1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Nuxa
    #1242
    Na végre sikerült! A rohadék... a Cosmetic Compilation meg a Beautiful Peoples kavart be
  • Nuxa
    #1241
    Ok kösz, megpróbálom... mondjuk egyszer mintha már lett volna ilyen. de miután feltettem még pár modot, csak a szürke hajak jelentek meg... de lehet csak annyi haj van már fent, hogy időbe tellik mire előjönnek a színesek
  • gyonax
    #1240
    Elvileg hogyha tovább nézegeted a hajakat akkor kiadja az egyes színeket( a hajak neve mellet ott lesz zárójelben a szín)
  • Nuxa
    #1239
    Ja és még valami... Nálam miért lehet az, hogy aktiválom a ren hajakat és hozzá a zeladinos hajfixálót, de a haj színét utána nem tudom megváltoztatni, csak a szürkét engedi
  • Nuxa
    #1238
    A tessource-n szoktam látni olyat, hogy pl. egy csajt valamilyen pózba állítanak... azt milyen progival csinálják? Előre is kösz.
  • MerlinW
    #1237
    Exnem body, Beautiful people
    www.tessource.net
  • Atti12
    #1236
    értem, köszi. És van valami mod amivel kicsit nőisebbek lesznek a female karakterek? Mert elég bénán néznek ki XD. Olyan mint egy kőbunkó
  • MerlinW
    #1235
    Ren's beauty pack
    www.tessource.net
  • Atti12
    #1234
    sziasztok. Ahogy így nézegettem a fórumot rábukkantam egy képre.
    ez lenne az:

    Na szóval az lenne a kérdésem hogy ilyen hajat honnan tudnék letölteni, mert nagyon tetszik :). Válaszokat előre is köszi!
  • KOVU
    #1233
    ja és hogy ha csak egy ruha akkor azt honnan tudom megszerezni? lenyuzom egy farkasrol?? ?_?
  • KOVU
    #1232
    hi
    thx meg van. de azon amelyiket elsönek linkelted be a new grey... tudod na azt letöltöttem. azt csak ki kell tömöriteni a játték mappájába.
    és ez csak egy ruha amit ha felveszek ugy nézek ki vagy pedig rögtön az elején választható faj mint a kjatiih vagy mi elf meg ilyenek?
    és thx mégeszer.
  • CS@
    #1231
    Hello!
    Azon a képen a NEW GREY VERSION OF LYCANTHROPY BODYSUIT van ez az eredeti Lycanthropy mod egy áttextúrázott változata. Létezik még egy Lycanthropy V2 amit nem próbáltam ki de a képek alapján tűrhetőnek tűnik.
    Valamint létezik még a #1228 –ba linkelt Lycan Bodysuit.
    Ezeket ismerem.

