Alfa Romeo
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Budakalász és Szentendre között egy Alfa Romeo és egy Daewoo személygépkocsi ütközött össze. Az Alfa Romeo elöl ülõ utasa, egy középkorú nõ, és a Daewoo sofõrje, egy 30 év körüli férfi a helyszínen életét vesztette. A balesetben még öten, köztük többen életveszéyesen megsérültek. Az Alfa Romeóban három amerikai állampolgár ült. "
Az Alfa motorját kb 50mre találták meg a szántóföldön...
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
Jó hát tulképp én sem írtam baromságokat 😊)))))
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.
A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.
A Maserati,Ferrari,Alfa,Lancia a Fiat konszern része ergo a Fiat-é.... Akkor most hogy is van?
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.
"...Mûködik automata üzemmódban, de kézzel is kapcsolgathatunk. Az ilyesmit sokan gyûlölik, ugyanakkor hálás vitatéma; ha késelésbe szeretnénk keveredni, alfás társaságban kezdjük bátran szidni a Selespeedet. Mert az alfások lelkesen védik, és általában tényleg idõ kell, hogy valaki megszeresse az ilyesmit..."
Sokat röhögtem ezen 😊))
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Maserati (Ferrari) V8-as 400 pacis erõforrása lesz természetesen rwd hajtás Maserati (Ferrari) ból ismert váltóval amit lehet selespeednek hívnak majd😄
Tavaly olvastam hogy az Alfa Romeo és a Maserati közös fejlesztésekbe kezd. Az meg ugye olyan mintha a Ferrarival kötne szorosabb barátságot konszernen belül😊
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20060414vadonatuj.html
Nekem 145-ösöm van , boxer fíílinggel😛
Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
négyszázgát
Forza Alfa Romeo!
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
BMW 325 iX Rallye Car :)
A másik meg ne hozzuk már fel példának a német autókat...elõbb vennék egy japán autót mint akármilyen németet. (persze most 100ezer km felettirõl beszélünk)
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
BMW 325 iX Rallye Car :)
2. ezt azért fenntartásokkal kezelem minimum már volt komolyabb alakatrészek cserélye, és felújítás. DE csak akkor tudom elképzelni hogy van ilyen autó.
És nem márkafüggõ!!
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Olasz autónál szerintem nagyon fontos hogy mennyire foglalkoztak vele, tehát rendesen volt-e szervizben stb.
Abból meg senki nem csinál titkot hogy az olasz autók nem tartoznak a legmebizhatóbb autók közé. Pláne ha már öregebb.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Miért?
Utána sok a baj??
Így képrõl:
Nagyon szépen egybevan külsõleg és a belsõ is kifogástalan😊
Jó vételnek tûnik.
Ha tényleg tipp-topp mindenhogy akkor azonnal 😄
A V6-nak eszméletlen vadító hangja van 😊)
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Mi a véleményetek? Nagyon gondolkodom rajta. Már vagy fél éve eladatlan a gépsárkány...Érdemes lenne megvenni??
http://www.peugeotfabian.hu/index_fv.php?page=used/query
pl.:

négyszázgát
A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.
A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.
Tetszik a felni 😊
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Ha jól emlékszem pár éve valamelyik metro megállóban (vagy aluljáróban) is kiállítottak egy rommá tört 156-ost a gyorshajtás megfékezésére.
Csak képen láttam, de valami magyar szöveg volt körülötte és nekem is nehezemre esett felismerni, hogy egy 56-os.
A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.



