16212
Battlefield 2142
  • oO VinyuS Oo
    #3244
    Bocs Zs0lt1!

    THX Paranoia!
  • Paranoia
    #3243
    lehet
  • Zs0lt1
    #3242
    hány oldalo olvastál vissza, hogy ezt megtudd?
    esetleg az oldal alján található keressét használtad?
    Nna akkor tedd meg ezeket, és ne kérdezgess feleslegesen!
  • oO VinyuS Oo
    #3241
    Lanban lehet tolni titán modban?
    Egyáltaéán lehet lanban nyomni?
  • Stex
    #3240
    a játékmenetet a játékosok határozzák meg (értsd: a titan mód pl. jól felépített, a pályák is jók, mégis a többség összevissza rohangál), ha a qw-t ellepik (és elfogják) az agyatlan pistik, akkor ott is összevissza lövöldözés lesz..
  • mike0013
    #3239
    hagyjuk az offot emberek...
  • #3238
    pff kék wars ...felejtős
  • bakvarnyu
    #3237
    na azt azert te is tudod , hogy hulyeseg egy olyan jatekkal peldalozni ami meg meg se jelent.
  • Paranoia
    #3236
    ezt nem kéne
  • koschwarz
    #3234
    hát nem ezért de most megnéztem egy videjót a quake wars játékmenetéről. a 2142 hozá képest egy agyatlan lövölde. szerintem a QW már talán sok is egy public játékhoz, annyira összetett
  • McKalton
    #3233
    Hülyeség előbb a Battlefield Bad Company gyün :D :P
  • ZOLCHI
    #3232
    Stat
  • ZOLCHI
    #3231
    Stetoldalt talált már valaki?
    Én csak reges hülye oldalakat találtam.
  • bakvarnyu
    #3230
    van a tetejen egy apro rozsaszinu jel azt kell celba venni
  • schrank
    #3229
    ha ébren vagy ne álmodjál
  • teddymac
    #3228
    lépegetön mi a gyenge pont?
  • ZOLCHI
    #3227
    Az eredetivel tolod?
    Mert ugye csak ranked serveren fejlődsz!!!
  • Zs0lt1
    #3226
    jah, 1 fejlövés - halál.
    Igen, tankkal :P
  • mikisanzi
    #3225
    1 fejlövés - halál

    kell jobb?

  • Looserke
    #3224
    mégis mit vártál az EA/DICE párostól???

    majd az 1.5 patch-től felfelé talán játszható lesz, habár akkorra már jön a Battlefield 2442...
  • schrank
    #3223
    az eredeti kiegek mindíg is szebben voltak megcsinálva mint az ingyenesek de a sebzési rendszer még mindíg olyan szar mint a demoban ?
  • kBagyula #3222
    Minek töltesz le ilyeneket, ha nem tudod mi az?

    Ez egyébként egy lemezképfájl.
  • GoKu x
    #3221
    sziasztok! letöltöttem ezt de commanderbe vhogy nem becsomagolt fájlként hanem vmi másnak jelzi és igy ne mtom kicsomagolni, így még soha nem jártam, nfoba azt irja h ki kéne csomagolni opedig, vki segitene hogy kell? (amugy tudom h kel csomagolni de most itt vhogy nem :) )
  • Gundark1234
    #3220
    Hát, megmondom őszintén vegyesek az érzéseim. Úgy egy órája aktiválódott az EADL-es verzióm. Rendben fel is ment aztán rögtön jelezte is hogy kell neki az új patch (pedig úgy volt hogy ebben a verzióban már benne van. Na de sebaj,gondoltam, majd jobb lesz(szarkazmus!!). Aztán láttam hogy nini van 1! unlock mivel Veteran vagyok. Hurrá. Nade nem eszik azt olyan forrón. Nem lehet rögtön új gyilokeszközt aktiválni ááhh dehogy, hanem mittomén egy földre tehető személyi pajzs meg a defibrillátor,illetve gránátok.Ok defibri az kell. Nah akkor serverre fel.
    Elkeserítő, az összes hülyegyerek aki átjött BF2-ből ott rohangál fel és alá, TK-zik ezerrel(főleg a Titánok ágyúiból mindenfelé). Aztán a lag,bár nem volt 60-as pingnél magasabb amit láttam. Éppen a demo pálya ment, de ahogy írtam úgy lagzott hogy az emberkém nem tudott egyet sem freggelni, mert úgy tűnt folyamatosan pörög maga körül(elhalálozás esetén meg elkezdett kúszni). Nem tudom hogy ez a jófajta patch mellékhatása vagy más de eléggé bosszantott.Remélhetőleg normalizálódni fog a helyzet,valszeg újabb! patch segítségével. Hogy jót is mondjak. Az a három pálya amit eddig kipróbáltam:Sidi Power Plant, Minsk és Verdun(voltam személyesen is az I. világháborús erődben és környékén még áprilisban szóval el van találva), elég jóra sikerült,bár csak titán módban mentek látszott hogy foglalkoztak a pályával. Hát ennyi.
  • Stex
    #3219
    az eredetivel probálod igaz?
  • SubZero911
    #3218
    Nekem is ugyanez !!!!!! NINCSENEK SE PONTOK, SEM MEDAL-OK !!! Kidobom az egészet !
  • mohus
    #3217
    EA DOWNLOADER-rel töltötted le?
  • csicsilogé
    #3216
    jah, és előre is köszi a válaszotokat!:)
  • csicsilogé
    #3215
    valaki segitsen! letöltöttem a batlefield demoját, 2 kérdésem lenne egy hogy én vagyok hülíye és béna vagy a gépem szar hogy nem müködik, meg mitkell csinálni hogy müködjön, és fennvan e itt vagy valamiylen másik oldalon a teljes verzio? mert nekem nagyon kéne, de ingyen.
  • mohus
    #3214
    ebből a szemléletből is látszik ,hogy még csak tanulgatod....a programozást...
  • Stray Wolf
    #3213
    Hi all.
    Lenne egy kérdésem...gondolom irdatlan noob kérdés de megkérdem :P

    40 score kell a private ranghoz ha minden igaz, nekem most van 160, de nem vagyok private.

    Mit értek félre vagy mit nem csinálok meg vagy mivan most? :)
  • schrank
    #3212
    1 . egyforma szar gépünk van
    2 . de nem a géppel van a gond mert az erre jó full low-on 1024*768-ban
  • szergely8
    #3211
    Hello!
    Az lenne a kérdésem, h nekem megy a bf 2142, csak 5 perc után kilép hibajelentős szöveggel, több demót is próbáltam, és ugyanaz. Esetleg kevés a RAM a gépemben? (Configom:P4 3Ghz, 768mb Ram, 9600 Pro 256 mb)
    Előre is köszi
  • Paranoia
    #3210
    #3203
  • SubZero911
    #3209

    Valamiért nem veszi be a Battlefield 2 password-öt. Valami ötlet, hogy miért nem?

    Pedig a játékbe be tudok lépni. MOst akkor melyik pass-ra kíváncsi.
  • Doom 4
    #3208
    köszi a segítséget tehát csak demoval titan-ozhatok
  • Paranoia
    #3207
    titán.
    örüljünk,h konkveszt módba "tudják" a botok mit kell csinálni
  • uHs Gerzson
    #3206
    Árat még nem kaptam engem is délelött hívott hogy érdeklödjem meg hány embert érdekel.
  • Paranoia
    #3205
    singel módba nincsen tátán mod
  • Doom 4
    #3204
    HUHU emberek need Help !!!!! #3201