130
Telefonos játékok a TV-ben, van egyáltalán megoldás?
  • Zséé
    #90
    hát épp ezazz. Valami tök ismeretlenek. Bár én még arra is gondoltam, hogy filmekből keresik állatok neveit.
  • akyyy
    #89
    ezen mi az állatnév?
  • horpeti
    #88
    múltkor ugyanez volt autómárkákkal...

    az is igencsak nevetséges volt... 50 percig néztük, aztán nem bírtuk már...

    valszeg az eredményt úgyse láttuk volna.
  • Jagi
    #87
    Ennek is bárgyu feje van. Inkább nem blokkolnám-e...
  • Zséé
    #86
    Ez egyszerűen vicc amit művelnek. 3 állat nevét keresik. Csomóan betelefonáltak, senki nem találja el. Erre a végén már visít, hogy csak 1 állat nevét mondják meg és nyernek. Elkezd visszaszámolni 10-től. 10 percig tartott viszaszámolnia 10-től. A végén már ott tartott hogy fél-nél tart, erre csörög a telefon. Erre tök véletlenül kitalált egyet a "telefonáló". A végén a megfejtésnél ezeket emelték ki ha jól emlékszem (max 1-2 kocka eltéréssel):

  • TothLaci
    #85
    Van benne igazság. A beépített emberek is mondhatnak, idézem "csúnya" szót :D
  • horpeti
    #84
    LOL


    A törvényben biztos nincs szó beépített emberekről, no meg valszeg a hívás az megtörténik, szóval nincs kihágás... csak hát igen, az beépített ember :)
    Bár szerintem az isten se bizonyítaná rájuk :D
  • Rage47
    #83
    Ami most megy a spektrumon, annak a zenéje tisztára olyan mint a gladiator c filmé, csak kicsit át van alakitva, LOL:D
  • iko
    #82
    Ezek a törvényben lévő kiskapukat használják ki? Mert sztem ebben a formában egy nagy átbaszás az egész, és be kéne szüntetni.
  • TothLaci
    #81
    Ma a Viván volt egy 5 betűs szó, ami [K]-val kezdődött...
    Senki sem tudta kitalálni, a végén már 4 betű megvolt adva...
    Jót röhögtem a műsoron, voltak "érdekes" beszólások :)
  • passatgt
    #80
    Múltkor nagyon felbaszott a vivá-n a szőke.Külömbséget kellett megtalálni a két kép között,amikor odakapcsoltam már láttam a külömbséget,ez meg ott pofázik,hogy esküszöm én nem látom(mer szőke:D),és már az operatőrnek mondta h mutassa meg
  • Jagi
    #79
    Ne ez meg micsoda médiakarrier! Grat! :D
    [szánalmasnak tartja]
  • Jagi
    #78
    Ja, "vedd észre paraszt" ha tudod... hát b*sszák meg!
    Ez relatív, de sztem bankjegyhamisítás
  • horpeti
    #77
    igen, elég lol :D

    Na de éppen emiatt nem is szabad nézni.. nekem elkezd fájni a hasam, ha meglátom ezeket...
    De a marha nagy hülyeségük leköt a TV elé, mert kiváncsi vagyok, hogy most mennyire hülye... meg amúgy a telefonok is....lolok...

    De kb. Szalacsi IQjú válaszok érkeznek, amit egyszerűen nem hiszek el :D
    És ha nem merül fel benne, hogy beépítettek, akkor meg fogja a fejét, hogy juj de hülyék, én meg tudom a választ.. és telefonál...

    ki van ez találva, és tök könnyű ám bedőlni. Engem marhára kikészített 1 játék, de nem bírtam elkapcsolni, mert egyszerűen vmi mágikus szar késztetett, hogy nézzem ezt a baromságot :D
  • SonicBoom
    #76
    Bizony megeszem a kalapom ha az 000, de szerintük így kellett volna értelmezni. Elmennek a jó annyukba. És az idóta műsorvezető még jó képet is vág hozzá...

