114
  • zoli0228
    #114
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy amikor brumai kapu bezárása után beszéltem Mártinal. S fel vettem a Véres valami küldetést ha jól értelmeztem angol fordítás nagyon minimális Blood valamit.
    Na szóval utána akár kivel akarok beszélni az egész játékon belül mindig ugyan azt kérdik tőlem. Se kereskedni se infot nem tudok meg senkitől.
    Tudnátok segíteni.
  • Antiga
    #113
    Emlékszem amikor leloptam bátyám telepítőjét h lemásolja més feltegyem, rögtön le is szaroztam a játékot nem értettem a szöveget.... mostmeg iss folyok szét a széken annyira kell keresem is a CDt felbaszom és nyomás (egész éjjel ezt játszom holnap meg szegény barátnőm :( )

    Amúgy wowozok de szerintem ég és föld az multis megragadott de ez a JOBB nem vitatkozom ez az én álláspontom !
  • JohnynhoJ
    #112
    JA ÉS NVIDIÁTÓL csodát nevárjatok!
    BÉNA SZAR AZ EGÉSZ
  • JohnynhoJ
    #111
    nekem ki lett maxolva a villámcspás(bocs hogy így írom de már vagy 5 hónapja nem is játszottam vele ugyanis végigvittem) eszmélet kurva erős a villámcsapás kimaxolva. Akinek kivan az tudja. Na szal olyan hogyha "ellövöd" akkor egyenesen megy és ha észlel egy embert vagy tárgyat a környéken akkor odacsap.
    Én ezzel szórakoztam Chorrolban kiírtottam mindenkit... :D
  • JohnynhoJ
    #110
    nekem maxon van a graf. és tök zsír ráadásul kurva gyors nem is akad
  • benőmenő
    #109
    hy!nekem 2.6 Ghz 1Gb RAM-om+GeForce 7300GT-m és 1024-en HDR-be Mediumon árnyékok nélkül egész jól megy.
    Robyee meg fog maradni a rangod.
    Ui.:mér van majdnem minden screenshoton az emberek karakterén Steel páncél???
  • kricsi
    #108
    Nekem nagyon tetszik a játék, elég részletes és tényleg ellehet időzni egy jópár hónapot a képernyő előtt. :) Én még csak egy teljes napot csesztem el vele...

