359
Formula One 06
  • cocobanana
    #239
    Plz vki segítsen. Adjatok helpet milyen beállításokkal mentek ki a idöméröedzésre és a futamra? Mert próbáltam alap beállításokon hagyom a kocsit és pl nem birok bejutni a 2.idöméröedzésre egy ferrarival... És angolul nem nagyon tudok.... A Balance, és Grip ezek mit jelentenek? Mely futamokon érdemes használni öket?
  • ballor
    #238
    szerintem valami online-os topikba menj, én sem játszom neten, így nem is tudnék segíteni, de vannak itt jó páran, akik tolják neten (van egy Killzone topik, ott is sok netes van, de a témák között fogsz találni)
  • Tikal #237
    hu off topic voltam, nagyon nem fér bele a topicba tényleg? akkor bocs...

    akkor átmegyek a 2005-be ott majd válaszol vki?

  • Max 36
    #236
    Szvsz az előző évihez képest a nehezebb lett,de éppen ez a jó benne,több a kihívás.Kár,hogy az online opciót törölték,bár az is igaz,a '05-nél se, állt módomban kipróbálni.
  • ballor
    #235
    szerintem a PS2 rádugása a netre nem ebbe a topikba való, már csak azért sem, mert nincs online játék a programban, csak a 05-ben volt!
  • Tikal #234
    oké
    de hogy kell a ps-t rádugni a netre? utp kábel simán bele és kész is? chellos- netem van....
  • cocobanana
    #233
    Itt mindenki carriert nyomja? Én World Championshipet kezdtem el Schumival Medium fokozaton(idö mérö edzéseken miért szerepelek olyan szarul és a futamon meg miért jól?:S!) és 100% pályabeállítottsággal.
  • Hasan01
    #232
    kösz a bíztatást de most jött a toyotától egy ajánlat elfogadtam
    úgyhogy az év végétől tesztpilóta leszek a toyotánál

    ja egyébként amikor kezdtem akkor egyből az agurihoz mentem és egyből 2. pilóta lettem
  • Norbi7
    #231
    Én is most kezdtem el a 2. évemet hardban de csak mint tesztpilóta a Ferrarinál, eddig a STR-nál voltam ott is tesztpilótaként. nekem sem ajánlanak másodpilóta állást még az Agurinál sem! Pedig jól mehetsz, ha Agurival ott végzel. legyél kitartó!!!
  • Norbi7
    #230
    Ha tudod akkor szerezd be mert sztem nagyon jó. Egyébként a nehézségre nem lesz panasz én legalábbis hardban verem az asztalt rendesen.
  • Hasan01
    #229
    2. évemet kezdtem nemrég carrer módba és a super aguritól nem tudok eligazolni pedig hardba 10-11. szoktam lenni?
  • ballor
    #228
    szerintem érdemes, jó játék lett, online nélküli, de jó
    nehezebb lett szerintem a gamma picivel

    jó játék, ha megszerzed, gyere majd Time Trial versenyre! ;)
  • Tikal #227
    hali

    érdemes beszerezni a játékot? mennyit komolyodott az AI mert 2005ben elég gyenge volt... ja és mennyire lett nehezebb mert szintén nem volt vmi nehéz a 2005...
  • ballor
    #226
    ha valami leírást tudsz/akarsz készíteni, akkor kirakom majd
    ha ötlet van, az is jöhet

    és főleg az eredmények, a 05-nél is, mert az szegényes!
  • aussieguy
    #225
    Üdv mindenkinek!!!
    Én is beregisztráltam az oldalra és minden elismerésem a szerkesztőnek mert szerintem jó lett:)Ha valamiben kell segítség akkor irjatok forumba vagy emailen:[email protected]
    Most töltöm fel maj az idöimet!!
    Üdv: Adam
  • mohus
    #224
    Massa és Schumi elől...
    lolka Alonso:)
  • ballor
    #223
    gyertek-gyertek játszani!
    jöhetnek a 05-ös eredmények is, mert ott még alig van eredmény

    egy új menüpont van, ahol a legutóbb feltöltött eredményeket láthatod
  • ballor
    #222
    már a más időeredménye, az emény olyan beugrós
    most látom, a F1 05-tel nem is nagyon foglalkoztam annó
    majd rá kell gyúrnom, ha lesz időm

    de ott még nem is töltöttek fel olyan sok időt a népek
  • nirdo
    #221
    Nem rosszak az idők:-)
  • ballor
    #220
    na, elkészült a F1 05-ös verzsön is, ami a feltöltést és a kiíráratást foglalja magába; ha valakinek van kedve ideje, akkor az ottani hiányzó dolgokat ha elküldi, akkor berakom az adatbázisba!

