Alfa Romeo

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#172
ez.....no comment!
JohnnySmith
#171
Alfa Deawoo ütközés!
"Budakalász és Szentendre között egy Alfa Romeo és egy Daewoo személygépkocsi ütközött össze. Az Alfa Romeo elöl ülõ utasa, egy középkorú nõ, és a Daewoo sofõrje, egy 30 év körüli férfi a helyszínen életét vesztette. A balesetben még öten, köztük többen életveszéyesen megsérültek. Az Alfa Romeóban három amerikai állampolgár ült. "


Az Alfa motorját kb 50mre találták meg a szántóföldön...

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

petee
#170
ott a pont<#eljen><#kacsint>

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

I.C.ram
#169
+Iveco 😄
petee
#168
Szerintem se írtál baromságokat, elég annyit tudni, hogy az egész banda ferraristúl, maseratistúl,alfástúl.lanciástúl a F.I.A.T. -é , és kész😊)))))

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

JohnnySmith
#167
Jaaaa értem.
Jó hát tulképp én sem írtam baromságokat 😊)))))

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Al Age
#166

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

Al Age
#165

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

JohnnySmith
#164
Ez nekem új "Maserati már az Alfáé, nem pedig a Ferrarié"...
A Maserati,Ferrari,Alfa,Lancia a Fiat konszern része ergo a Fiat-é.... Akkor most hogy is van?

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Al Age
#163
Ebben semmi furcsa nincs, lévén a Maserati már az Alfáé, nem pedig a Ferrarié. :-)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

JohnnySmith
#162
Apropo selespeed a totalcar-ról😊
"...Mûködik automata üzemmódban, de kézzel is kapcsolgathatunk. Az ilyesmit sokan gyûlölik, ugyanakkor hálás vitatéma; ha késelésbe szeretnénk keveredni, alfás társaságban kezdjük bátran szidni a Selespeedet. Mert az alfások lelkesen védik, és általában tényleg idõ kell, hogy valaki megszeresse az ilyesmit..."
Sokat röhögtem ezen 😊))

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

JohnnySmith
#161
8C Competizione 😊
Maserati (Ferrari) V8-as 400 pacis erõforrása lesz természetesen rwd hajtás Maserati (Ferrari) ból ismert váltóval amit lehet selespeednek hívnak majd😄
Tavaly olvastam hogy az Alfa Romeo és a Maserati közös fejlesztésekbe kezd. Az meg ugye olyan mintha a Ferrarival kötne szorosabb barátságot konszernen belül😊

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

petee
#160

Szép kis dög, az biztos!😊

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

#159
Nem semmi!!
http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20060414vadonatuj.html
Yoyo
#158
Milyen néven futsz az amorén?

Yoyo
#157
Yoyo néven futok az amorén is😊
Mindjárt meg is kereslek😊

petee
#156
Yoyo: Te is tag vagy? Milyen néven vagy az amorén?
Nekem 145-ösöm van , boxer fíílinggel😛

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

kemszi2
#155
nm!nekem ez az oldal maga a paradicsom...rally fan vagyok ezenbelül---->Lancia
Yoyo
#154
Az én gépembe 145000Km van semmi fõdarab nem lett cserélve csak apróságok pl.: légtömegmérõ, lamdaszonda, futómû szilentek, kuplungtárcsa. A motor még mindig kifogástalan és a 150 paci még mindig ott van benne, persze tényleg sokat számít ki hogyan használta!

Miss Lucifer
#153
akarom mindani: kincs...

négyszázgát

Miss Lucifer
#152
Nagyon nagyon nagyon köszönöm! Örök hála! Az ilyen régebbi anyagok mind külön kics számomra, bár azokra az idõkre én nem igazán emlékszem még, csak azt tudom hogy alfás voltam :-)

négyszázgát

JohnnySmith
#151
Éppen ezért Coure Sportivo !
Forza Alfa Romeo!

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

kemszi2
#150
én a ladára szavazok<#hehe>kibír mindent,kis ráfordításal persz!
csm
#149
ezen én sem vitázok. az h te nem vennél németet az a te bajod. biztos opeled volt<#eplus2> a japcsi kocsoik is jók, de az más stílus. de mivé lenne a világ ha mindenki ugyanazt szeretné, nem?

