223
Visszatér hozzánk Flor! :)
  • Prof William
    #223
    Hát ha egy tökönrugást jónak nevez az ember...
  • knightbali
    #222
    Kb olyan jó mint a pirított rókamellbimbó
  • Pheaper
    #221
    jó sorozat:)
  • Harly18
    #220
    Szerintem ha a google-ban rákeresel, akkor sok magyar rajongói oldalt találhatsz hasznos infókkal....
  • Mega praetor
    #219
    Valaki megmondaná hogy, hányrészből áll a Flor második szériálya
  • Harly18
    #218
    Attól mert valaki szokta ezt nézni, attól még nem csökkent értelmiségű. Mindenkinek más tetszik, tudom én is "fikáztam" a sorozatot, de az, hogy ki mit szeret nézni tök magán ügy, még akkor is, ha nem értünk vele egyet. Lehet ha tudná, hogy mi mit nézünk talál ő is találna olyat, amit fikázhatna. Nem vagyunk ugyanolyanok, ezek után is lehet azt mondani, hogy ez a sorozat bugyuta, de szerintem ettől még nem kell sértegetni senkit sem......
  • abonyitomz
    #217
    bezárattam a 3. szériás forum egy időre még lenyukszanak a kedélyek
  • knightbali
    #216
    kezdessz észhez térni
  • knightbali
    #215
    öcsém te aztán rettentő nagy mazohista vagy.
  • Szitty
    #214
    Hali!!Sztem tök jó a csacska angyal 2. szériája!!!:)
  • abonyitomz
    #213
    szerintem ez a sorozat egyre csak szánalmasabb lesz , kezdem megutálni
  • abonyitomz
    #212
    látszik milyen mélyen van az értelmiségi szinted , még az általánost se végezted el jó munkásember
  • REALista
    #211
  • xtatka
    #210
  • xtatka
    #209
    Floricienta rulez
  • Sam87
    #208
    cső!
    ha tuttok irjatok mán olyan old. ahonnal le lehet szedni a csacska angyal 2. széiát.
    előre is köszi!
  • Neogan
    #207
    Nem haragszom De azért tisztázzunk pár dolgot! Csak úgy tudok véleményt mondani, ha megnézek pár részt. Pont azért utálom mert láttam néhány részt. Szerintem valamit félreértettél nem nézem rendszeresen most a 2. évadba néztem bele de az is elég volt.
  • levi121212
    #206
    Ne haragudj, de ilyet még nem láttam. Ha ennyire utálod a műsort mégis honnan a picsából tudod, hogy ki Nico és hogy mennyit sír????????????????????????
    Meg hogy milyen a szinkron?????
    Én se szeretem az ilyen sorozatokat, és ennek megfelelően egyetlen részt se láttam még ebből.
    Nem tudom hogy jössz ahhoz, hogy itt lefikáod, és te magad is nézed.
  • Neogan
    #205
    Véletlenül az 1. évadhoz írtam de ide is bemásolom:
    Már bocsánat de tényleg egy rakat sz*r az egész. A legjobb az egészben hogy mindig minimum hárman ordibálnak egyszerre, a karakterek kib*szottul idegesítőek, Nico (remélem jól írtam) mindig elbőgi magát ha megjelenik a csaja, jól pofán kéne rúgni az ilyen elkényztetett kis taknyos kölyköket. A szinkron hihetetlen retek. Egy rakat pénzük van, kínjukban már nem tudják mit csináljanak balfasz banda az egész. Nem mondom hogy ez kritika, sőt... De én nagyot csalódtam az RTL Klubban hogy ilyen műsorokat sugároznak (a Balázs, Mónika, Győzike showról nem is beszélve) és elég szégyen hogy az embereket ilyen műsorok kötik le ahelyett hogy gazdasági műsorokat dokumentumfilmeket, vagy élvezetes műsorokat néznének. Ha valakit megsértettem elnézést érte ez az én magánvéleménem.
  • JhonnyLoL
    #204
    jo a faszt jó
  • samatto
    #203
    TÖK JÓ HOGY ÚJRA VAN CSACSKA
  • REALista
    #202
    Szerintem ezt a sorozatot agykárosultaknak gyártják!
  • 89
    #201
    wazz, végre volt egy normális sorozat, erre ezt is leszedik a műsorról...a Rejtélyek kalandorainak legalább volt vmi értelme meg változatos volt, de ez...ez olyan hogy minden rész tök ugyanaz, semmi nem változik benne.. egy szóval nem értem
  • Laky
    #200
    ték, sry
  • danióra
    #199
  • leveskocka
    #198
    rajotten!!!valami hulye picsa ellopta a srac nick-jet!!!
  • ngcsnet
    #197
    nem vesztettél semmit.
  • ngcsnet
    #196
    hát azért jóbarátoknak hányszor nagyobb rajongótábora van már...
  • Monoton
    #195
    :DDDDDDDDDD
  • akyyy
    #194
    súlyos dilemmába éltem, eddig összekevertem a csacska angyalt a vad angyallal
  • Atkamon
    #193
    És nem veszed észre hogy az érdekességeid senkit nem érdekelnek???
  • Atkamon
    #192
    Ha meg nem fizetnek neked ezér, akkor télleg elmebeteg vagy...
  • abonyitomz
    #191
    dehogy fizetnek , nem fizet senki senkinek
  • abonyitomz
    #190
  • REALista
    #189
    Ja ez csak fogadás lehet mert ennyire nyomi ember nincs a világon!Mennyit nyertél azzal hogy lejárattad magad???/Ha 10EFt alatt van akkor átb.sztak!/
  • Phat Smoker
    #188
    kivácsi lennék a csicska angyal eléri e a 10 évadot, mint a jóbarátok!
  • Fido4life
    #187
    Van egy olyan érzésem, hogy te valami fogadhatást köthettél.. Hogy most Csics..izé Csacska Buzinak csinálod magad, vagy valami ilyesmi...
  • abonyitomz
    #186
    Még egy kis érdekesség:
    ,,Az irodalom mellett a szórakozás egyéb formái is jól "futottak" 2005-ben. A sorozatok közül toronymagasan a Csacska Angyal győzött, megelőzve a Bűbájos boszorkákat és a Jóbarátokat, "

    Tehát a következtetéseket levonva 2x több lesz a rajongótábora most mint volt ..

    ForrásNOL
  • abonyitomz
    #185
    a te értelmi szinted is alul szagolja az (oláh) ibolyát ....
  • olympus
    #184
    Én is birom jól meghúznám delfinat de ugy!
    csak nyuszorogne!
    teged meg aki nyitotta remélem szívrohamott kapsz mikor megdoglik a sorozat foszereploje az a floricintányér! hulye gyoker vagy ha tenyleg ilyet nezel!
    jaj!!!!!!!!!!!44
    fiu vagyM? hahahahhaha nyomi buzi!