    Csak nagy függőknek ajánlom...
  • Robyeee
    #107
    Hy!Engem az érdekelne,ha mondjuk a Fighters Guild-ben Master szinten vagyok,és átmegyek a Mages Guild-be,akkor megmarad a Fighters,nél a rangom?
  • Elijah
    #106
    NAgyon sok cucc van a zsákodban!Dobálj ki pár dolgot!
    Érdemes úgy csinálni,hogy ami megtetszett pl:(pajzs,fegyver,csipkééstanga.....)előbb kidobod a tatyóból és csak utána veszed fel!(Tudom,mer emiatt,Restartoltam vagy 10szer)
  • once
    #105
    Sziasztok,nem rég van meg az oblivion,és már az elején megakadtam szó szerint. Nem tudok megmozdulni,se előrefelé se hátra,mitől van ez? franciául ezt a szöveget irja ki : "Vous portez trop de charges" Valami terhelés de milyen? sok cucc van a zsáomban vagy mi van vele,de azt hogy kell kiüríteni ha lehet?valakinek már irt ki ilyet?már mindent próbáltam de nem megy tovább, csak áll egyhelyben a pincben az játék elején.
  • reménytelen
    #104
    Cuccodra Shift + klikk, és akkor eldobod.
  • ezzy
    #103
    Hogylehet megszabadulni tárgyaktól amit felszedtem mert nem enged tovább menni4
  • spk202
    #102
    de mekem az npcket nem lehet vagz csak egy picit sebzi
  • koschwarz
    #101
    mér?
  • Chris01
    #100
    Szerintem unalmas a játék:)
  • szurka
    #99
    a pcguru oldaláról letölthető egy módosítás, ami lebutítja a grafikát(shader faszságokat), és már GeForce3-mon is elmegy (mx-széria kivételével), és nem kell hozzá atomerőmű. Bár ez most épp nem elérhető, de majd a pcguru.hu-n keressétek.
  • jeejee
    #98
    helló
    nekem is ugyanígy néz ki a játék.van valakinek valami ötlete, hogyan tehetném játszhatóvá anélkül, hogy videókártyát kellene cserélni?nvidia geforce ti 4200am van.
    köszi
  • kiwi120
    #97
  • szurka
    #96
    egy ideje letölthető egy módosítás, amely lebutítja a shadereket meg miegymást, és már GF3-al is elmegy a game.
  • szenes
    #95
    Nem tud valaki magyarosítást, vagy angol tudást adni?
  • 465
    #94
    NEM MEGY EZ EGYIK GÉPEN SEM!
  • Normal
    #93
    Már le lehet tölteni a cég oldaláról a szerkesztőt, és az első módosításokat. :)
    Nagyon jó!
  • barret
    #92
    Hmmm az az fx5200-as cucc,nem videokartya...
    Az csak egy monitorvezerlo.Ne csodalkozz,hogy akad...
    Az mar 2 eve is gyengenek szamitott.Ki sem kellett volna adniuk.
  • SirRasor
    #91
    ja egyébként szerencsésebbnek érzem magam nálatok, mert én még sose gameltem a morrowinddel, s állítólag az is marhajó game, s legalább 1 évig el lehet tolni ha mellette tanul is az ember meg minden, szal nemsokára végigviszem ezt a gammét, talán nyár elejére, s utána morrowind csuma grafikán, s mire azt végigtolom, addigra már aktuális lesz egy GF 7600 GT 256 vásárlása
  • SirRasor
    #90
    manu: "és egy geforce fx 5200-as"... már bocs de hogy milyen P4-esed van és mennyi ramod, egy ilyen videókari mellett teljesen lényegtelen...

    GeForce 6600 GT-vel szépen elfutna ugyanilyen konfig mellett. Nekem síma 6600as van 256 megás, s mediumon 800x600ban szépen megy.
  • manu
    #89
    Nagy bánatomra a játék annyira akad hogy gyakorlatilag játszhatatlan. 2.6-os pentiumom van 512 ram és egy geforce fx 5200-as 128-mb-os videókártya. Nem egy erőmű de azért vártam volna hogy legalacsonyabb felbontáson elfusson... hát nem. Ez elég nagy csalódás.
  • Diocles
    #88
    Az Elder Scrolls nagyon klasszikus RPG. RPG azaz role playing game, vagyis szerepjáték. Ahol más karakterekkel (npckkel) kerülhetsz kapcsolatba, egy szövevényes történetet ismerhetsz meg, és azt alakíthatod. A téged érő hatásokra különféleképp reagálhatsz, alakíthatod karaktered jellemét, vagyis gyakorlatilag szerepet játszol. Kérdésekre keresel választ, melyeknek közvetlenül a játéktechnikában, -menetben nincs hatása, csak abban, hogy milyenné is alakítod a történetet. Ghost Reconban ilyesmiről nem tudok. Nem attól RPG egy játék, hogy milyen nézetben játszol vele. Az RPG és FPS csak olyan szempontból összehasonlítható tényezők, hogy mindkettő hárombetűs rövidítés. Viszont teljesen más kvalitásait jellemzik egy játéknak. Az FPS leginkább csak a nézetet jelöli, illetve azt, hogy lövöldözni kell (rend szerint tűzfegyverekkel). Ily módon az Oblivion, valóban az FPS irányítású játékok közé tartozik, mondjuk itt ritkán futkorászol AK47-tel. De aki a játékélményre kíváncsi, annak az RPG jelző a beszédesebb. Ilyen szempontból, a Ghost Recon FPS irányítású és az akciójáték, vagy taktikai akciójáték kategóriába tartozik. Ellenpéldának a Diablo-t hoznám fel, amely irányítás szempontjából nem FPS, mégsem RPG, hanem hns, mivel az abszolút lineáris történet 2 A4-es oldalon rögzíthető.

