905
  • rics58
    #785
    nah sztem azé nemműkszik a fényszoro mert kicsi a videokártya nekem egy Asus intel vagy mittoménmilyen..
    van mégegy probléma...
    amikor csinálok szervert akkor nemlehet a szerverbe belemenni még nekemsem...mért???
  • MerlinW
    #784
    Jeah 16 ezredik vagyok:)
  • tototto
    #783
    inditásnál nézd meg a grafikát lehet levan véve a kocsik minősége állitható a saját és a többi játékos kocsijának a minősége is
  • rics58
    #782
    Sziasztok!:)

    Van nekemis gondom...
    Az első:a kocsimon vannak fényszórók és nemlátom őket a pályán pedig nagyon sötétvan a pályán.
    A második gond:online játszok és fehér csíkok vannak a kocsiknak az élein.

    Köszönöm ha tudtok ezekre a problémáimra álaszt adni:)

    Üdv:Ricsi
  • Driss
    #781
    sziasztok nálam nem idul el :S:S:S:S
  • MerlinW
    #780
    Csak a skin változik, minden autónak ugyanolyan a fizikája. Egyébként játéktípusonként vannak a gyári autók, egyiket itt, másikat ott használhatod. Fejlécben a linkről tölthetsz újabb skineket.
  • masoma
    #779
    megvettem az unitedot viszont solo módba csak 3 kocsival lehet menni:S mindenkinél így van? ha igen hogy tudom használni, kiprobálni a többi négyet. előre köszi
  • PIRU
    #778
    Köszönöm.Ezt töltöttem le tegnap de nem tudom hogyan kell beállítani a méreteket sajnos. Tudnál segíteni? köszi
  • MerlinW
    #777
    bik: rad tools
  • PIRU
    #776
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudok mozgó azaz (gif) formátumot avatarnak betenni?? Tudom, hogy dds vagy bik formátumra kéne konvertálni de nem nagyon találom a megfelelő programot.:(, és az avatar megfelelő beállításait.


    A segítséget, választ előre is nagyon szépen köszönöm!!
  • Girl13
    #775
    Köszi!! :D
  • tototto
    #774
    nem tudom ki látta ezt már, de érdemes megnézni figyelem biztonsági öveket bekapcsolni :)
  • MerlinW
    #773
    "documents and settings/neved/my documents/trackmania/skins/wehicles/carmcommon"
  • tototto
    #772
    C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\TrackMania\Skins\Vehicles\StadiumCar
    ha nem stadiumos kocsi akkor értelemszerűen :)
  • Girl13
    #771
    Lenne megint egy gond. Ha letöltök egy autót akkor azt melyik mappába kell rakni?? Help! Léccy. :D
  • Zokniii
    #770
    Nem volt jó a link... De most bejött, köszi a helpet!! ^^ :D
  • ntex
    #769
    nem tudod berakni vagy nem jó a link ? mert most néztem nekem bejön
  • Zokniii
    #768
    Hali! Nekem a track pack megint nem jó... :P
    Kérdezném tőletek, h valakinek nincs pár "lol" mapja? :D megdobhatnátok velük... :D
  • IIIsixIII
    #767
    Köszi :)
  • MerlinW
    #766
    Sokkal kevesebben mint Stadiumon, de vannak elegen a többin is.
  • IIIsixIII
    #765
    Hali, azt megtudnátok mondani hogy kb mennyien szoktak játszani a TM United Forever szervereken? Nem az ingyenes Stadium-os pályákra gondolok, hanem pl a Bay, Island, Coast stb.-re. Szal vannak-e szerverek meg játékosok azon is, vagy ott csak pangás van és mindenki a Stadium részt tolja :D Kösze előre is :)
  • ntex
    #764
    feltöltöttem, íme az új link :

    http://www.filefront.com/14714961/TMUF_MegaTrackPack.rar
  • ntex
    #763
    láttam páran kerestétek a trackpacket, a Filefront már törölte, felteszem mégegyszer :) majd a linket kirakom ha felment
  • Girl13
    #762
    Oké köszönöm a segítséget aszt hiszem hogy megrendelem. Tényleg kösz!!! Nagyon sokat segítettetek!!
  • tototto
    #761
    galaxisnet ha pesti vagy akkor ezt ajánlom, az astóriánál van nem messze, de az egész országba postáznak ha a közelben nem találsz
  • Girl13
    #760
    Oké. Köszi szépen a segítséget annyit még megmondanál, hogy melyik boltban vetted meg, mert én eddig csak interneten láttam egy ilyen web áruházban.
  • MerlinW
    #759
    Nations-t töltsd, az az ingyenes. United nem az, azt megvettük (2000 Ft)
  • Girl13
    #758
    Lenne egy problémám. Letöltöttem az internetről a Trackmaia United Forever-t feltelepítettem megnyitottam és kért egy ilyen játékos kódot. Ti honnan töltöttétek le ezt a kódot vagy honnan szereztétek be?? vagy nincs esélyem és vegyem meg az egész játékot a boltban??
  • MerlinW
    #757
    2.11.19
  • Travelos
    #756
    a Trackmania United Forever részhez melyik a legutolsó kiadott patch?
  • MerlinW
    #755
    Indul az ESL Season IV, lehet regisztrálni:) Jó móka, a fődíj 10millió Ft (30.000 font)
  • MerlinW
    #754
    Hehe rég néztem statisztikát:)

    World : 74286
    Ladderpoints : 59 767 LP
    Hungary : 1626
    Wins : 15157
    Draws : 14877
    Losses : 15907
  • Mateve
    #753
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #752
    Ez még a legelső, sima Trackmania (vagy a kiegészítővel az Original), de a United tartalmazza az Originalt, a Sunriset és a Nationst is.
  • bazs1
    #751
    a kép címéből ítélve Original
  • Mateve
    #750
    hali
    régen játszottam 1 TM val . nem tom h melyik volt , de én azt birtam.
    lécci mondja meg vki h a képen melyik van. ez a TrackMania United Forever? v vmi másik .köszi:)
  • Bencencz
    #749
    Helló!

    TMU-t hamachin hogyan kell játszani?Party játék?

    Köszi:Bence
  • Ferrari25
    #748
    Helló!Letöltöttem a Trackmaniahoz egy F1 autót de a pilóta és a kormány nem látszik!És az autó alja is átlátszó!És minden autó amit leszedtem csúnyább volt mint a bemutató képen!Minden maxra tettem de akkor se volt jó!Mi a megoldás?A választ előre is köszi!
  • Juhé
    #747
    Helló !

    A Filefront nem akarja a letöltést beadni a 16.730 pálya packhoz.
    Most letörölték vagy mi ?
    \\:: Ha letöröltek csak akkor , akinek megvan feltenné másova ? ::/
  • MerlinW
    #746
    "c:\Documents and Settings\Neved\My Documents\TrackMania\Tracks\Challenges\My Challenges"