BMW 325 iX Rallye Car :)

JohnnySmith
#148
Mind1 nem vitázok ezen. Nincsenek örökéletû gépek. Ez nem márkafüggõ.
A másik meg ne hozzuk már fel példának a német autókat...elõbb vennék egy japán autót mint akármilyen németet. (persze most 100ezer km felettirõl beszélünk)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

csm
#147
figy, aki megteheti az vegyen mindi 0-kmest, de pl.: ha neked tetszik egy e28-as bmw, vagy egy régi 155-ös alfa és imádod meg minden, akkor nem leszarod hogy 60e km-nál több van benne? egy német autó 160e kmnél még mindig jobban tartja magát mint egy olasz 60e-nél. persze ha vmi balfaszé volt a kocsi akkor az 20 km alatt tönkreteheti.

BMW 325 iX Rallye Car :)

JohnnySmith
#146
1. a "jók" az inkább szubjektív ténymegállapítás... kinek mi a jó
2. ezt azért fenntartásokkal kezelem minimum már volt komolyabb alakatrészek cserélye, és felújítás. DE csak akkor tudom elképzelni hogy van ilyen autó.
És nem márkafüggõ!!

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

csm
#145
azért vannak autók amik többszázezer km felett is jók.

BMW 325 iX Rallye Car :)

JohnnySmith
#144
Semmilyen autót nem vennék 50-60e km felett! Lehet csak én vagyok túl finnyás.
Olasz autónál szerintem nagyon fontos hogy mennyire foglalkoztak vele, tehát rendesen volt-e szervizben stb.
Abból meg senki nem csinál titkot hogy az olasz autók nem tartoznak a legmebizhatóbb autók közé. Pláne ha már öregebb.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#143
"Én biztos hogy nem vennék 50-60ezer km felett Alfát, "
Miért?
Utána sok a baj??
JohnnySmith
#142
Én biztos hogy nem vennék 50-60ezer km felett Alfát, (írhattam volna hogy semmit) de errõl lehet egy szaki többet tudna mondani.
Így képrõl:
Nagyon szépen egybevan külsõleg és a belsõ is kifogástalan😊
Jó vételnek tûnik.
Ha tényleg tipp-topp mindenhogy akkor azonnal 😄
A V6-nak eszméletlen vadító hangja van 😊)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#141
Sziasztok!

Mi a véleményetek? Nagyon gondolkodom rajta. Már vagy fél éve eladatlan a gépsárkány...Érdemes lenne megvenni??
http://www.peugeotfabian.hu/index_fv.php?page=used/query
Yoyo
#140
<#eljen> Nagyon jó!

kemszi2
#139
Itt érdemes körül nézni.Sok jó kép van.Az összes Martini racing-es kocsiról.Köztük az alfáról is
pl.:
Miss Lucifer
#138
Régi DTM-es-alfás képeket tudtok valahonnan még? Nannini, Larini, úgy kb az a korszak.

négyszázgát

Miss Lucifer
#137
Ooooooooooh Iiiiiiiigennnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörûségesen meseszép!

négyszázgát

Magnumrolcsi
#136

Yoyo
#135

Yoyo
#134
Szombaton Alfa találkozó Esztergomban! Óriási buli lesz ott a helyem, eddig több mint 350 autó jelentkezett😊

Yoyo
#133
Nem nagyon😊

Al Age
#132
Erre?<#confused>

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

Taranov
#131
Ez nagyon hasonlít az MG ZT-re 😊

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.

Yoyo
#130
Köszke

Yoyo
#129
Bizony illik hozzá!

Al Age
#128
Nice<#eljen>

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

JohnnySmith
#127
Szépen egybe van!
Tetszik a felni 😊

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Yoyo
#126
Autóm😊


Yoyo
#125
Úr isten<#wow2>
Szegényke

Al Age
#124
<#wilting>

Ha jól emlékszem pár éve valamelyik metro megállóban (vagy aluljáróban) is kiállítottak egy rommá tört 156-ost a gyorshajtás megfékezésére.
Csak képen láttam, de valami magyar szöveg volt körülötte és nekem is nehezemre esett felismerni, hogy egy 56-os.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott.

JohnnySmith
#123
Sajnos ilyen is van...

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)