1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Hoz_Hun
    #1122
    Én egyébként a hivatalos modokon kívül öszvisz 4 modot használok az első kettőt lentebb leírtam. A harmadik az Eshme's Female Bodies v3.0. Ez annyit csinál, hogy a női karakterek alapban meztelenek és szebben is néznek ki, na meg rengeteg sok női ruhát tesz be a játékba.
    A negyedik egy kicsike mod Natural Faces. Ez egy sima ráncfelvarrás azaz a karakterek arca sokkal szebb lesz tőle. Életszerűbb.
  • Hoz_Hun
    #1121
    Az a másik kedvenc modom. Ren BeautyPack v1.1 (vagy röviden Ren). Alapvetően a mod két részből áll: egy új faj a Mystik elf és rengeteg új haj és szem minta, de valami félelmetessen szép kivitelben. A kettő fel lehet tenni egyben, de akár külön külön is, vagy éppen csak az egyiket.
  • Hoz_Hun
    #1120
    A legnagyobb és legjobb mód ami a legtöbb ésszerű és logikus felszerelést és tulajdonság korrigálást csinálja az a Oscuro's Oblivion Overhaul v1.3 (vagy röviden ooo1.3). Ezzel a kiemelt npc-k is különleges egyedi felszerelést kapnak. Bekerül a tárba alapból a köpeny pl, de rengeteg egyebet is változtat. Ha azt fe akarod tenni gondosan olvasd át előtte, bár aki feltette mind roppant elégedett volt vele.
  • DaemoonHunter
    #1119
    Hogyan lehet ilyen szép hosszú hajat növeszteni neki?
  • szekelygeri
    #1118
    Milyen modokkal?ÉS honnan tudok modokat letölteni?
  • PiszkosFred
    #1117
    Modokkal. Vagy ha magad akarod, akkor TESCS+Kepszerkeszto prog+converterek.
  • szekelygeri
    #1116
    hi hogy lehet a felszerelés színét váltani?Egy csomó oldalon láttam hogy PL.:Az imperial legion felszerelés piros a Játékos karakterén.Ha valaki tudja Írja meg!Előre is köszi.
  • Takimate
    #1115
    hát a dark elf-nek nem aktív a szem választás... kipróbáltam hogy elállítom, akkor megy, de egy dark elf-nek mindig piros a szeme... na mind1 :)
    Race-t meg nem merek váltani nehogy elállítódjon valami :(
  • Hoz_Hun
    #1114
    Ha most akarod a szemét megváltoztatni, akkor (csinálj egy mentést a biztonság kedvéért) konzolba írd be "showrace menu" és ott rögtön változtasd meg a szemét, majd ne okézd le, hanem "Esc" és mentsd el. Ha betöltöd az új állást már az új szeme lesz, csak ellenőrizd le a statjait, mert van akinél átalakítja (állítólag, nálam nem volt semmi baj, pedig én anno fajt is váltottam, az arcát is átalakítottam).
  • Hoz_Hun
    #1113
    Thx :)
    Ren barátunk érdeme (meg a haja is Ren Mod). :))
  • Takimate
    #1112
    Szép szeme van :)
  • Hoz_Hun
    #1111
    IntelP4 3.2 MHz, 2 giga DDR2 Ram, Nvidia GF7900 GT
  • ChevyG work
    #1110
    megkérdezhetem milyen a konfigod?
  • Hoz_Hun
    #1109
    Az orvgyílkos karakterem.


    Jól végzett munka után.
  • Takimate
    #1108
    Szóval Ő Lianne...

