1536
  • Hecker007
    #1456
    szerintem nem, legalábbis még ilyet nem hallottam, nekem hozzá adja a pontokat és én is leginkább dominanciát tolok
  • Gathavor
    #1455
    Igen, be van állítva.

    Nem lehet hogy azért nem adja hozzá mert csak dominanciát játszom, és azt akarja a játék hogy másból is szerezzek pontokat?
  • Hecker007
    #1454
    rangsorolt szerveren játszol?
  • Gathavor
    #1453
    Én is ezt hittem de nem. Van amikor meccs után rögtön megnézem, és hozzáadta, máskor pedig nem, még fél nappal később sem.
  • mrzoltan
    #1452
    nem azonnal frissül várni kell kicsit.
  • Gathavor
    #1451
    Hello
    Multiban miért csinálja azt, hogy szerzem a pontokat de a ranglistás pontjaimhoz nem adja hozzá? Mikor a profilomon nézem a pontszámokat, szépen mennek föl, az átlagot is alakítja minden meccs, de a ranglistán nem lépkedek előre, ott nem adja hozzá a pontjaimhoz.
  • Masakari
    #1450
    láttam már elég atomrobbanást azalatt a 2 hét alatt amióra multizok
  • Zizou2
    #1449
    nem rég elkezdtem játszani vele nagyon jó kis game eddig nagyon bejön hirtelen összedobtam egy kis videot az atomrobbanásból :)
    ha érdekel itt megnézheted
  • Hecker007
    #1448
    neked is fel kell venni engem hogyha látni akarsz
    úgy keress rám hogy bazooka_hun, a nevem előtt lesz majd egy klánjelzés de ha jól tudom azzal együtt nem talál meg a kereső
  • Masakari
    #1447
    nah most fentvagyok,friendlistbe nem látlak szóval gondolom nekem is fel kell téged vennem vagy nemtom,neked mi a nicked?
  • Hecker007
    #1446
    oké
  • Masakari
    #1445
    tegnap nem játszottam mert évfolyamtársam "buliján" voltam egyetemen,de ma valamikor forma1 után felnézek majd
  • Hecker007
    #1444
    felvettelek, kb mikor szoktál játszani?
  • Masakari
    #1443
    megvettem a game-t.Warhawk21 néven vagyok,aki akar vegyen fel friendlistbe
  • Masakari
    #1442
    -.-
  • Vardar
    #1441
    Gyere, szétkenlek:D
  • Masakari
    #1440
    holnap lemegyek és megveszem media-ba,remélem még van a 2000-es akcsiós változatból:))) majd valakinek van kedve játszani?
  • Masakari
    #1439
    multi érdekel igazából,single nekem elég volt a ground control 2 esetében:)
  • Hecker007
    #1438
    jah így már más, elég ha az alapot megveszed, ha az egyjátékost is végig akarod játszani a kiegben akkor elég hogyha letöltöd
  • Masakari
    #1437
    annak nehéz utána olvasni hogy az alappal vagy a kieggel multiznak többen:) főleg mivel nem is tudtam hogy a kieg csak single:P
  • Vardar
    #1436
    Hát, olvass utána:D
  • Masakari
    #1435
    meg sincs,csak tervezem hogy megveszem....
  • Hecker007
    #1434
    ha eredeti a játékod és multizol akkor a játék automatikusan feldobja a patchet meg a patch leírását...
  • Masakari
    #1433
    és ezt nekem honnan kéne tudni?:)
  • Vardar
    #1432
    Meg különben is, a legutóbbi patchhel már kompatibilis multiba mind a kettő.
  • Hecker007
    #1431
    Alapjátékkal mivel a kieg csak egyjátékos küldiket tartalmaz!
  • Masakari
    #1430
    kieggel játszanak többen vagy az alap játékkal??
  • Fisicofan
    #1429
    Nem szoktam írni ide, nem is nagyon ismerem a játékot csak pont erre jártam de: Ukrajnában teljesen legális tört játékokat árulni szóval gondolom ezért van ez a gond. Tulajdonképp megvetted 1000 forintért azt a tört játékot amit bármilen torrent vagy warez oldalról leszedhetsz. Ha eredeti játékot akarsz venni jobban teszed ha itthon veszed meg rendesen áron, Ukrajnából lehet hogy olcsóbb, de az tuti nem eredeti.
  • WOLF3x6
    #1428
    Haverom Ukrajnabol hozott nekem egy World in Conflict-ot, korulbelul ezer forint volt, korrektul be van csomagolva, igaz ukranul van rajta minden, de fel tudtam tenni. A problema az, hogy cd-kulcs-ot nem kaptam hozza, single-player megy gond nelkul, de igy nem tudok online jatszani. Ilyenkor mi van, azert volt ilyen olcso, mert ez csak egyjatekos modban jatszhato vagy mi? Rendes boltban arulta a tag a jatekokat, szinte mindet ezer forint koruli aron.
  • mrzoltan
    #1427
    :D,grat jó játékot!
  • Vardar
    #1426
    Már játszottam pár meccset online, asszem V-k voltak azok:D
  • mrzoltan
    #1425

    Az ABC két külön betűje,ha elbasztad nyugi írja mert nem lesz olyan kód :D
  • Vardar
    #1424
    Egyébként a kulcsnál mi a különbség az U és a V között? Félek, hogy felcseréltem a kettőt. Mert pl az A-nak is ilyen hegyes, háztető fejet adtak.
  • Vardar
    #1423
    Laza 2 és fél óra mire felrakja őket:D A többi gondot már megoldottam. Kösz a segítséget, még lesz kérdésem:D
  • mrzoltan
    #1422
    Az első problémára passz,rakd fel a patch-et kb. 1GB .
    A CD kulcsot a multi résznél kéri majd.
    A próbaverziót odaadhatod valakinek kipróbálni,másra nem jó...
  • Vardar
    #1421
    Sziasztok!
    Egy kis problémám lenne a telepítéssel. Magyarul feltelepítettem, azonban az oktató résznél hibát ír ki és kilép a játék. Ez, ö minek a következménye? És miért nem kért még tőlem kulcsot a játék? És kaptam valami 10 napos próbaverzió CD-t a csomagban. Azzal mit kezdjek?
  • mrzoltan
    #1420
    Azon kell hagyni amit a gép "megad"
    Él a MP része és vannak magyarok is.
    Nagy különbségek nincsenek.
  • Vardar
    #1419
    Sziasztok!
    Keddre várhatóan megérkezik a játék és lenne pár kérdésem:
    Egy Athlon 5050e, 4 GB RAM és egy (túlhajtott) Radeon 4830 társaságában mi az a legnagyobb grafikai beállítás ami még szakadozás nélkül beállíthatok?
    Van skirmish a játékban?? (NATO vs. orosz vs. USA)
    Miben különböznek a hadviselő felek? Én C&C-kkel játszottam eddig ahol bizony volt különbség az oldalak között.
    Még mindig él a multija a játéknak? Vannak magyar szerverek?
  • Maak
    #1418
    #1407
  • bgabor
    #1417
    Az alapjátékot tényleg patchelni kell a soviet assault kiegészítő felrakása előtt? Nem végzi el ezt a kiegészítő automatikusan a települése előtt?

    A szovjet pályákat meg úgy tudom akkor elérni, hogy új hadjáratot indítok, és a régi hadjáratba lesznek beleszúrva az új szovjet pályák?