219
Német foci szerelmeseinek
  • banok
    #139
    NÉMET SZUPERKUPA

    20.00 Bayern München-Borussia Dortmund
    Eurosport2 (p2p: Sopcast)
    hu
    ro
    ro
    pl
    pl
    pl
    ZDF



    -> ZDF



    TRT HD

    Gol TV

    Sport TV 1 pt
  • szabii98
    #138

    NÉMETORSZÁG: „VÉGE! VÉGE! VÉGE AZ ÁLOMNAK!”
    A Kicker visszautal a németek rossz sorozatára Itália ellen: „Németország kikapott mumusától – Balotelli az olaszok nyerőembere.”
    A tekintélyes szaklap gyenge első félidőről ír, majd jobb hajráról, ám „Özil büntetőből szerzett gólja hiába adta vissza a reményt”.
    A Bild nevű napilap internetes kiadása utópisztikus hangulatban cikkezik az elvesztett elődöntőről. „Vége! Vége! Vége az álomnak!.”
    A Bild megemlíti a Löw által is szóvá tett sírást az öltözőben, illetve Oliver Bierhoff csapatmenedzser keserű szavait: „Mindenki mély gödörbe esett.”
    Az Allgemeine Zeitung a Kickerhez hasonlóan a németek rossz szériáját emeli ki: „Nem ért véget az olasz átok – Balotelli búcsúztatta Jogi fiataljait az Eb-ről.” A tekintélyes napilap a Manchester City támadójának nem akármilyen két találatát fényezte, illetve Özil gólját elkésettnek titulálja.
    A sport1.de szerint véget ért a német álom, „az olaszok Balotellije az elődöntőben búcsúztatta Németországot”. A sportoldal szerint az itáliaiak erős kezdése után a nationalelf már tehetetlen volt.
  • DasIsFuck
    #137
    és sajnos a csúcson hagyta abba:S
    megértem mert már amit elérhetett elért és igen megterhelő sportolni főleg úgy ha már nicns igazi motiváció,ráadásul még fiatal előtte az élet..viszont ezzel a német biatlonsportnak egy nagy érvágást is okozott mert nincs utód...Hnekel sajnos már rég nem a régi...:(
  • szabii98
    #136
    Neunert énis láttam, ő tényleg nagy jó volt.
  • DasIsFuck
    #135
    nyárit én leszarom..
    engem csak a téli olimpia érdekel..sajnos ha a télisprtokat nézem ott is elég nagy válság van a németek terén..
    biatlonba a férfi mezőnybe már rég elég közepes teljesítmény van(nicns új kiemelkedő tehetség)..a nőknél volt egy nagyon jó,iszonyú tehetséges fiatal és talán a sportág eggyik legnagyobb alakja Neuner aki visszavonult...pedig pár éve a németek a női mezőnybe olyannyira egyeduralkodók voltak, hogy sorra 3-as dobogók jöttek...
    akkor sífutás szintén egy üres sport számukra..északi öszetettből is lecsúsztak, bár ott még van azért egy viszoynlag érem esélyes csapatuk...síugrás megint elég fapados számukra...
    a bob és szánkó ahol még mindig mondhatni nagyon jók és hihetetlen eredméynesek tudnak lenni, midn férfi midn női mezőnybe..

    Azért nem túl fényes ez a rész se a németekenk:(
  • Effe88
    #134
    lol olimpia
    u23asok csatája:D:D:D

