905
  • davidoka
    #745
    Csá!
    Eztz a 16730 pályát hogy kelle beletenni?
  • sharpwrz
    #744
    Sziasztok!
    Autokhoz töltöttem le skineket... hogyan tudom berakni őket?
    Hova?
    Előre is köszike
  • vajo
    #743
  • ntex
    #742
    köszi
  • ngcsnet
    #741
  • ntex
    #740
    Nah akit érdekel a pack az megtalálja az alábbi linken, esetleg be lehetne rakni bannerba is :P

    16.730 pálya a TMUF-hez
  • ntex
    #739
    Köszi :)

    azóta már ott tartok hogy van egy 16.700 pályából álló packom :D

    ha van igény rá feltöltöm valahová
  • ngcsnet
    #738
    kompatibilisek, mind;)
  • ntex
    #737
    lenne egy olyan kérdésem hogy a nem TMUF-hez készült mapok kompatibilisek-e a TMUF-el ? mert a neten találtam egy több ezer mapból álló packot a Sunrise Extreme-hez de feleslegesen nem tölteném le ha nem tudom berakni ez alá
  • [HUN]FaTaL
    #736
    Az nem a pont hanem a helyezésed.
  • Radirpok56
    #735
    Sziasztok nekem nagyon bejöna játék csak a pontokat nem értem pl ami a nevem alatt avn az miért 1milliórol indul écs csökken meg ami szerzek pontok azok számítanak és mit jelent akkor a nevem alatt az a pont ?:D

    haverom csinálta XD

    előre is kösz :D

    TrackMania mlapos oladl haverom által XD
  • Figliar
    #734
    valaki megmondaná hol tudom megvenni a trackmania united forever-t 2000 Ft ért??? mert itt ahol lakom kb. 8000 FT re jön ki... :(

    előre is kössz
  • Harry Seldon
    #733
    Saját szerveren működő állandó trackmania kliens (remote cp, aseco, ilyesmik, ami szükséges) telepítéséhez, beüzemeléséhez keresünk hozzáértőt. Természetesen honoráljuk a munkáját. Jelentkezni lehet a [email protected] címen lehet.
  • nagyi87
    #732
    nah megvan, elkelett inditani az internet explorert:S azt mozillás vok:)köszi
  • nagyi87
    #731
    helo!az lenne a problémám h ha elinditom a trackmaniat akkor nem tud csatlakoznii a hálozatra, kiirja h nincs net:S
    ha frissitem azt irja h nem tud kapcsolodni protokollra vagy mi:S
    nem tudjátok mi lehet a problem?köszi
  • Csekker
    #730
    Szevasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy hogyan tudnék online felhasználói fiókot végleg törölni a Trackmaniaban? Ezt azért kérdezem,mert véletlenül kétszer regisztráltam magam,és csak az egyiket szeretném használni,a helyet meg nem akarom feleslegesen foglalni. Ha valaki tudja,akkor légyszi írja meg. Előre is köszönöm és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! Üdv: Csekker
  • Nagyi1994
    #729
    Hello. 1. Boldog Karácsonyt (bár ezzel elkéstem) és boldog újévet. Lenne egy kérdésem. Hogyan használhatom mindenhol minden pályán ugyanazt a kocsit + neten a TM Nationba is? Előre is köszi.
  • kalandor4
    #728
    köszönöm bazsi a linket
    rákerestem a tm 5-ik születésnapjára, és találtam róla egy összefoglaló videót.nagyon jó lett, és egészen a kezdetekig tekint vissza.a videótitt megnézheted
  • bazs1
    #727
    link
  • kalandor4
    #726
    sziasztok
    volna egy kérdésem:tm unitedben hogyan tudom szinezni a nevem? régebben tudtam egy ien oldalt, de mosmár nem tom a cimét :S hogyan tom előhozni a kék szinet? választ előre is köszönöm
  • kalandor4
    #725
    hajj de kihalt a fórum hol vannak a tm-esek???
  • [HUN]FaTaL
    #724
    HBD TM
  • MerlinW
    #723
    5 éves a TM

    Guinness rekord - egy időben 250 online user egy pályán
    1millió eladott példány
    3millió regisztrált tag

    HBD
  • kalandor4
    #722
    ok köszi
  • MerlinW
    #721
    trackmania.hu ott a fejlécben...
  • kalandor4
    #720
    oh haver nem tudja :P hogyan kell autókat belemoddingolni a trackmania united foreverbe? nagyon szépen köszönöm a segitséget fatal működik rendesen nem demóként :)
  • [HUN]FaTaL
    #719
    TMUF
  • kalandor4
    #718
    ja, és akkor ha mind a 2 fent van, akkor meikkel inditsam a játékot?
    a TMU-val, vagy a TMUF-el?
  • kalandor4
    #717
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #716
    nem
  • kalandor4
    #715
    visszaolvastam a kommenteket, és nekem ha pl a TMU-t a D-re tettem a TMUF-et pedig az F-re, akkor a demókénti TMUF-t kapom??? tom hogy fure de valahogy igy van :D
  • kalandor4
    #714
    sziasztok
    kellene egy kis segitség régen meg volt a játék kb két éve adtam kölcsön, de nem kaptam vissza :( most megvettem ujból, feltettem, de ahoz hogy tudjak online játszani, kell a forever, tehát a patch.a régi profilomba egyáltalán nem tudok belépni, mert mikor elhatároztam hogy megin megveszem, akkor a foreverben használtam, és nemtok belépni, lehet hohy e miatt. tehát a gond:miután a forevert is felteszem és elinditanám az unitedet, fekete lesz a kép, és hibajelentést küld.a foreverben meg nem tudok bejelentkezni.kérlek titeket segitsetek
    msn:[email protected] email:ugyan az mnt az msn
    hupsz kicsit hösszú lett :D atómoddingot meg haver tudja :P
  • keridenes
    #713
    értem, akkor visszakérem a havertól (neki más serialja van, de az eredeti gammát én adtam neki)
  • MerlinW
    #712
    Mert eredeti TMU serial kell TMUF-hoz. Ha van eredeti accountod, a TMUF első indításánál (online csatlakozás után) felajánlja az account átalakítást. Csak eredeti serial-al játszhatsz a többi játékmóddal.
  • keridenes
    #711
    tudom, de nálam nem! :( nálam csak a stadium van.
  • keridenes
    #710
    vagy fizetős kóddá kell alakítani?
  • [HUN]FaTaL
    #709
    Nem tök ugyanaz, 7 helyszín van a TMUF-ben.
  • keridenes
    #708
    felraktam az United-et, majd a TMUF-t, de a TMUF tökugyanaz mint a TMNF, csak a háttér színe más, miért?
  • MerlinW
    #707
    Tök mindegy. Én a teljeset szoktam TMU-ra tenni, nem számít melyiket használod. Lényeg a TMU.
  • keridenes
    #706
    megvan! én nem a "patch formájú" TMUF-t szereztem be XD. szal most a TMU-t, majd a patch-szerű TMUF-t kell feltennem XD.