359
Formula One 06
  • ballor
    #199
    okés, akkor kellenének az idők, e-mailban el tudod küldeni?
  • bubu13
    #198
    Csináld inkább te!
  • Norbi7
    #197
    Az időket kiírtam (gold, silver, bronze) ha szükség lenne rá. Wordben van gondolom onnan lehet másolgatni ide-oda meg alakítgatni, sajna nem értek az oldal szerkesztésekhez.
  • ballor
    #196
    hm, ezért jó lenne, hogy ha nem dolgoznánk keresztbe
    én a géportálosakat nem ismerem, de gondolom valami összerakós
    én az olyat nem szeretem

    elkezdtem egyet, rajtatok múlik, hogy folytatom-e
    értesz a PHP-hoz? vagy miben menne?

    ha olyan időbeírós lenne, annak nem kell lap, ha feltöltős, annak igen
    nem akarok feleslegesen dolgozni
    nézd meg a gt4.ballor.hu oldalamat, és ha az ottani lcnél jobbat tudsz, akkor csináld te (tőlem nyugodtan csinálhatod, nem ellened írom)
    csak ne összedobva legyen, mert ugye előre kéne gondolkozni, én szeretném még a F1 05-öt is bele tenni stb.

    nyitott a pálya
  • bubu13
    #195
    Aki beleeggyezik az irjon ide!
  • bubu13
    #194
    És a hétvégén gyorsan megcsninálnám!
  • bubu13
    #193
    Én csinálhatok egy honlapot de az a baj hogy csak gportalosat took!
  • Norbi7
    #192
    Az időket én kiírom! ide jó lesz ha beteszem?
  • nirdo
    #191
    Közfontosságú munka címén evakuáld mihamarabb a vendégeket szerény hajlékodból. ( Ugye milyen szép mondat?)
  • ballor
    #190
    ne körözzél, segíts inkább :)
    na jó, hozzám is jönnek most vendégek, nem tudok haladni, de még gondolkodom dolgokon
  • nirdo
    #189
    Oké, igazad van. Délután körözök valamennyit.
  • ballor
    #188
    de a becsülettel beírtakat ki fogja sorba rakni? én úgy gondolom, ahogyan a gt4 lic. versenyem van, oda feltölti a user mit ment és utána a többi a program dolga

    volt egy privi neked, de nem írtál rá semmit

    a közös időpont nem hiszem, hogy járható lesz, ismerem a gt4es emberek szokásait és eléggé eltérők a dolgok; én sem vagyok mindig ráérős és plána F1 hangulatos
  • nirdo
    #187
    Rendezhetnénk teszteléseket közös megegyezésű időpontban(leginkább hétvégén, vagy hétköznap délután)és pályán. Akár még az autó is ki lehetne jelölve. A köridő felvitele jó ötlet, de azt simán is beírhatnánk becsületesen. Az is oké hogy melyik csapattal, de szerintem ha vátoztatunk a beállításokon, akkor az általad javasolt megjegyzés rovatba beírhatnánk a részleteket (beállítás, üzemanyag stb.). Illetve még akár lehetnének nyilatkozatok is.
  • ballor
    #186
    a feltöltős résznél mit vigyünk fel?
    amire gondolok:
    - idő (köridő és feltöltés ideje, az utóbbit a gép automatikusan tenné meg)
    - csapat
    - mivel érte el: kormány v. joy
    - megjegyzés (ide lehetne írni egy pár sort, de majd meglátjuk kell-e)

    ja, gondoltam egy olyanra, hogy ha küldött be képet és lehet igazolni, hogy jó az ideje, akkor azt külön kiíratni

    más?
  • nirdo
    #185
    A Toyota és a Honda között van a Williams F1 Team, csak az előbb kimaradt. Mi lesz a honlap címe? ( Nagy buli lesz, érzem:)
  • nirdo
    #184
    2006-os csapatok: Renault F1 Team
    Team Mclaren Mercedes
    Scuderia Ferrari
    Panasonic Toyota Racing
    Honda F1 Team
    Red Bull Racing
    BMW Sauber F1 Team
    Midland F1 Racing
    Scuderia Toro Rosso
    Super Aguri
    Igyekszem segíteni:)
  • ballor
    #183
    van valakinek a pályákról leírása magyarul? honnan lehet leszedni ilyet? (csinálgatom az F1-es lapot és oda kéne, hogy mi lesz belőle, még nem tudom, most még lelkes vagyok :D)