    A dolgokhoz reggelni(ingyenes) kell a http://www.tessource.net -en.
  • gyonax
    #1230
    Nem nem az... Csak regisztrálni kell
  • KOVU
    #1229
    lol ez fizetős?
    egyébként thx
  • gyonax
    #1228
    Tessék
  • KOVU
    #1227
    hi all
    megtudná mondani valaki hogy az #1169 es hozzá szoláson mijen mod van használva hogy olyan karaktert lehessen csinálni. nem az hogy egy állaton ül hanem a kari érdekel pls valaki help
    ha mod megtudná mondani valaki azt is hogy honnan lehet le szedni pls.
    elöre is köszi
  • DeathJr
    #1226
    misztikus...:D
  • DeathJr
    #1225
    Ez lesz az:)
    Köszike szépen.
    És ebbe benne lesz a mytikus elf is?
  • PiszkosFred
    #1224
    http://tessource.com/files/file.php?id=4431
  • DeathJr
    #1223
    Am ilyesmire gondoltam igen.
    Csak ami nekem volt ott asszem egy új fajhoz tudtam csak használni...de nem tudom hogy meikhez
  • DeathJr
    #1222
    És ez honnan tölthető le??
    Am nekem régebben volt ilyen mod-om csak ennek nem ilyen volt a neve ...vami más volt
  • PiszkosFred
    #1221
    De, biztos hogy arra gondol ;]
  • gyonax
    #1220
    Szerintem te a Ren's Beuty Pack-ra gondolsz (nem biztos)
  • DeathJr
    #1219
    Ehhh thanx 74 oldal(1 oldal vagy 20 mod):D jó lesz megtalálni.
    esetleg a mod nevét meg tudod mondani??
  • MerlinW
    #1218
    tessource.com
    planetelderscrolls.gamespy.com
  • DeathJr
    #1217
    Lehet hogy már régebben kérdeztem és asszem kaptam is rá választ de most nem találtam a fórumban.
    Honnan lehet letölteni elf/Dark Elf mod-ot a játékhoz??
    vagy lehet nem is az volt de jó hosszú hajú karakterem volt régen.
    Pls Hlp!
  • LegionarR
    #1216
    Hol lehet ilyen macsekot örökbefogadni? Jól mutatna a 2 fejű kutyám mellett...
  • gyonax
    #1215
    Szépek
  • MerlinW
    #1214
    Má'görl:





  • ronhaven
    #1213
    cép
  • gyonax
    #1212
    Ez azt jelenti hogy túl vagy terhelve. Dobj el néhány dolgot.
  • gergo8
    #1211
    Nekem mindig kiírja játékközben a bal felső sarokban hogy You are over-encumbered. és ilyenkor nem tudok megmozdulni, mit jelent ez vagy mit tudok csinálni hogy ne írja ezt ki?
  • erikn
    #1210
    köszi
  • gyonax
    #1209
    Két mod kell hozzá: Pegasus set és Town Ceremonial Armor Előbbi egy pajzsot, sisakot és fegyvereket tartalmaz, utőbbi pedig minden városhoz 1-1 speciális armor set-et
  • erikn
    #1208
    királyok a képek,honnan szereszted a cuccokat?
  • gyonax
    #1207
    A képek nem lettek nagyon művésziek, de itt van két fotó az én karakteremről:Kép1, Kép2
  • CS@
    #1206
    Állatira OFF(bocsy):
    Ahoy!
    Egy PiszkosFreddy nevű srácot már úgyis lemolesztáltam miattad, mert azt hittem te vagy :)
    Ha esetleg a Magellan szerverre jössz és érdekel Guild, akkor szeretettel várunk a hun_sailors ba.
    Addig is egy kis kedvcsináló
  • PiszkosFred
    #1205
    OFF
    Ahogy meglepem a 70et vegre a wowban, tengerre szallok en is. Addig viszont nem mertem, mert ismerem magam, es rovid uton hanyagolva lenne a wow. De mar csak 1-2 het, es nyugodt szivvel vaghatok bele a kalandokba. Ha pedig megjon a Pirates Online, hat nemtudom mi lesz... elore felek, mert annyi ido vilagon nem lesz, amennyit en akarnek eltolteni a tengeren. ;]
  • CS@
    #1204
    Hali!

    OFF:
    Szorry de lassan 3honapja nem láttam semmit(játékok, infók, MODok sőt egyáltalán semmit) a VoyageCenturyn kívül, még a PS2t is szó szerint belepte a por, olyan szinten sikerült beleőrülnöm abba a játékba. Lassan mar nem is tudom létezik e élet a tengereken kívül.

    ON:
    A gépem egy DFI NF2Ultra lap, 3000Barton, 1GbRam, 6600GT(-100mhz downgrade a GPUn), el tudok vele Oblizni, de azért távol áll a tökéletestől. A tied azé érezhetően jobb proci gondolom ez sokat segíthet.
  • DeathJr
    #1203
    Azt láttam, hogy 6600Gt de azt nem lehet belőle kivenni hogy milyen CPU Mem és Alaplap van benne.