359
Formula One 06
  • HAF Rigel
    #279
    Sziasztok .

    Nincs valami oldal ahol fent vannak jó setupok beállitások ?
    Minden pálya érdekelne . Egy induló adat kellene aztán majd csiszolom tovább .
  • HAF Rigel
    #278
    Sziasztok lenne egy kérésem , leírná valaki egy jó setupot , Canadai, vagy Usa pályára . Nincs valami oldal ahol fent van ?
  • ballor
    #277
    ez az F1 06 topik nem? ;)
    a köridős lapom linkje meg kicsit lentebb
    ha szereted az F1-et, szerezd be
  • sida
    #276
    hol van ez a F1 06 topik?
  • ballor
    #275
    hm, milyennek találom?
    egy F1 06 topikban kérdezed ezt, és olyantól, aki csinált egy lapot hozzá :)
  • sida
    #274
    aha köszi
    de én láttam olyat a thepiratebay.com honlapon hogy multi.
    csak azért kérdeztem
    és milyennek taláod a játékot?
  • ballor
    #273
    csak egy van
    a 06-ban nincs multi
  • sida
    #272
    Sziasztok fórumosok. olyan kérédsem lenne hogy melyik formula one 06-ot érdemes letölteni ps2-re. a multit vagy a simát? és mi a véleményetek a játékról?

    írjatok köszi
  • ballor
    #271
    Akit érdekel, a 07-es szezon tiszteletére pici változás: a köridőket igazolni kell képpel!
    f1.ballor.hu
  • Tikal #270
    red bull :) viszont elég nehezek a teszt feladatok..... elöszor midlandhez kerultem de veluk esélytelen az indulás, midland már csak csak jo vmire...szerintem érdemes addig probalkozni mig a red bull össze nem jön
  • zoolee
    #269
    Peff, No comment.
  • mukujin
    #268
    nem mondjátok hogy 5 szezon után vissza kell vonulni??
  • Monof
    #267
    Jah,mondjuk ez elég idegesítő....Nem értem miért nem rakták bele.... Addig is maradok Finn :D
    Egyébként karier módban hogy nyomjátok? Hardon?
    Sikerült már vmi ütős csapatba szerződni??? Nekem eddig a rekordom a Midlanddel 24 pont egy évbe :D Hardon...
    Bár azt nem értem h miért kell 5 év után visszavonulni???
  • Norbi7
    #266
    Jaja, én azzal nyomom! az viszont vicces hogy nem lehet a pilóta nemzetiségénél magyart választani.
  • Monof
    #265
    Észrevettétek, hogy lehet a versenyzőnknek Magyar Sisakot választani??? :)
    A TV-s belső kameraállásból eg baromi nagy Magyar Címer látható, piros-fehér-zöld háttérrel. Sztem nagyon zsír :D
  • suky
    #264
    Havertol kaptam...
  • sanyeccc
    #263
    hali honnan szerezted a formula One 06-ot? köszi
  • suky
    #262
    Sziasztok. Ti milyen kormannyal nyomjatok a 06-ot? Milyet erdemes venni? Mire kell odafigyelni?
  • HAF Rigel
    #261
    Sziasztok , kérnék egy kis segitséget.

    Elkezdtem a karrier modot. de néha nem értem mi a teszt lényege .

    Leírná valaki , melyik tesztben mit kell elérni , csinálni .

    előre is köszi
  • nirdo
    #260
    A versenyre jöhetnek ám a jelentkezők. Hogy állunk?
  • ballor
    #259
    és remélem csatlakozol majd a mi kis "versenyünkhöz", amelyben a 05/06-os körrekordokat töltjük fel: f1.ballor.hu
  • báttyó02
    #258
    okés köszi,mindenképpen megszerzem majd a 05 és ha lehet a 06ot is :)
  • ballor
    #257
    nemrég picit nyomtam a 04-et
    hát hogy mennyire másabb, irányításban és játékélményben is évekkel elmarad, mindenképpen szerezd be a 05-öt vagy a 06-ot, ha jót akarsz versenyezni!

