1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • BEAST #480
    nem piros a fejem :D csak épp megy aludni a nap :P
  • zsilike
    #479
    tuti a kard+piros fej is ok
  • BEAST #478
    1. elven shortsword , szerintem a legszebb kard a játékban
    2.
    3. belepislogott a mocsok , de csakazértsem lépek vissza egy másik képért :P
  • Hmuda
    #477
    Kösz. Az alsóra is úgy akartam, de végülis így alakult, mert a kicsi figurán kevésbé látszik a piros arcbőr, hát mindkettőt szinesre csináltam.
  • zsilike
    #476
    YO!mutasd mi van a köpeny alatt
  • CS@
    #473
    Wow ez a fölső tm parancs+menüs kép nagyon ötletes lett
  • zsilike
    #472
    Ez egy istenszimulátor!belefér,tényleg jo a piros hajú kari!persze mindenki saját karaktere a legjobb,de kreativnak kell lenned,nehogy megund késöbb,én morróban jártam igy,tehát nyugodtan gondolkozzatok arcszerkesztésen,nem csak összedobni!!!
  • ShaiHulud
    #471
    ez kurvajo beallitas:D
  • b-type
    #470
    nem ide tartozik de engem a saját tesóm vert át :) :(
    Gáz dolgok ezek.

    viszont CsőKujts-nak ez a karaktere élő nekem, tehát szivesen látom a játékban, kifejező, külsőleg is jól jellemzi a karaktert (term. paplovagnak kevésbé hatásos :) )
    De élő karakter az tuti.
    Donpedro fickója is tetszik pl, amit #466-ban linkelt, szvsz kevésbé kifejező, de nagyon jól kinéző karakter.
  • Hmuda
    #469
    Na egy kicsit magamról.


    Ez meg csak egy kis hülyéskedés az arcgenerátorral...Darth Maul visszatért...
  • Hmuda
    #468
    Nálam is lehal. Ezért aklamazok Fraps-ot.
  • b-type
    #467
    Berakok én is egyet,..majd ha vmi szép helyen leszek akkor lövök még:
    - kép

    sajna ha belövöm az élsimítást, akkor lehal a screenshot :(
  • donpedro
    #466
    Ideje, hogy mi is bemutatkozzunk, íme a párom, meg én:



    Ő Thora Shannuza, a páromról mintázva (bár annyira nem sikerült jól, de egy picit azért hasonlít)



    Ez a fickó pedig Pelthar Chalus, ezesetben értelemszerűen én voltam a modell. :) (Legjobb haverom szerint nagyon hasonlít, csak én nem vagyok ilyen fotogén. :))
  • MrStokes
    #465
    Hu de betyar jol nez ki az a kard. Ha jol latom akkor e vmi uvegkard-feleseg lehet, de gondolom vmi magikus. Nem csinalnal a statjairol 1 shotot csak az en kedvemert? Pretty please! Amugy kajak a leanyzo nagyon, grat hozza!
  • PiszkosFred
    #464
    Nem pont ide tartozik, az életben a legnagyobb átb**szást egy olyan embertől szenvedtem el, aki megjelenésében és összhatásában, talán még az újszülött kiskutyákat is lekörözte, egyszerűen nem tudtál nem bízni benne. Elkövettük azt a hibát páran, hogy bedőltünk a trükkjének, amely miatt egyedül magamnak tehettem szemrehányást. Vagyis attól hogy valaki egy angyalarcú szépség, belül még lehet romlott és rothadt ;]
  • zsilike
    #463
    Csak megszálottan lehet nyomni a gamet,ő már ráérzett erre
  • zsilike
    #462
    Ne szívozzatok a barátommal!
  • BEAST #461
    megpróbálok összehozni valami jó képet a karakteremről :)
  • PiszkosFred
    #460
    Nem egészen. Az a béna f.. aki az ilyen szinvonalú kritikát és véleményt magára veszi, és esetleg személyes sértésnek tekinti. Ő elmondta a maga primitív módján hogy mit gondol. Igaza van valahol, hiszen a legtöbb ember karakterei kapcsán törekszik a szépre, és ezt únja. Semmi gond nincs ezzel. A leírt mondatok pedig egy fórumban, mindig a kommentálót minősítik, nem azt akinek szánja.

