1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • tomfucius
    #1282
    sziasztok érdekelne hogy karakter fejlesztés be tudtok e segíteni ? szeretném teljesen tökéletesre csinálni a karakterem mind a három érdekel a tolvaj harcos és mágus ,érdekelne hogy mi a legjobb módja hogy fejlesszem őket és hogy mikor mit kell csinálni és menyit skillt kell csináli és milyen skilleket kell be rakni a major skillek közé .és egy olyan változat is érdekelne hogy harcos de de nagyon jó a mágiában is .ha valakinek lenne kedve és ideje segíteni nekem azt nagyon meg köszönném egy útmutatóra lenne szükségem hogy minél jobb legyen a karakterem .erre a fórumra várom a válaszokat vagy a [email protected] freemail fiókomra minden segítséget előre is kösz .tomfucius
  • steweee
    #1281
    létezik vmi olyan nagymod, ami hajat, arcot meg iylesmiket 1xe pakol be egy moddal?
  • Esrohnoil
    #1280
    Az h. a mentett állásaidat tárold el máshol is, ne csak ahova a játék menti. :)
  • T Zsolti
    #1279
    miaz hogy backup your savegame? mert nemmegy egykét mod és sztem ezértnem.
  • zsilike
    #1278
    legyél ott hajnal 6kor,és ha nem ok,várj pár perecet,vmkr elfogadja,turelem
  • remus500
    #1277
    hali ! lenne pár kérdésem , mert elakadtam a game -ben ! Nah szóval :
    A Daedra vére című fejezetnél járok amikor el kell menni az Azura szentélyhez és fel kell áldozni neki egy fényport pontban reggel 6-órakor (am) , amit egy bizonyos Will-o-the-wisp- nevezetű sárga repkedő lényből nyerünk ! Ez meg is volt ! megszereztem a port ,de reggel 6 ra odamentem a szentélyhez és fel akartam áldozni ,de semmit sem csinált ! Visszementem másnap 6 órára (pont 6 ra) és akkor sem ! Ugyanezt megpróbáltam este 6 kor is , de akkor sem történt semmi ! Nem tudjátok mi lehet vele ?
  • T Zsolti
    #1276
    HIHETETLEN!egy délután alat megcsináltam :D de a haja az midnekinek belelog a testébe ha kardot tart v vmi?
  • T Zsolti
    #1275
    ur isten!
    Csak irok mint az idiota xD.Na ugynézki sikerült de a rendes karakterek szeme hülyén áll xD
  • T Zsolti
    #1274
    na már ki tudtam tömöriteni de ez egy ördögi kör xD az egyik modnhoz kell a másik annak meg még 3 xD. de nnics egy csomo ojan mappa amit kikéne cserélni
  • T Zsolti
    #1273
    mert a winrarom nem ismeri fel a .7z ket :S
  • T Zsolti
    #1272
    és ezek mien formátumba vanak az olalon?
  • T Zsolti
    #1271
    Szasztok!
    Elöször keztem el jobban játszan iaz oblibional és fogalmam nincs hogy kell telepiteni a modokat, amikor itt szo volt. valaki plz mondja el.
  • marcell007
    #1270
    háát nem tudom végülis megvetted...
  • tibia
    #1269
    Képzeljétek megvettem eredetiben a gémet, utána még a kiegészítőket is megvettem online-n aztán kiderül hogy azokat nem lehet feltenni.....
    Na mind1 letölöttem egy warez site rol :P
    Megvan mindegyikhez az eredeti CD-kulcsom szal nem csinálktam semmi rosszat ugye? :D
  • ColdFire
    #1268
    az enyém meg lopja a gazdagokat :D
  • marcell007
    #1267
    nagyon kedves teremtés pénzt oszt a szegényeknek meg ilyenek
  • marcell007
    #1266
    az új Dar elfemnek a neve:Omár XD
  • Kufii
    #1265
    Koszi szepen
  • Nuxa
    #1264
    "A Breton beauty", ez a neve.
  • Kufii
    #1263
    Koszi a valaszt, jaja a natural Faces sokat dobott rajta :D
    Amugy megtudnad mondani melyik Save file volt az?
  • Nuxa
    #1262
    Kösz, hogy így gondolod :) Amúgy szerintem nemsokminden függ az arctól, persze ne legyen akkora orra mint egy dinnye, de a haj a leglényegesebb. Amúgy nem én csináltam az arcát, hanem letöltöttem egy save-fájlt, majd a face exchange lite nevű kis programmal átkonvertáltam az arcát egy másik elmentésembe, mert eléggé az elején járt méf, amit letöltöttem. Innen szoktam letölteni a modokat, amúgy a haj mód neve: Ren's beauty pack. Van egy másik mod is, ami minden embernek élethű arcot ad (ráncok, stb...), annak a neve: Natural faces. Ezek a legalapvetőbb modok, enélkül nem is játszanék Obliviont.
  • Kufii
    #1261
    Erre gondoltam :D
    1252 hozzaszolasba
  • Kufii
    #1260
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem segíteni abba hogy ilyen karakter arcokat hugy tudnék csinalni?
    Probaltam mar Bueatiful people rens pack modokat de ennyire "életű" arcot meg nem sikerult csinalnom.
    koszi elore is.
  • böröczk
    #1259
    : D D D azaz, nagyon hard lady : D mondjuk bébiszitternek jobban elmenne kinézetre : P
  • Esrohnoil
    #1258
    Ez egy igazi Iron maiden. :)
  • böröczk
    #1257
    vele kezdtem Oblivionos pályafutásom, Brethon néne : )

