Mert az ára nagyon kedvező: érdemes-e megvenni, ha valaki multiplayer-rel szeretne játszani? (tehát van-e elég szerver?)
  • mrzoltan
    #1325
    Warezt ne it!!!!!
    Majd ha megvetted...
  • TLOTR
    #1324
    Na sikerült hamachival haverokkal nyomom tetszik nagyon a játék lehet majd megveszem h tudjak online is.De lenne egy kérdésem, az embereket miként lehet jól használni?Azt tudom h épületben faszák de tudnátok tanácsod adni?Köszi
  • mrzoltan
    #1323
    yah aki ennyit tényleg nem képes ezért a jó játékért kiadni,az játsszon a farkával..
  • Hecker007
    #1322
    ennyiért nem érdemes kínlódni a hamachival 2000Ft ennyit megér!
  • tttttom
    #1321
    Inkább vedd meg eredetiben úgy sokkal jobb...

    4000 Ft az egész játék.

    Nem kell állandóan szarakodni a hamacsival ennyi az előnye. :D
  • TLOTR
    #1320
    Ezt a játékot lehet hamachival játszani?
  • m1garand
    #1319
    ez kicsit modernebb verziója katyusa
  • mrzoltan
    #1318
    Katjusha
    ---------------------------
    Amúgy modern hadviselésben nem alkalmazzák,akkor miért lenne benne?
    Ellenben van hasonló fegyver benne,az USA és a NATO oldalán a nehéztüzérség személyében.
  • tttttom
    #1317
    Katyusha az nincs. :(
  • BariHUN
    #1316
    "Katyusha" nincs a játékban? Személy szerint nekem nagyon hiányzik.
  • mano1b
    #1315
    ezt találtam de nem megy a kiválasztás


    To install the mod, copy it into your:
    ...\Documents and Settings\All Users\Documents\World in Conflict\Mods\ folder.
    (create new folder for each mod)
    ...\Dokumente und Einstellungen\All Users\Dokumente\World in Conflict\Mods\ Verzeichnis.
    (erstelle ein neues Unterverzeichnis für jeden Mod)
  • mano1b
    #1314
    segitsen valaki hogy tudok a játék hoz modot be ileszteni.
  • mano1b
    #1313
    idenéz ell
  • tttttom
    #1312
    Hello valaki tudna nekem segíteni a WiC-be?:(

    Abban kénne segíteni, hogy hogyan tok a dedicated serverrel szerot csinálni, mert egyszerűen nem megy épp betölti, hogy starting szerver, de pár mp után egyből kilép a dedicated serveres ablak oszt még becsatlakozni se tok sehogy. :(

    Valaki segítsen pls.

    Szeretnék egy ugy nevezett tréning szervert kreálni.
  • mano1b
    #1311
    sziasztok segitene valaki a mod hogy lehet berakni a jatek ba nagyon meg koszonem.
  • donatus13
    #1310
    Én is a WoHU ba mennék ha lehet írjatok rám pm et a játékban dodzylla néven futok vagy itt is jó a private és akkor rá írok arra akire kell.
  • Hecker007
    #1309
    játszottunk a klánotokkal egyszer :)
    ilyen kis gyakwar dolgot, de azt ne kérdezd kik voltak ott a klánotokból mert arra már nem emlékszem:) :)
  • tttttom
    #1308
    Bocsi de már benn vok a WoHu nevü klánba HUN Mercenaries néven, de azért kösz. :)

    +Van mikem. :D
  • m1garand
    #1307
    majd MiciMacko' "megtanítalak játszani, csak vegyél egy mikrofont"
  • m1garand
    #1306
    wic_online.exe-hez csinálsz parancsikont
  • Hecker007
    #1305
    [.dl] klán játszik elég rendszeresen és csak magyarok vannak benne :)
  • tttttom
    #1304
    én kopter párti vok a CCCP színeiben xD

    és thx az infot. :)
  • donatus13
    #1303
    TYűű akkor oda mennék én is gyalogos vagyok és cccp s
  • shade88
    #1302
    Elvileg van egy olyan parancsikon, hogy wic online, ha nem raktad ki, akkor a program mappájában is ott van. Ha ezzel indítod, akkor nem kéri a dvd-t, de csak online tudsz ilyenkor játszani.

    Magyar klán: Warriors of Hungary (WoHu). Csak magyarok vagyunk, már 80+ létszámmal. Szólj valamelyik tisztnek, és küld meghívót.
  • tttttom
    #1301
    Ja meg még egy dolog valaki mondana egy csapatot magyarokból akik szokták tolni a játékot?Olyan klánba brlépnék ahol csak magyarok vannak, mert már unom ,hogy miden szart angolul kell elpofáznom, hogy ha akarok valamit a másik csapattárstól...
  • tttttom
    #1300
    Hello.

    Valaki tudna nekem segíteni?

    A játékom full eredeti arról kénne nkem segítség, hogy játékot ugy akarom elinditani, hogy ne kelljen bele rakni állandóan a lemezt, mert nem szeretném ,ha folyton karcolodna amior ki v. berakom a lemezt a gépbe.
  • wardogzombie
    #1299
    keress be havernak wardog001 és látod mikor játszok
  • wardogzombie
    #1298
    ez érdekes
  • landor00
    #1297
    de hát elfogadta a cd kulcsot amit beírtam