1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • PiszkosFred
    #1202
    #1171
  • DeathJr
    #1201
    Hmm jó sokan járnak ide mostanság...
  • DeathJr
    #1200
    Cs@ neked milyen géped van??
    Csak azért kérdem mert javítás alatt van a Leadtek 6600GT-m és kivi vok mit tudok belőle majd kihozni??
  • stern
    #1199
    Eladod egy orgazdának, majd megveszed pénzért :) Tisztára mosod :)
  • mike369
    #1198
    dark elf - nightblade
  • LegionarR
    #1197
    Ha még nem próbáltad ki az enhanced watert, tedd meg mert eddig sztem ez a legjobb "vízszépítő" mod... Mondjuk mellé érdemes bekapcsolni az oblivion.ini fájl-ban az összes víz tükröződést... Ha az alap víz (maxra állítva) nem akasztja ki a gépét az embernek, akkor ez sem fogja...
  • LegionarR
    #1196
    Előre szólok mindenkinek. hogy ne tegye fel azt a modot, ami láthatóvá teszi a nyilakat a játékos hátán lovalglás közben (asszem vmi showing quivers). Mert ugyan screenshot készítésre jó, de ha fennt van, rajtad kívűl az összes karakter képtelen használni a nyilakat...
  • Nuxa
    #1195
    Niiincs!
  • HentmaN
    #1194
    ok de en arra lennek kivancsi hogy nincs e vmi modszer esetleg csit hogy a lopott cuccokrol eltuntessem a kis piros kezet..........
  • ashead
    #1193
    A páncél neve heavy braided armor, benne van az ooo-ban és a Francesco modban is . A pajzs nem hozzávaló. ooo-ban az Anvil környéki ayleid romokban lehet találni. A Molag Balt követő Sylvan elfek használják, elég kemény ellenfelek. Francescoban nem tudom ott még nem találtam , de a képeken ott is van, tehát valahol lennie kell.
  • HentmaN
    #1192
    de a csempeszen kivul nincs vmi azdasagosabb modszer vegso esteben akar egy csít is megteszi....
  • Nuxa
    #1191
    Úgyemléxem, hogy valamelyik ayleid-romból valóak.
  • Nuxa
    #1190
    Eladod a cuccot egy csempésznek és utána visszavásárolod tőle duplaannyiért :D Bár nekem már előfordult olyan is, hogy csak úgy simán kigórtam egy tárgyat az inventory-ból és utána mikor visszaszedtem eltűnt a piros kéz jele, tehát többé már nem számított lopott cuccnak.
  • HentmaN
    #1189
    Nemt tudja valaki hogy el lehet e tuntretni a lopott targyat jelzo piros kis kezet valahogy mert kiraboltam IC osszes kereskedojet es van par jjo cucc amit akarnek hasznalni....
  • Darth Vader123
    #1188
    mi a páncél neve?Vagy mod?és hol lehet engedélyezni a modokat?
  • Darth Vader123
    #1187
    feltettem ezt a módot.Hol van az az indítókonzol?
  • HentmaN
    #1186
    Ő lenne az sztem egész tűrhető pofit sikerült összehoznom....
  • c3124c
    #1185
    cs, próbálkozzál a Fraps-all. Az a tuti
  • HentmaN
    #1184
    Hali nemtudtok valami jo keplopo progit ami free mert csinaltam egy turheto karit es kivancsi vagyok a véleményekre de a ps nem mukszik oblivionban :D elore is köszi!
  • PiszkosFred
    #1183
    Hivatalos modok fizetosek, www.obliviondownloads.com-rol le tudod oket rantani, par dolcsiert darabjat. A peccs pedig ingyenes, az www.elderscrolls.com-rol le tudod tolteni.
  • HentmaN
    #1182
    Hali! Nem tudja valaki honnan tuidom letolteni a hivatalos modokat, patcheket, pluginokat oblivionhoz en talatam egy oldalt elvileg ez az de nem vagyok biztos benne: http://www.elderscrolls.com/downloads/updates_patches.htm
    ha nem ez lenne az akkor valaki meg tudna osztani velem az oldal cimet?
  • PiszkosFred
    #1181
    Itt a kerdes nem dolog gyakorisagan van, hanem az erkolcsi reszen ;]
  • ollie
    #1180
    A frizurát (és esetleg a hajszínt) sokan változtatják, de mondjuk szemszínt, meg arcot már viszonylag kevesen. ;)
  • PiszkosFred
    #1179
    Hat te is jarsz fodraszhoz, nem? Megvaltoztatni az arcot, szemet, hajat, egyszoval a kinezetet, az miert csalas?

    Mar nem tudom melyik pontosan, vagy vagy /enableracemenu vagy /showracemenu paranccsal lehet. Arra vigyazni kell, hogy fajt es nemet ne valtoztass, mert akkor elszallhat a program - ekkor ugyanis valtoznak a faji/nemi kezodertekek is.
  • Dave00
    #1178
    csak csíttel lehet
  • Code92
    #1177
    húú nehéz dolgba fogtál tudod-e???játék közben máér nem lehet megváltoztatni a kinézetét max v.mi spéci prrogrammal editorral de nem nagyon ismerek ilyeneket.
  • Bubbax
    #1176
    Játék közben meg szeretném változtatni a karakterem kinézetét. Hogy csináljam?
  • Nuxa
    #1175
    Rájöttem, hogy nálam a ren mod ütkozik az egyik hairfix moddal és azért nem olyan szép a haj. Majd intézkedem.
  • Hoz_Hun
    #1174
    Ren mod. Iszonyat jó hajakat lehet választani.
  • Nuxa
    #1173
    Na és az utolsó képeden hogy lett a csajnak ilyen élethű haja? A HDR effekt, vagy valami mod? Nekem ha az anti-aliast 6x-osra felveszem, még akkor sem ilyen szép.
  • Nuxa
    #1172
    Megnézem.
  • CS@
    #1171
    A videókártyám messze áll a csibészségtől, mert csak egy 6600GT, Látványjavítónak a NaturalEnvironments nevű MODot használom, bár mostanában szemezgetek a EnhancedWater –el is, mert a képek meggyőzőek, de ezt még nem próbáltam.
  • Nuxa
    #1170
    A videókártyád ilyen csibész, vagy ez valami mod, hogy ilyen szép átlátszó a víz?
  • CS@
    #1169

  • Nuxa
    #1168
    Talán :(
  • haxoror
    #1167
    Elvileg alapból beadja az emberi fajoknak, lehet hogy nálad ütközik ez a funkció valami másik moddal.
  • Nuxa
    #1166
    És hogyan lehet beállítani? mert nekem csak a mistic elfeknek jelennek meg a ren-es hajak.
  • haxoror
    #1165
    Az is a Ren mod.
  • Nuxa
    #1164
    Melyik az a mod, amivel a bretonoknak is olyan hajstílusaik lesznek, mint a mistic elfeknek a Ren mod használatával?
  • zvaragabor
    #1163
    Itt van az oldal a gamek tesztelésére.
    Ha még aktuális.