905
  • keridenes
    #705
    TMNF-t felraktam, aztán a TMUF-t. aztán letöröltem a TMNF-t
  • Tom3 #704
    Akkor nem lehet hogy TMNF-t raktál fel? Csak mert nekem simán feltette TMUF-et alapra.
  • keridenes
    #703
    furcsa, nekem nem kellett au United, felment anélkül, de a játékmódokból csak a Stadium van benne, ha felteszem az United-ot és utána ezt akkor se.=(
  • MerlinW
    #702
    United nélkül nem megy fel a forever. Telepítés után a sima United törölhető.
    A TMUF ugyanaz mint a sima United, csak még több minden van benne. Amolyan mega patch. Tehát lehet benne mindent csinálni/játszani, egyszerűen az a "másolásvédelem" benne, hogy kell a telepítéséhez az eredeti United.
  • keridenes
    #701
    köszi, de akkor mind2-nek fenn kell lennie? (de akkor miért nagyobb a forever, ha abban nem lehet a többivel jáccani?)
  • MerlinW
    #700
    Ott vannak a játék könyvtáraiban a zenék ogg formátumban, (menumusic, stadium, coast, stb) azokat cserélgetheted.
  • MerlinW
    #699
    Tudsz minddel, ha megvetted a United-ot.
  • keridenes
    #698
    a TrackMania United Forever-ben tudok a többi játékmóddal játszani (Snow, Coast...), vagy azzal csak a TMU-ben lehet?
  • jubilleum
    #697
    hello!

    nem tudjátok hogy tudnám kicserélni a zenét a tmuf-ben?
  • Contrecast
    #696
    ez a jó videó!
  • zomgzerg
    #695
    a sima tmu-t törölheted, a forever újabb és minden bennevan abból.
  • Tom3 #694
    Hali!

    Volna 1-2 tudatlan kérdésem:

    A TMU és TMUF miért települ 2 különböző helyre?
    TMU 1,32GB
    TMUF 1,76GB
    Ha van TMUF-em szükségem van még a TMU-ra? Vagy TMUF-ben csak stadiumos részen tudok játszani?(pl. TMNF-esekkel) Vagy ugyanúgy minden módban?
    Remélem sikerült nagyjából érthetően leírnom a kérdésem. :S
    Nem igen találtam megfelelő választ eddig sehol.
  • kri555
    #693
    vaki tudja honnan lehet leszedi a 100%-os save game-t???
  • AirFix
    #692
    üdv mindenkinek!
    Mondjátok mer el részletesen ,hogyan lehet csinálni mania oldalt
    msnen megtaláltok
    Címem:[email protected]
    Előre is köszönöm!
  • mesme
    #691
    Látom, hogy még nem volt a fórumon senki, de azért közlöm, hogy már csak a modeler progi kellene.

    Már ha valaki ír még ezen a fórumon
  • mesme
    #690
    A Modeler progi nem olyan fontos, inkább a triggeres kérdésemre válaszoljatok.
  • mesme
    #689
    Hello, mindenkinek. Kéne egy modeller progi, de sehol sem találok. Valaki ismer ilyen programot, mert nagyon szükségem lenne rá.

    Oh, és még valami. A Media Trackerben, ha lerakok egy triggert és megnyomom a CTRL+jobbklikk-et, akkor előjön egy nyíl. Én arra gondoltam, hogy az aktiválás irányát lehet beállítani vele, de nem működik.
    Arra lennék kiváncsi, hogy nektek működik-e.
    És ha igen, akkor hogyan, mert én már mindenhogy próbálgattam (felette, mellette, mindenhogy elforgatva), de sehogy sem jó...

    PistiEditor2008
  • MerlinW
    #688
    Boltban 1900 Ft.
  • penge96
    #687
    Ez a játék alapbol naon jó de MÉG 3D- SEN :D:D:D
  • Balintrial
    #686
    vedd meg a boltban.
  • Robber
    #685
    hello
    tudna valaki egy jó kódot adni amivel a Nations fiókomat át tudnám alakítani Unitedessé? (mert ami nekem van az nem jó)
    előre is kössz
  • gabi89
    #684
    Na meg a trackmaniázás után kedvem támadt kicsit videókat is nézni és erre bukkantam aki látta a filmet annak élvezetes lehet:) - persze annélkül is.
    http://www.tm-tube.com/video/405/tmu-tokyo-drift
  • ngcsnet
    #683
    Nos, Nations account (ingyenes account) esetén vannak véletlenszerű(?) korlátozások, például egyes pályákat barát meghívásával(?) lehet feloldani. Nations account esetén nagyon sok limitáció van, például a teljes garas, manialink és p2p rendszer hiánya.

