1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • hen-tes
    #438
    Na ácsi, az oké, hogy egy varázslónak nem kell szépnek lennie, de attól még ocsmánynak sem, már elnézést, de a te karaktered SZVSZ. egy kis gnóm tolvajnak még elmenne, de hogy varázslónak... nyah..
    Nekem egy varázsló mindenképpen legyen már egy kicsit öreg, és ne ilyen suhanc külsejű.

    És nem flémelni akarok, csak vélemény. :P
  • Tatyla
    #437
    ok,megvan köszi...
  • MrAndree
    #436
    Lehet, hogy szánalmas de a ha olvastad a gyűrűk urát akkor tudod, hogy az elfek=szépek népe ergo nem lehet valami romos arcú izé. Az én karakterem pedig elf.
  • CsőKujts
    #435
    Meg szép is lenne brad pitt. Ez egy gonosz varázsló. Ennyi.
  • CsőKujts
    #434
    Hát ez a lényege, hogy ti minél szebb meg jóképűbb karakterekkel próbálkoztok. Szánalmas... Barátom grafikus művész. Lejjebb ő is kijelentette, hogy enyém a best, lehet jobban ért hozzá mint te....
  • Cat 02 #433
    XD
  • hen-tes
    #432
    hát ez sem egy Bred Pitt
  • CsőKujts
    #431
    Szerintem gugolásnál olyan képe van.. :)) Szal olyan. sry nem bírtam kihagyni... Amúgy igazad van szubjektív. Lehet legtöbben saját magukra próbálják mintázni. Mint pld. én is... De szerintem az enyémnek eléggé "legyőzhetetlen mágus" feje van ha nem haragszol.
  • CsőKujts
    #430
    Csúcsgóré is beállt egy jó helyre. :)


  • markastor
    #429
    Az unikornis nem mod, ingame-ben van ilyen.
  • CS@
    #428
    A HQ -n a tippek&trükkök/HasznosTanácsok/Ingatlanok listája –ban megtalálod ha elakadnál benne, de elég egyszerű. A kéz mellett találtál egy papírt is azt olvasd el!
  • PiszkosFred
    #427
    Soksok türelem, és nyugtató mellett :D

    CS@: köszönöm ;]
  • Sir Quno Jedi
    #426
    Ja, még gagyibb így...
  • JuanG
    #425
    csak? ... akkor én is tudnék már venni egyet :))

    és hogyan lehet így berendezni? (elhelyezés, kaja, virág, töröttkardok, stb)???
  • CS@
    #424
    Hálás lennék érte
  • PiszkosFred
    #423
    Első képet felhasználhatom HQn a házak bemutatásánál mint illusztráció? ;]
  • Tatyla
    #422
    5k
  • Tatyla
    #421
    na mert ott párszor legyilkoltam én is a kisérteteket meg felvettem a csonti kezet de mi a feladat vége?
  • CUCLI
    #420
    mennyi volt a kéró?
  • CS@
    #419
    igen
  • Tatyla
    #418
    ez az a kisértetes ház?
  • CS@
    #417
    Lassacskán kezd az anvili házam is otthonossá válni, képek:
    01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08
  • SNAKE01
    #416
    ehh,némelyik karakternek elég érdekes arca van...
  • CarajoEsp
    #415
    Hmm...ez szerintem erősen Szubjektív. A tied pl. nem rossz, de nem tudnám elképzelni, mint a bajnokok bajnokát:D Az enyém nekem épp megfelel:D
  • CsőKujts
    #414
    Ja zsolo, streex, és laza. Többi nem valami hihető... Mármint a főhős szerepében... Sory
  • CsőKujts
    #413
    Hát ne haragudjatok de ezt az arcszerkesztőt szerintem nagyon gyengén kezelitek. Az enyémen kívül talán ha egy jót láttam...
  • CarajoEsp
    #412
    Oké, mindjárt utánanézek:D Találtam most egy helyet, ahol nagyon jó képeket lehetne csinálni, már csak egy Daedrára lenne szükségem:D
  • ShaiHulud
    #411
    attol fugg, hogy van e valami a balkezedben, ha pl faklya vagy pajzs van akkor bizony jobb kezzel varazsol, lehet hogy amikro 3rd bol nezted akkor votl valami a kezedben amikor meg fps bol akkro meg nem volt semmi:)
  • CarajoEsp
    #410
    Amúgy megfigyletétek, hogyha Fps-ből Varázsolsz, akkor a bal kezét használja, 3rdből, meg a jobbat:D Nem minths baj lenne, csak bal kezes lévén örültem volna, ha odafigyelnek rá:D
  • Jagi
    #409
    Az uccsó kép nagyon hatásvadász!
  • Lobsterman
    #408
    Ne kérdezz. Nem tudom miért de imádom ezt a beállást :P
  • CarajoEsp
    #407
    Majdnem 2órámba került, mire odahurcoltam őket nagyjából egy helyre:D Ezért imádom ezt a játékot:D Lassan elérem a 30órát, és még sehol nem vagyok:D
  • PiszkosFred
    #406
    Jó lesz az goblinnak is, nem scamp ;] (legalábbis ha jól látom)
  • Sir Quno Jedi
    #405
    Najó, de ezek szaros scamp-ek! Ha Oblivionban csinálod ugyanezt daedra tetemek hegyén álva!!! :DDD Mint Jet Lee-től a "One"-ban!
  • ShaiHulud
    #404
    ucso kep valamiert erosen bejovos:) ahogy terdel a "hos" a legyozottek kozt es sugarzik belolle a "magia,esszencia,eletero" , vagy akar mintha az isteneinek ajanlana az aldozatokat vagy mitomen :D
  • CarajoEsp
    #403
    Noh, itt van 1-2 kép a kedvenc Dunmeremről:D


  • ShaiHulud
    #402
    hehe :D joak.

    vegul sikerult elerni amiert ugy nyujtozkodtal? :P
  • oO VinyuS Oo
    #401
    thx
  • ShaiHulud
    #400
    lenyomva tartod az R betut vagy az eger kozepso gombjat aztan egerrel forgathatod, alapbol kicsit erzekeny de van ra mod ami lassitja.
  • Mayday
    #399
    'R' billentyu, vagy egergorgo lenyomvatartasaval lehet!