16212
Battlefield 2142
  • Platypus16
    #3284
    Bf2-ben az első peccs nem hozott nagy változást... sőt éppen ellenkezőleg...:)
  • Stex
    #3283
    a 2142 egyre jobb lesz majd a patcheknek hála (és igen, sajnos elkél a patch rendesen..), és így egyre több embert szippant majd magába..nem hiszem, hogy az emerek tömegesen menekülnének vissza a BF2-re. Vaszeg az első nagyobb patch lendít majd a játék megítélésén. Mondjuk nekem minden hibája ellenére tetszik és a foltozásokig is nyomom rendületen :)
  • schrank
    #3282
    ezt a "repkedő-anyahajó-bázis"-t is terjesszük fel az örökzöld aranyköpések közé
  • McKalton
    #3281
    cija Norbosss :D na és a multit nem próbáltad?
  • norBOSS
    #3280
    sziasztok tudna valaki segíten?? +vettem a játékot + peccseltem elindítom singleplayer-ben de nincs a fegyveremnek hangja hiába lövök vele!!!a becsapódásnak van!!a demóban minden rendben volt
  • Newyorker
    #3279
    kéne valami megoldás a multira :(
    a megvételen kívűl :)
  • Laszlou
    #3278
    Igazából fájlszerkesztéssel próbálkoztam:
    D:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con fájlt megnyitod egy szövegszerkesztővel, pl. txt.
    És a tartalmában alul ílyenekre írod át, pl.:
    LocalProfile.setRank 39
    LocalProfile.setCareerPoints 57690
    LocalProfile.setLastBaseUpdate 39
    Ezek végén a szám mind nulla volt, asszem :)
    Végül is valojában nem sok értelme van, de legalább belépéskor nem az vár a főmenűben, hogy private vagymi...
    Fegyver unlockokat akartam magamnak varázsolni, de csak erre tellett :D
  • gilaba
    #3277
    Winrarral bontsd ki.
  • GoKu x
    #3276
    single playerbe akarok jáccani de a movie után bejön vmi accountos szarság. vki vmi megoldást. sry ha volt de ninncs időm vissza olvasni.
  • Laszlou
    #3275
    Nagyon jól megy a játék és sokat nyomtam a single-t, már vagy 2 éve nyomom a bf 2142-t :)
  • Raylee
    #3274
    >Ha valaki belinkelné a CRC fájlt nagyon megköszönném, mert e nélkül nem tudom megcsinálni a fájlegyesítést! KÖSZÖNÖM
  • Doom 4
    #3273
    hogy a fenébe csináltad ?
  • Platypus16
    #3272
    Én passzolok, de sztem a 2142-t nem a Vista bétájára tervezték, de ahogy említettem, kb az egész játék még mindig bétafázisban van:)
  • n003
    #3271
    amikor a kombikázkazán displéjét egy titánlap fedi hogy gojjóálló legyen :DDDD
  • oO VinyuS Oo
    #3270
    Amikor a repkedő anyahajó bázis szitut kell szétszedni!
  • Garyskillz
    #3269
    hát én már 1 ien játéktól elvárnám h fusson vistán is, ugyanis a megjelenési idő mindjárt itt van, és milyen az ha az ember a frissen beszerzett vistán majd játszani akar, de a játék nem támogatja a directx 10-et és így az nem fog elindulni... ez az első ilyen játék ami nem működik vistán, pedig már rengeteget kipróbáltam, need for speedek, fear, worms 4 quake 4 stb... és nekem gondtalanul mentek... 1ébként azért szeretnék vistán jáccani mert xp alatt a játékban akad a hang és lelassítja az egész játékot és így iszonyat sz*r jáccani vele:( driverfrissítés nem segített, új patch nem segített, readmeben semmit sem írnak a problémáról, szal így egyáltalán nemtudok játszani..
  • mohus
    #3268
    átbatytak:)
  • mohus
    #3267
    nekem már csak egy kérdésem maradt....

    mi az a titán mód?
  • Since
    #3266
    Sziasztok lenne egy kérdésem...Eredeti játékkal játszom és elértem egy bizonyos score szintet...Felmentem egy másik serverre vége lett a mapnak majd disconnectelve azt láttam ohgy 0 scorom van. Most hogy is van ez?
  • Platypus16
    #3265
    Sztem fölösleges egy béta oprendszer alatt béta játékkal játszani:)
  • schrank
    #3264
    a zabigyerekket ne soroljuk be az édestestvérek közé habár már van zabi társa ez a 21... izé
  • Garyskillz
    #3263
    valakinek müködik a game vista alatt? nekem dx9es fájlokat keres és így el sem indul:(
  • stupido
    #3262
    Hi all!