    meg kellenének a 2006/2005-ös csapatok pontos nevei, meg a játékból az összes idő (gold, silver, bronz), jó lenne ha nem a gépról kellene kiszednem, mert nekem sok idő, hátha segít valaki
  • nirdo
    #182
    Minden meg van bocsátva. Én tesztelésen MP4/21-el nyomtam.
  • Norbi7
    #181
    Oké, köszi mindkettőtöknek!
  • bubu13
    #180
    A büntetést ugy lehet kikapcsolni hogy diffculty és ott van,hogy penalty (nem toom hogy kell irni) és azt offra állitsd.
  • ballor
    #179
    a büntetést ki lehet kapcsolni, nem próbáltam, de szeirntem a kérdésedre is igaz lesz
  • Norbi7
    #178
    Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy nem lehetne valahogy kikapcsolni azt a funkciót hogyha levágom a kanyart akkor több másodpercre lelassít? nem azért mert sorozatosan használni szeretném, de az agyam eldurran mikor elrajtolok pl Monzaban első jobb kanyar(önmagában is nehéz jól eltalálni) és vagy levágom vagy letöröm egy másik kocsival egyetemben. Másik: kicsúszok közben persze levágok egy kanyart és nem elég bünti hogy időt vesztettem ,de még meg is fog a gép. gondolom egyébként hogy nem lehet offolni de ezt jobban is megoldhatták volna. Van benne egyáltalán olyan hogy áthajtásos büntetés a boxban? köszi
  • ballor
    #177
    itt valmai guzmi van akkor a "Válasz" gombbal
    én is néztem, hogy milyen idő és nem is írtam időt
  • bubu13
    #176
    Renaultval és versenyen csont üres tankkal de ha akarod készitek róla bizonyotékot amugy az uj idő 11:3 valamennyi körül van.
  • ballor
    #175
    én azta nme nyomtam, most kevesebb időm van rá
    asszem nekem két arany van: Hungaro, és Monza, meg közel vagyok a Montreáli pályán is hozzá
  • nirdo
    #174
    Bocccssssss! Csak nem tudom hogy jött létre az az idő? Bár mondjuk a 05-ben a V10-essel sikerült 1:09 is:) Ha már itt tartunk te hogy állsz?
  • ballor
    #173
    vannak utálatos pályák az tutti
    a hard módot írtad, de mit változtat ha hardon nyomod a Time Trialt? Nem láttam ott ilyesmit, vagy a segítségeket veszed le és azért mondod hardnak?
  • nirdo
    #172
    Nekem az autók az egyenesben miért húznak egy kicsit balra? Hungaroring is Gold: 1:19:768
    Viszont nem nagyon tudok megbarátkozni a Bahreini lejtős jobb hajtűvel. 1:11,9? Azt mivel csináltad? Nekem szinte minden segítség le van véve(blokkolásgátló, stabilitás).
  • bubu13
    #171
    Én segitenék benne szívesen csak mond el hogy lesz!
  • ballor
    #170
    ez még kiforratlan, de amit ajánlottam, az olyan lenne, mint a gt4.ballor.hu oldal feltöltős része
    ha időm, energiám egyéb engedi, akkor megcsinálom, ha nem, akkor csak ide olyan beírós lesz

    nekem mindegy, ahogy tapasztalalom, mindenki csak használni akar lapot, segíteni benne szinte senki
  • bubu13
    #169
    A haverom is jelentkezne de mondjátok el hogy ez hogy lenne?
  • bubu13
    #168
    Nekem Montreal 1:11:964
  • nirdo
    #167
    Nagyon helyes:) Akkor ez már négy:) Csak így tovább:) Gyűljünk.
  • Norbi7
    #166
    Csatlakoznék én is!
  • nirdo
    #165
    Na, akkor már hárman versenyeznénk. Majd a részleteket Ballor úrral. Nekiestem Hard-on a Time Session-nak. Eddig 3 aranyam van:-Montreal: 1:13:168
    -Hockenheim: 1:18:891
    -Nürburgring: nem emlékszem pontosan
  • bubu13
    #164
    Én benne lennék a versenyben
  • ballor
    #163
    nem becsméreltem, reális vagyok :D
  • nirdo
    #162
    Remek ötlet:) Ja és ne becsméreld magad, még a végén megsértődök:)
  • ballor
    #161
    versenyre gondoltam
    lehetne cisnálni egy weblapot is rá
    úgy, ahogy a GT4-es oldalam Licence része van, olyan feltöltősre, csak ki kell találni jóra, és amit beraknánk: F1 05, F1 06-os idők

    de ketten kevesen vagyunk rá, meg engem mindig mindenki elver, én csak lelkes amatőr vagyok, nem igazi versenyző
  • nirdo
    #160
    Oké, de ha megadod az e-mail címed, akkor mehet priviben is. Pl. versenyezhetnénk:)