  • Nuxa
    #1256
    Mikor-milyen :D
  • ollie
    #1255
    Emo-s kari?
  • Nuxa
    #1254
    A páncél a shivering islesben van, modot használtam, hogy le tudjam szedni egy dark seducer-ről. A kard is egy mod, Blackluster a neve, de ad még egy jó kis páncél szettet is.
  • gyonax
    #1253
    Honnan van az a kard/páncél?
  • Nuxa
    #1252
    Hát, hogy legyen valami, iit az új karim:
  • TomDantes
    #1251



    itt van még egy, szerintem jól néz itt ki.
  • TomDantes
    #1250
  • TomDantes
    #1249


    na szerintem ez a kép lett legjobb(remélem most felment)
  • TomDantes
    #1248
    Minegy, így is felment.
  • Nuxa
    #1247
    Úgy kell képet feltenni, mint pl. amilyet az előbb én is tettem, hogy belemész a galériádba, kiválasztod a képet amit szeretnél feltölteni és rákattintasz, hogy bejöjjön nagyba. Mikor megvan, rákattintasz jobbegérgommbal és kiválasztod a tulajdonságokat, lesz ott olyan hogy Cím: http://www.sg.hu..... stb. Kijelölöd ezt a címet, nyomsz egy ctrl+c -t. Bejössz mondjuk erre a fórumra, van ott az üzenetírásnál, hogy kép beszúrása, rákattintasz és nyomsz egy ctrl+v -t és ok. Írsz még valami kis leírást a képhez és mehet :D
  • TomDantes
    #1246
    akkor még néhány:
    kep1
    kep2
    kep3
  • TomDantes
    #1245
    A fene, el szúrtam! Komolyan hülye vagyok de akkor sem értem, hogy a fenébe lehet képet feltölteni? (nem akarok vip tag lenni, nincs nekem arra 400 forintom hogy smst küldjek)
    Gondoltam van ez az képfeltöltés.hu, majd onnan de nem lehet! Most megpróbálom így kiváncsi vagyok sikerült-e.
    kép
  • TomDantes
    #1244

  • Nuxa
    #1243
    És akkor itt lenne az új karakterem; Grace Kelly