130
Telefonos játékok a TV-ben, van egyáltalán megoldás?
  • jefferson83
    #130
    Nekem ebben csak az tetszik, hogy még a végén sem mutatják meg a megoldást.
  • Harly18
    #129
    A legnevetségesebb az, hogy mondjál B betűs keresztneveket. Nincs megadva, hogy hány betűs, férfi vagy női. Akármit mondasz nem jó a megoldás. De az se kutya, mikor egy K betűs szót mondjál. Elég sok van ilyen. És sír az ország, meg a nyugdíjasok, hogy nincs pénz. Mondjuk nincs is, de ha ilyenekre szórják ki a pénzt, akkor nem is lesz. A viván a szőke p*csa úgy izgalomba jön: Hívjál már!!!!!! Mért nem hívsz?????????? Mindjárt elájulok, jaj.....Produkálja magát és le*assza a tv nézőket, hogy mértnem híjkák, hogy csak nézek. Aztán visszaszámol, itt az utolsó lehetőség, már csak 10 másodperc. De megállítja, hogy még hívhasd, s már áll az óra 15 perce, s elindítja. Lejár az idő, jaj, nemigaz, miért nem hívtál????? És nyüszörög még 20 percig...He nevetni akarok, akkor ide kapcsolok általában, bár mindenhol ez megy, úgyhogy van választék. Be kéne tiltani az összes ilyet, de ez sajnos soha nem történik meg, mert ez a legnagyobb biznisz :(
  • Jagi
    #128
    jó, :) *pofázni és *ugatja :)
  • Jagi
    #127
    megyekh, megyekh, most... :) kb ilyeneket szoktunk a haverokkal pofátni, ha vletlenülbekapcsolódik a TV és egy ilyen picsa ugtja a hülyeségeit.

    DE, hogy azt a TV2-s nyálgép faszit egyszer legépelem az fix^^
  • chalezlopez
    #126
    Hú gyerekek mi megy ma a viván...szánalom...a csaj majdnem rosszul van mert egyszerűen nem mennek a telefonok...
    Hol vagytok, ti jöttök, gyertek már, etc......
  • jefferson83
    #125
    Ezt észre se vettem :) Majd a BL döntő után megtanulják!!!
  • horpeti
    #124
    ráadásul nem is így írják Roni nevét.

    Hanem Ronaldinho

    legalábbis minden tudomásom szerint :)

    szal lol bagázs :P
  • jefferson83
    #123
    menjenek
  • jefferson83
    #122
    Na menyjenek a ...
  • horpeti
    #121
    jah!

    Mekkora :P

    Azt mondanak amit akarnak... szvsz.

  • jefferson83
    #120
    Ezeket úgy ahogy próbálgattam a kiváncsiság kedvéért de nem jött össze.
  • Prank
    #119
    talán a római számok is számítanak...
    pl a ronaldinoban van L, D, meg I...
  • horpeti
    #118
    bár ezzel a módszerrel jóval 1171 fölött is van az ember, szóval szerintem nagy része kamu.. valahol valszeg összevon, valahol külön is számítanak a számjegyek, valahol meg nem :)
  • horpeti
    #117
    valszeg külön kell adni a 10nél látható 1 + 0 meg ez 10nek is számít...

    Amúgy nagyon ilyen felbontásszivatást nem látok rajta :)
  • jefferson83
    #116
    A legfontosabbat kihagytam, csak összeadásokat lehet alkalmazni.
  • jefferson83
    #115
    Matematikához mindig is hülye voltam,talán ezért nem sikerült ezt megfejteni. Az eredmény = 1132!! Azonban még így sem jött össze nekem. Annyi megvan, hogy a 10 és a 26 -os labdát ami egymáshoz ér azt 1026 nak kell venni, de akkor se jön ki sehogy. Persze csak úgy gondolkodtam, hogy az a jó megfejtés amiben valami rendszer is van.

  • jefferson83
    #114
    Nem hanem a többire
  • horpeti
    #113
    a sok marha beépített telefonálóra gondoltál?:)
  • DJ Skyline
    #112
    "Ágica korábban a Viasaton kiabált"
  • jefferson83
    #111
    Én most néztem bele az atv-n a számold össze a pénzt játékba nagyon LoL, de még nem tudtam eldönteni ki a hülyébb, aki engedélyezi ezt vagy a sok marha betelefonáló
  • horpeti
    #110
    lol.

    jól összeszedte :)

  • Jagi
    #109
    cö...
    [elolvasta]
  • Zséé
    #108
    Érdemes elolvasni :)
  • Logitech
    #107
    Most megy a viván egy ilyen telefonos játék, kint van hogy élő, de a csaj szája nem úgy mozog ahogy beszél.
  • mamoka
    #106
    Ha érdekel Benneeteket a telefonos játékok akkor itt megtaláljátok az aktuális játékokat amivel nyerni lehet: http://gportal.hu/portal/vidane/
  • REALista
    #105
    Jól tette!
  • norbdog
    #104
    okos ember lehetett.
  • norbdog
    #103
    tegnap láttam egy ilyen műsort ahhol az volt a feladat, hogy találj ki egy olyan szót ami "g" -vel kezdődik. valaki meg belemondta, hogy g*ci!!
  • akyyy
    #102
    hát kitudja... ezért kell valami gyér csatornán kipróbálni...
    amúgy TÉK!
  • horpeti
    #101
    asszed kapcsolnak? :P

    éjszaka pláne nem kapcsolnak külső embert, mert kevesebb a profit.. :)
  • akyyy
    #100
    néha azon filózok, hogy egy éjszakai magyar atvS műsorba be kéne telefonálni...úgyse nézi senki, ha meg igen, telefonálni éjszaka ugysem fognak, és nyerhetek egy 20-ast:D
  • horpeti
    #99
    hm, Gyeplabda... :O

    fogadok ezt kb. 1 órán keresztül nem fejtette meg senki, pedig kb. 20 mps feladvány...

    Minden főemlősnek :)
  • Zséé
    #98
    amikor meglátom ezt a csókát, úgy érzem hogy gyilkolnom kell

  • horpeti
    #97
    Náluk már előrébb haladott ez a műsor :P

    Ott már sokkal több ember be van hülyítve, vagy alapból hülye :P
    Nem német adó volt? :P
  • n3whous3
    #96
    ROTFL. Ez a lenti kép tényleg nem normális. Tényleg képesek ilyeneket berakni? TÉVÉBE?

    Más: Az egyik külföldi csatornán képes voltam nézni 3,5 óráig egy telefonos műsort, mert kíváncsi voltam, hogy kitalálják-e a telefonálók a kérdést. DE AZ EGÉSZ 3,5 ÓRA ALATT EGYETLEN EMBERT SEM KAPCSOLTAK BE!!! EHHEZ MIT SZÓLTOK!
  • horpeti
    #95
    amúgy ez akkor tényleg kemény feladvány volt :)

    Végre vmi normális..
    Bár nyakamat teszem rá, hogy nem kapcsoltak be egy normális embert a műsorba, csak a legvégén max......
    1szóval mind1.
  • RelakSfromhome
    #94
    LOÁL!
    orszarvú, mufflon, papagály, párdúc, bagoj

    Hiper
  • Prank
    #93
    életemben nem hallottam ezeket a neveket, most kerestem rá a góglin...
  • Zséé
    #92
    én kérek elnézést :DDD
    Akkor bizonyára te már sokszor nyertél ezen a játékon ^^
  • Prank
    #91
    audad = sörényes juh
    nene = hawaii liba
    takahe = egy röpképtelen madárfajta

    ezeket illik tudni