1536
  • Requiem88
    #415
    én most fejeztem be ezt a pályát :D
  • Prince23
    #414
    Pár perc is csomizom kifelé... remélem a hangokkal nem lesz gond (effectek)
  • Eagle16
    #413
    Nem tudom, nem játszottam a demóval :)
  • asysoft
    #412
    Ez volt a demóban is, nem?:)
  • Eagle16
    #411
    A 3. pályán találtam egy sunyi orosz mesterlövészt :D
  • Prince23
    #410
    Nekem is ez jut eszembe a képek alapján... azért is hasonlítottam a Coh-oz a hangulatot, h van e olyan.
  • Paranoia
    #409
    Nekem erről a játékról a company of heroes jut eszembe.Talán mert az is annyira tetszett mint ez.
    Érdemes nem a benchmark alapján be állítani a játék graf. mivel a játék során nem fog annyira szaggatni mint abba a pár perces demóban.
  • Eagle16
    #408
    Hát, nekem a shaders highon van, nehogy má' lowra tegyem 8600GT-vel :S
  • Prince23
    #407
    Minygyá len van a gém:D
    Remélem a sm 3 kihasználhatom... legalább mediumon... reméelm...
    7300 GT, 1 GB ram, Amd 3000+
  • Shep
    #406
    Na jó, de ahoz nekem nincs kedvem ,gondoltam van olyan gép amin legalább 25fpsel megy fullon.
  • Eagle16
    #405
    Nem kell ahhoz erőmű, 8 FPS-el is lehet csinálni szkrínsotot
  • Shep
    #404
    Akinek van hozzá erőműve az csináljon már egy fullos képet, hagy lássuk hogy is néz ki maxon.

    Ja akinek plussz fps kell kapcsolja ki a shader modelt vagyis vegye low-ra nem fog csillogni az út, de gyorsabb lesz.
  • Gundark1234
    #403
    Hehe ez a kép lehetne akár Red Alert 3-ból is
  • Eagle16
    #402
    Azt így nem lehet pontosan elmondani, mert rengeteg féle mindent be lehet állítani a grafikai opciókban. De nálam kb. medium beállítások mellett megy(pár dolog kikapcsolva, high textures), és a benchmark átlag 40 FPS-t dobott ki. Szóval te ennél jobbra is számíthatsz. Nem lesz csúnya :)
  • Gascan #401
    úgy értem milyen beállitások mellett fogom tudni tolni szakadozások nélkül :)
  • Eagle16
    #400
    Hmm ez nekem is! Annyian vannak mint az oroszok!
  • Gascan #399
    A tapasztaltak véleményét kérdezném, nekem kb. hogy fog menni szerintetek?
  • csgj
    #398
    Nekem ez rohadtul tetszett:

  • Eagle16
    #397
    Jó hát! :D
  • Gascan #396
    Jó a gém? Most kezdtem el tölteni.
  • Gabesz026
    #395
    Hi!
    Nekem is 8800gts-em van nekem sem valami meggyőző. Lefutattam én is a
    benchmark-ot az atomrobanásnál 5 fps-t produkál. Igaz 1280x1024-en minden max beálítással de szerintem erre többre képes a gépem. Szerintem valami javítás biztos lesssz hozzá. De azért nekem nem játszhatatlan a game mint neked.
  • Kindred Blades
    #394
    valaki játszik 8800-as kártyával?
    Létezik, hogy nem szereti az SLI-t? Nem tudok mire gondolni, maximálisan megfelel a gép a követelményeknek, mégis a gyermekkorom marvel képregényeit idézi a látvány. Szal, ha valaki 8800 GTS-el játszik, vagy két 8800 kártyával párbakötve, akkor említse meg, csak hogy tudjam, hogy itt van-e a probléma.
    (merthogy cimbora hasonló géppel, Ati 2900HD-val remekül futtatja, gondolom, itt a gond, csak nem tudom, miként lehetne megoldani)
  • asysoft
    #393
    Nálunk milyen lesz a lokalizáció? Csak a kézikönyv, vagy esetleg szinkron is? (remélem semmiképp sem az utóbbi:))
  • Eagle16
    #392
    Nekem még a benchmark is nagyon tetszett :D Szép játék, a füst, meg a robbanások különösen jók lettek.
  • csgj
    #391
    tényleg izomjó game, az átvezető videó, amit az elején láttam, az vmi hihetetlen volt! Medium/High-on tolom, úgyhogy néha jól beakad :D, de így legalább jól néz ki...





