1117
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Hasselhoff72
    #1037
    Ertem tehat egy osszesitett nincs, ide meg felesleges irni....
  • Dzsini
    #1036
    Igen, minden főcsoportnak van egy. Ez itt az Autó-motor főcsoporté.
  • Hasselhoff72
    #1035
    Letezik egyseges moderator topic?
  • Hasselhoff72
    #1034
    Ez nem titok, ki mas nezne:)
  • pxxl
    #1033
    Ez titok de a mail-t is a moderátorok nézik. psszt ne mond el senkinek ;)
  • Hasselhoff72
    #1032
    F1 topic tragikus tovabbra is.. 2 bunteto pontot kapok azert mert leirom hogy mar nem hazigazda a hazigazda, normalisan mivel nem tudjak a topiclakok, 1 postban 2 mondatban teljesen normalisan.

    Ez flame es 2 bunteto pont es ugye semmi reszte hajlas meg semmi irok majd a mail cimre is mert ugye a moderatoroknak nem lehet..

    Eseleg nem tottikat kellene jutalmazni?
  • Totti5
    #1031

    Törlést kérnék 1.
    Törlést kérnék 2.

  • Count Adyn
    #1030
    Szerintem is felül kéne vizsgálni az F1 topik házigazdaság-kérdést mert a jelenlegi személye és stílusa inkább csak ront a helyzeten az esetek nagy részében. Jog vs felelősség ugye. A dolgok arrafele tartanak hogy ott lesz a hg meg 1-2 ember aki bólogat neki és minden más törölve:D Ez is a békés forumozás egy formája végülis...
  • adam46
    #1029
    Továbbra is vicc, ami a Totti FORMA 1 topikban zajlik, mindig neki kell, hogy igaza legyen és ha valaki azt meri írni, hogy figyelj, nincs igazad, akkor azt a hozzászólást törli és csak a sajátját hagyja meg, így természetesen neki lesz mindig igaza.
  • j0nNyKa
    #1028
    azt tudjad, hogy most emiatt lesz flame
    ne törölj semmit, linkeld ide
  • Totti5
    #1027
    simonl-t szintén, mert neki sem megy.

    Hiába törlöm, még több generálódik és megint ott vagyunk ahol minden héten, minden hónapban, évek óta ugyan azokkal. Érdemben a topikhoz nem tesznek hozzá semmit, csak az "ugatás" miatt jönnek elő ilyenkor.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.02. 15:51:16
  • Totti5
    #1026
    Kérném Hasselhoff72-ben nyomatékosítani azt ami nekem nem megy.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.02. 15:48:50
  • j0nNyKa
    #1025
    én meg téged foglak a következőnél.
  • Hasselhoff72
    #1024
    Most ezt törölte. Elég érdekes moderálás:)






    Utoljára szerkesztette: Hasselhoff72, 2016.08.29. 20:16:01
  • Stockbauer33 #1023
    Tökéletesen végzi a feladatát.Komolyan nemértelek titeket.Törölt nekem is mégse rohangálok sírni ide.Rossz vége lesz ennek a sok nyifinyafinak.Jobb HG-t el se tudnék képzelni oda.Sőt javasoltam neki a MOTOGP topikba is legyen
  • Hasselhoff72
    #1022
    Nem tudom linkelni mivel törölte a hszt... Forma1 topic folyamatos ok nélküli törlés...
    Egyébként megkérdezném hogy hogyan lett anno megint házigazda tottika? Csak mert leadta aztán mindenféle szavazás nélkül megint az lett, komolyan az ügymenet érdekelne hogy ez hogy működik? Köszönöm.

    Azóta a kérdésemet hogy mért törli a posztomat is törölte, így elég nehéz kommunikálni valakivel, ezért megkérdezném hogy ez a házigazda feladata hogy a saját kis játszóterének tekinti a topicot és kénye kedve szerint töröl ,vagy valami feladata lenne.
    Se nem volt sértő se nem volt vulgáris egyszerű kérdés volt 2x, simán törölve...
    Utoljára szerkesztette: Hasselhoff72, 2016.08.29. 20:06:50
  • j0nNyKa
    #1021
    lehet menni sajátba nyitni topicot, nyilvánvaló hogy fikázni vagy itt, annak pedig sajátban (se, de mind1) a helye
    totti rendet fog tartani az itteni topicban, ha nem tetszik, irány a saját, vagy egy olyan másik fórum, ahol eltűrnek, good luck találni ilyet
  • csabush
    #1020
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez nem valódi én volt, csak azzal érveltél, hogy trágárságok miatt törölgetted a hszeket, láttam többet amire lesújtottál, volt amibe még csak egy parasztozás se hangzott el, ráadásul amiket láttam egyik se téged ócsárolt (nem vitatom, biztos volt ami de, még előttem), hanem a versenyzős és azt is max parasztozás szinten. Mivel nálam ez nem volt indok, adtam neked egy valódit arra, hogy kiélhesd a törölgetési hajlamod, tudtam, hogy ide kerül a szitu, nem is bántam meg, kicsit elszaladt veled a paci, az utolsó hszem amit töröltél például szimpla vélemény nyilvánítás volt, max egy parasztozás volt benne (az se fórumtárs irányába), de attól meg ne kapjunk már sírógörcsöt. Ennyi.

