1117
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Maximus4
    #997
    Törölve.
  • MerlinW
    #996
    Leklámtotyik
  • Stockbauer33 #995
    Súlyos vagy mber
  • BooMiller
    #994
    Megint egy kulturált versenyző, netalántán ugyan az....

    F1 topic
  • BooMiller
    #993
    újabb stílusos versenyző... az F1-es topicban

    itt
  • BooMiller
    #992
    És újra itt van és kulturáltan forumozik...

    F1 topic
  • Jeffjohnson
    #991
  • j0nNyKa
    #990

    szolj mar kerlek, ha folytatja
  • Jeffjohnson
    #988
    1
    2
    3
    4

    Nem aktív tagja az F-1 topiknak bejön és beböfög valamit.
    Hszeinek lényege az, hogy ő megmondja a tutit és mindenki hülye. Véletlenül sem próbálja olyan stílusban előadni a mondandóját,
    hogy azzal ne sértsen meg valakit. F1 topik nem egy egyszerű topik tudom mert sokan ki nem állhatják azokat a pilótákat, ami a
    másiknak a kedvence és ezért sok vita is van de legalább kultúrált hangnemben.
  • j0nNyKa
    #987
    linkeld az alpari hozzaszolasait
  • Jeffjohnson
    #986
    Szuper! Ha már felismerted a hibát, akkor lehetne is tenni ellene. Nem? Vagy megvárjuk, amíg valaki visszaszól neki és akkor majd lehet őt büntizni? Érdemes elolvasni a hsz-eit teljesen alpári stílusban ír mindig.
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2014.08.25. 11:10:19
  • j0nNyKa
    #985
    így van
  • Jeffjohnson
    #984
    F1 topic

    FeikG ismét....
    151049 es hsz

    Bár úgy érzem teljesen felesleges ide írogatnom mert moderátor úgysem olvassa....
  • BooMiller
    #983
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen? annyi azért érdekes benne hogy ezt milyen stílusban teszi... persze ha a te gyerekszobád is a konyhában krétával volt körberajzolva akkor mindent értek
  • adam46
    #982
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Körül-belül csak a saját véleményét írta le, ti ugrottatok neki egyből, mert nem egyezett a véleményetek.
  • lac coo
    #981
    Nála a moderálás nem segít, csak a kollektív kiközösítés, mint ahogy az már történt egyszer K.Gyuri időszakában .....
  • BooMiller
    #980
    F1 topic Fernadoo megint elszabadult, még az elején van a történet de már 4 emberrel harcol, természetesen mindenki hülye..
  • Jeffjohnson
    #979
    F1 topic
    FeikG már megint nem bír magával. Bár a többiek sem éppen a szép stílus mintaképei...
    150633 hsz
  • Master91
    #978
    Hali
    F1 topikba banner cserét kérnék.
  • Castor Troy
    #977
    te csicska én bmw
  • SebastianVettel
    #976
  • Master91
    #975
    FORMA 1
    Kocsambrus:
    #148618
    #148617
    #148616
  • Totti5
    #974
    F1 topikba banner csere
  • Jacek
    #973
    Nem tudom szerintem ha normális ember elolvassa amiket ti ide beraktatok hogy fórumképtelen meg flame akkor talán azért nem adnak semmit mert nem értik mit akartok...

    Mert nálatok amikor én normális hangvételben írok törlitek de a takarodj már innen teljesen bele fér és még az jelentget fel:DD
  • Jacek
    #972
    Erre én ezt szeretném mondani, ez teljesen belefér gondolom a színvonalba? Miközben én beszélgetek valakivel..

    148104

    Kérném a moderátorokat kezelni ezt a embert.
  • Master91
    #971
    Modik mit gondolnak amúgy? Olvastok minket? Van 3 friss reklamáció, és már a múltkor is volt vele probléma ( lentebb meg található ).
    Nem kéne 1-2 pontot kapnia a szabályok szerint ?
  • V43 1105
    #970
    Valaki legyen szíves a moderátorok közül és cselekedjen, mert amit Jacek az utóbbi időben az F1 topikban fröcsög az valami hihetetlenül idegesítő .. Köszi.
  • Jacek
    #969
    Azt hittem most van a megbeszélése a házigazda dolognak..

    De lenne egy kérdésem mért nem ezt jelented? 148104 ??? ez lett volna a dolgot..

