130
Telefonos játékok a TV-ben, van egyáltalán megoldás?
  • Shaman
    #50
    lehet,hogy az "l" betü 1-es akar náluk lenni,s bele kell számolni
    végül is valamié csak ki vannak pirossal emelve...
  • Rage47
    #49
    hát akkor jo sok hülye van....:D de tényleg mekkora baromság, nem értem miért vannak még ilyen játékok...
  • Gabe18
    #48
    Biztos ki van ez találva,az okos törvényeknek köszönhetően ugy hogy ne lehessen megfogni őket.
    Eleve ahogy néztem általában a legutolsó ember akit bekapcsolnak az "valódi" játékos,akinek odadják a fantasztikus 10.000-15.000 forintos nyereményt.A fődijra persze esély nincs.De mivel a végén valóban nyer valaki,igy szerintem nem is számit hogy ők közben 50 percen keresztül kamu hivásokat fogadtak esetleg,hiszen a végén valóban sorsoltak és valaki "nyert".Az hogy közben valaki látva a sok sikertelen (kamu) próbálkozást telefonált 10x...hát istenem...
  • Dynamic
    #47
    A világ egyik legnagyobb biznisze ez a telefonos ökörködés.Egy adás alatt többmilliós bevételhez jutnak az emeltdíjas telefonokból amiből ők az 1-2 nyertesnek nagy kegyesen odaadnak 20-30 ezer Forintot.A Jackpotot meg úgysem tudod elvinni, mert 0,1% esélyed van, hogy eltaláld.Az a hülye aki ilyet játszik.
  • tigeroo
    #46
    könnyen sohasem fognak meggazdagodni az emberek..vagy ha igen, börtönben végzik...persze kivétel a lotto, deeee...hááááháá
  • tigeroo
    #45
    mint akit épp seggberaktak
  • Kanál
    #44
    ez az arc nagyon kemeny :D
  • tomsolo
    #43
    azért némelyik játékos se kutya:

    Rtl Klub - kérdés hány csont található az emberben?

    a. 205
    b. 2
    c. 2500

    Válasz: B!
  • horpeti
    #42
    nagyon gáz! De érthetetlen az egész!

    múltkor volt 1 ilyen szókirakós, és tényleg hihetetlenebbnél hihetetlenebb betelefonálások voltak... Bnőmmel kb. 3/4 órát néztük, már be akartunk telefonálni...

    sőt hívtuk 2* is :DDD de soha többet.

    Persze nem kerültünk be.

    Pedig full egyértelmű volt a megoldás. De egyszerűen hihetetlen szarul rakták össze az automárkákat...

    de volt vagy 30-40 telefon... és kb. mindenki ugyanazt mondta, csak más sorrendben...

    Én hülye el is hittem, hogy ennyi hülyegyerek van.
    De most ezt olvasva egyértelmű, hogy ezek kamu betelefonálások...

    De ha ez így van, akkor ez igencsak jogszabályba ütközik, közjegyző van vhol??? sehol... így nem is lehetne ilyet...

    nagyon gáz...

    az RTL klubbos az szerintem nem is csalós, de van pár másik csatorna, ahol 1 órán kerezstül ugyanaz a kérdés van, és nem találják ki...


    és igen, 1* néztem végig egy ilyet, mert kiv. voltam a megoldásra. Hát bebuktam, mert azt vagy nem mutatták, vagy talán 1 frame-be zsúfolták bele

    szal no comment... de tényleg, az emberek azért telefonálnak be, mert látják, hogy egyértelmű, sőt, látják hogy mennyire hülye más, és akkor egyből felbátorodik (mi is így tettük bnőmmel) Hallottuk a sok hülyét, és mondtuk hogy na nehogy már ez a hülye vigye el... de komcsi 50 perce mondták percenként a szar megoldást (és mindig ugyanazokat, kb. 5-6 fajta változat volt...