    a 04-ben egyedül talán a hátranézet ami jó (itt látod a full kocsit, nem csak a szárnyat)
  • nirdo
    #256
    Szívesen:-D
  • ballor
    #255
    Az a 3 részes időmérő tényleg nagy lett a játékban!
    ja, és a 06 felülete, a kiírásai olyanok, mint a tévések (szín, forma stb.)!
  • báttyó02
    #254
    köszönöm
  • nirdo
    #253
    Szia. Ne hagyd ki, ert jó mindkettő. A 05-ben nincs törés, de a 06-ban már van. A 06-ban már realisztikusabb az irányítás az elődjénél, az idei 3 részes időmérő is tud izgalmakat okozni, de a lényeg hogy elődjéhez a 05-hez képest sokkal keményebb. Magyarul: amennyivel élethűbb, realisztikusabb a 06, bizony annyival nagyobb tudást kíván meg. Ahhoz, hogy Hard fokozaton (amit a 05-ben röhögve lehetett nyerni) elérj valamit, már bele kell nyúlni a beállításokba is. A beállítások terén először csak a szárnyakon állíts, mert az a legegyszerűbb. Lassú pályákon növeld, gyors pályákon csökkentsd a leszorítóerőt.
    Mivel te a 2004-ről beszéltél az előbb, ezért biztos vagyok benne, hogy abban is van kerékcsere. Tehát rövid távra alkalmas gumikat használsz, amely lehetővé teszi, a puha gumi használatát.
    Ha az ízére rájössz, akkor csak kacsintasz és már ott sincs az az 1-2 másodperc:-DDD Úgyhogy nem feladni, hanem fáradhatatlanul róni a köröket. Ja és ami a legfontosabb: egyszerre csak egy dolgon változtass és azon is csak egy kicsit, hogy Érezd a különbséget. Ez a lényeg.
    Remélem hogy tudtam segíteni:-)
  • ballor
    #252
    ezt nem lehet így elmondani
    talán azért, mert megláttam a 05-öt és az jobban játszhatóbbnak bizonyult számomra (akkoriban vettem a PS2-t és szokatlan volt még az irányítás is stb.)

    a 05-öt feltétlen szerezd be, sokan lehúzzák a 06-ot, nekem tetszik
  • báttyó02
    #251
    ja meg: a 05,06ban milyen a törés? mert 04ben elég nehezen törnek az autók
  • báttyó02
    #250
    miért nem jött be? :)
    az újabbak miben jobbak pl.? mert nekem tetszik a 04is,de mindenképpen meg akarom majd szerezni az újabb részeket is
  • ballor
    #249
    nekem valamiért nem jött be a 04, megvettem eredetiben, de el is adtam
    hátha valaki tud azért segíteni
  • báttyó02
    #248
    04-ben otthon van valaki?
    mert időmérőn akármilyen jól megyek valahogy mindig jobbak 1-2másodperccel nálam...beállitásoknál meg gőzöm sincsm it kéne hogy jó legyen
  • ballor
    #247
    én tolom, de más most nem olyan aktív :(
    ma épp a 05-tel mentem
  • nirdo
    #246
    Toljuk a gamet, toljuk a gamet?
  • Tikal #245
    időméron gumikt softra, uzemanyagot kevésre....
    ha gyors a pálya szárnyakat kevés leszoritora tedd, a gear meg hosszura....
    2005ben volt ilyen quick setup ott nagyon egyszeruen ment ez.. nem tudom ebben is benne van e
  • Skynet
    #244
    Ha nagyon nem megy nyomjál evolutiont futamok elött kb-ra nagyon jól beálítgatja a gép a mért köreid alapján a neked ideálisat.
  • cocobanana
    #243
    Köszi:)
  • ballor
    #242
    rear wings, front wings
    nincs előttem a játék, de meg fogod találni
    értékek vannak megadva, azokat tudod, fel-le vinni

    a gumi értelem szerűen a tapadást határozza meg (a puha jobban tapad, de jobban kopik), a szárny meg a sebességet és a stabilitást (leszorítő erő), a Car Setupot nézd át, ott lesznek

    a szárnyakkal be is lehet aranyozni néhány pályát Time Trialban (nekem sikerült egy párnál)
  • cocobanana
    #241
    Szárnyak állását hol tudom változtatni?? És hány % kell öket állítani vagy hogy van? Plz Pontossan a nevét meg hogy mennyit kell rajta
  • ballor
    #240
    én ahogy csinálgatom, szinte semmit nem állítok
    igazából a Time Trial versenyeken toltam, ott csak a gumit változtattam, meg esetleg a szárnyak állásán, így viszont tudok nyerni Pole Positiont is Race Weekenden vagy Career-ben

    mióta rágyúrtam picit a pályákra, sokkal jobb vagyok (szerintem ez lesz a kulcsa nálad is a dolognak)