1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • oO VinyuS Oo
    #398
    Valaki elmondaná hogyan lehet forgatni a kamerát!
    Mert akkor majd én is rakok be képet a macskámról!
  • Lobsterman
    #397
    Oké. Akkor itten vannak új képek Lucindáról.






    And now for something completely different...Its!

    Ebben a sisakban úgy nézek ki mint egy hermafrodita


    Bravil városkájába tartottam, ahol a főkaputól vagy ötven méterre két légiós egymásnak esett íjakkal, és egy szép szabályos párbajt rendeztek. A győztes fél elfutott mielőtt megkérdezhettem volna h mi a rákf@sz történt


    Dremorák kicsi a rakást játszanak. A Kvatch-i őrség is be szeretne szállni...


    Az Anvili házamban a kedvenc polcom. Gonoszsisak, gonoszkönyv, melltartó...
  • JuanG
    #396
    OFF

    ne OFF-oljatok már légyszí! Képeket szeretnénk látni karakterekről, nem játékösszehasonlító vitát...

    kösz!

    ON
  • Mayday
    #395
    Mindenkitol elnezest kerek :)
    En vetettem fel egy hozzaszolasomban, es en voltam, aki eloszor MMO-hoz hasonlitotta.
    De, mint irtam is, hogy olyan SZABADSAGIT AD, mint egy mmorpg! Mert single jatekban, oriasi a KOTOR, az NWN, imadtam oket, de nem volt ilyen szabadsag. A WoW mar kozelebbi, de nekem meg az is kicsit "kotott" volt, valamilyen szinten csak terelte elore egy uton a karaktert. Nekem az SWG volt az elso ilyen elmenyem, ott aztan elkezdtem, es mehettem akarhova, akarmit csinalni, es ezert eltem a hasonlattal :)

    Ugyhogy ossze ne vesszetek ezen.

    Koschwarz: semmit nem veszitesz, az biztos, sot, szerintem elnyeri a tetszesedet a jatek! Ha nem, akkor sem veszted el gondolom a 12 ezer forintot, amennyit beruhazol ra ;)
  • Laza
    #394
    Ossze nem hasonlithato a ketto ... ennyi.
  • PiszkosFred
    #393
    Csakhogy a WoW mmo, ez meg szigorúan single. És ebből kifolyólag habár össze lehet hasonlítani, de botorság. Beethovent is lehet hasonlítani Marilyn Mansonhoz, mondván hogy mindkettő zene és mindkettőt hallgatja sok ember, de van értelme? No offense ;]
  • Thufirhawat
    #392
    Tényleg rendkívül szórakoztató játék, de egy rp szerver helyét akkor sem tudja átvenni. Annál az egyszerű ténynél fogva, hogy ott élő játékosok vannak. Akik néha nem oda valók. De sokszor elég érdekes fordulatok történnek.
    És most persze le lehet hurrogni, végső tromfként azzal, hogy a WoW néhol erőteljesen hent-centrikus... de aki ezt mondja, annak az RP szerver gyakorlati jelentéséről fogalma sincs.
    De tény és való, hogy vannak itt olyan dolgok, amit egy mmo-ban játéktechnikai okokból elég nehéz lenne visszaadni.
  • koschwarz
    #391
    kell egy ilyen is minden fórumra

    de egyébként nem, komolyan mondtam

    a megvétel meg tudod mit jelent, tudooood??....
  • CsőKujts
    #390
    Te most itt ilyen anti Oblivionos szerepet próbálsz betölteni egyszemélyben? Nehéz lesz. :)
  • koschwarz
    #389
    hoppácska, hogy ez nem mmorpg, de olyan??? állat

    akkor most megyek és megveszem
  • ShaiHulud
    #388
    procid milyen van ehhez? ha Sir Quno Jedi allitasat vesszuk alapon. (majd amugy kiprobalom hogy felrakom 1024x768ra enis)