    lol mindenesetre... de biztosan jövedelmez... hacsak vki 3* betelefonál, az már 1 ezres....

    még megérné akkor is ha nem vernék át a bagázst, és legalább 100ezret kiosztanának...
  • Fülüke
    #41
    és hogyha kifüstölnénk őket mint a hippiket?
  • tigeroo
    #40
    Ez a szőke démon a képen én vagyok. Jó mi?

    aztakurva :lllllll
  • REALista
    #39
    ja még régen mondta is hogy az egyik 20 forintoson az F betűt felcserélték!Ezt persze nem lehetett láttni még akkor se ha az embber tudta mit kell néznie!
  • CattiBrie
    #38
    mármint kihasználják a tévéadás minőségét?

    (márminthogymertugye nagyon rossz a tévéadás minősége)
  • Ch_Slater
    #37
    jah abban meg az a lényeg, hogy vannak pénzek amin megváltoztatnak valamit (pl. az 50-esen a madár karma alá bekerül egy kis kosz) és felteszik a kérdést, hogy : "hány JÓ magyar forintot látunk a képen"
    Aztán döntsd el a centis pixeles tv-n hogy melyiken milyen minta van...
  • CattiBrie
    #36
    1
    1
    50
    1
    14
    4
    100
    1
    1
    2
    20
    200
    2004
    4
    2
    1
    10
    1
    100
    6
    65
    5
    5
    56
    6
    5
    58
    8
    1
    = 2732

    persze először így néztem

    14
    2004
    2
    65
    -856
    -858
    1
    1
    50
    1
    14
    4
    100
    1
    1
    2
    20
    200
    2004
    4
    2
    1
    10
    1
    100
    6
    65
    5
    5
    56
    6
    5
    58
    8
    1
    = 3103, de ebbe még nincs benne a "száz"
  • passatgt
    #35
    Az szokott idegesíteni,amikor mondja a műsorvezető h hallo hallo,aztán közbe 4 percet késik a hang mire meghallja a játékos
  • REALista
    #34
    Huu vazzeg mi megy most a Spektrumon!
  • SonicBoom
    #33
    Naná az ember sejti, hogy csalás, de ennyire átlátszóan hülyének nézni az embereket...Engem kifejezetten dühít! (Itt most lehetne filozófiai vitát nyitni, hogy milyen sok hülye van, de most nem ez a lényeg)

    Az meg tényleg vicces, hogy kiraknak egy marék pénzt, legalább 4 darab 100 Forintos van ott jól láthatóan, plussz az apró, azt erre a telefonáló azt mondja 165 Ft!!! Te melyik csatornát nézed baz+!!??

    Egyszer (de csak egyetlen egyszer) láttam, hogy kiírják a megoldást, de köze nem volt a képen látható dolgokhoz, ennek ellenére a telefonáló eltalálta. Akkor ennyi erővel modhatták volna, hogy gondoltunk egy számra 1 és 1000 között, aztán találd ki! (ez nyilván csak beetetés volt meg egy beépített ember, de tanulságos)
  • ngcsnet
    #32
    nincs
  • RelakS
    #31
    A 25 miért lett likvidálva? :D
  • DJ Skyline
    #30
    esztike,meg mikike mondja néha,hogy aki mobilról hív az kapcsolja be a sajátszám elküldését!:D
  • Vlala #29
    Na igen...Általában ilyen Szabó Jánosok szoktak nyerni Budapestről. :)
  • akyyy
    #28
    jah amúgy érdekes, mivan ha én elmek a pannonhoz, csinálok egy előfizut, kész is van, de kérem, hogy a számom és az adataim titkosított legyen. majd játszok egy ilyen sms-es beküldőssel, honnan tudják hogy ez az én számom? főleg mikor a űsor végén kiírják a nyertes nevét és városát....