    Amiket most ide belinkeltél mégis mit gondol mi benne bannolni való? hogy te azt szeretnéd? Épelméjű ember ebben semmi nem lát mivel egy beszélgetés zajlik, nálad is zajlik valami az tisztán látszik.
  • Totti5
    #968
    Tudom unalmas, de most is ugyan azt fújja...
  • Totti5
    #967
    S még egy...
  • Totti5
    #966
    Megint csak a megnyilvánulás....

    Miért nem lehet kitenni? láthatóan nem fórumképes.
  • Jacek
    #965
    Ez most kicsit olyan mintha te zsarolnád a moderátorokat, a flaemet te indítod azzal hogy alaptalanul hátsó szándékból törölgetsz...
    Ez után ide jössz rinyálni persze indok megint nulla.. most meg zsarolsz:DDD
    Nem kellene elgondolkodni így 30 éves fejjel a világról?:)
  • Master91
    #964
    Na az szép lesz ha feladod!
  • Totti5
    #963
    Lesz valami? mert ha nem ma estig nem, akkor lemondok az F1 topik házigazdaságáról 8 ezt majd akkor megírom az adott címre ). Nekem erre nincs szükségem, minden héten és ha ebben az SG sem segít akkor én nem látom értelmét a továbbiakban.
  • Jacek
    #962
    tudod az az érdekes hogy te milyen okos vagy nem kell ennyire félni, egyébként csak szólok itt flamelsz a moderátor topicban!!! Csak hogy értsd ezt kell pl privátban le írni, érted?
    Tehát ha elküldelek a "kurva anyádba" azt nem privátban kellene megtennem hanem a topicban?
    Ha nem tetszik nekem valami elmondom neked PRIVÁTBAN, engem nem zavar ha te azt kiposztolod meg rinyálsz hogy mit írtam neked..

    Ez a topic sem erre való be írtál ide úgy hogy lényegében egy értelmes vádat nem tudtál össze rakni, azon kívül hogy CSAK....

    Tehát ne a moderátor topicban rinyálj hanem írj privátot, ha nem akarsz tilts le.. de jó lenne ha a fogalmakkal tisztába kerülnél "házigazda"... "privát üzenet" olvasgass....
  • Totti5
    #961
    Sajnállak, hogy nem kaptál tisztességes nevelést és szerinted egy privát levél, üzenet arról szól, hogy fenyegetőzz, alpári módon szidalmazz. Nem nem erről szól a privát, sőt semmi nem szól erről! Aki ilyet bárhova bárkinek le mer írni, ilyen gondolatok keringenek benne az az ember nagyon el van csúszva... ha te ebben nevelkedtél, neked ez okoz örömet az a te bajod, amit tarts meg magadnak.

    A topik hozzászólásait én moderálom, ha nem tetszik az SG moderátoroknak kell keresned, nem oda szemetelni és privátokban fenyegetőzni. Megvannak ennek a módja...

    Csak egy megjegyzés mindezek mellett: nem furcsa neked hogy mindig neked van bajod ezzel? talán ha nam úgy és nem olyanokat és nem direkt azt írnád akkor nem kellene mit törlni. Először saját magad körül tégy rendet aztán ess másnak.
  • Jacek
    #960
    Mire föl? miből indult ez az egész az hogy megint kényedre kedvedre törölgetsz a topicban!!!!!! el kéne olvasni mi a házigazda feladata?
    Írd csak le nyugodtan mit töröltél? a haverodnak a rinyálása most is ott van... az hogy a privát üzenet fogalmát nem érted azt nagyon sajnálom... keress rá a google.hu "privát" fogalomra.
  • Totti5
    #959
    A szokásos, kérném a bannolását! ( azt hogy kap 1 jelet semmit nem old meg, ki kell tenni, láthatóan nem tanul semmiből és minden héten ez megy )

    F1 topik, a szokásos fesztivál.

    #148011
    #148017

    És még biztos lesz pár, hisz sosem tudja abbahagyni...

    + privátba fenyeget és anyámat becsmérli

    Utasítsátok, hogy ha gondja van a moderálással, akkor ne az F1 tipikot szemetelje tele, hanem a megfelelő helyekre írjon ezügyben pl ide.
  • sovatalevi
    #958
    Sziasztok Modik. Szereném töröltetni ha lehet a Tüzoltoság topicot,mert semmi értelme,és tele van OFF-al,amit az én felhasználómmal irt egy rendes ismerősöm.
  • Master91
    #957
    Még 1 kérdés:

    Hogy kéne azt értelmezni hogy a "házigazda védelmét élvezi"?

    Ezt lennél oly kedves elmagyarázni ?