1536
  • asysoft
    #1496
    S az működik a magyar WiC-el? (Akár angolul telepítve)
  • Hecker007
    #1495
    Steam-en le lehet tölteni
  • asysoft
    #1494
    Kiegészítőt hol -s milyen formában- lehet beszerezni Magyarországon? (Ahogy látom, DVD-n ide nem hozták be)
  • Roteiro
    #1493
    Ha vlkinek lenne kedve játszani vegyen fel friendsbe. :)
    Roteiro a nickem
  • donatus13
    #1492
    megoldódott egymás után vagy 20* le ok oztam és jó lettXD
  • donatus13
    #1491
    Cső, megvettem a játékot még anno és akarnék megint játszani és online ra kattintva kéri a cd kulcsomat megint amit beírok és nem fogad el nem tudok belépni valahogy a régi accountommal mert nem értem mivan?:S Massgate.net oldala beenged neten de a játékba nem tudok belépni :@
  • Hecker007
    #1490
    keress majd meg a játékban: [.dl]bazooka_hun
  • TLOTR
    #1489
    Sziasztok szivesen játszanék online csak még kezdő vok meg nem beszélem az angolt szóval magyar csapattagok kellenének, ha valakinek van kedve játszani az szóljon.
  • m1garand
    #1488
    akkor jó ha bírod napi 4-5 órát tolni mert csak úgy lehet fejlődni, ott a leaderboard nézd meg hányan vannak
  • horpadt
    #1487
    sziasztok!tudnátok nekem mondani a multiról?(hányan vannak átlagba,jó-e,ilyesmire gondoltam).Mert ha jó akkor megvenném eredetibe és jönnék multiba játszani.
  • m1garand
    #1486
    vga-t tesztelni kéne pl. szőrősfánkkal
  • Falcon87
    #1485
    Angol verzióm van :(
  • Vardar
    #1484
    Angolul játssz. Nekem is kiakadt a magyar nyelvű változat.
  • Hecker007
    #1483
    ahhoz nem lett volna feltétlen fontos a patch, de szerintem akkor is valamelyik driverrel van baj, még sehol nem olvastam ilyet, sőt még a béta verzióval se volt ilyen tudomásom szerint
  • Falcon87
    #1482
    Egyelőre csak singlet próbáltam még.
  • Hecker007
    #1481
    a 1.010-es patchel hogy tudtál online játszani??
    mivel 1.011-es a legfrissebb fel sem enged a szerverekre a játék míg le nem szeded :S
    amúgy ilyen bugot eddig nem tapasztalt senki akit ismerek és játszanak a játékkal...
    VGA driver, dx, alaplap driver-t frissíts és nézd meg utána, ha nvidia kártyád van akkor lehet hogy annak a drivere kavar be, volt már rá példa sajnos
  • Falcon87
    #1480
    Én belefosok a saját számba
    Eddig, lassan négy órányi próbálkozás, egy reinstall, és az 1.010 patch felrakása után sem sikerült 5 percnél többet játszanom a bugok miatt. Hol kifagy, hol eltűnnek az egységeim, hol képernyőt beborító textúrahibák...
    Asszem lepasszolom valakinek a játékot egy ezresért, és végeztem...
  • m1garand
    #1479
    szívesen
  • gakocsis
    #1478
    MAX RESPECT

    ezzel gond nélkül el is indította..
  • m1garand
    #1477
    nekem nincs ott de neked lesz patch mappa is
  • m1garand
    #1476
    wic.exe

    de hagyd hogy a game maga szedje le a patcheket ill. a mapokat
    itt vannak:
    download mappa

    ezt mentsd le máshova és csak vissza kell másolni a mapokat ill. a 2 patchet telepíteni
  • gakocsis
    #1475
    a címem:[email protected] ha becsomagolod valahogy, vagy átnevezed, nem lesz gond az exe.vel...

    a gmail meg elbírja a 10 megát

    előre is kösz
  • m1garand
    #1474
    ok
  • gakocsis
    #1473
    esetleg egy tesztet megérne, ha átdobnád a wic exe fájlod egy másolatát..

    bár nem biztos, hogy működne vele..
  • m1garand
    #1472
    hát igen
  • gakocsis
    #1471
    Szia!

    Látom, hogy neked megvan de nekem sajnos nincs.
    Missing WIC exe

    ha más nincs akkor uninstall,és megpróbálkozom a telepítéssel megint.. (arra gondolok, hogy a magyar változat, és a patch eltérő nyelve lehet esetleg a gond, mivel a Fórum link fórumon van magyar nyelvű patch is
  • m1garand
    #1470
    na csak sikerült, ott a wic.exe
  • m1garand
    #1469
  • m1garand
    #1468
    [IMG]URL=http://kep.ivpicture.hu/142085.jpg][/URL][/IMG]
  • m1garand
    #1467
  • m1garand
    #1466
    [IMG]http://kep.ivpicture.hu/142085.t.jpg[/IMG][/URL]]wic.exe
  • gakocsis
    #1465
    Üdv!

    Nincs meg a WIC.exe. Csak a WIC online exe van meg. Ha elindítom a akkor csak a multi rész indul el. A verziószám: V1.0.1.1(b35)

    A CD projektes magyar feliratos változat van meg, és amikor felmentem a multi részre, a játékon belülről húzott le minden frissítést. (ha elindítom a multit, az megy frankón, és teljesen magyar (persze felirattal))
  • m1garand
    #1464
    wic.exe-vel megy az sp és mp is márnincs védelem az utolsó patch óta az sp-en
  • gakocsis
    #1463
    Sziasztok!

    Ma telepítettem az eddigi összes frissítést, amit a játék ajánlott, ha multizni akarok. Viszont meglepődve tapasztaltam, hogy a single exe eltűnt..

    Másnak is volt ilyen problémája már, vagy csak én szaladtam bele ebbe..
    Kis kihagyás után akartam elővenni, pici single gyakorlat után multiba tolni... de most nem tudom a single pályákat játszani.

    Ha van valami megoldás, kérlek benneteket, jelezzétek. Természetesen a játék eredeti..
  • m1garand
    #1462
    itt a lista nézegesd

    massgate.net
  • martin1992
    #1461
    üdv
    szeretném megvenni majd a játékot és azt szeretném megkérdezni, hogy kb mennyien játszanak és mennyi magyar van?
  • Hecker007
    #1460
    igen ezt én is tudom, csak volt egy egyén aki pm-ben akarta elkérni tőlem a kulcsot, azzal az ürüggyel hogy ő elhagyta a sajtját...
  • Vardar
    #1459
    Csak multihoz kell a kulcs. Aki csak singlezni akar, az vidáman töltse le.
  • m1garand
    #1458
    vagy lemegy a legközelebbi kulcsmásolóhoz
  • Hecker007
    #1457
    Akinek nincs még meg és kulcsot kéreget pm-ben vagy itt a topikban az ITT MEGVEHETI 1800Ft+postáért!!!44