1231
Max Payne - The Movie
  • nonicks
    #989
    hát az vicces amikor Max azt mondja hogy holnap lehet már a Kennedy gyilkosságot is rám fogják :D
  • tommyg
    #988
    na de a 2 az tuti h 1 éjszaka
  • tommyg
    #987
    télleg :D
  • TheRock18
    #986
    hát ez elég hihetetlennek hangzik...1 éjszaka alatt egyfolytába csak mex péjnről beszélnek a tv-be,meg a rádióba is...xD
  • nonicks
    #985
    a nagy szart akkor nem figyelted a kiírásokat jobb lent!
    pl: Roscoe street 3 nappal ezelőtt!
  • tommyg
    #984
    te miről beszélsz?
    1 éjszaka alatt történik mind az első mind a második rész
  • nonicks
    #983
    de a játék idő rendeben amúgy így zajlik
    3 évvel ezelőtt meghal a felesége meg a gyereke
    3 nappal ezelőtt meghal Alex (a metrónál)
    és még azon az estén bemegy a hotelba meg találkozik vinnie-vel majd a ragnarock-ba is elmegy)
    2 nappal ezelőtt találkozik az orosz maffiózóval(Vladimir Lem )
    1 nappal ezelőtt elmegy a gyárba utána parkolóház majd Alfred Wooden -el is beszél utána
    [nagy]UTOLSÓ NAP megy az AESIR toronyépületbe(játékban plázának hívják)
  • tommyg
    #982
  • tommyg
    #981
    hát az a rambo, és filmen érdekesen nézett volna ki ha percenként megöl valakit max, akkor az lett volna a baj
    most a játékba mész és ölsz, na most ez hogy csinálják meg filmbe, meg lehet de az nem max payne, hanem mint mondottam rambo...
    am a játék elején is benne van hogy 3 évig nyomozott és 3 év után talált nyomokat, nos a film ezt mutatja be
  • tommyg
    #980
    Nem leutánozták a játékot, hanem megfilmesítették. :))
  • TheRock18
    #979
    amúgy mikor megnéztem először a megtorlót,olyan MP feelingem volt
  • TheRock18
    #978
    amúgy érdekes,hogy a főszereplő,ígérte a film végén,hogy folytatja...de mégsem ő játsza...ezt a baromságot..:S
  • ForzaInter
    #977
    jajj már, mert másik színész még lehet jó, egy az elég gyenge volt:( nem hozta egyáltalán megtorló feelinget, mondjuk már az vicc volt hogy egy megtorló pg13-as besorolást kapott... mivel eredetileg kb rambo féle tömegggyilkolás van, ez végre R besorolású, rosszabb biztos nem lesz az első résznél.
  • TheRock18
    #976
    amúgy arra számítottam,hogy 95%-ban megfog egyezni a játékkal...bár sztem akáhogy csinálják...mindenkinek akkor sem tetszhet,mert ugye mindenki mást akar látni
    sejtettem,hogy a storyn változtatnak,de hogy ennyit
    de gecci..ez a magyar szinkron stúdió...:'(:'( siralom! monának orosz akcentus :S :S hát hihetetlen
  • TheRock18
    #975
    a hitman-be kb. arra számítottam,hogy madzaggal fog fojtani,meg ilyen jó kis osonások lesznek trükkös gyilkosságokkal...
    bár betojás volt,hogy a filmbe a kölykök a hitman-nel játszódtak :)
  • TheRock18
    #974
    nem Tom Jane jácca??akkor télleg fos lesz...de sebaj,még mindig ott az 1 :)
  • TheRock18
    #973
    "max payne pedig a tömeggyilkos harcos film"...sztem összekevered valamivel xD amiről te beszélsz a rambó :D
  • ForzaInter
    #972
    megtorló 1 fos volt, 2 rész jónak néz ki, végre nem pg13-as besorolást kapott R kategóriás lesz, hullani fognak emberek legalább
  • akyyy
    #971
    pedig hitman az ahol csendesen kell gyilkolni , észrevétlenül, sőt, már már balesetnek álcázva, szal inkább abból kellet volna valami kémfilmszerüséget csinálni.

    és max payne pedig a tömeggyilkos harcos film, ahol mindenkit l ekellet volna mészárolni.
  • tommyg
    #970
    az volt a baj ezzel hogy mindenki várt egy kemény akciófilmet másfél óra lövöldözést mint a hitmanbe azt cső, csak azt felejtitek el h hitman bérgyilkos volt max meg egy rendőr...
    igaz lehetett volna benne több akció akkor is, de ez nem csak arról szól...
  • tommyg
    #969
    biztos hogy nem ott fog végződni

