1536
  • Snexi
    #1376
    pedig már a legelején tudni lehetett hogy ugyanazok a mapok lesznek csak szovjet szemszögből
    nekem jó ez is,az alapot úgy sem vittem végig
  • Prince23
    #1375
  • Prince23
    #1374
    Mondjuk én teljesen más felhozatalt vártam... ez nagyon ciki, hogy újra le kell játszanunka régi kampányt, hogy egy kis szovjet küldibe is belekóstoljunk.
  • zzeN
    #1373
    csak akkor működik a kieg, ha angol az alap

    elég furcsa lett, mert 1 ruszki, 2 amcsi, 1 ruszki, 2-3 amcsi pálya, szóval az alapot is végig kell nyomni...
  • GanXstaZoleeWrk
    #1372
    Van már proper is belőlle 7+GB. Én arra lennék kiváncsi hogy alapból van e benne magyar felirat :) akinek megvan irhatna valamit.
  • Prince23
    #1371
    Ezt nem értem, most előlről kell kezdeni a pályákat?
    az első pálya a szovjetekkel volt. a második pálya pedig a wic alapverzió első küldetése. ezt nem értem.
  • Prince23
    #1370
    Nem hiszem, a patch direkt a kieg miatt jött ki.
  • balee4
    #1369
    ebben a patch is benne van?
  • Prince23
    #1368
    Még két giga sincs XD
    a patch meg majdnem egy giga volt.
  • Carloska
    #1367
    World.in.Conflict.Soviet.Assault-ViTALiTY
  • m1garand
    #1366
    a gamen belűl próbáld, a cdprojekt biztos kihozza ezt is
  • valaminick
    #1365
    Már meg is "jelent" csak gondolom magyar verziora nem megy fel..
  • m1garand
    #1364
    single fanoknak ajánlott, a multi patch-ben benne van a +2 mp map
  • Prince23
    #1363
    Amúgy senkit sem érdekel a soviet assault gém? két nap és megjelenik!
  • Prince23
    #1362
    1 gigás PATCH! (1.010)

    Soviet Assault előkészületéhez kell, számos bugok javítva.
  • WOLF3x6
    #1361
    Valakinek nincs folosleges multiplayer kiprobalas meghivoja?
  • ddt500
    #1360
    Ne is neked írtam csak egy egyszerű kérdés volt. Jó pár játékkal toltam már neten de még sosem voltam ilyen felkapott.
  • mrzoltan
    #1359
    Micimaci 4ever!!!
  • m1garand
    #1358
    igyekeznek a klánok a kihulló emberek helyett "friss húst" felvenni, a wohu-sok meg vannak vagy 100an, csalogattak engem is de kitartok a micimacko'mellett
  • fanfany
    #1357
    Hát nem tudom menözés vagy nem,de én nem azért irtam le!Nekem azért volt fontos hogy ne dobáljanak ki uton utfélen a szerveröl!Igaz ezekkel nem nagyon tudok dumálni ettöl függetlenül nagyon normálisak!!Probálnak bevoni a játékba nem kidobni csak mert kezdö vagyok!
  • ddt500
    #1356
    Az normális, hogy 3 nap alatt 5 klánba hívtak meg? Nem menőzés meg semmi ilyesmi. 1 hete van meg a játék, 3 napja gyúrom online, szerintem szarul játszom mint állat és minden indításnál felugrik 1-2 meghívás totál ismeretlen arcoktól.
  • fanfany
    #1355
    Hali!!Nem akarok bántani senkit,de tegnap játszottam oroszokkal egy szerveren vagy 2 órát jol ment nagyon nekik is nekem is!!Reggel üzentek,hogy felvennének a klánjukba,elfogadtam!A WOHU-ra hiába vártam sajnos!!!
  • picnic
    #1354
    fanfany elküldtem az MSN-címemet priviben.
  • Hecker007
    #1353
    WOHUsok vannak már annyian mint a szar és ráadásul nem mindegyikük tud rendesen együttműködni a másikkal
    egyszer waroztunk velük, úgy elvertük őket mint jégeső a libaszart XD
  • fanfany
    #1352
    Én se foglalkozok a statisztikával játszani szeretnék!WOHU-sok nekem sem segitettek ugyhogy erröl eggyit!Ad meg privibe vagy ahogy akarod a neved ,hogy megtaláljalak!Küldom priviben a skype cimem!
