1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Cat 02 #1162
    az elég xar oldal :D
    nekem elvileg menne az Oblivion de nem megy XD
  • CS@
    #1161
    Hát ez meg milyen kérdés? Ha egyszer azt írja, hogy az kell hozzá, akkor az kell hozzá.
    Amúgy elindítható nélküle is és menni is fog, de ha CustomRace –el játszol, akkor erősen ajánlott a „customracefix” használata, mert enélkül még a börtönből sem tudsz kijutni.
  • Nuxa
    #1160
    Jó, most már tom, a ren-es mod, de azt írja a data files-ben, hogy kell egy "customracefix" nevű fájl, megy nélküle?
  • Nuxa
    #1159
    Amúgy a csajszi haja mék modtól lett ilyen? Benne van az Ooo.1.3-ban?
  • watto
    #1158
    hy nemtudja vki mi annak a honlapnak a címe ahol le lehet ellenőrizni hogy el-e indul pl Suffering,Carbon,Oblivion...stb
  • Hoz_Hun
    #1157
    Az Ooo1.3-ban benne van. Az Anvil környéki Ayleid romokban keresgélj.
  • zsilike
    #1156
    mik ezek a szerkók,mod?
  • Cat 02 #1155
    kepfeltoltes.hu
    href.hu
  • Ioles
    #1154
    Sziasztok!
    Hogy tudnék beszúrni képeket? Mert ide az SG-re a saját galériába nem enged feltölteni semmit, a képfeltöltés.hu-n sem.
  • koschwarz
    #1153
    én sem használtam soha egyetlenegy játékhoz sem modot, de ebben a játékban egyszerűen éreztem, hogy nem egészen kóser a játékmenet. az originálban szinte szemvillanás alatt lettem 10-es szintű, viszont még egy goblin legyőzése is nehézségeket okozott. úgyhogy az ooo1.3 szerintem is tényleg "kell". ebben jelenleg még csak 3-as szintű vagyok, de hogy úgy fogalmazzak, jobban tudom, hogy hol a helyem. egy nyamvadt goblint, aki egy szál tőrrel esik nekem egy-két csapással leverek, de ha szembejön velem egy ghost warrior, akkor inkább futok.
  • koschwarz
    #1152
    cool
  • haxoror
    #1151
    A hivatalos modokat azért felrakhatnád hiszen az is mind orig :)
  • Hoz_Hun
    #1150
    Megértem, alapvetően én se szeretek modolni, de az OOO1.3 az szerintem nagyon kell a reális játékélményhez. A lenti szettet is ez a mod tartalmazza.
    Nálam még fenn van: Ren és az Eshme's mod, na meg a hivatalos pluginek. Más nincs fenn.
  • csgj
    #1149
    Te is moddal játszol mi? ááá, én a legtöbbet nem szeretem...vhogy jobb original játszani :) Egy mod van csak nálam fent: a női páncél mod. ugyanis elég égő, hogy ugyanúgy néz ki egy nőn a páncél, mint a férfin..
  • Hoz_Hun
    #1148
    A lovagom jelenlegi szerelésében:




    És a másik karakterem:
  • ChevyG work
    #1147
    1 modot se raktam még fel. milyen értelmes (nem "babázós") modot tudtok nekem ajánlani? (pl fegyverek, lovak mittomén)
  • Hoz_Hun
    #1146
    Természettessen 21 egy feletti besorolás.
    Egy meztelen női mell, ha már nem szopják tejszerzés céljából, borzaszó micsoda leki törést okoz egy gyereknek.
    De az a kutyát sem érdekli, hogy egy átlagos amerikai gyerek 6 és 10 éves kora között megözelítőleg 6000 embert lát erőszakos halált halni a tv képernyőjén. Hiába, az kell az egészséges fejlődéshez.
  • PiszkosFred
    #1145
    Hehe, pont tegnap volt szó ugyanerről a cenzúrázott amcsi verzióról a Fahrenheit topikban is ;]

    Nálunk nem lehet animet sugározni, mert a gyerekek utána erkélyekről ugrálnak, odaát meg nem lehet játékban szex, de még "csupasz női kebel" sem, mert védik a fiatalok lelkivilágát ;] GTA:SA-ban volt az a hírhedt jelenet, amikor a játékos meg egy nő, ruhában, szeretkező mozdulatokat művelt, és abból lett egy iszonyú nagy botrány, meg ugye azóta is tartó hadjárat a Rockstar és játékai ellen.