    tuti hogy nem fogják felhívni
  • forza milan
    #27
    És sokszor nincs megoldás sztem....Eccer 3 adáson keresztül ment ilyen pénzszámlálós szar....
  • akyyy
    #26
    éppen ezért lehetne ezeket kitiltatni. Nem teccik anépnek, buttíják az embereket, ebből már simán ki lehetne indulni az ortt-nél hogy ezeket betiltsák.
  • forza milan
    #25
    Mind1 egy nagy Lol,egy agybaszó csaj vagy buzigyerek dumál benne,mindig elpofázza a számot,meg eljácca a nagyhalált,hogy hivjámá,hivjámá....Osz a sok fasz hivja,oszt 300ft-ot sokszor kibasz az ablakon arra,hogy még nemis került be.......Ennyi az egész,FASZOM KIVAN ezekkkel a barom müsorokkal!NAH!Véleményem!:D:P
  • DJ Skyline
    #24
    ja,akkor én is nagyot néztem, mikor a Spektrumon is ilyesmi műsor ment!
  • Vlala #23
    Sanna ebből van apénz, és egyre több helyen van. Az ATV, RTL még nem lenne akadály, de hogy a Viván 9-10 között ezt kell nézni, és már a Spektrumra is bepofátlankodtak, az már sok.
  • akyyy
    #22
    petíciót kéne írni erre, és benyújtani az ORTT-nek hogy szüntesse be....mert tényleg borzasztó zavaró az ilyen telefonálós műsor.
  • Vlala #21
    Pontosan... Megnyerheted a két millát, ha piros sapka van rajtad, és van egy zöld leguán a hálószobádban.

    Cat #19:

    Igen, de néha mégis nyer valaki: olyan, mint az "itt a piros, hol a piros?"-ban a "játékmester" beépített sógora.
  • cseri001
    #20
    mint egy vízbefúlt nyúl... és elnézést a nyusziktól!
  • Cat #19
    homáron olvasgassatok sztorikat

    1. ez csak azért van, mert a csatornának van kihasználatlan ideje, amiből igy pénzt csinálhatnak
    2. átverés az egész, a pénzt nem kapja meg senki, nem létezik
    3. a betelefonálok többsége belső dolgozó
    4. hiába vár 50 ember, aki tudja a megoldást, nem kapcsolják be, hanem várakoztatják az emelt díjas telefonvonalon.
  • Glpetyus
    #18
    Ezt minek engedik kamera elé ?
  • DJ Skyline
    #17
    sosenem szerettem őket...pláne ami a VIVA-n megy az a virítom vagy mi a genyó...az valami őrület!
  • Aspyrin
    #16
    Bizony érdekes arca van
  • gabber_saviola
    #15


    ezt nektek -.-
  • REALista
    #14
    Átverés vazzeg!Érdekes hogy a 2004-ből számít a 2, 20, 200,2004 és a 4 viszont a telefonszámból nem számolják a 856-ot és 85-öt!Ez kész vicc!BEKAPHATJÁK!!!!!
  • Gabe18
    #13
    Én azokat szeretem amikor valami szöveget kell összeolvasni.Kb egy 10 éves gyerek egybeolvassa,de őket felhivja valaki és bemond valami teljessen értelmetlen hülyeséget.Na most lehet hogy az emberek hülyék,de ennyire talán mégse.Ugyhogy számomra egyértelmű hogy ilyenkor a szomszéd szobából kapcsolnak valakit,aki aztán bemondja hogy "Józsi vagyok" és az értelmetlen megoldást.
    Aztán jön a szörnyülködés hogy jaj nem jó,na meg a nézők ingerlése hogy "nézzék van még esély,gyorsan hivjon,telefonáljon,hiszen maga tudja".
    Egyszerűen undoritónak tartom ezt az egészet,de hogy egyre több ilyen van, azt mutatja jól lehet vele lehuzni a népet...
  • gabber_saviola
    #12
    ejha
  • EOX
    #11
    Jaja, mintha két nyolcas helyett nullák lennének