59
  • Kaadi
    #19
    én teszteltem kb 2 hétig a Beta 1 verziót és folyamatos problémáim voltak vele: telepítés, funkciók azonosítása, help, PDF mentés, kompatibilitás-mentés, sőt... még eltávolítani sem lehetett sikeresen, úgyhogy Windows XP újratelepítés lett a vége. sok munka van még vele és nem biztos hogy váltani fogok ha kijön.
  • pepe003
    #18
    Ha nem lenne MS, akkor DOS se nagyon lenne :D
  • NEXUS6
    #17
    Jaa, ez az egyik életem, a titkos.;)

    Örülök, hogy boldogságot tudok valakinek az életébe hozni.

    Másrészt ezek szerint amiket leírtam, neked nem újdonságok, ha ilyen uncsinak találod.

    Vagy csak beépített M$ fikaszűrővel rendelkezel. Ha már zavar ez a funkció, majd segítek hogy kell kioperálni a regisztridből.
    ;))))
  • DjDano
    #16
    bla, bla, bla neked a MS fikázás az életed? Mindig röhögök az ilyen "lázadó ordítása" szellemű szövegeken
  • DjDano
    #15
    A kicsik nem elég ügyesek ahhoz, hogy nagyok legyenek :)
  • blackeagle
    #14
    Nem tudnak stabilabbat írni , eddig még nem tudtam kiakasztani.
  • HuHa
    #13
    Bevágatták velünk az Office összes kis almenüpontját, a filemenütől az utolsó kapcsolóig, néha bizonygatni kellett szigorlaton bocs nekem már Office 2003 van és nem 97, és most jön a 2007:) Nembaj, mire a magyar iskolák színvonala eljut a 2007-ig, már úgyis nyugdíjas leszek :D

    (Másnak se megy mostanában Opera alól a hozzászólás? Mindig közli SG a nickemnek betűvel vagy számmal kell kezdődni-e)
  • NEXUS6
    #12
    Csak a pontosítás végett, a win95 első változatában nem volt semmilyen böngésző.

    Ekkor tette BG azt a roppant jövőbelátó kijelentést a netről és az egyemistákról.

    Minekután mindenki azon röhögött, hogy az M$-nek zéro internet stratégiája se nincs, és a Netscape bizony kedte felszívni magát, akkor kapott észbe a M$, és felvásárolta az egyik cégtől az IE ősét. Asszem Mosaic-nak hívták.

    Szal azt amit most a M$ nek tulajdonítasz, köszönd meg szépen a Netscapenek, az egyetemistáknak, és általában a communitynek.

    És csak ez után jöhet a kézcsók BG-nek
  • CyrSyS
    #11
    a Késést részben sajnálom, részben nem! a 2003-at mai napig nem ismertem ki, sőt még nem is fogom egy ideig. Több helyen OOo-t használnak és elboldogulnak vele. Tehát még ha meg is jelenik jövőre az Office 2007, nem fogom lecserélni. De ezzel nem mondtam azt hogy fúj ez nem kell nekem sohase, csak később tartok rá igényt. Azért a képeket elnézve tényleg sokat fejlődőtt. Dinamikusabb lett, és modern. Méltó irodai programcsomag a majd megjelenő Vistához.
  • NEXUS6
    #10
    Amúgy mi köze a file szabványoknak egyáltalán, az OS-hez?

    Ha csak az nem hogy a win-ben OS szinten nem igen támogatnak semmilyen fájl formátumot.

    Lásd ugye a Winhez mellékelt Wordpad NEM tud word formátumban menteni!!!!!!!!!!!!

    Hogy miért, a pénzért, hogy vedd meg a Zoffisztot.

    NO COMMENT!
  • SmallGreenET
    #9
    Amit a Win különböző verzióiban felhasznált, az már mind létezett korábban más oprendszerekben. Bill a marketinggel bánt nagyon jól, felfutott és övé lett a világ. A sok különböző oprendszer kommunikációjához csak annyit: szabványosság. Sajna pont az MS az, ami sz*rik a nemzetközi szabványok betartására. Legegyszerűbb példaként az IEt hozhatnám fel, egy 1szerűbb webfejlesztés során is 1ből kibukik, hogy ott szinte semmi sem (úgy) működik, ahogy előírja a szabvány, s ahogy a többi böngészőben érdekes módon frankón megy...
  • droland
    #8
    Megszólalt az Isten, mert csak az Isten tudja mindíg arra a választ, hogy mi lett volna HA, szerintem ha bill gates nincs, akkor most OS2 lenne, esetleg még mindíg dos mode, vagy csak próbákozás a grafikus módra, DE LEHET, hogy instabilabb lenne a net mint most, de lehet hogy stabilabb mint most, DE lehet, hogy ugyanolyan. 1 a lényeg, a net igazi elterjedésében FONTOS szerepet játszott a windows 95 a MÁR rajta lévő - most az mindegy, hogy milyen igényes - IE3-mal!
  • Zrasf
    #7
    Az kinek lenne jó ha többfajta lenne? Valóban mókás lenne 1 filet 20 féle formátumban elküldeni, hogy a világ másik felén élő Mari néni is megtudja nyitni az ottani cég megfelelő szoftverével.
  • GABOR16
    #6
    Azért biztosan örülnélneki.
  • blackeagle
    #5
    Nem kell nekem gyorsabb ,stabilabb rendszer mint ami van.
  • roliika
    #4
    "Nélkülük másak lennének az oprendszerek." Ja, biztonságosabbak gyorsabbak és többfajta lenne, kicsiket nem nyomná el ez a dög...
  • TothLaci
    #3
    Én nem haragszom MS-re. Nélkülük másak lennének az oprendszerek. De persze történelemben nincs olyan, hogy mi lenne, ha..
  • intrex
    #2
    Jó és megbízható cég ez a microsoft.
    :)))
  • kbupdate
    #1
    no comment...