  • picnic
    #1351
    Én szivesen segítenék, lesz.rom a statisztikámat már régóta, de klántag az nem vagyok. A WOHU-sok nem segítettek?
  • fanfany
    #1350
    Igen ezt én is hallotam,a szemeddel irányitod az egységeket amere kacsingatsz arra menek!Félre a tréfát olyan játékos társakat keresek akik hajlandoak normálisan egygütt müködve játszani!magyar vagy bármilyen szerveren!Kezdem unni,hogy kezdö létemre mindig kiszavaznak a "nagyok meg okosabbak"!Bárkivel hajlando vagyok együtmüködni!!Irj privit és küldök elérhetöséget!Skype MSN bármi!!Elöre is kösz!!
  • Andrejka
    #1349
    kb énis erre számítok:D
  • Hecker007
    #1348
    A WiC2 mellé meg adnak majd egy sisakot és gondolattal lehet majd irányítani a játékot
  • m1garand
    #1347
    jó lesz melyik 2 fűszál közzé kéred a nuke-ot xD
  • TLOTR
    #1346
    Kiváncsi leszek a kiegre állittólag lesz benne hangvezérlés.
  • picnic
    #1345
    Yes
  • fanfany
    #1344
    Irtam privit névvel elérhetöségel!Elöre is köszönöm a lehetöséget!
  • Hecker007
    #1343
    lehet hogy a sorgyőzelmes érmet próbálják megcsinálni, a múltkor énis azt akartam, és mikor már csak 2 meccs hiányzott a 10-ből akkor vesztettünk mert 2 tábornok elment és jött a helyükre két nagyon kezdő
    amúgy a tábornokokat is szokták hülyézni elég sokszor :) tapasztalat
  • picnic
    #1342
    Egyébként a probléma valós, én is sokszor találkoztam ezzel a jelenséggel, hogy sorra szavazzák ki az alacsonyabb rangúakat. Elismerem, nem szép dolog. Sajnos vannak ilyen statbuzik, akiknek csak a győzelem számít, csak az elfogadható, egy vesztes meccs után lehülyézik, leidiótázzák a gyengébben játszó csapattársakat. Pedig ez csak egy játék. :)
  • Hecker007
    #1341
    online módban nem nagyon szeretik azt aki Arty-zik egyfolytában, magyarul ágyúzik \valamiért csak azokat nem rakják ki akiknek 4 csillagjuk van =\ \
    ha tankkal vagy ne foglald be az összes pontot egyedül hogyha van valaki a közelben mert ha ketten foglaljátok akkor már ketten kaptok érte TA-t, tankkal leginkább a légvédelmet kell lőni meg az olyan járműveket amik a heliket le tudják lőni, a helinek meg a tankokat kell lelőni,
    támogatónál érdemes javítani az egységeket sok pontot lehet vele szerezni és nem rúgnak ki érte =)
    gyalogosról nem tudok nyilatkozni azzal szinte semennyire se tudok játszani XD még :)
    ha gondolod írd le priviben hogy milyen néven vagy a játékban és mikor szoktál játszani, mi elég sokat toljuk a haverokkal és amúgy is minél többen vagyunk annál jobb :)
    elnézést mindenkitől hogyha kicsit hosszúra sikeredett :):)
  • fanfany
    #1340
    Köszönöm a tanácsodat!! Már irtam nekik és várom a válaszukat!!
  • picnic
    #1339
    Próbáld meg a WOHU nevű klánt. Ha jól tudom csak magyarok vannak ott, biztosan fognak segíteni!
  • Mester01
    #1338
    Valaki aki megunta a gamét az nem cseréli L a CD kulcsát egy CoD4 CD kulcsra?
    Ha érdekell irj privit!
  • fanfany
    #1337
    Megprobáltam mindent ,páncélos ,támogato leginkább.Probáltam utána nézni és azt olvastam ,hogy csatlakozni kéne valamelyik klánhoz,de az a baj,hogy nem ismerek senkit!!