748



Megnyissuk, avagy sem? Témaindító hozzászólás a #1-ben.



Update #605-ben. Nem lesz.


  • DJ Bee18
    #380
    tényleg 2 hónap, az fasza
  • Garfield
    #379
    A regisztráció időpontjával kapcsolatban nekem egy egyszerű, ámde frappáns javaslatom lenne: minimum 2 hónapos reggel lehessen írni a pol.fórumba. Ezzel meg lehetne oldalni, hogy ha valaki aktivistaként akarna regisztrálni pont most, a második fordulóig ne tudjon ide írni. Utána meg már minek. Akit meg érdekel a politika, az még akkor is itt lesz (mármint ha a választások után is megmarad és St nem zárja be addig )
  • Raszkolnyikov
    #378
    Viszont az aktivisták száma egyenes arányban nőni fog, akik azért jönnek hogy előadják a hülyeségeiket, akik le sem fexenek addig, amig át nem térítenek 10 embert, akik szórólapoznak egész nap meg akik ebben látják az élet értelmét.
  • Lteebee
    #377
    Hagyd, már megint jogokról beszél.
  • DJ Bee18
    #376
    sztem semmi probléma nincs vele, vagy csak az egyik póló zavar? :DDD Vagy szereted tán a politikusokat? :DDDD
  • rafaello
    #375
    :D aki má egy ideje itt van nem kockáztat me elég nagy a szigoruság
  • BuzzFuzz
    #374
    A poló készítője saját magát minősíti

    Amugy meg senkit nincs jogotok kitiltani egy fórumról, tehát ha lesz akkor oda bárki irhasson!!! Csak igy van értelme, én tartom magamat ahhoz, hogy az intelligencia nem a regisztráció óta eltellet idővel nő egyenesen arányban..
  • Raszkolnyikov
    #373
    Vagy inkább aki 1 éve és 11 hónapja regisztrált tag


    Egyépként ez hülyeség. Aki csak féléve regisztrált, annak éppen annyi értelmes gondolata lehet, mint aki 10 éve van regisztrálva. Viszont az ilye 1-2 hónaposak a gyanús kategóriában lehetnek.
  • Raszkolnyikov
    #372
    Jaja!!
  • Raszkolnyikov
    #371
    Sőt! Majdnem a multszázad eleje óta.
  • Raszkolnyikov
    #370
    És még szeretném leszögezni, hogy a családunkban semmi gond nincs!!! Nagyon erős, a környéken az egyik legismertebb család a miénk!
  • Raszkolnyikov
    #369
    Elkötelezett Fidszes...Ennyi elég?
  • Raszkolnyikov
    #368
    Javítás:

    1. Feri ácsi messze lakik

  • Raszkolnyikov
    #367
    1. Pista bácsi messze
    2. Én pl nem is ismerem.(olyan nyira nem ismerem, hogy nem is Istvánnak hívják mint kiderült, hanem Ferencnek). Csak a családból az öregebbek. Nem igazán tartjuk a kappcsolatot.
    3. Ez nekem is különös mert megértek egy pár dolgot azért (világháború, szegénység a Horty rendszerben stb.)