    Hálózati módban lehet berakni botokat?
  • SubZero911
    #3261

    Sztem a BF2 és a BF2142 között két nagy különbség van :

    1. A BF2 hangulatát nagyon eltalálták, abszolút győztes minden nemben, a
    2142 nagyon jó, de nem éri utól az elődjét sosem.

    2. A 2142 ki***ott nehéz. Iszonyú vadállat, aki egy körben 50 pontot tud csinálni, minden irányítás igen bonyolult, viszont ennél fogva realisztikusabb.

    A fegyverek azonban. Remélem az UNLOCK-ok jobbak, mert az alap fegyók ...
  • vernyuszi
    #3260
    Hát akkor vedd meg ! De szerintem, aki szereti a BF2-őt és sokat nyomta, úgyis visszamegy játszani vele...
  • vernyuszi
    #3259
    Van gránát, és minden féle kütyü, csak el kell venni ellenségtől!
    Vagy lőjj le saját botod közül valakit :)
  • vernyuszi
    #3258
  • vernyuszi
    #3257
    Szép bunkó :)
  • Laszlou
    #3256
    Azért annál kicsit több meló volt vele.
    Hogy lehet a bunkót szépen kifejezni? :)
  • Paranoia
    #3255
    nagyon ügyes vagy,áttudtál írni egy 0-át 1-re...?
    értelme sok van...
  • Laszlou
    #3254
    Még hogy nincs ranked singleplayerben? Szerintem tényleg nincs :), de belenéztem a fájlokba, ha még olyan nézne beléjük, aki ért is hozzá, az meg tudná csinálni az sp rankedet, nem igaz? Unlock is kellene :) Csalás még nincs a gémhez?

    Fájlszerkesztéssel eddig jutottam, a rangot figyeljétek...
    sp ranked :)
  • Rapid81
    #3253
    Mindenkinek ajánlanám figyelmébe ezt a kis cikkecskét, ha még nem lett volna itt szó róla:
    Spyware a BF 2142-ben

    Az egy dolog, hogy az EA azt mondja, hogy teljesen veszélytelen, de okosak a hackerek, és akkor mindenki szív akinek megvan a gáme.
  • Paranoia
    #3252
    singölbe is megtod nézni a gránátot,meg ilyesmiket!felveszed az ellen cuccát és wáááá,már vanis gránát,meg emp grántá meg minden
  • bakvarnyu
    #3251
    ilyen a játék ha van gránát
    3_full.jpg
  • McKalton
    #3250
    Vki unlockolt már vmit?? vagy rangot léptetek már?? Eredeti gémmel rendelkezők pls képet vagy mesét szúrjatok már be milyen a játék ha már van gránát és mindenféle kütyütök...
  • theodor
    #3249
    Leht már a letöltötel multiban tolni csak mert állítólag van valami patch hozzá.Egyébként én azért akarom előbb a leöltöttel neten tolni mert hogy ha szar akkor nem fogom megvenni.A Battlefield 2-vel is így csináltam csak mondjuk az egyből tetszett.
  • Zs0lt1
    #3248
    plusz még a BFV-t ;-)
    schrank nem szólbe! :D
  • zombeeka
    #3247
    Hali!
    Remélhetőleg meglesz a 7végén nekem is a full verzió!
    Kíváncsi vagyok az is ilyen szopi lesz,mint a demo!
    Nem fűzök sok reményt hozzá,mert azért itt olvasgatva,nagyon nem találtam olyant aki lelkesen dícsérte volna!
    Van egy olyan érzésem,h ez a Battlefield akkor volt az igazi amikor még csak az 1942-t nyomták!
  • Paranoia
    #3246
    óriási dillemába vagyok.Most akikkel eddig bf2ztem majdnem mind megvette már a bf2142-t:Snekem meg nemjön be...de így meg elesek a társaságtól,mert tudom,h a közelébe se fognka jönni a bf2 ez után:(.
    Viszotn tudom,ha megvenném akkor nyomhatnám velük és ugy azért akármilyen a játék jó társaságba,akármelyik xarr játékkal el lehetz lenni.Mondjuk én nemvagyok az a nagy plecsni vadász,még bf2vel se jáccotam sokat/300óra.../mire kezdtem volna belejönni,lelép mindenki:(
  • Zs0lt1
    #3245
    ne hülyéskedj nem kell bocsánatot kérni, csak tudod, jó kötöszködni ;-)