359
Formula One 06
  • ballor
    #159
    na végre! majd írj róla, melyiket tudod bearanyozni (Time Session)?
  • nirdo
    #158
    A Media Marktban 11990 Ft. Megvettem, kőkemény, nem csalódtam.
  • ballor
    #157
    izé, de néhányat beszerzek azért eredetiben, nekem egy Killt pont megérne :D
    nekem nem annyira borzasztó ez a játék amúgy, de a 18 az tényleg sok
  • mohus
    #156
    nem chippes a géped?
  • ballor
    #155
    én a Killzone-omat elcserélnám rá :D
  • mohus
    #154
    felét sem:)
  • cocobanana
    #153
    Annyit nem ér a játék...
  • Norbi7
    #152
    Azta, vannak árak! :(
  • ballor
    #151
    ma láttam a MM-ben: 17.990 Ft, elég pocsék ár, mintha mennének feljebb a gammák árai
  • ballor
    #150
    Hogy álltok a Time Sessionökkel? Nektek mennyi arany?
  • ballor
    #149
    hát ja, közük nem volt akkor a játékhoz
    így már én is teszteltem a GT5-öt! :D
  • mohus
    #148
    nem arról van szó hogy ki mire értékeli

    tényekről

    Dzson 10 sort szajkózza hogy online igy meg ugy:) oszt nincs is benne:)

    vagy Csipi emlékezetes GT4 Prologue tesztje....nincsenek benne ellenfelek...szerinte....csak egy menüpontban be kellett állítani és kész...

    hát milyen tesztelés az ilyen???
  • nirdo
    #147
    Nekem tetszik a game. Írtam a Konzol stúdiónak, ahol azt kaptam válaszként, hogy náluk már lehet kapni 9990 Ft-os áron.
  • ballor
    #146
    de egyébként mit szólsz hozzá?
  • nirdo
    #145
    Ja és csak Barcelona és Nürburgring van benne.
  • nirdo
    #144
    576-ban kaptam ingyen egy demót. Az összes autóval lehet menni, de csak Gyors versenyt, ami mindössze 3 körös. A kocsi nem törik, mert a driving aids-t csak korlátozottan leht állítani.
  • ballor
    #143
    szerintem nem lett rossz azért
    a teszetek meg tényleg annyit érnek, akár kilobyte, akár nem
    az embernek magának kell megtapasztalnia és kész
    ha nem jön be, dícsérhetik és fordítva
  • mohus
    #142
    a terméket addig húzzátok le a netről:)

    szerintem nem ér tizenezret....online sincs benne, pedig ugy reklámozták és Dzson is úgy tesztelte LOL:))))))) ennyit érnek a kilóbájt tesztek:)

  • ballor
    #141
    nem nagyon értem az ilyesféle üzletpolitikát
    ha megvan egy termék, akkor miért nincs?
  • nirdo
    #140
    Voltam a Pólus 576-ban és ott azt mondták hogy hogy szeptember-október körül lesz a polcokon. Na most akkor mi van. A doboza ott volt a polcon de az üres volt és az előrendelés reklámozására szolgált. Akkor most mi van?
  • nirdo
    #139
    Voltam a Pólus 576-ban és ott azt mondták hogy hogy szeptember-október körül lesz a polcokon. Na most akkor mi van. A doboza ott volt a polcon de az üres volt és az előrendelés reklámozására szolgált. Akkor most mi van?
  • bubu13
    #138
    Ott vannak a rajtfelállások és akko kiválasztod magad és hogy honnan akarsz indulni!
  • cocobanana
    #137
    Europark 576ban árulják
  • Gomez
    #136
    hát én nem találtam ilyet...
  • mohus
    #135
    no most olvastam bele pár cikkbe


    NINCS online benne...nem tudom Dzson mit tesztelt?:)

    eurogémer pl
    "This also seems to have been the reason the online mode was cut completely and seemingly without telling anyone. "

    gameplay
    "Not up to last years effort, updated cars and tracks, but suffers from some bugs and lack of online mode as promised. - 6.5/10 . Stay with 05 for online"
  • bubu13
    #134
    Ahol kiirja a rajthelyeket ott lehet változtatni a pocizión asszem!
  • Gomez
    #133
    sziasztok!split screenben hogy lehet megoldani hogy teljes gp hétvégét csináljunk végig?mert csak verseny van és mindketten uccsó helyről indulunk.jó lenne az időmérőt is végigcsinálni.köszi előre is a segitséget.
  • mohus
    #132
    eladótól kérted?
  • zoolee
    #131
    De tudtommal nagyon nagy törések vannak benne.
  • Alien1024
    #130
    pénzt nem érdemes kiani érte aniyra nem nagy szám
  • nirdo
    #129
    Hi. Már ketten nem találjuk sehol a játékot boltban, legyetek szívesek tájékoztatni, hogy hol lehet megvásárolni a játékot.Köszzzzzzzz
  • cocobanana
    #128
    Támogatja
  • imei1
    #127
    Sziasztok!Tudja valaki,hogy támogatja-e a játék a logitech driving force kormányt?
  • mohus
    #126
    aki mégse venné meg egyből, hanem előbb kipróbálná...

    nézze meg mit tölt le...mert van a Cheap által mutatott REVIEW verzió és a végleges is a neten

    "Update : Contrairement à ce qui est mentionné dans le test, le jeu ne dispose aucunement d'un mode Online, comme cela était prévu de longue date. Cet article a été réalisé à partir d'une version "review", envoyée par l'éditeur dans laquelle apparaît pourtant le mode multijoueur en ligne. Or, dans la version retail disponible dans les commerces, ce n'est pas le cas. Il semblerait donc que Sony ait étonnamment décidé de le supprimer au dernier moment sans nous en avertir."

    ez annyit kb. tesz hogy a REVIEW verzióban még nincs benne pl az ONLINE mode...

    én a REVIEW val rendelkezem, az biztos megy HDD-ről

  • mohus
    #125
    állítólag 11.900HUF
  • zoolee
    #124
    Hi rég nem jártam .
    Mennyi az ára mostanság ???
  • mohus
    #123
    megy HDD-ről, aki kérdezte (patched HDloader 0.8/b alól)

    -a grafikát nem ecsetelem (ennyire futotta), de a PS2-től derék hogy ennyi autót legalább kezel és nem ráadásul nem 100% sínautó effekt

  • trauby
    #122
    csao, honnan van meg nektek a játék ? mert én bármerre kerestem nem találom eggyik boltban sem..
  • cocobanana
    #121
    Igen mert én minden futamot 100%-on játsztom. Na meg kicsit az irányitása miatt sem tetszik annyira. Mert pl mindent defaultnál hagyom és pl amit a 2005ben rendesen kanyarodik akkor itt szépen amikor kanyarodnék akkor kimegyek a kavicsóságyba....
  • ballor
    #120
    ennyiért nem bukhat... ;)
    gondolj bele, a GT4-ben meg a 24 órásnál sem lehet menteni, attól már az bukna? nem hiszem

    100%-os futam közben akartál menteni?