16212
Battlefield 2142
  • goodspeed
    #3966
    ezt :








    amúgy egyszerű :D
  • kBagyula #3965
    Ma én is tettem egy bejelentést.
  • kBagyula #3964
    ...és ehez mit szólsz?



    BFROE rulez :)) majd kiagyalják, hogy miért is van ez. Kifejtettem a BF2 topikban ma délelőtt ezt a jelenséget... úgy látszik nem vagy egyedül.
  • lammaer
    #3963
    Azért a legjobb tényleg az EA hivatalos ponttábla. Nem tünik ám fel nekik hogy milyen reális értékek vannak fenn :)
  • FireWall
    #3962
    Hi.Ez ma reggel történt egy UK ranked szerveren... Ja,azt még hozzá teszem hogy a TKC-s gyerek pontja folyamatosan pörgött föl,teljesen addig mig kinem szavaztuk...
  • FireWall
    #3961
    [IMG]http://[/IMG]
  • FireWall
    #3960
  • m3200gt
    #3959
    Bekattintottam a country filtert és megnyugodtam, a magyar statok hihető adatokat fednek. Bravo Géza bácsi!
  • m3200gt
    #3958
    Szia!

    Asszem, sok dolga lesz annak aki fel akarja jelenteni a csalókat!

    Ezt sasold meg : BF2142 leaderboards
    Az arcom levált a helyéről. Az első koma 4 !!!! órája nyomja és 56713 pontja van.
    Most hírezték ki, hogy mindenki megtudja nézni a statját ott lettem figyelmes erre. Player Stats launches for Battlefield 2142!

    Hmmm az IQ távmérőmet az EA felé irányítottam, és csak csík-csík-csík.
    No comment.
  • m3200gt
    #3957
    Hát ezek meg mi a túrót csináltak? 0 kill és 2047 team point? Mondjuk a 4. is érdekes 7 kill, 0 team és mégis summa 460 pont. PAC oldalon az első öt helyezet, EU -nál az első pontjai kicsit gyanúsak.
    Ez ranked server volt?
    Mi nap néztem is, hogy a BFHQ -ban ez első helyezetnek már több mint 30.000 pontja volt, mondom milyen szorgalmas jómunkásember. Ezektől fordul a gyomrom, na 1111.
  • erdos
    #3956
    fícsör?
  • erdos
    #3955
    Köcce a helpet misabá, csak elindult ez a trágya, csak újra kellett raknom a gémet, ennyi...
  • lammaer
    #3954
    Erre senkinek nincs valami tippje?

    "Egy Demo-s kérdés: gyakorlatilag antitankkal nyomulok benne, és többször észrevettem, hogy néha EMP rakétát lövök, csak éppen arra nem jöttem rá, mitől?"
  • teputele
    #3953
    Kösz a screenshot-ot ! Fel vannak jelentve a BFROE (Rules of Engagement) | Bringing Order to Chaos |-on .

    http://www.bfroe.com/
  • penge17
    #3952

    Igy, bocs
  • penge17
    #3951

    Este ment a Cheat.
  • Zs0lt1
    #3950
  • joebacsi
    #3949
    isten őrizz, hogy a véristvánkának adjak igazat, de az ilyen válaszra mindig előjön nálam ez (borg is szereti :P):
  • Zs0lt1
    #3948
    ide nem kellett volna, ez nem béef!
  • joebacsi
    #3947
    ejj talán ideis :)

    bftali:
    2006.12.02. 19:00 - 5:00
    Scopaima Pub-Étterem
    1137 Budapest, Pannónia utca 18. (nyugatitól pár sarok)

    a lényeg, hogy lesznek hastáncos lánykák, ha igényli a nép :D
    fasza, nagy hely, sok ülőhely, hosszú bárpult, márcsak oda kell menni, és inni mint állat...
    majd feltolom bannerba, meg lassan felkerül bf.hu-ra is
  • JohnnySmith
    #3946
    Ez fórum nem cset legközelebb nem csak a hsz-aidat fogom törölni.
  • Deqwator
    #3945
    magán ügy, ez meg warez téma ugyhogy hanyagolható.
  • mooo
    #3944
    HUZZ MÁR INNEN A PI**ÁBA! Minek égeted itt magad?Nem igaz,hogy még nem jöttél rá,hogy senkit nem érdekelsz.Szánalmas amit itt művelsz...
  • red bull
    #3943
    De ha megvenném a boltba akkor kibazsnék az ablakon 10000 ret...!! haver!
  • Deqwator
    #3942
    látot te is ennyire droid vagy;), ha megvennéd boltba nem kéne ennyit szopnod!
  • Deqwator
    #3939
    én megadhatom msn címem ,de úgyis letiltalak:)sry!
  • Beers
    #3937
    Ma már nincs erőm rád, de lehet hogy holnap úgy járok, mint ma Meow :D!
  • bakvarnyu
    #3935
    próbáld meg fordítva berakni a dvd lemezt ott lesz a képfájl
  • Deqwator
    #3932
    nekem meg sok pénz
  • Me0w
    #3931
    Ez mar kezd szorakoztato lenni, kollegaknak is megmutattam mar :D
  • TS Zolly
    #3929
    Tessék a messenger
  • bakvarnyu
    #3928
    rakd be a dvd-t a satuba és kalapáccsal adjál neki
  • red bull
    #3927
    Kinek megy a játék az pls adjon msn-t és elmagyarázom nem idegesitően és érthetően hogy mi a baj....PLS ADJON VALAKI MSN -T AKINEK MEGY A JÁTÉK!!!..
  • FireWall
    #3926
    Te most mi a bánatos faxt csinálsz??? TELEPITSD!!! Vagy add el, biztos találsz rá vevőt...
  • teddymac
    #3925
    Istenem... Vannak dolgok amiket nem tudd az ember ,de Te ...ATYAURISTEN..
  • Beers
    #3922
    Csak akkor, ha a winrar bevan állítva tc-n belül ;)! (ismeri csak mindig a legújabb winrar ajánlott)
  • Scottt
    #3921
    YAHhhh
  • bakvarnyu
    #3920
    Inkabb azt kene kiirni CSAK warez
  • red bull
    #3919
    AHAM kezd világosodni különben sztemneked igazad van (ezt most nem red bull irja) de az sincs kirva h no warez :D ha kilesz abba haggyuk mjad (de sztem addigra ezt elinditjuk)
  • kBagyula #3918
    Arra lenne persze, hogy segítsünk, de itt főleg a "hogyanwarezoljunk", "hogyantömöríccsünkkiegylemezképfájlt", "hogyanjáccunkahamacsin" kérdések a menők, ezeknek semmi köze a BF2142-höz.

    Nekem eredetim van így nekem semmi problémám sincs a programmal. Így nem veszem a fáradtságot, hogy ilyenekre válaszoljak - tiszetlet a kivételnek. Annak én is jobban örülnék, ha érdemben erről a témáról más online játékossal tudnék kommunikálni, monnyuk az EMP gránát élettani hatásairól (de te ilyet az életben nem fogsz dobni a warezos verziódban, hacsak el nem veszed valamelyik bot-bélától a cuccot szingliben). Érteed?!