    Arra lennék kíváncsi, hogy egy igazi francia művészfilmet, amiben 100% hogy lesz benne 1-2 meztelen nő, azt vajon hogy kezelik a mozik? Éjszakai előadás, 21 év felett? ;] Node mindegy, más világ, ez legyen az ő és a prűb/sznob vezetés problémája. Amíg euban normális a helyzet, nem érdekel.
  • Hoz_Hun
    #1144
    Ez igaz, hehehehe. Rohadt nagy elégtétel volt annak idején a Fahrenheit amit Amcsiknál Indgo Prophecy néven adtak ki. A játékban voltak totál meztelen és szó szerint interaktív kúrós részek. Az amcsi korongról ezeket egy az egyben kihagyták. Bementem egy amcsi forumra és szét röhögtem az agyamat, ahogy ott fröcsögtek, hogy nekik vágott változat van és ők is majd jól angliából rendelik meg. Hahahaha, egyék meg amit főztek, képmutató prűd barmok.
  • Hoz_Hun
    #1143
    Hát a középkorban nem voltak elterjedve a fehérnemük.
    De nem vitatkozok tovább: te mondod a magadét, én meg az igazat. Oszt' jól van mindenki örül.
  • Hoz_Hun
    #1142
    Nem járnak meztelenül a karakterek. De amikor elvágom egy csaj torkát és kifosztom, akkor a hula meztelenül fexik a földön. Na tessék ez hogy hangzik. Ez nem azt jelenti, hogy a kinyírt hullák felett rejszolok. De ha neked ez jól esik akkor azt hiszel amit akarsz.
  • CS@
    #1141
    Ezért írtam, hogy teljesen mindegy mikoriban, az ember ruhátlanul meztelen.
    Amúgy a belinkelt cucc szerintem is hülyén néz ki, de csak példának szántam.
  • Esrohnoil
    #1140
    Azt h. "akkoriban" azért írtam, mert egyikőtök középkori viszonyokat említett. Viszont ha ahhoz hasonlítja, akkor nincs igaza. :)
    A belinkelt cucc meg így is hülyén mutat, de mindegy. :D
  • CS@
    #1139
    Az meg lehet, hogy neked meglepő, de akkoriban(ilyen amúgy sincs mivel fantasy) is meg mindenkor is meztelen volt az, akin nem volt ruha, nem nagyon értem mit nem értesz ezen. Pedig pofonegyszerű az egész ENNÉL PL. hülyén mutatna, ha nem meztelen lenne alatta a karakter, ugyanakkor kevés az esély rá(minimális kivétel biztos van), hogy ezt egy férfi magárra húzná.
  • PiszkosFred
    #1138
    Létezik általában mindkét nemnek való mod ;] Bár rohamosan nő a női játékosok száma, de azért még mindig férfiak vannak többségben, ezért az igények is nagyobbak egy meztelen női test iránt, mint egy meztelen fickó iránt. Aztán hogy ki melyik használja, ha használja egyáltalán, az már egyéni döntés, és mindenki tudja, neki mi a jó ;]

    Erős túlzással lehet mondani, hogy külön iparág alakult ki az elmúlt években ezekre a célokra. Akármilyen gameről is legyen szó (sims, elderscrolls, tombraider, wow, stb...), az elsők között érkeznek a nude peccsek hozzájuk. A "miért"-re a válasz? Egyszer majd valaki biztos elmagyarázza az okokat ;]
  • Esrohnoil
    #1137
    Lehet h. meglepő, de tudod, akkoriban nem jártak meztelenül, és a fehérnemű sem mutatott annyit, mint most.
  • Esrohnoil
    #1136
    Érdekesek vagytok, az h. a nők meztelenek legyenek, az kell a játék igényességéhez, de h. a pasik azok legyenek, az nem.
    Jah, persze... "nem erre akarja verni senki"
  • PiszkosFred
    #1135
    Már így is majdnem elmeszelték a Bethesdát a nude modok miatt pár hónapja ;] Nem kockáztatják meg sosem, hogy alapban nude testek legyenek a játékban. Kapna olyan EBRS besorolást, amilyet még a GTA sorozat egyes részei sem kapnának :D Amerikában még mindig védik az anyuci 18 éves szeme fényét, hogy nehogy láthasson két szép női mellett egy játékban. Más világ, hiába no... ;] (ha pedig még többet mutatna, még az egyház is kikérné magának, és lenne olyan felháborodás, hogy ihaj...)

    Jó ez így, userek úgyis szépen megoldják mindig.
  • Hoz_Hun
    #1134
    Engem idegesít, hogy boldog boldogtalan középkori viszonyok közt tróger fehérnemüt hord. A faszikról persze nincs leszedve, de a csajok érdekesbbek.
  • CS@
    #1133
    Valamint ha egy csajszi karakter felvesz egy mélyen kivágott ruhát, aminél mondjuk látod, hogy cickó tartó nélkül hordja, akkor ott hülyén veszi ki magát, hogy levételnél automatikusan rákerül valami gusztustalan fehérnemű. Ez az eredeti ruháknál persze nem zavaró, mert azoknál semmi sem látszik a karakterből, de az Eshmes cuccai között vannak olyan női ruhák, amik lényegesen többet mutatnak a karakter testéből.
  • CS@
    #1132
    Általában, ha valakin nincsen semmiféle ruha, akkor az meztelen, ilyen egyszerű.
  • Esrohnoil
    #1131
    De sikerült, de minek az igényességhez a meztelenség? Ezt nem vágom...
  • CS@
    #1130
    Az egész mondatot már nem sikerült elolvasnod?
    „...és szebben is néznek ki, na meg rengeteg sok női ruhát tesz be a játékba.”
    És igen ez tényleg az igényességhez kell :D
  • Esrohnoil
    #1129
    "Ez annyit csinál, hogy a női karakterek alapban meztelenek..."
    Nah igen, ez tényleg inkább az igényességhez kell. :D
  • Hoz_Hun
    #1128
    Ja pontosan. Nekem is azért van fenn. Az Oblivionnal kizárólag alzószerként játszok már...
  • CS@
    #1127
    Hát persze természetesen erről van szó… és nem arról, hogy netán azért készülne, hogy a játékos karaktere szebb és igényesebb legyen.
  • Esrohnoil
    #1126
    Ez már csak azoknak jók, akik erre akarják verni a lompost...
  • PiszkosFred
    #1125
    Tessource-n a savegame-k kozozz valogass, legtobbnel van screen is.
  • berczy #1124
    Helló!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy kész karaktereket lehet letölteni valahonnan, mert nekem nem sikerül normális karaktert létrehozni és szeretnék valami jót!
  • Hoz_Hun
    #1123
    Az orvgyílkos karakterem újra beteszem, mert a designváltásnál változott a hivatkozási cím.