    Egyébként pont ma linkeltek be egy vámpírt a HQ fórumára, na ő rá nem lehet mondani hogy egy modellújságból lépett ki. Viszont ugyanolyan gyönyörű és szép a maga környezetében.
  • b-type
    #459
    Egyébként nekem tetszik a karakter, pont azért mert rá van írva hogy kb. milyen beállítottság jellemző rá.
    kicsit gonosz, eltökélt, és öntörvényű.
    A #430-as első képről nekem egy rajzfilm figura kattan be (vmi Emberi Test vagy mi lehetett a címe...ilyesmi karakter volt a gonosz baktérium :) )
  • BEAST #458
    énis azt hittem hogy vámpír :O
  • zsilike
    #457
    köszi
  • ShaiHulud
    #456
    amugy en eloszor azt gondoltam poenbol irja csokujcs amit ir de ezek szerint tevedtem?!:D vagy meg midnig tetteti amit tettet?:D eloszor azt hittem hogy azert ilyen "erdkes" az arcberendezese a karijanak mert vampir, de mivel nappal kint a hegyteton fotozkodik ezekszerint megsem vampir:D kivancsi lennek ha erre rajonne akkor meg a vampir effekt mi lenne. de roppantul nem ertem miert kezdte el fikazni masok karakteret.
  • zsilike
    #455
    Súlyos vagy!!,fajsúlyos
  • BEAST #454
    OFF
    érdekes hozzáállásod van :D egy grafikus sem érthet ehez jobban mint egy "halandó" , alapvető esztétikai érzéke mindenkinek van , lehet neked a tied tetszik a legjobban , mint már írta valaki , mindenkinek a saját karaktere tetszik a legjobban , a tied , hogy is mondjam , ha npc lenne rögtön a zsebembe nyúlnék hogy lefizessem , meggyőzéssel és beszélgetéssel nem probálkoznék :P
    ON
  • Lobsterman
    #453
    Azért csőkujcs a vélemyény az egy szép dolog de azért nem kéne ilyen lekezelően írni másokról. Most kb ott tartunk hogy te vagy az istencsászár, a többiek meg béna f@szok, és semmi ízlésük sincs. Úgyhogy légyszives legközelebb kis empátiát tanusítani.
    bocs az Offért
  • PiszkosFred
    #452
    Addolva. Meg lettem volna lepve, ha nem te kezded el bemutatni és boncolgatni a témát. ;]
  • b-type
    #451
    A gyűrűk ura világában is vannak sötét elfek (sötét tündék azaz moriquendek) egyrészteldák egyrészt avarok.
    igaz sok szó nem esik róluk sajnos, de azért Tolkien már gondolt rájuk.
  • CS@
    #450
    Upsz annyi kimaradt még, hogy ezeket marha egyszerű egy átlagos asztalon vagy polcon megcsinálni, de marha nehéz egy szekrény tetején vagy bármi más magas helyen megoldani.
  • hen-tes
    #449
    szóval csak ésszel :D
  • CS@
    #448
    KicsitOFF ide(bocsy), de ha már szóba került ez a rakosgatás:

    Tárgymozgatós gyorstalpaló:

    Nem mindegy, hogy egy tárgyat hol fogsz meg: ha a talpára szeretnéd lerakni akkor mindig a tetejénél kell megragadni, ha fejjel lefelé akarod elhelyezni akkor a talpánál kell megfogni és így tovább.

    Lényeges még az, hogy milyen messze/közel tartózkodsz a tárgytól a megfogás pillanatában: Ha egészen közel vagy hozzá(mondjuk felraktad egy asztalra és közvetlen közelről grabbolod) akkor nem tudod egy hosszú asztal távolabbi végére elhelyezni, de sokkal pontosabban tudod mozgatni. Ha a tárgy messze van tőled és úgy ragadod meg akkor magadtól egészen távolra is le tudod helyezni.

    Forgatásnál a legegyszerűbb, ha a tárgyat egészen az alsó részén ragadod meg majd egy finom mozdulattal elforgatod a kívánt irányba.


    Ha egy tárgyat már lehelyeztél oda ahova szeretnéd, de a pozíciója még nem felel meg neked akkor én úgy vettem észre, hogy sokkal könnyebb oldal irányban a helyére húzni mintha szemből próbálkoznál. Ilyenkor a tárgyat a közepénél egy kicsivel feljebb érdemes megragadni majd egy finom mozdulattal oldal irányba húzni.
  • PiszkosFred
    #447
    Sebaj ;] Én szeretek szánalmasnak tűnni/lenni, engem boldoggá tesz és tetszik a karakterem. Aztán ha majd ez átcsap valami perverzióba, akkor az asszony majd közbelép, de addig maradok tisztelettel már csak ilyen ;]
  • MrAndree
    #446
    Kérjél csak ne ebben a topicban mert akkor szétoffoljuk. :)
  • CsőKujts
    #445
    Sory az télleg erős volt. Ezekután kérjek segítséget ha elakadtam. :))
  • MrAndree
    #444
    Én a sajátomról beszéltem. Sötételfek valóban nincsenek, azok salvatore-nál vannak. Mellesleg elárulok egy apró titkot. Mindenkinek a saját karaktere néz ki a legjobban.
    Amúgy a tied se rossz /elég emlékezetes feje van :)/ csak nekem másmilyen az ízlésem. Ennyi. Amúgy a szánalmas jelző szvsz kissé erős volt azért.
  • Dagobert
    #443
    És most beszéljünk arról kinek nagyobb az E-penis-e
  • hen-tes
    #442
    LOÁL!
  • CsőKujts
    #441
    Semmi flame elfogadom a véleményed. Nem lehet mindenkinek jó izlése. :))
    Suhanctól pedig messze van. Talán nézd meg #363.
  • CsőKujts
    #440
    Illetve vannak csak orkoknak hívják őket..
  • CsőKujts
    #439
    Gyűrűk urában nincsenek is Dark elfek. Ez egy sötét elf ha nem látszana.