    Utoljára szerkesztette: csabush, 2016.08.28. 20:35:36
  • Master91
    #1019
    nem minden törlésedet kérdőjelezem meg, hanem mostanában párat
  • Totti5
    #1018
    Nyissatok a gumiba egy F1 topikot ahol bármelyik piltótát lehet alpári mód fikázni és mindenféle jelzővel illetni. Jogotok van hozzá ( gondolom ), ott ez elemegy és biztos jó móka. F1 topikba amíg én vagyok a HG nem tűröm el, aztán hogy utána mi minden mocsok jön elő a szokásos mód ugyan azoktól akik nem képesek elfogadni a szabályt és nem tudnak normálisan társalogni már megszokott, de hát ilyenkor mindig kiborul a bili és előjön a valódi én, mint a jelentett hszben is. Na azt meg ismerőstől sem tűröm el, nem hogy egy név nélküli idegentől.
  • Stockbauer33 #1017
    rendet tart és ez a lényeg
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.08.28. 19:38:15
  • Master91
    #1016
    (+1, néha túlzás hogy miket törölget. de persze rá lehet mondani hogy flame keltés megelőzése, meg ő a moderátor szavazzuk le, itt ki is merül az egész)
  • csabush
    #1015
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt elfelejtette mondani Mr Totti5, hogy előtte válogatás nélkül törölte az összes kommentet (nem csak az enyémet, mindenkiét) aki ellen mert szegülni Verstappen imádatának, függetlenül attól, hogy volt e benne kifogásolható tétel vagy nem. Természetesen szánom-bánom bűnöm, úgy vélem megérdemlem ezért a szörnyűségért a retorziót.
  • Totti5
    #1014
    F1 topikban nem képes viselkedni, figyelmeztetés után sem. Ráadásul ílyen stílusban jön a válasz.

    Kérném a figyelmeztetését / retorziót.
  • j0nNyKa
    #1013
    srácok mutassatok már valami újat, az hogy mindig ugyanazok az emberek futják ugyanazokat a köröket, rohadtul unalmas
    legalább egy kicsi munkát tegyetek bele egymás osztásába légyszi
  • Roger6
    #1012
    Szerintem is elég lesz abból, hogy mocskolsz egy gyászoló családot..
  • Tinman #1011
    Eddig egész jól bírtam. Ha nekem is, jár vállalom.

    Sok lesz ez már.
  • kifli
    #1010
    Valami OFF mentesítést esetleg F1 topikba lehetne kérni?
  • Szabi #1009
    szerintem ebben nem volt semmi extra, lujó szereti ha így írnak neki :D
  • Roger6
    #1008
    Mondjuk az, hogy nem én kezdtem, az nem számít gondolom.
  • Totti5
    #1007
    Balesetek topikban nem bír magával az illető, kérném a jutalmát!
  • Tinman #1006
    Ezt így nem kéne...
  • Master91
    #1005
    Hali, banner kép cserét kérnék

    FORMA1 topik
    és ezt a képet
    Köszi!
  • j0nNyKa
    #1004
    az de durva ték
    /irigy
  • multivazzeg
    #1003
    nagyon megnyugtattál :D és most esett l ehogy miről is beszélsz :D baz, :D köszi :)
  • Szabi #1002
    Ez az autós részleg és kéne az 500hsz, de majd ha errejár olyan aki tud házigazda jogot adni, valószínűleg megkapod.. :)

    Szerk: de hogy ez mikor lesz... :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.10.09. 18:53:16
  • multivazzeg
    #1001
    Fórum Játékosok fóruma vagy én nézek valamit nagyon el ? kell 500 hozzászólás ? 1x majd lesz annyi :) am ha már irok, akkor szeretnék majd kirakni/kirakatni képet is mint ahogy pl a bf4 es forumban van.
  • Maximus4
    #1000
    És ha úgy nézzük,még nincs 500 hozzászólás a topikban:)

    ték :P
  • Szabi #999
    És miért pont az autós részlegben kéred? :)
  • multivazzeg
    #998
    Sziasztok !

    Szeretném elkérni a Life is Feudal: Your Own forum házigazda jogait.
    Erre az accra : multivazzeg
    Hozzászólások :
    I. Itt
    II. Itt
    III. Itt