    A napi 50 garas az automatikus mindenkinek, lehet növelni az értékét régi (TMO és TMS) kulcsok regisztrációjával.
  • MerlinW
    #682
    Minden játékmódban az első sorhoz bronz, másodikhoz ezüst, harmadikhoz arany kell a továbbjutáshoz.

    Saját bajnokság készítéséhez kell kredit (garas).

    Minden versenyen játszhatsz hivatalos időt (első ingyen van, míg a javítás kreditbe kerül), amiért idő/érem függvényében kreditet illetve LP-t kapsz.

    Észrevettem, hogy napi 50 garast kapok automatikusan, nem tudom miért, de örülünk neki:) Lehet hogy ez így van alapból, lehet hogy valamit elértem, nem tudom. Volt mikor egy hétig nem kapcsolódtam, majd első bejelentkezéskor egy ablak fogadott, miszerint 200garast kaptam...:)
    Így most van ~600, úgy hogy nem tettem érte semmit:)

    Kb, ennyit vettem észre.
  • MerlinW
    #681
    Editorban van egy gomb amivel a szintek között tudsz lépegetni.
  • AnginaP
    #680
    Sziasztok!
    A solo mód teljesítési feltétleiről szeretnék kérdezni. Megfigyeltük, h néha csak símán aranyérmek kellenek a pályák kinyitásához, néha pedig más feltétlek is vannak, pl: játszani online, lp pontok gyűjtése, lan-ban gammolni... Azt szeretném kérdezni, h ezek a feltételek mitől függnek? Hogy melyik game szerverre csatlakozol? Vagy mitől?...
  • Cence
    #679
    üdv! egy olyan kérdésem lenne, hogyan tudok, levegőbe épiteni nations foreverben? nem tudok sehogyse rájönni :S elöre is köszi
  • MerlinW
    #678
    Áhá, értem.
  • [HUN]FaTaL
    #677
    csinálsz pályákat és felrakod és azokat megveszik tőled, vagy hivatalos időeredmény felállításával solo módban
  • MerlinW
    #676
    Ez oké, de hogy jutok garashoz?:)
  • Plebii
    #675
    Ha a havatalos időn javítani akarsz akkor is kellenek a garasok, minden egyes újabb hivatalos idő 10 garasba kerül, persze az első ingyenes.
    Kell a garas akkor is ha hivatalos időn valamelyik user szellemét le akarod tölteni, ha vele akarsz versenyezni.
    Kellhet akkor is ha valamilyen ligában akarsz versenyezni.
    Én ennyiről tudok hírtelen.
  • MerlinW
    #674
    Azon kívül hogy skineket, pályákat tölthetsz le értük mire jók a garasok? Ill miért kapjuk őket? Egyedül single módban láttam hogy adott 5-10 darabot, mikor "hivatalos időt" játszottam.
  • HF
    #673
    Azt nem tudja valaki, hogy mire kapok napi 50 garas bónuszt? :D
  • MerlinW
    #672
    Előfordulhat, drága a bejegyeztetés:D
  • [HUN]FaTaL
    #671
    Akkor valaki más volt ugyanevvel a nickkel:))
  • MerlinW
    #670
    Afene, akkor én financiális hibát követtem el. Megyek ostoroztatni...

    Nem, sosem állt szándékomban Ati-t vásárolni;)
  • [HUN]FaTaL
    #669

    Nem te akartál venni videókártyát úgy január környékén tőlem a Prohardveren? (radeon x1300)

  • [HUN]FaTaL
    #668
    A united 2000 ft a boltban:)
  • MerlinW
    #667
    Jaja, azt már begyűjtöttem:) Mondjuk mióta megjelent a Nations, a többivel nem is játszom. Stadium "fizikája" messze élvezhetőbb mint a többi módé.

    (A United unlimited licenc (nem látom értelmét 1 hónaposat venni) az 30 euro (~7000 huf))
  • [HUN]FaTaL
    #666
    Jah rendben:) A United az összes eddigi részt tartalmazza. Megjelent a Forever kiegészítő is, aminek segítségével lehet játszani a Trackmania Nations Forever szervereken (ami szintén most jelent meg)