    amugy orulok mert nem hittem volna hogy nalam egyeltalan ilyen jol fog menni es viszonylag meg szepen is, konfig masik topikban. szal jol megirt kis programocska lett ez:)
  • PiszkosFred
    #387
    Hát nekem egy asus 6600gtm van, és féltem tőle, de nagyon de nagyon jól muzsikál ;] Ismerem a korlátait - úgyahogy - ezért nincsenek egetverő elvárásaim, de 1024ben szinte minden megy 3/4 vagy maxra húzott csúszkákkal. Persze pár dolog ki van lőve, shadowgrass, grass distance, lod, és a shelf shadow. Utóbbi azért, mert ritka rondán el van tolva... Int és ext shadow az első köckában/egységen. 20fps kinn, városban 20-25 (sok npc nyüzsög, akkor kevesebb egy picivel), dungeonba és zárt területen (kisebb interior cellákban) pedig tökéletes. Ha 4xAA+4xAF+Bloom van, akkor minden ugyanez, de akkor már csak 800x600. HDRel 1024.
  • ShaiHulud
    #386
    nah legyen egyszer nekem is hdr tamogato karim:)
  • Sir Quno Jedi
    #385
    A karik arcán mindég látszik a másik iránti érzelmi beállítotsága, ez igaz az NPC-kre is.
  • Mayday
    #384
    Oriasi szabadsagot ad, tisztara mint egy MMORPG, csak ugye offline. Nekem speciel ez az elso Elder Scrollsom, de igy jatek engem mar nagyon regen nem varazsolt el! Gyonyoru es fantasztikus!
  • PiszkosFred
    #383
    HDR. Eddig AA+Bloom volt, de tegnap átváltottam próba képpen HDRre. Eszméletlen, ha tudom hamarabb, végig HDRben játszok. Sokkal hangulatosabb lett, legalábbis nekem. (és fps is jobb talán) A fények valami iszonyat jók ;]
  • ShaiHulud
    #382
    pl enyhe mosolyt dob ha varosban egy npc kozeleben van es ranez kozelrol:) nem tudom hogy minden npcnel vagy esetleg personality fuggo vagy valami befolyasolja ezt :) remelem igen, jo lenne ha egy nagy ork barbar 20 as personalityvel nem mosolyogna ra mindenkire :)
  • ShaiHulud
    #381
    fasza kepek:) csillogas hdr miatt ennyire szembetuno vagy sima bloom?
  • haxoror
    #380
    jaja az lehet

    Amikor a sewer után megláttam a grimaszt (mindig van ott egy mudcrab valszeg azért csinálta) azt hittem hogy véletlen elszúrtam az arckészítést
  • PiszkosFred
    #379
    Ha a közelben ellenség van, akkor általában átvált morcosra (sneak ikon világít, nem halvány), de ez csak egy házi megfigyelés, lehet hogy nem ez a titok nyitja ;]
  • haxoror
    #378
    Mitől függ hogy grimaszokat vág? Nekem rögtön a sewerből kijövet volt ilyen meg néha látszólag véletlenszerűen.
  • PiszkosFred
    #377
    Kis sorcim sokat nem változott, de sikerült lőnöm egy olyan képet, amikor épp mérges, és jajj annak akibe belebotlik a dungeon következő sarkán..

    [URL=http://oblivionhq.hu/grrr.jpg]GRRRR
  • BEAST #376
    szép is , meg mindenki megtalálja benne a maga szórakozását , játszhatsz "vérpistikeként" hogy csak cuccokra meg szintre vadássz és játszhatsz picit lassabban hogy teljes beleéléssel mászkálj a világban , kb mint bf2 az első pár héten , csből codból kb mindenhonnan mentek játszani a népek :)
  • koschwarz
    #375
    mitől olyan nagy szám ez, a többi szerepjátékhoz képest, hogy ilyen oblivion-őrület van?
  • MrAndree
    #374
    Hopp a másodikat elcsesztem. Talán most.
  • MrAndree
    #373
    Na és akkor végre megoldottam a képlopási problémámat. Sajnos a gépem még mindig gyenge, ez volt a legjobb amit ki tudtam hozni.

  • Laza
    #372
    Szvsz ilyenkor kellene odairni, hogy MOD ... (!)
    Meg mielott vki elkezdene keresni ingame :)
  • Laza
    #371
    Tetszik, folleg, hogy az en karim is rajta van :P

    De a masodik verzional el van csuszva kicsit, van bal oldalon egy feher csik.
    Csak szolok :)
  • CsőKujts
    #370
    Thx! :D
  • zsilike
    #369
    Bomba a karaktered csőkulcs!!!!!!mace kemény!!!büntetni fogsz!Eddigi legjobb kari,amit láttam.majd dumálunk:peace!
  • CsőKujts
    #368
  • CsőKujts
    #367
    Amúgy szerintem feltűnően kevés kép van itt. Nem ártana bereklámozni ezt a topicot a fő fórumban vagy a FAQ-ban.
  • CsőKujts
    #366
    Hát ja, jó grafikát csináltak a gamehez...
  • MerlinW
    #365
    nájz:)
  • CsőKujts
    #364
  • CsőKujts
    #363
    Face!
  • markastor
    #362
    Unikornis :)
  • ShaiHulud
    #361
  • cenobite
    #360
    Úgy látom a bannerkérdés megoldódott.
  • Lobsterman
    #359
    UI: Ez páncél ami rajta van, nem topless :D