161
  • roliika
    #81
    Én is láttam pár érdekes dolgot, élőben, valamint 6500 kép rengeteg beszámoló még katonáktól és rendőröktől is és 226 videó nekem épp elég bizonyíték.:-) Ennyi még a Holdraszállásról sincs, meg semmiről.
  • norbre
    #80
    azért sztem nem ugyanaz hogy arról beszélünk honnan szállt fel egy repülőgép, vagy hogy arról hogy az repülő vagy idegen űrhajó. Mert azt elhiszem hogy a repülő felszállt valahonnan, mert ugye a levegőben ritkán születnek repülőgépek, de egy homályos felvétel alapján nem hiszem el minden fenntartás nélkül azt hogy az adott objektum űrhajó.
    ezek csupa feltételezések

    ez a felvétel meg nevetséges. ha egy ilyen objektum becsapódik így a földbe, ha jól látom kb félig, akkor a talaj nem így nézne ki ilyen erőhatások mellett, a fákról nem is beszélve
  • roliika
    #79
    Hát szerintem ennek 2 oka van.
    1: Nincs meg az az időpont amikor felkészülhetnél, hogy ok most jönnek beállítom faszán a kamerát, és felvétel+ ráfókuszálok és új a szalag de jobb ha digitális a kamera és 4-5 jó képet is tudok csinálni nagy felbontásban /Bár ha így lenne és nagyion szép lenne a videó, akkor+ lehet hogy kamunak tartanák/