    a megtorló 2 viszont egy hulladék lesz, se a főszereplő nem ugynaaz se semmi...
  • TheRock18
    #968
    a megtorló szerintem nagyon jó film...favorit..
    bár a megtorló játékról nem is hallottam...de nem is baj
    várom a megtorló 2 filmet!
    a MP sztem egyes részeiben nagyon jól lett felépítve,amit elrontottak az 1ben,azt majd remélem a 2. részben javítják..
    pl. több bullettime-ot raknak bele,ami elengedhetetlen egy mp filmben
    kár,hogy egy hátravetődéssel lerendezték az egészet!
    a producer üljön le..és két játékot tolja végig,hogy lássa,milyennek is kell lennie
    remélem a kritikusok szavait,építőjelleggel felhasználja a 2.részben,és készít egy akciódúsabb filmet,EREDETI elemekkel!
    bár,hülyén fog kinézni,hogy mindkét rész ugyanazon színhelyen fog végződni...most konkrétan az Aesir pláza helikopter leszállójára gondoltam
  • zoliii
    #967
    Nekem a film nagyrésze unalmasnak tűnt, aztán kb. fél óra akció volt benne. :D Egy belassítás abból is a leggagyibb megoldás. Szerintem a Hitman, Megtorló, Kaptár1 játék adaptációk jobban sikerültek. Mondjuk sejtettem, hogy nem lesz tele az első rész akcióval, ez még csak a kezdet... :DD
  • BiG G
    #966
    el-basz-ták :(
  • tommyg
    #965
    az orosz hajós meg Boris Dime :)
  • nonicks
    #964
    a bézboll ütös neve : Frankie "The Bat" Niagara
    gatyarángatós meg : Rico Muerte
  • Shep
    #963
    Hát volt, de azért nem az volt a fő profil :) Ráadásul a bézbólütőbel tök idétlenül suhintgatott :)
  • TheRock18
    #962
    nem tudtam a nevét a palinak :) csak régen úgy hívtuk :D
    fogalmam se volt,hogy ott dolgozott...
  • tommyg
    #961
    gatyarángatós :D

    amúgy a játékba is Michelle az AESIR-nél dolgozott Horne-nak, és túl sokat tudott azért halt meg ahogy a filmbe is
  • TheRock18
    #960
    amúgy...ha okosak...akkor tudnak csinálni még jóó pár részt
    pnéhány szereplő,akikkel még lehet kezdeni néhány nyomozást meg leszámolást!
    pl:
    vinnie gognitti
    vladimir lem
    angelo punchinello
    igen,pl jól mutatott volna a baseball ütős jelenet is
    meg én elnézném vinnie-t is a fejére szerelt baseball bat kapitány jelemezben:)
    meg a "gatyarángatós"palit is a hoteles pályáról
    meg még lenne jó néhány ötletem,de ezek úgyse jutnak el soha a forgatókönyv íróhoz
    még ott van a hajós pályáról az a hosszúhajó fegyverraktáros pali
    meg alfred woden...ő nagy pártfogója Maxnek...igaz...a filmbe kb. BB-vel tudtam azonosítani
    de ekkora hülyeségeket
    Aesir cég Horne-t.. ez így van
    michelle payne Horne-nak dolgozott....FAIL!
    BB ismerte Horne-t....FAIL!
    Alfred Woden dumálta ki Maxet az első játék végén.....itt meg biztos egy csoda!
    jahh meg itt meg BB kétszínűsködött,mintha MAx mellett állna...és így játszotta el Woden-t
  • Lpneo
    #959
    valakit székhez kötözős, és baseball ütővel széjjelütős is kellett volna bele, az alap
  • nonicks
    #958
    hát meg a hotelbe is jó lett volna egy kis lövöldözést beletenni
  • LasDen #957
    én Lupino és a Ragna Rockos résznél többet vártam mint hogy lelő 2-3 embert és Lupinot meg BB megöli......vmi iszonyatos mészárlás jó lett volna :D
  • nonicks
    #956
    de a játékban volt gránát is meg "bézboll ütő" is
  • Shep
    #955
    Számomra idegen a Max Payne világtól a pengék és egyéb vágószerszámok használata, Max P. világ - beretta + desert ez a párosítás nálam :)
  • KennyGTP
    #954
    Ahogy itt is olvasgatom a kritikákat nem egy Shoot'em up +nyomozgatos film + a Max Payne jellemzők , mert bevalom én ilyenre számitottam volna ja.
  • tommyg
    #953
    "nem akarok nagyképű lenni...de walhberggel meg 35 millió $-ból..én sokkal jobb filmet csináltam volna..."

    várjuk
  • TheRock18
    #952
    HÁT EZ EGY SZÉÉÉGYEN VOLT!még bejött BB oszt lelőtte...:'( hát..ez vígjátékba illő volt kb. így elbaszni ezt a karaktert...legalább max valami jóféle módon leszámolt volna vele...pl..szájába dugja a stukkert oszt bumm...de áhhh...széégyen
    amúgy nekem a lefűrészelt csöűpuskás lupinónál..ez a kardos jobban tetszett...
  • Shep
    #951
    Lupino amúgy tényleg nagyon el lett találva, de ez a késes dolog, hááát. Én vártam, hogy na jön a nagy géppityuval éslesz egy kis lövölde, erre mi volt, megjön a vénember és lelövi. Valamint azért a játék fő eleme a fájdalom csillapitózás sehol nem jelent meg, pedig azzal is lehetett volna dobni a hangulaton. Na mindegy lehetne még sorolni a dolgokat napestig, de az a baj ,hogy ha csak egy szimpla filmként nézzük, eltekintve, hogy van egy játék is ezzel a címmel akkor is egy haláli gyenge szar film, kapásból tudok mondani 10-20 jobb akciófilmet pl. Shoot'em up sokkal jobban hasonlít a MayPaynehez.
  • Shep
    #950
    Hát igen, kb ezek a szereplők lettek jók amiket leírtál, mikor mutatták a gognitis táblát, na mondom jön a nyálasképű piperkőc is, erre nem, pedig tök jó lett volna a nyivákolós hangjával. Én ennyire filmben még nem csalódtam, ez az eddigigi legrosszab járékadaptáció, ettől még a RE1 is nagyságrendekkel jobb, bár az is egy hulladék, bár a annak a második részére gondolok ami szerintem nagyon jó lett akkor hátha itt is van esély egy jó folytatásra.