  • dave42
    #390
    Hát ez valami isten gém! A kamerakezelésbe ugyan bele kell jönni de eddig én csak ennyi kivetni valót találtam benne. Anyira jó a kampány sztori hogy egyszerűen nem bírtam felállni a játéktól, már fájt a szemem de akkor is toltam :D. 2 napig aludtam a munkahelyemen, olyan sokáig jáccottam!
    Ha valaki hamachizna az szóljon, én nagyon benne lennék!
    Végre egy taktikai RTS, amúgy lehet skirmisht is játszani, be kell lépni a multiba, csinálni egy lan szervert és ha kész akkor nyomni egy ESC-et és ott van egy olyan hogy BOT OPTIONS, használjátok egészséggel.
  • Random_
    #389
    Szerintem is nagyon jó a single. Tegnap telepítettem a törtet és a hétvégén tolom. Remélem hétfőn már az eredetimmel multizhatok. :D
  • Dexantreal
    #388
    Amúgy a graf így is szép sztem.
  • Dexantreal
    #387
    Igen érdekes géjm.
    Szép képek, thanks.
    Valszeg lekapom majd.
  • Fenrir
    #386
    Nah majd én lövök jobb képeket a demó mulitból :)
  • djukel
    #385
    Van skirmish mod a full gameben?
  • Eagle16
    #384
    Itt van egy-két kép az első pályából: /a grafikát nem leszólni, nálam csak így fut el :) )/


    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
    kép6
    kép7
    kép8
    kép9
    kép10
    kép11
    kép12
    kép13
    kép14
  • Gundark1234
    #383
    Csak két dolog.
    Egy: Az Act of War arról szól hogy az úgynevezett Conzorcium(amibe a játékban szereplő orosz főgonosz is beletartozik)szeretné rátenni a kezét a világ kifogyóban lévő fosszilis üzemanyagkincsére(haha szerencsére csak fikció hiszen az óceánok alatt még vagy ezer évre van tartalék csak nehéz kitermelni)ugyanez az orosz maffiózó később átveszi a szervezet irányítását és teljedkörű dzsihadot hirdet Amerika ellen.

    Kettő: A World in Conflict arról szól, hogy mi lett volna ha...(hú de elcsépelt is ez a fogalom) a ruszkik nem mennek tönkre a nagy fegyverkezési versenyben a hidegháború alatt, hanem lerohanják Európát aztán Amerikát (ahogy az azt az akkori forgatókönyvek(nem filmes)) diktálták.

    Szal nem kell leszólni ha fogalmad sincs mit szólsz le.
    A WiC egy nagyon klassz cucc lett. A single kampány történetét el tudnám képzelni egy kb egy-két évados sorozatban, jobban bemutatva a harcoló katonákat és hadműveleteket mint a játékban (pedig már ott is nagyon jól kijönnek a jellemek, és a dráma amit ez az egész (fiktív) háború kivált.
    Ezeket főleg az átvezetők adják meg(van állóképes és van grafikus motorral készített is) Szal én várom hogy a hivatalos példányom megjöjjön addig meg végignyomtam a single kampányt (easy-n hehe).
  • Eagle16
    #382
    Most indulok neki a játéknak, csinálok pár képet, és majd beszúrom őket ide :)
  • w77d
    #381
    valaki rakhatna be ingame képeket!
  • Eagle16
    #380
    Ühüm, akkor jól tippeltem a kilotonnás méretet(200-500m). Köszi.
  • Thanatos
    #379
    http://en.wikipedia.org/wiki/Effects_of_nuclear_explosions
  • Eagle16
    #378
    Aha. Mintha nekem is rémlene valami ilyesmiről. Gondolom csak 0,3-4-5 kilotonnás lehet, bár nem nagyon értek az ilyen nukleáris fegyverekhez.
    Amúgy nagyon tetszik a játék
  • mesor
    #377
    Taktikai atombomba. Ha jól tudom azok nem durranak akorát mint pl egy stratégiai atombomba ami egy egész várost eltakarít.
  • Eagle16
    #376
    Nálam szépen megy custom grafikán :D
    Amúgy az az atombomba szerintem nem atombomba, mert az egy egész várost elvinne, nem csak 8 háztömböt, nem?