    2: Ideges leszel és mindenképp fel akarod venni, ezért beremeg a kamera, fókuszálást el is felejted hogy van, csak legyen ott a videón....és mi a vége? Kiadod a mancsodból és mindenki hülyének néz.
  • roliika
    #78
    Lehet földi eredetű is. D miért ne lehetne űrhajó vagy dimenziót átlépő akármi, vagy időutazú szerkentyű, akármi lehet. Ez a filmezzünk UFO-t dolog szerintem/se/ nem ér semmit,ez olyan mintha 1 repcsit felilmeznénk és aztán arról beszélgetnénk honnét szálhatott fel, vagy ki ülhet benne. Kapcsolatot kéne teremteni nyilvánosan is velük...mert nem hivatalosan volt pár kapcsolat felvétel ...Nézd csak! :-) Ez szerinted mi? Elhagyott harckocsi kerék? :-)) KGB - s videó, 5 része van, többit nem tenném ide fel.
  • norbre
    #77
    azt értem hogy születnek ilyen felvételek, ez teljesen rendben van
    na de miért mind ilyen?
  • roliika
    #76
    Látsz valamit és épp nalad egy kamera tök szar 1000* használt zsalaggal, te is felvennéd ha van kis lélek jelenléted nem? Így sikerült. Jobb mint a semmi.
  • rohadt alma
    #75
    Ezekből a videokbol nem szabad messzire menő következtetéseket levonni.Valami amit állítolag a földről lőttek ki.Ez borzaasztó.Nem is lehet visszakövetni honnan lőtték ki.Vagy kiderült?Lehet az a valami nem a földről indult csak azért nem látszott mert nem volt megvilágítva.
  • norbre
    #74
    "a Concordot is valami hasonló nézegette"
    te azon a felvételen látod hogy mi van a Concorde mellett? én spec nem.
    namost ha nem tudod mi az akkor azt honnan tudod hogy mit csinál?
  • norbre
    #73
    "bezavarják az UFO-k navigációs rendszereit"
  • norbre
    #72
    csinélni=csinálni
  • norbre
    #71
    csupí= csupa
  • norbre
    #70
    jé tényleg de én láttam VHS felvételeket úgy is hogy nem csupí csík az egész, meg kivehető az amit felvett az illető, ugyanis az objektíven pl állítható a fókusztávolság, amivel az élességet is lehet szabályozni. Namost ezeknél vagy azért nem kivehető a cucc, mert vagy életlen, vagy túl messze van, vagy annyira szar a minőség hogy amiatt nem látszik. Ha misztikumot akarnék csinélni, én is úgy csinálnám hogy ne lehesen felismerni mi van a felvételen
  • roliika
    #69
    Mittomén. Cifu talán tudna rá válaszolni valami értelmeset. Én nem tom annyira, hogy milyen titkos cuccai vannak a katonaságoknak, mivel a nevében is van titkos.
  • roliika
    #68
    Jaa részben igazad van. az UFO az nem űrhajó de ezt senki nem is állította. Miért ilyen szar a minőségük? Mert az emberkénél volt szerencsére a VHS kamera és felvette. Sokkal több az ilyen eset csak nincs kéznél semmi. Nála volt.
  • Sanyix
    #67
    Mivel akarták leszedni? :)
  • norbre
    #66
    amúgy az UFO az azonosítatlan repülő objektumot jelent és mint ilyen nem egyenlő az idegen ürhajókkal. ha eldobok egy labdát és a szomszédom nem tudja hogy mi az akkor az is UFO
  • norbre
    #65
    51-es körzetes videó tök jó.
    de te látod hogy valójában mi is van rajta? mert én nem.
    meg 51-es körzet. baromi misztikusan hangzik de ettől a ténytől még nem ájulok el.
    A nagy videó tényleg érdekes, talán ez áll számomra legközelebb az "igazsághoz", de ezen sem látszik hogy mik is azok.
    amúgy félreértés ne essék én fullra azt gondolom hogy a világegyetemben vannak más életformák, és valószínűleg olyanok is amelyek nálunk fejlettebbek, és az is valószínűsíthető hogy a Földet is látogathatják, de miért van az hogy a "bizonyíték" olyan minőségűek hogy nem igazán lehet megállapítani mi is van a felvételen?
    nem azt állítom hogy ezek mind hamisítványok. de hogy mi van rajtuk az eléggé megkérdőjelezhető
  • roliika
    #64
    Nézd már meg a nagy videót is...egyesek szerint a földi radarok mivel elég erősek, bezavarják az UFO-k navigációs rendszereit ezért potyogott le már pár. Vannak KGB-s videóim is. ott 1 roncs látható. Beleállva a földbe.
  • norbre
    #63
    szerintem meg egyet sem. Egy jóval fejlettebb technológiai szinten álló járművet és azok legénységét sztem nem tudják csak úgy lelövöldözgetni
    1. link nem műxik
  • roliika
    #62
    51-es körzetes javítva.
  • roliika
    #61
    Honnan a bánatból tudjam...de szerintem jópárat. Nézd meg ezeket: 51-es körzet videó 864KB És még egy, ami ha szerinted nem hiteles akkor nem tom mi az. Mexikói légierő készítette, és volt annyi becsületük, hogy a helyi TV-ben leadtá legalább 1 részét, másik része szigorúan titkos. Majd csak figyeld ahofógy próbálják összeszámolni.Ufo - Mexico - March 05, 2004 Mexican Air Force Pilots Film 11 UFOS (mexican tv) 18.5MB Érdemes letölteni...
  • norbre
    #60
    meg a másik ezzel kapcsolatban. ha tudják mivel állnak szembe (húú) akkor az két dolgot jelenthet, ebből az egyik az hogy veszélyes. Namost ha van egy idegen faj emi el tud idáig jutni és veszélt jelenthet a Földre, és ilyen manőverezésre képes, és ezt tudják a nagyhatalmak akkor azt is tudniuk kéne hogy a fentiekből következően jobbak nálunk.
    Amúgymeg még a légtérsértő repülőket sem lövik le csak úgy, és nem 2 perc alatt dőlnek el olyan dolgok hogy mit lőnek le és mit nem
  • norbre
    #59
    szerinted mennyi idegen űrhajót lőttek le eddig?
  • roliika
    #58
    Lenti kis videót ha megnézed, észreveheted, hogy a Concordot is valami hasonló nézegette.:-)
  • roliika
    #57
    Simán! Készek lennének lelőni az tuti! Lehet, hogy tudják mivel állnak szembe. Ha abban a térségben egy vihar tombolt akkor ki venné észre, hogy egy villám csapár, vagy mi lehetett az? Vagy éjjel ha valaki bejelenti,hogy látott 1 valamit marha gyorsan elhúzni a felszínről, simán hülyének nézik!
  • norbre
    #56
    le akarták szedni ??? ezt komolyan gondolod? szerinted bármelyik nagyhatalom csak úgy lődözgetne bármire anélkül hogy tudná mi az? a másik meg hogy szerintem ezt a földről nem is vették észre
  • roliika
    #55
    Erre a kis gömbre rá lehetne mondni, hogy az űrhajóból kidobott szemét, mert NASA is ilyeneket szokott hajtogatni, de nézzük meg, hogy ez nem galacsin vagy doboz, hanem gömb! És először a hajó alatt húz el, aztán mellé megy megnézni közelebbről, hogy mi is ez a behemót. :-))
  • norbre
    #54
    szerintem nem érted a lényeget de mind1. bármi lehet hamisítvány, nem kell mindent csont nélkül elhinni csak mert olyat ábrázol amit nem tudsz megmagyarázni
  • norbre
    #53
    lehet akármi, de szerintem egy olyan meteor is lehet ami csak súrolta a légkört de elment a föld mellett - kvázi a felvétel irányához viszonyítva "alulról"
  • roliika
    #52
    Ez is nyilván csak is hamisítvány lehet...VIDEÓ
  • roliika
    #51
    Persze meteor ami a Földről indul ki!!! hogy mondhatsz ilyet? Nekem inkább úgy tűnik le akarták szedni, csak az az izé előbb észrevette a villanásból és gyorsan elhúzott.
  • Sanyix
    #50
    Fölfelé emelkedő meteor? :D
  • Zedas
    #49
    Ember, miattad érdemes olvasni a fórumot! Multkor a 2^8 = 64 egy byteon, most meg ez. Komolyan mondom király vagy! :D