    Az okoskodóknak mondom, tudom én hogy itt nem ez a lényeg, hanem hogy minnél többen hívjanak, de ez akkor is dühítő (számomra) így ebben a formában.

  • horpeti
    #75
    a 100asokon tényleg 000 van... ??

    lol.......
  • SonicBoom
    #74


    ennek a megfejtése 102, a logikáját lentebb írtam.
  • Apus
    #73
    Én ezeknél már olyanokra is gondolok, hogy a telefonszámot is hozzá kell adni, meg a megnyerhető összeget, meg minden számot ami a képen van.
  • SonicBoom
    #72


    Azt hiszed okos vagy és kitaláltad, hogy 98. Nem.


    Az meg tényleg igaz, hogy beszéddel nem érünk el semmit de legalább kibeszéli a dühét az ember és nem érzi magát teljesen egyedül ezzel a problémával. Ahhoz, hogy tegyek valamit, túl lusta vagyok, meg az egész nem ér annyit.
  • tigeroo
    #71
    ez modell? azthittem a zaciból bérlik szegényt
  • akyyy
    #70
    ORTT Panasziroda: Panasziroda:[email protected]
  • Frosty01
    #69
    sajnos azzal hogy itt beszéltek róla semmit nem értek el vele, valami radikálisabbat kéne tenni, hogy komolyan beszünjenek, de az a baj hogy erre nem sok lehetőség van [legálisan]
  • Aspyrin
    #68
  • jefferson83
    #67
    Majdnem helyes :) Szerintem erre gondolhatott, csak a kérdést nem olvasta el figyelmesen : Csöves csontok és lapos csontok.
  • Vlala #66
    Az ORTT százalékot kap, és a karikákat figyeli a kép sarkában.
  • Vlala #65
    Azt mégse mondhatják, hogy "ezt benézted, csög"...
  • ReTeK
    #64
    ismerős, felhívta a számot NEM kérdeztek semmit csak ennyi hallott:

    -Ön nem nyert.

  • horpeti
    #63
    loool a cikk is, meg amit mondtok.

    De így igaz...


    nevetséges :DD
    Az rtl klubbon van az a nyálgép faszi, az mekkora lol...
    És tényleg amikor belenéz a kamerába közelről. Vhogy átfut rajtam a hideg, és teljes totális idegbe megy át :DDD
  • SonicBoom
    #62
    Csinálhatnák fair módon is, kisebb nyereménnyel, vagy trükkös kérdésekkel, de ehelyett itt-a-piros-hol-a-piros szinten nyomják, amit szerintem kisiparban az utcán sem engednek, és senkinek nem szúr szemet. ORTT ilyenkor hol van??? Ja, hogy ment a csekk a főnöknek. Bocs.
  • DJ Bee18
    #61
    Én csak azt nem értem, hogy a kibaszott ORTT amikor lehagyják a 12-es karikát, már feljelentget, itt meg úgy b@szhatják át a naiv, butuska embereket, ahogy akarják??
    Ettől ver ki a víz, amikor belenéznek a kamerába, és mondják , hogy Ön, mintha csak hozzám beszélne, és sok hülye van, aki ezt beveszi...
  • Jagi
    #60
    Vijaszaton volt még régebben:
    A csajszi: hívjanak hány hároszög van a képen stb. blablabla, nyafnyaf
    1. telefonáló 40.
    - Pfffúúú sajnos nem...
    2 . 58
    - Hát sajnos ez sem...
    3. 69
    -Sajnos ez sem az...
    Még így ment egyy darabig, aztán telefonáló: 74.
    - Igen nagyszerű hurrá, megvan a nyertesünk nyafnyaf, satasata, blabla...
    A barátnőmmel egymásra nézünk és kb egyszerre: "Tíz perce nem ezt monda az egyik csaj is?

