219
Német foci szerelmeseinek
  • Murder3
    #99
    Fú 3-0 ra vertük kazahsztánt.
    elég nehézkes lehetett,mert én a 76.perbe pont a 2.gólra kapcsoltam oda, igaz utánna már sima volt mint az alföld.
  • Grenzjager
    #98
    szép a 3-0, nagyobb török védelemre gondoltam korábban
  • Murder3
    #97
    éreztem én ezt a győzelmet:D
    pedig elég közepes és langyos volt a németek játéka.
  • Grenzjager
    #96
    :)

    Miröslav Klose a C vitamin
  • Murder3
    #95
    hú infúzióval újraélesztett topic, jó lenne ha pörögne, a türköket 3 nullára leoltjuk:D...(remélem:P)
  • Grenzjager
    #94
    Nagyon kíváncsian várom a mai berlini német-török meccset...

    arra is kíváncsi leszek, hogy kinek lesz ez "hazai pálya"
  • Mor3llo
    #93
    36.perc..2:0 a németeknek...
    eddig nagyon sima !
  • Mor3llo
    #92
    Igen, énis szívesen megnézném ¢¢ ki más, mint egy olasz drukker :D
  • Szabi 22
    #91
    Azért azt megnézném ha a németek nyernék!!!!!
  • Mor3llo
    #90
    Beckenbauer szerint a 2008-as EB már a németeké..tény, h most rendkívül erős, fiatal csapatunk van, majd meglátjuk.Mindenesetre örülnék ;)
  • Mor3llo
    #89
    mit nevetsz ?
  • Szabi 22
    #88
  • miccoli002
    #87
    Mennek a NÉMETEK mint a mérgezett egér!!!!!
  • lord nihilus
    #86
    hát igen, ő felnőtt a Bayernhez az edző viszont nem, hajrá legalább nekik mer a magyarok felsültek :@
  • Mor3llo
    #85
    TEssék, gól! DANKE PODOLSKI !!! És nem kezdő a Bayernben...hihetetlen...
  • Hajnalcat
    #84
    Állítólag a legvégén a nézők azt akarták, hogy Lehmann rúgja a 11-est, de a San Marino focistái megkérték, hogy ne alázzák meg annyira őket, így végül Schneider rúgta.
  • Gabe18
    #83
    A meccs góljai:

    13 gól
  • Hajnalcat
    #82
    Laza egy meccs volt, az biztos. :D Szerencsére nem kellett túlizgulnom magam.
  • DJ Bee18
    #81
    durva...
  • Gabe18
    #80
    San Marino [0 - 13] Germany

    12' [0 - 1] L. Podolski
    29' [0 - 2] B. Schweinsteiger
    30' [0 - 3] M. Klose
    34' [0 - 4] M. Ballack
    43' [0 - 5] L. Podolski
    45' [0 - 6] M. Klose
    47' [0 - 7] B. Schweinsteiger
    64' [0 - 8] L. Podolski
    66' [0 - 9] T. Hitzlsperger
    71' [0 - 10] L. Podolski
    73' [0 - 11] T. Hitzlsperger
    87' [0 - 12] A. Friedrich
    89' [0 - 13] B. Schneider (pen.)

    Remélem nem hoz ballszerencsét ez a szám a jövőben... :-)
  • Zolcsi01
    #79
    jó lenne
  • miccoli002
    #78
    Németország-Svédország 3-0(3-0)
    Gól:Klose(2),Schneider

    Jól mutatkozott be Jogi Löw a válogatott élén,remélem így fog tovább robogni a vonat,a 2008-as EB győzelemig!!!!!!!!!!
  • 4kos
    #77
    Hildebrand ha minden jól alakul akkor a 2010 VB-re lesz csúcsformába és ha jövő csapatát akarják alakítani valóban őt kéne védetni
  • Gabe18
    #76
    Most már Hildebrandot kéne védetni,Lehmann az EB idején már majdnem 39 éves lesz...
  • miccoli002
    #75
    Löw első kerete:

