1536
  • Sponnyabob
    #1416
    Köszi közben már megtaláltam :) megint hamarabb kérdeztem mint gondolkodtam :)
  • mrzoltan
    #1415
    Trial lemez és kulcs van benne a tokba...
  • Sponnyabob
    #1414
    Sziasztok! Ennek a topicnak nincs warez része? mert szeretném kipróbálni a játékot. Egy haveromnak megvan a játék és tőle kértem kölcsön de a CD kulcsot azért mégse használnám. Remélem ezért nem kapok semmi büntetést.
  • m1garand
    #1413
    meg hát, ha megtanulsz vele multiban játszani és van hozzá kitartásod, mert ez elején elég szar ja és játszani kell 2-3 órát vele mindennap csak úgy fogsz feljebb lépni
  • Masakari
    #1412
    hali

    50%-os kedvezménnyel 2000-ért megéri megvenni?
  • Hecker007
    #1411
    próbáld DX9-ben meg vedd lejjebb a grafikát
  • Colton
    #1410
    hali!

    Az Miért van hogy elvileg megvan az ajánott be is állitom de laggzik. ez miért van? Konfig alul!
  • Prince23
    #1409
    Steamen tölthető a wic demója
  • worship the sun
    #1408
    heló mindenkinek

    már majdnem végigvittem az alapjátékot, amikoron rejtélyes oknál fogva
    eltűntek a mentéseim. tudna valaki küldeni egy mentést kb onnan, ahol azt a sok elszórt, működösképtelen tankot kell javítgatni a pályán?
    czarpe(at)vipmail(pont)hu

    előre is kösz
  • balee4
    #1407
    még jóhogy nem kell végigvinni újra az alap kampányt, ki lehet választani a 6 orosz küldit és csak azokat végigvinni... (mivel az alapot már végigtoltam, sztem ezért engedi)
  • Snexi
    #1406
    nekem ez a trailer jött be a legjobban
  • m1garand
    #1405
    ennek a játéknak a trailer-ei is kurva jók
    kieg trailer

    ill.

    magnumos
    silent night
  • Hecker007
    #1404
    kipróbáltam az egyjátékost és hát ööö...
    a multival játszottál már?
    nekem unalmas az egyjátékos része a játéknak, de ez lehet hogy csak azért van mert már nagyon hozzászoktam a multizáshoz
  • Snexi
    #1403
    kell
  • BariHUN
    #1402
    Ehez kell az alapjáték?
  • Snexi
    #1401


    ezzel az "enyhe" túlerővel ami ennél a résznél szokott jönni( képen még nem látszik) mit lehet csinálni?semelyik fegyverem sem hatásos,ugyanúgy előrenyomulnak
  • Prince23
    #1400
    Meglehetett volna oldani külön-külön is:(

    Hecker: a single nagyon pörgős! Megnyugodhatsz.
  • Snexi
    #1399
    én sem értem minek kellenek a régi küldik
    elég hülyén néz ki hogy az egyik mapon a szovjetekkel vagyunk az amerikaiak ellen,a másikon pedig fordítva
  • Hecker007
    #1398
    én az egyjátékost sose próbáltam, mennyivel másabb mint a multi?
    gondolom kevésbé pörgős
  • Prince23
    #1397
    Hja értem már...

    amúgy milyen hangulatosan kezdődik már az első pálya, berlin előestéjén... kár hogy újból beékelődnek a régi küldetések
  • Hecker007
    #1396
    igen ezt olvastam, nézd meg hogy pontosan mire válaszoltam...
  • Prince23
    #1395
    No akkor olvasd el.
  • Hecker007
    #1394
    a patchben csak a multi mapok vannak benne
  • zzeN
    #1393
    nem.
  • tttttom
    #1392
    most a patch is tartalmazza a ruszki pályákat vagy mivan?
  • cumfu
    #1391
    Oké, de ha a kieg magyar sosem lesz igaz? (majd ha kijön magyarul akkor esetleg?!)
  • Prince23
    #1390
    Összevissza nem lehet. Vagy angol marad vagy magyar
  • cumfu
    #1389
    Azt meglehet valahogy csinálni, hogy nekem a magyar van meg, és ha felrakom a kieg-et akkor az alap játék magyar maradjon és esetleg az az 1pár kieg küldetés angol?
  • Snexi
    #1388
    nincs
  • GanXstaZoleeWrk
    #1387
    1 kérdés hogy magyar nyelv benne van ? feliratra gondolok mert még1x akár végig is játszanám.
  • Snexi
    #1386
    de elvileg van benne,de gondolom csak a konzolosba (vagy azóta változott és végül kimaradt)
  • zzeN
    #1385
    hangvezérlést? ebbe olyan nincs tudtommal, keverheted az EndWar-al...
  • TLOTR
    #1384
    Sziasztok valaki megtudná mondani nekem h kell belőni a hangvezérlést mert nem jöttem rá.
  • balee4
    #1383
    csak érmeket kapsz értük...
  • Samurai84
    #1382
    Hali.
    Egy kérdésem lenne, mégpedig az, hogy a secondary objectiveknek van valami értelmük? Arra gondolok, hogy pl. a demoban (még csak azt toltam)van olyan hogy ki kell lőnöm a ruszki mortarokat, ha ezt elmulasztom / véghezviszem akkor könnyebb / nehezebb dolgom lesz? Tehát számít hogy adott pályán mennyit sikerül teljesíteni a célokból?
  • Prince23
    #1381
    Ez a nagy kár...
  • Snexi
    #1380
    pff :/
  • balee4
    #1379
    igen, a 6 új orosz küldit berakták az alap kampányba, hol amcsikkal vagy hol ruszkikkal...
  • Snexi
    #1378
    nem orosz szemszögből van? :O


    pedig ezen a képeden orosz heli velünk van
    vagy maponként váltogatja a "szemszögöket"? :/
  • zzeN
    #1377
    nem ruszki szemszögből van, az alap mapok mind ugyanazok mint az alap gameben, eddig 13 map volt, ebből 3-4 volt új ruszkis pálya, eddig a norvég tetszett a legjobb, volt északi fény is, szép havas volt:D

    szóval eléggé furcsa egy kieg. lett...