  • Takimate
    #1107
  • Takimate
    #1106
  • zsilike
    #1105
    ok!sajna én nem tudom berakni,mert 2 külőn gépen megy a dolog,de vhgy megoldom
  • Takimate
    #1104
    Mert szorosan a témához kapcsolódik. De ja.. egyébként tényleg inkább képek kellenének, és sok a szöveg... Este fel is rakom majd új hajjal Lianne képeit :-))
  • zsilike
    #1103
    nem értem meg h miert a karaktertopikba irkáltok,itt képeket nézne az ember---oblivion forumba kellene talán
  • DeathJr
    #1102
    Oks megtudtam csinálni:)
  • DeathJr
    #1101
    De ez csak egy 7zip file kicsomagoltam és ez volt benne:
    Egy Data mappa és azon belül azon belül meg Meshes,Textures Könyvtár alatta meg két esp. kiterjesztésű file.
    Szal ezt nem tom telepíteni.Felülírni se tudom mert ilyen könyvtárak nincsenek is benne.Szal nem tom mit tegyekPlease valaki Help!
  • Takimate
    #1100
    Screenshot-ot miért csak pause alatt lehet készíteni ?
    Nekem játék közben sima printscreennel nem sikerült ! Pedig a FAQ szerint átállítottam 1-re azt a bizonyos értéket.
  • Takimate
    #1099
    Egyiket (full ) elég feltenni, tartalmazza a másikat. Ahova felinstalláltad a játékot van egy DATA könyvtár. (ha nincs akkor ez lesz a DATA könyvtárad:)
    Aztán bepipálod a mod-oknál az indítókonzolban, aztán #1096.
  • DeathJr
    #1098
    És ezeket hova kell rakni vagy hogy kell telepíteni??? mert nem nagyon találtam olyat ahol felül lehetne ezeket a fileokat/mappákat írni.
    Please Help!
  • DeathJr
    #1097
    1000 köszike
    mind a 2-őt fel kell tennem?
  • Afe
    #1096
    Ren_BeautyPack

    PiszkosFred írta:_

    "1. konzol
    2. showracemenu
    3. allitsd be a dolgokat, de fajt illetve nemet ne valts
    4. esc, majd save game
    5. reload

    a konzolt ne zard be a folyamat alatt, es semmikepp' se kattints a DONE-ra. ha kesz vagy, akkor mentsd el savegamenek, majd load. Igy nem lesz gond, az esetek 99%ban. Ha viszont FaceGEN-bol importaltal arcokat, akkor a showracemenu sajnos bekavarhat, illetve ahogy megjelenik az karakterallitas, osszeugrohat az arc.

    Mentesekrol csinalj masolatot, es akkor nem lehet gond. Aztan mar csak probalkozni kell, es menni fog."



  • Janmester
    #1095
    szasztok!
    létezik magyarítás a játékhoz?
  • zsilike
    #1094
    ez karaktertopik!
  • Sir Quno Jedi
    #1093
    ".7z" a Seven ZIP file-ok kiterjesztése, azaz először ki kell bontani 7Zip-pel, ha bármit is akarsz vele kezdeni. Gúgli és találsz 7Zip-ből letölthető verziót.
  • Takimate
    #1092
    Leszedtem a simát és a full-t is, de ennek .7z a kiterjesztése... Ha berakom a DATA könyvtárba, nem engedi kiválasztani a mod menuben. Ez miért van ?
    kb az a problémám mint DeathJr-nek?
    köszi előre is.
  • Takimate
    #1091
    másik topik?
  • gloss
    #1090
    BeautyPackot hogy kell telepíteni?
  • DeathJr
    #1089
    asszem ez a progi neve nem?
    Ren_BeautyPack_v1_0_onlyhairs
    de honnan lehete leszedni???nekem nagyon kéne péyan haj:)
  • CS@
    #1088
    Írd be a másik topik keresőjébe, hogy „showrace” és rögtön megtalálod.
  • CS@
    #1087
    Azt, hogy miért van nem tudom(nálam is ez van), de ha a „következő (2)” –t kiválasztod, akkor jó néhány hozzászólás kimarad a fórumból. Viszont ha onnan visszajössz az „Előző (1)” –el akkor már megjelenik.
  • Takimate
    #1086
    sziasztok !
    hogyan lehet megváltoztatni a karakterem haját ?
    gondolom nem kell újrakezdenem a game-t hozzá ?
    olvastam erről a haj-pakkról ami nemrég kijött.. azzal át lehet változtatni?
    köszi előre is
  • DeathJr
    #1085
    Nem tudom megnézni a #986. hozzászólást:( lécci megírnád levélben??
  • DeathJr
    #1084
    Ezt nem értem a 900-as szériát nem mutatja nekem.... ez miért van??
  • DeathJr
    #1083
    Én mentést nem kérek mert teljesen magamtól akarok minent megcsinálni én csak az infót kértem hogy hogy kell megcsinálni.igaz még csak most fogom elovlasni a #986- os hozzászólást.