    Összefoglalva: az Oblivion valódi RPG.
  • Csatti
    #87
    Tévedés. Az oblivion egy FPS sok RPG elemmel feljavítva egy álközépkori fantasy környezetben.
    Félre ne értsetek a játék nagyon jó és élvezetes de nem valódi RPG. Egy igazi RPG-ben semmit sem számít a te valós életbeli ügyességed, reakcióidőd, csakis az számít milyen képességekkel rendelkezik a karaktered és te magad mennyire ismered a környezetet amiben játszol (beleértve persze a karakteredet is). Az online RPG-k már kompromisszumot kötöttek bizonyos vonatkozásokban, hiszen valós idejünek kell lennie a döntéshozatalnak, azaz számít a reakcióidőd (és persze, hogy helyesen is dönts :) ). Elég csak mondjuk pl. a WoW-ra gondolni, ahol ha ellősz egy tűzgolyót, azt gyorsan a megfelelő gombot lenyomva teszed, de az, hogy találsz-e, már nem tőled függ hanem a játék "kockát dob". Az oblivionban azonban, számít, hogy hova céloztál, elmozdult-e azután az ellenfél, stb. Legfeljebb a sebzés mértékét befolyásolják a képességeid, de ilyen erővel RPG lehetne mondjuk a ghost recon is. :)
  • Zocsi
    #86
    Jó lenne ez a grafika ha nem felejtették volna ki belőle a vetett árnyékokat...
  • Sanyix
    #85
    Sztem teljesen mindegy, hogy kinek a csúcsgépével hogy fut a gém, sztem menjetek, és költsétek értelmesebb dologra a pénzetek, mint szaros hardverre, vagy ha nem tudkátok mire költeni a pénzetek, adjátok nekem .

    Na szóval szóval ZSÍR játék lett minden szempontból, a hangulata nagyon ottvan, és sztem elleszek vele egy jó ideig :) végre ittvan egy új jó játék amivel elszórakozok, mert számomra a legutolsó élvezetes játék a GTA:SA-volt, meg talán a crashday. Végre nem egy fos grafika techdemo selejt jött ki :) jó lenne, ha ilyen többször is előfordulna
  • Hunter13
    #84
    mennyibe kerul 512 DDR ram?
  • Hoz_Hun
    #83
    Biztos nyomorék a karaktered és jobb lábára sántít...
  • xulon
    #82
    Nekem az lenne a bajo m hogy elindul a játék semmi baj vele csak mintha be lenne ragadva a billenyüzetem lassan mozog akri és huz jobbr.Ez miért lehet nem tudja vaki volt másnakis ien probléma?
  • Hunter13
    #81
    nem tom hogy nektek de nekem p4.24 Ghz 512 ram s 6600gt-vel max grafikon HDR-rel si 1024.768 ban turhetoen fut, neha szaggat de mar hozza szoktam...
    is max grafikaval jobban fut min medium bealitasokkal xD
  • chalezlopez
    #80
    jó a játék, már a 2. karimat kezdtem. Az elsőt elb*sztam. Aki szereti a szerepjátékokat, és van egy jobb gépe: TOLJA mint állat, nagy élmény...
  • NEOreg3
    #79
    a játékról kevés szó esik és mindenki a gépével jön...:\
  • NEOreg3
    #78
    iylen gépen...
  • chalezlopez
    #77
    off: athlon 64 3800+,7800GT,2GB RAM.
    *va jól fut default max-on HDR-el.
  • NEOreg3
    #76
    RPG FPS nézetben, ne várj tőle headshotokat meg capture the flaget
  • spk202
    #75
    FPS az oblivion