    23 Timo Hildebrand----- 05.04.1979 VfB Stuttgart 3 -
    1 Jens Lehmann---- 10.11.1969 Arsenal London 38 -

    3 Arne Friedrich ----29.05.1979 Hertha BSC Berlin 42 -
    24 Manuel Friedrich---- 13.09.1979 1. FSV Mainz 05 - -
    2 Marcell Jansen---- 04.11.1985 Borussia Mönchengladbach 8 -
    16 Philipp Lahm---- 11.11.1983 FC Bayern München 25 2
    21 Christoph Metzelder---- 05.11.1980 Borussia Dortmund 28 -
    6 Jens Nowotny---- 11.01.1974 Dinamo Zagreb 47 1

    13 Michael Ballack---- 26.09.1976 FC Chelsea London 70 31
    18 Tim Borowski---- 02.05.1980 Werder Bremen 26 2
    8 Torsten Frings---- 22.11.1976 Werder Bremen 58 8
    15 Thomas Hitzlsperger---- 05.04.1982 VfB Stuttgart 16 -
    22 David Odonkor---- 21.02.1984 Borussia Dortmund 5 -
    19 Bernd Schneider---- 17.11.1973 Bayer 04 Leverkusen 71 1
    7 Bastian Schweinsteiger---- 01.08.1984 FC Bayern München 35 9

    14 Gerald Asamoah---- 03.10.1978 FC Schalke 04 41 6
    9 Mike Hanke---- 05.11.1983 VfL Wolfsburg 7 1
    11 Miroslav Klose---- 09.06.1978 Werder Bremen 62 29
    10 Oliver Neuville---- 01.05.1973 Borussia Mönchengladbach 62 9
    20 Lukas Podolski---- 04.06.1985 FC Bayern München 32 15
  • miccoli002
    #74
    Kiváncsi leszek Löw kapitánykodására,mert az infók szerint nem rossz edző,kérdés mennyire lesz jó kapitány,mert ez joval összeteteb mint a klubedzőség!!!!
    Remélem megnyerik a 2008-as EB-t!!!!
  • miccoli002
    #73
    Na ugye mennyivel jobb így!!!!!
  • miccoli002
    #72
    Valahogy átkéne írni a topik címét Jogi Löwre!!!!
  • miccoli002
    #71
    Remélem már készül a fordítás is bazdmeg!!!!!!
  • djemba-djemba
    #70
    jogi löw
  • miccoli002
    #69
    Szeretnék valamiféle anyagot szerezni Löw eddigi edzősködéséről!!!!
    Természetesen egy egyszerű felsorolánál részletesebbett!!!!
    Ha valaki tud ebben segizeni az írjon!!!!
  • djemba-djemba
    #68
    Egyetértek! Jogi Löw biztos jó edző, de sajnos nem olyan karizmatikus, mint Klinsi!
  • Gabe18
    #67
    Én is sajnálom,de ahogy mondani szokták "a csúcson kell abbahagyni",ő pedig ezzel az éremel gyakorlatilag a csúcsra ért.Most mindenki őt ünnepli,és ez nem kis dolog azok után ahogy pár hónapja állt a dolog.Innen sokkal könnyeb megint bukni,mint ezt megismételni...

    Viszont Lövöt nem tartom alkalmasnak igazán a feladatra,szerintem sokkal nagyobb egyéniség kellene ennek a fiatal csapatnak az élére,akire fel tudnak nézni,ako olyan hatással tud lenni rájuk mint Klinsmann volt.Ezt nem érzem Löwben.
  • Hajnalcat
    #66
    Hát ez elég szomrú hír.
    Pedig annyira örültem neki, hogy Ő volt a szövetségi kapitány. Löw nyomába se érhet.
  • tormy
    #65
    Jürgen Klinsmann nem hosszabbítja meg szerződését


    Jürgen Klinsmann nem hosszabbítja meg szerződését a Német Labdarúgó-szövetséggel. A kapitány utódja eddigi segítője, Joachim Löw lehet a Nationalelf élén.

    Bár szinte egész Németország reménykedett a maradásában, Jürgen Klinsmann, a labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya úgy döntött, hogy távozik a Nationalf éléről.