    előre is köszi!
    a verziók között a fenti menüben tudsz változtatni F1 05/06 körrekord verseny
  • Norbi7
    #219
    Nekem nincs meg a 05-ös., de amúgy is olyan vagyok hogy a legújjabbal szeretek játszani.
  • ballor
    #218
    nem nagyon nyumulnak a segítők
    azért beraktam a 05-ös pályákat, PS2-es időket, hamarosan a program is fogja látni és fel tudjátok vinni az F1 05-ös időtöket (a hétévégén mindenképpen, de max talán már holnap)

    kitalálom, hogyan lehet a választhatóság a 05 és 06 között
  • ballor
    #217
    ha valaki össze tudná gyűjteni azokat az infókat, miket a 06-nál felvittem a 05-re, akkor indulhatna a 05-ös verseny is, mert jelezték páran, hogy még nincs meg nekik a 06

    jól el vagyopk verve az oldalon, na de sebaj ;) szép eredményeket látok ott
  • ballor
    #216
    felraktam az eredményeimet, hogy ne legyen üres az adatbázis (remélem nem írtam el sehol, de majd megpróbálok még javítani magamon); ja, és nem ér fikázni az eredményeimet :D

    Az oldal címe: F1 06 köridő verseny, ha van valamilyen megjegyzésed az oldallal kapcsolatban, akkor nyugodtan írd meg ide, vagy az oldalhoz szabadon használható fórumban!

    Egyelőre ilyen marad a kinézet és minden, jó lenne ha segítségem lenne a 05-ösítésben, ha lesz rá igény egyáltalán
  • Norbi7
    #215
    Oké, már várom! És szerintem a többiek nevében is mondhatom köszi, hogy megcsináltad!
  • ballor
    #214
    szóval tegnap teszteltük
    működik a feltöltő
    lehet eredményt felvinni, törölni
    a program sorba rakja, kiírja: a helyezést, az időt, a feltöltőt, a feltöltés idejét (teljes dátum), a kocsit (vagyis az istállót) és az irányítást (joy/kormány)

    egyelőre ennyit tud, ha lesz rá igény, akkor fejlődhet még minden
    délután beírom az eredményeimet, hogy ne üres adatbázis legyen és utána kirakom (az eredményeimet nem lesz nehpz megdönteni, mert én jobban szeretem, mint tudom :D )
  • ballor
    #213
    tesztelés alatt van a feltöltő
    hamarosan kirakom, csak még át kell nézni

    a lényeg: jelen pillanatban nem csináltam másik beléptető rendszert, hanem a sját fórumom regjét kell majd használni, ott lesz egy fórum amiben megbeszélhetjük az eredményeket is
  • ballor
    #212
    igen, ezeket néztem, de a többi ezeknél szebb rajz
    majd látom, ha nem lesz más, akkor jó lesz ez is

    de az adatok onnan jók lesznek
  • Norbi7
    #211
    Suzuka
    Interlagos
  • Norbi7
    #210
    ballor!
    Shanghai
  • ballor
    #209
    pályarajz csak a török nincs meg
    de kellenének majd a 05-höz is, mert ezek elvileg a mostani idényé
    nem tudom, hogy voltak-e változtatások a pályákon

    az utolsó 3 pálya adatai kellenének:
    Pálya hossza: ? m
    Körök száma: ?
    Versenytáv: ? km
    Körrekord: ???

    kellene írni egy "szabályzatot" is, amiben leírnánk, hogy mit is várun kel a feltöltőtől, meg F1 06 leírás, hátha valaki kedvet kapna!
    ezek
  • Norbi7
    #208
    Szerintem én tudok pályarajzokat! áll még?
  • ballor
    #207
    most indult be a GT4-es bajnokság is, nem tudom mi lesz az időmmel :) de majd meglátom; meg itt bármikor javítható lesz az eredmény, és bárki, bármikor beszállhat majd
  • nirdo
    #206
    Akkor jó:)Ha készült, akkor remélem végre sisakot húzol!
  • ballor
    #205
    a lényeg:
    - felvittem az össze pályát az adataival (majdnem fullos a lista, néhány adat hiányzik), térképek a pályákhoz
    - a belépés és a felvitel kell és utána kirakom
  • nirdo
    #204
    Hogy állunk?
  • ballor
    #203
    ok, köszi
    csinálok majd beléptető rendszert is, és akkor mindenki a saját idejét menedzseli majd

    egyelőre F1 06-lesz, de mindenképpen szeretném az F1 05-öt is, mert sok embernek még az van meg

    ha valakinek lenne kedve, írhatna egy F1 06 leírás, és az is felkerülhetne az oldalra
  • Norbi7
    #202
    Most küldöm!

  • ballor
    #201
    az időidet nem kell kiírni, mivel azt majd magad fogod feltölteni! én azzal nem foglalkozom
    a gold, silver, bronz idő kellenének, ami a programban benne van
  • nirdo
    #200
    Na akkor az időimet kiírjam és elküldhetem e-mailban? Ezennel megesik a 200. hozzászólás:)