    Higgyétek el, hogy a politika ilyen...
  • Pigo
    #366
    Költői a kérdésed!
    Erre én is rég várom a választ,már csak v.hogy tenni is kéne v.mit ez érdekében!
  • tomsolo
    #365
    most akkor lesz vagy sem?
  • rafaello
    #364
    mért? :O
  • Vlala #363
    Csak az olvashassa inkább.
  • rafaello
    #362
    csak az irhasson poliba aki minimum két éve regisztrált tag
  • Vlala #361
    Ha számít valamit az én véleményem is, ellene vagyok. A politikai témák minden közösséget képesek megölni, a választásokról pedig beszélgetnek éppen eleget, elég helyen... mindenütt ugyanaz lesz a vége, egymás édesanyjának felemlegetése, egymás származástörténének és vallásának kutatása (remélem, mindenki érti, nem kell elmagyaráznom :) ), és a hülyeségek, tévhitek és féligazságok szajkózása, mert ha sokszor mondjuk el, akkor többen elhiszik.
  • Balo
    #360
    Szóval, szerintem legyen polfórum mert:
    -simán lehet normálisan beszélni politikáról, ezt bizonyítja a Sodi topik egy-egy időszaka, a többi esetben kell moderálni
    -talán lenne a polfórumon pár hozzáértő (pl. gazdasági szakember), aki talán segítene az embereknek átlátnia választási ígéreteken
    -a szélsőségeket olyan mértékben kell büntetni, hogy csak azokat, akik más emberek méltóságát sértik (pl. azokat, akik marxista filozófiai kommunizmust szeretnének, őket ne; akik, azt mondják hogy a kommunizmusnak nem voltak áldozatai, azokat igen)
    -korlátozások:
    a.) csak regisztrált felhasználó látja
    b.) 2 büntetőpont felett csak olvasható
    c.) új regisztrált felhasználó egy hónap után látja csak
    d.) lehessen külön csak a polfórumról bannolni
  • DJ Bee18
    #359
    nem rég ki volt az aki nyitott ilyet?? Őstulok....
  • Marki
    #358
    Jól van az itt, na ^^
  • Frank99
    #357
    barátom készítette polók, ez a véleményem is :-)


  • Akos 001
    #356
    csak viccből mondtam hé:DD
  • Marki
    #355
    Mindenesetre csináltam egy jó aláírást
  • Marki
    #354
    Hú, mi volt itt 2001-ben... -.-

    Én azt mondom, legyen poltipic, mint ahogy más fórumokon is van.. Bizonyos korlátozásokkal persze. Pl. (ahogy a gumit és a sajátot) nem látogathatják "újregek" egy ideig, szigorúbb büntirendszer, stb.
  • Punker
    #353
    pápá
  • Frank99
    #352
    amúgy jön a tavasz, végre mehetek horgászni, úgyis mindegy...

  • Frank99
    #351
    pont ez volt itt 4 éve, az anyázástól a bann hegyekig minden volt.
    akkortájt lett a téma tabu.
    Pont azért, mert akkor az agymosott narancssárgák mindent telenyomtak az ocsmány is hülye reklámaikkal, aztán mikor elbuktak, hipp-hopp eltűnt mindegyik.
    aztán szépen újraregelve várják, hogy újrakezdhessék, mint a sötétben bujkáló ellenforradalmárok régen.
  • Frank99
    #350
    bocs, pont te (ti) tiltottátok meg egypár éve...

    csak örültem, hogy amikor mindenhol ez az undorító ocsmánykodás folyik, amit Mo-on (is) politikának neveznek, van egy oldal, ahol nincs.

    (a személyekedést nem vettem észre)

    Szerintem meg szavazzunk!

  • BuzzFuzz
    #349
    Szerintem meg akit nem érdekel a politika, nem ír be... ennyi
  • Pigo
    #348
    SoF2-ős szavazás?
  • Kaszi46
    #347
    F2
  • HUmanEmber41st
    #346
    A politikusok 99,999999 %-a nem is ember. Tevékenységük leginkább a pusztító sáskajáráshoz hasonlítható. Ezekre kár a szót vesztegetni.
    Inkább legyen 1 olyan topic, ahova be lehet írni, h XY polgármester, képviselő, vagy egyéb m****k hogyan "szúrt ki" a választóival.
    Ebből legalább nem lesz vita ( akkora )
  • danióra
    #345
    Ne legyen!
  • Pigo
    #344
    Vettem!
  • Láma!
    #343
    #341, #342!
    nem, ismétlem NEM kéne flémet szitani, ez nem az a topik!
  • Pigo
    #342
    Hiányoztál nyelvtanórán vagy csak szimplán skizofrén vagy?
    ha újra téma lesz itt a politika, elmegyünk innen
  • I.C.ram
    #341
    Már csak azért is megérné megnyitni, hogy te elhúzzál innen. Évek óta terrorizálod a fórumlátogatók agysejtjeit a baromságaiddal.