    Az egykori világklasszis csatárnak vasárnap járt le a szerződése, és végül – Kaliforniában élő feleségével egyeztetve – úgy döntött, hogy nem hosszabbítja meg a kontraktust.
    Gerhard Mayer-Vorfelder, a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) elnöke elfogadta a kapitány döntését, ám nem örült neki.

    A hírek szerint Joachim Löw, az eddigi segítő válthatja Klinsmannt, őt a távozó szövetségi kapitány is ajánlja a posztra. A német válogatott legközelebb augusztus 16-án, Svédország ellen játszik barátságos mérkőzést.

    A sokáig kritizált német kapitányt a közvélemény nagyon szerette volna maradásra bírni, a hazai rendezésű világbajnokságon részt vett 23 játékos, valamint a megkérdezettek 93 százaléka azt akarta, hogy a 2008-as Eb-re is „Klinsi” készítse fel a válogatottat.

    Klinsmann egyébként tagadta azokat a felvetéseket, hogy azért távozott volna a Nationalelf éléről, mivel az amerikai szövetségtől egy visszautasíthatatlan ajánlatot kapott.
  • Hajnalcat
    #64
    "...talán elég lehetne a bundesligában is a gyengébb légiósok hadából,amikor olyan fiatal játékosaik vannak akik itt is szerepeltek.És biztos vannak még,csak a bajnokságban is nekik kéne szerepet adni,mint az albán,iráni,meg mit tudom én még milyen légiósoknak."

    Ezzel teljes mértékig egyet értek. Én is elöszőr csodálkoztam, hogy miért rak be ennyi ismeretlen fiatal németet, és lám, ezért, nagy német tehetségek vannak, csak meg kell találni őket, Klinsmann megtalálta, és ezért is jutottunk el a bronz meccs megnyeréséig. Szóval remélem, hogy tovább fog keresgélni, mert még nagy kincseket találhat a fiatal német focisták között.
    És azzal is egyet értek, hogy '96 óta ez a legjobb csapatunk, de én ezek után reménykedem az EB győzelemben. Szerintem képesek rá, meg tudják csinálni! :)
  • fradista91
    #63
    Szerintem kimaradt a kis Lahm, mert ő is nagyon odatette magát a mérkőzésen. Gratulálok a Német válogatottnak, Szép volt Fiúk!
  • Gabe18
    #62
    Nagyszerűen teljesitett a csapat a VB-n.Egy egyénileg jobb,és főleg rutinosabb csapattól kapott ki az elődöntöben,de felülkerekedett a svédeken,argentínokon,portugálokon,hogy csak a legnagyobb sikereket emlitsem.
    Klinsmann jelét adta hogy zseniális edző,ugyanolyan viláklasszis lehetne (de ezzel a VB bronzal az is) a pálya mellett,mint amilyen a pályán volt.
    A VB pedig egy jelzés kell hogy legyen a német futballnak,hogy talán elég lehetne a bundesligában is a gyengébb légiósok hadából,amikor olyan fiatal játékosaik vannak akik itt is szerepeltek.És biztos vannak még,csak a bajnokságban is nekik kéne szerepet adni,mint az albán,iráni,meg mit tudom én még milyen légiósoknak.Ez a csapat megmutatta hogy számolni kell vele az elkövetkezendő években és tornákon.Persze egyből EB gyözelemről talán kár beszélni,de nem lehetetlen az sem.
    Szerintem 96 óta nem volt ilyen jó német válogatott,és a jövőben ez a csapat még lehet jobb.
  • Jeff Gordon
    #61
    nagyon helyes. hát kb én is. sztem még élek nekik fogok szurkolni, meg USAnak:S, már amikor kijut a vb.re
  • Hajnalcat
    #60
    Én is így látom. :)

    Annyira jó volt látni, mikor a végén Klinsmann, Köpke és Bierhoff összeölelkezett. A régi nagy csapat. :) Akkor, '96-ban kezdtem el szurkolni a németeknek és ez azóta is tart.