    semmit nem érD:D:D:
  • szabii98
    #133
    Az olimpiát mindenki leszarja hogy 'majd két év múlva'?:D
  • DasIsFuck
    #132
    de 08-ba ott voltunk a döntőbe és azért ott is egy igen szoros meccs volt a törökök ellen épphogy bejutottunk azért ott csak volt egy tartása a csapatnak..
  • Effe88
    #131
    ezt a tapasztalat dolgot 2008 óta hallgatjukD::D:D
    gyengék mentálisan ez van, megfelelő edző kell és megfelelő vezér,vezérek
    akkor talán lesz egy döntő vhol
  • Hunor88
    #130
    Nem volt annyira nagy tapasztalat. Ez majd a következő VB-n vagy EB-n fog megmutatkozni. Addig ki kell élvezni a németmentes döntőket :D Onnantól meg tényleg a csoda kell :)
  • DasIsFuck
    #129
    találni kéne egy vezért vagy vkinek fel kéne nőni a feladathoz...de megitn maradt a "majd 2 év múlva nyerünk"...:S
  • Effe88
    #128
    gyengék lelkileg
    ezek nem olyan nagy zsiványok mint a mattheusok vagy a többiek voltak
    nincs vezére a csapatnak és nem is nagyon úgy tűnik, hogy lesz valaha:D:D:D
    sajnos
  • DasIsFuck
    #127
    Nem tudom leírni mit érzek..egyszerűen nem hiszem el, hogy megitn az volt mint 2 éve...
    összeomlottak a teher alatt, kész erre nicns más szó...
    akkor is és most is...
  • szabii98
    #126
    kétperc még él a remény!!!!
  • Effe88
    #125
    hát ez lefőtt úgy néz ki:D:D:D
    töketlen a csapat:D:D
    olaszok megérdemelten jutnak a döntőbe
  • szabii98
    #124
    Lehozta Gomezt?? végre...
  • Effe88
    #123
    álmodj királylány kategória:D:D:D
  • szabii98
    #122
    vagy ez csak a terv része és 10 perc alatt vernek a digóknak 4-gyet!!! isten áldja hogy így legyen :D
  • Effe88
    #121
    hát igen:D:D:D
    jó kérdés:D:D
    kroost kirakja szélre:D:D:D:Dtiszta amatőr ez a fika evő edző:D:D:D
  • szabii98
    #120
    GOMEZ MI A FASZT CSINÁL A PÁLYÁN??? Reus mért nincs fent??? és Müller, Klose???? istenem
  • Effe88
    #119
    0:2
    baj van:D:D:D:D
  • Effe88
    #118
    mié kroos kezd???reusnak kéne
  • szabii98
    #117
    először 2006ért, aztán 2008ért vágunk vissza.:D
  • DasIsFuck
    #116
    igen éppen ezért lesz egy német-spanyol döntő:)
  • Hunor88
    #115
    A történelem ismétli önmagát :)
  • Effe88
    #114
    alap:)
    méltó bosszú lesz a 2006os elődöntő elvesztése miatt:)
  • DasIsFuck
    #113
    Még szép hogy megverjük, miért van kétséged:)

    igazából én nem tartok ettől az olasz csapattól de még a spanyoltól se mert valószinű úgyis velük kell majd a döntőbe játszanunk, ha bejutunk szóval inkább úgy fogom fel, hogy egy visszavágó a 06-os elődöntőéert csak most mi elpicsázzuk a bundás csapatot:D
  • szabii98
    #112
    Végre ide is betaláltam :D Van egy olyan érzésem , hogy megverjük az olaszokat:D
  • Effe88
    #111
    neuer-lahm-badstuber-hummels-boateng-schweini-khedira-podolski-özil-müller-gomez

    podolski helyett schürlét, müller helyett pedig reust kezdetném
  • Effe88
    #110
    Ma nagy meccs lesz:D
    nagy büdös 0-0:D
  • tarko
    #109
    Nem azt mondom, hogy a Bibliából kéne idézgetnie, de azért enyhén komikus, hogy egy német válogatott labdarúgó a saját nemzeti himnusza alatt a muszlim vallás szent könyvéből idézget.Szerintem...
    Mondjuk azt sem értem miért van erre szüksége.Valami muszlimellenes dolog hangzik el abban a pár strófában?
  • Murder3
    #108
    mért?
    kb mintha a bibliából idézgetne.
    sztem az is gáz lenne.

    az h ki milyen vallűású abba az országnak legalábbis az európai országok nem tesznek kikötést.
  • barnuska665
    #107
    a német válogatott a legkorrektebb a világon
  • tarko
    #106
    Azért azt tegyük hozzá, hogy már eleve Németországban szület a legtöbb ilyen játékos.És szerintem teljesen korrekt, ha ilyen Özilek meg Khedirák játszanak.Ennyivel tartoznak annak az országnak, ami befogadta őket.Mondjuk az, hogy Özil a német himnusz alatt a Koránból idézget magában már egy kicsit gáz.:D
  • IXEMGabeo
    #105
    én azért nem örülnék, ha a Magyar válogatott, totál cigányokból állna:D

    Úgy illene, hogy a saját országodat, saját honban született alkossa, ne pedig vendégmunkás v bevándorló...1-2 elmegy, dehogy lassan tényleg tömegesen tűnnek fel a Török-Németek ez azért nem kóser...végeredményben, ha jól tolják a focit ezeknek úgyis mind1:)
  • Murder3
    #104
    nem gond ez nincs olyan türki akire azt mondanám h kár érte.
  • IXEMGabeo
    #103
    Nationalelf gondja
  • Murder3
    #102
    puff neki frakfurt 4-el megy a hamburg ellen...
  • IXEMGabeo
    #101
    ez nagyon lool:D

    szegény Hertha:/
  • IXEMGabeo
    #100
    szép volt Nationalelf