    Még mééég!

    Ha így igyekszel, kirakok a vicclapra egy külön topicot neked :)

    Egyébként itt egy kép, ami azt a színkorrekciós táblát mutatja, amivel bekalibrálják a felvételeket. Ezt is lefényképezik és mivel tudják hogy milyenek a képen látható színek eredetileg, vissza tudják számolni, hogy a tájat mi milyen színekkel látnánk a valóságban.
    Színkorrekció
  • norbre
    #48
    az simán lehet meteor
  • NEXUS6
    #47
    30 évvel ezelött, marha macerás volt egy-egy képet retusálgatni, magánemberke nem is nagyon tudott vele foglalkozni.

    Na de az állami szervezetek (pl NASA) azért nyomatták rendesen ezerrel ezt a műfajt!!!!
    Egy fejecskével kevesebb a csoportképen, egy kis extra fény a nemzeti lobogónak, meg ilyenek.

    Ha valami kiszivárgott egyértelműen csak valami nem szembetűnő rossz minőségű vacak lehet, ami át ment a rostán véletlenül.

    Ezeket a képeket én monnyuk esztétikai értékükön túl nem igazán venném számításba, se pro se kontra.

    Ráadásul már senki nem tudja kibogozni (talán csak Jamesbond), hogy a két nagyhatalom az elmúlt 50 évben mit hazudozott egymásnak.

    Pl az oroszok átvágták az amcsikat a rakétáikkal, az 50-es 60-as években. A blöff után a 70-es évekre viszont tényleg utolérték/leelőzték az amcsikat fegyverkezésben.

    Egy ilyen mese a technológiát adó távoli űrbéli rokonról, pont kapóra jöhetett nekik, vagy kitudja?
  • Sanyix
    #46
    Harmadik videónál mi az a fehér csík ami a föld felől a kép fölső részébe csúszik a mozgó fehér ponttól balra?
  • mrzool
    #45
    Nyilván fogalma sincs róla, csak mondta neki vki, hogy 'eredeti NASA', és mint minden baromságot, ezt is beszopta kicsiny agya.
  • norbre
    #44
    akkor honnan tudod hogy a NASA archivumából vannak?
  • roliika
    #43
    :-D Persze, csak katt a linkre és mindent láthatsz...:-D Ha ez ilyen egyszerű lenne! :-D ezeket úgy kaptam, kerestem, találtam 1-2 év alatt.
  • roliika
    #42
    Svájc 1 nagyon spéci eset ám zért ám ám.:-) Hiszen mindegyik Világháboruból igyekezett kimaradni, és mikor a jelenlegi rend /már amennyire ez rendek nevezhető/ helyreállni, iszonyat sok Mafiia pénzt kapott, rengeteg bankot hozott létre, valamint arany szállítmányok is érkeztek oda becsülettel. Persze, hogy van lé IT gyárakat alapítani, meg persze, hogy fél milla magyar forint fölötti a nyugdíj! /1 sajna elég távoli rokon is svájci idős bácsika, és annyi a nyugdíja, hogy évente új Audira tellik neki...a nyugdíjból!!!!/