    Na ennyit erről.
    A zertéelklubbos nyálgép faszkalapot meg legszivesebben fejberugdosnám. Olyan mintha egy lófasz járna a picsájában egész "műsoridő" alatt...
  • ZsirosKenyer
    #59
    aki ilyet hív meg is érdemli.
    Ettől függetlenül persze hatalmas bevétel a TV-csatornáknak. Én a T-Com-nál dolgozom, és bizony minden harmadik -főleg nyugdíjas- ember telefonszámlája tele van ilyen úgynevezett "audiotex/audiofix" hívásokkal, átlagban 10-20ezer HUF értékben. Na most ezt szorozzuk be mondjuk 500 ezer emberrel aki őket legrosszabb esetben is. Nagy pénz bizony.. Sok ember jut anyagi válságba egy ilyen f*szság miatt..


    Nem tudom ismeri-e vki a Szóda c. műsort. Reggelenként megy a Tv2-n. iszonyat vicces, egy Mia nevű modell-csaj nyomja benni aki annyira hihetetlenül buta hogy szegény producereknek kell beszólni neki hogy vegyen már vissza




    itt egy cikk róla -- index.hu



  • REALista
    #58
    Dehogy jött egy csomó számot kihagytál!!!
  • horpeti
    #57
    így olvasva elég nevetséges volt ez, hogy átfirkálták 0-ra...

    de mondjuk pont ez az a módszer, amivel lehet szivatni. Ha valami IQs feladvány lenne, akkor tuti nagyon hamar megoldaná valaki (ha bekapcsolják)...

    Egyértelmű, hogy teljesen nyilvánvalónak tűnő feladványokat adnak, és ezért több telefon lesz.

    Ha valami IQsat adnának fel, nem találná ki csak pl. 1%, és az telefonálna, itt meg mindenki "tudja" a megoldást, legalábbis véli, és ez ok a telefonra...
  • RelakS
    #56
    206, szal nincs helyes válasz
  • horpeti
    #55
    képre kattintasz, utána berakod a linket :D
  • SonicBoom
    #54
    U.I.: hogy kell képet belinkelni?
  • SonicBoom
    #53
    Na tegnap néztem a VIVA-n egy ilyen pénz összeszámolóst. A végén megmondták a megoldást is.

    A kérdés az volt: számolja össze mennyi forint van a képen?

    A trükk az volt, hogy a lefordított érméket, ahol az írás nem látszott, nem is kellett figyelembe venni, a többit meg számítógéppel átfirkálták nullákra, és igy effektíve csak két ötvenes meg egy kétforintos volt "teljes", ezeket kellett volna összeadni.

    De ahogy alább mondták, valaki mégis nyert, hogy ne lehessen perelni, de persze a legvégén, mikor már az utolsó utáni visszaszámlálást indította a kis k**va. Ez véletlenül éppen 21:00-ra esett, amíg a műsoridő tartott. Micsoda véletlen!

    Plussz poén, hogy a betelefonálók azonnal mondták a válasz, a telefon vonalban látszólag nem volt eltolódás. Namost amikor az utoló telefonáló, a "nyertes", akinek szinte a szájába adták amegoldást, komoly problémákkal küzdött a telefonban, mert ő csak néhány másodperces késéssel látta/hallotta magát a tv-ben. Azaz, ő volt az egyetlen valódi telefonáló, a többi meg bépített köcsög a stúdióban.

    Útálom őket!
  • horpeti
    #52
    ezekre a genyó kérdésekre pont kell az az 50 perc hogy megfejtsd (bár kemény, mert mindig van több egyértelmű válaszlehetőség, aztán mindig van vmi, amit nem vesz észre az ember :P) :PPP

    Bár vannak nagyon gagyik.. pl. mi a különbség a 2 képen (1)
    bnőm 1ből mondta, hogy 1iknél nem látszik a csizma... aztán ez ment 30 percig lol :D

    Bár kétségkívül, ha valódi játékosokat kapcsolnának végig,akkor tuti hamarabb meglenne a megoldás, de egyértelmű, itt nem is készülnek arra, hogy elviszik , 1 feladvány lesz, és pontosan a műsoridő végén kerül ki a győztes... Micsoda véletlen... :D
  • CattiBrie
    #51
    mondom kijött az összeg :)