1231
Max Payne - The Movie
  • KeKKSZike
    #1029
    Csütörtökön néztem meg a filmet... Hát mit is mondjak?! Nekem nem tetszett annyira, nem vagyok tőle elájulva. Sokkal jobbra számítottam, akciódúsabb filmre. Ez egy olyan gyenge film volt, néha már azt vártam, hogy mikor lesz vége a filmnek?! :) Sajnálom, mert szerintem sokkal jobb filmet is lehetett volna ebből csinálni...
  • BiG G
    #1028
    btw szerintem is jobb volt, de lehet csak elfogult vagyok :D a dark knight rettentő szar volt szvsz, de hát kinek a pap kinek a papné...
  • tommyg
    #1027
    ez egy rétegfilm, tényleg nem lehet összemérni a vezető filmekkel
    de hülyének néztek ha azt mondom h a max payne jobb volt mint a dark knight??legalábbis szerintem biztois, mert mai napig nem értem, hogy az miért volt olyan jó, nah azon nagyon untam magam, jó volt jó volt de...
  • tommyg
    #1026
    jah, hogy azt a Hitmanre írtad, akkor nemszóltam :D
  • BiG G
    #1025
    nem rossz, de nem is jó. a szükséges minimum, ha úgy tetszik, mert végülis nem lett bukás pénzügyileg. ha megnézed ezt a listát, akkor láthatsz igazi kasszasikereket. például a negyedik helyen lévő The Dark Knight, ami három hónapja lett bemutatva és ~992$ millió dollárt kaszírozott (185$ millióból készült), és a bevétel legnagyobb részét az első néhány hétben hozta.

    persze nem lehet ahhoz a filmhez mérni a Max Payne-t (bárcsak lehetne), csak hogy mégis lássuk az arányokat, ne essünk hanyatt 51$ milliótól. majd a folytatás többet hoz :)
  • csoola
    #1024
    nem rossz? két hét alatt másfélszeres bevétel mint a komplett költségvetés, még pár honap és mindenhol lenyomják, sztem mégegyszer ennyit tutira kassziroznak mint amennyiböl készült, a DVD-kkel meg mindennel együtt...
    ezek után nem csodálkoznék egy folytatáson, de a negativ kritikák miatt egy másik rendezövel meg forgatokönyviroval minimum, talán akkor esély lesz egy fasza filmre :)
    ja és miért kérdeztél vissza arra h a Hitman föhöse kopasz e?
  • tommyg
    #1023
    semmiképpen nem rossz, szvsz
  • BiG G
    #1022
    meg is van: 35 millió zöldhasúból jött ki a film. két hete volt a bemutató, el lehet dönteni jó vagy rossz eredmény-e.
  • BiG G
    #1021
    és mennyiből készült? :)
  • #1020
    Amúgy pénteken én is megnéztem moziban.
    Röviden : nagyot csalódtam...

    Azt hittem Mila Kunis lesz a film gyenge pontja. Hát tőle sokkal gyengébb is volt.
  • tommyg
    #1019
  • #1018
    Jelenlegi bevétel világszerte:

    $51,478,992
  • tommyg
    #1017
    kopasz főhős?
  • csoola
    #1016
    hát igen, a kopasz föhösön kivül nemigen volt köze a játékhoz, de legalább élvezhetö film, unalmasabb estén jo... erre egyre kiváncsibb vagyok, de moziban erre nemtom mikor lesz, szar minöségben meg nem töltögetem...
  • Shep
    #1015
    Na de a Hitman legalább akciófilmnek jó volt, ez meg semminek nem. Eza fó probléma :)
  • csoola
    #1014
    nem egy éjszaka, többször is lefekszik alszik, korházban van, Vladnél is tesz 2 látogatást asszem, Monanál is többet, az épitkezés meg még sokminden... tutira nem egy éjszaka, az elsőre már alig emlékszem... majd valahol felfrissitem a memoriám :)
  • csoola
    #1013
    az fasza, én azt hittem lesz benne... pff :( pedig annyira vártam... a kedvenc játékom, ha csak abbol csinálnak egy forgaokönyvet, h szo szerint követi kacselekményt, esetleg persze a lövöldözéseken röviditenek, akkor már egy iszonyu jo film lenne, ha belegondolsz, a játék eég jo nagy része volt átvezetés, lövések nélkül.. persze ahogy olvastam a filmben még igyis tul kevés van egy Payne-hez képest, ráadásul Wahlberg se hota a legjobb formáját... egyre kiváncsib vagyok, de ebböl nagy csalodás lesz.... ha láttam majd irok
  • tommyg
    #1012
    hát simán lehetett volna jobb, az igaz :)
  • BiG G
    #1011
    te vagy a kivétel aki erősíti a szabályt :) rettentő nagy potenciál volt a filmben, és ugyen nem lett rossz, de sokkal-sokkal jobb is lehetett volna. Bravura helyére Ludacris? kihagyni Vinnie Gognitti-t, meg Vladot? ugyanmár...
  • tommyg
    #1010
    én játszottam vele és tetszett, na?
  • BiG G
    #1009
    akartam, de végül csak ripet néztem belőle miután mindenhol lehúzták, jogosan teszem hozzá. :| ha tényleg lesz következő rész akkor még helyre tudják tenni a dolgot, csak ezzel az a gond, hogy akik játszottak vele azoknak nem tetszik, akik meg nem azoknak méginkább nem. :c
  • tommyg
    #1008
    ja azt hittem voltál
  • BiG G
    #1007
    azt nehezen, nem lett annyira jó hogy elmenjek érte moziba :)
  • tommyg
    #1006
    nincs sehol, ott kellett volna maradni
  • TheRock18
    #1005
    osztom!
  • BiG G
    #1004
    inkább valaki linkelje be az utolsó jelenetet a film végéről, azt a bizonyos kétpercest
  • akyyy
    #1003
    mama2
  • tommyg
    #1002
    buzi
  • tommyg
    #1001
    MAXTÉK
  • akyyy
    #1000
    ték
  • tommyg
    #999
    ja
  • akyyy
    #998
    enyém lesz
  • tommyg
    #997
    lol
  • tommyg
    #996
    kiváló
  • akyyy
    #995
    még ez jó is vót
  • tommyg
    #994
    viktor...
  • akyyy
    #993
    kész átverés, :JAj
  • akyyy
    #992
    ez biztos info?
  • nonicks
    #991
    második film címe: Max Payne-Kétszemélyes háború
  • bertino
    #990
    http://www.sg.hu/cikkek/63661/max_payne_a_legenda_porba_hullott