16212
Battlefield 2142
  • etnies
    #4129
    nem eredeti a gamma
  • FireWall
    #4128
    512 memória mi a bánatos faxra elég nekem anno a BF2 se ment vele alap grafikán tökéletesen... Ha már bementem egy 32-es szerverre akadt mint állat.Szinte csak fényképeket láttam b+...
  • FireWall
    #4127
    Először is regisztráld magad az EA oldalán majd ha elinditod a gamet az első bejelenkező ablakba ird be az EA oldalán regisztrált neved és jelszavad.Ezután kreálj egy soldier-t és már tolhatod is gamet.Feltéve ha eredeti a játék....
  • etnies
    #4126
    na nekem olyan gondom van hogy megcsináltam azt amit a faq-ban írnak de amikor belépek nem tudok bejelntkezni az accounttal.
    nem ki az az ablak amit ír.
    mit írjak a jelszóhoz?
    help plz
  • Paranoia
    #4125
    már a faqba is beírtam 1 ideje...
  • mesor
    #4124
    Voip a bf belső kommunikációs fosa. Ezzel tudsz beszélni a csapattársakkal mikrofonon...

    Engem is dobált ki asztalra a demó 1 perc játék után. Mióta kikapcsoltam a beállításoknál azóta nincs ilyen probléma. De ezt is leírta már elöttem valaki.
  • Devid14
    #4123
    Nem biztos hogy az a gond. Amit mesor is írt az próbáld meg, vedd ki a VOIP-ot
    (pontosan én se tom mi az a VOIP).
  • Akuman
    #4122
    igen
  • Devid14
    #4121
    Nem nagyon hiszem, mert az már csatlakozásnál kidobná a játékot.
    Windows tűzfalad van?
  • Devid14
    #4120
    Ha semmi se jó, akkor lehet a megoldás VOIP OFF
  • Akuman
    #4119
    vagy talán tűzfal akadhat be?
  • mesor
    #4118
    voip off!
  • Akuman
    #4117
    memória tuti elég, a grafikai beálításal meg már probálkoztam
    milyen direckx-et használsz? (scak szúrjünk ki mindent :) )
  • Devid14
    #4116
    Elképzelhető hogy a Memória nem bírja, de ha 512es akkor bírnia kéne.
    A grafikát azt vedd miniumra 512 MB-s memó esetén. De ezek nem biztosak, mert nekem ilyen problémám még nem volt.
  • Akuman
    #4115
    Tegnap kaptam kézhez, teljesen uj.
    megvolt a pecselés is (ugye anélkül online el se indulna) szoval azzal nemhiszem hogy gond lenne
  • Devid14
    #4114
    Régenre pár hétre gondoltam :)
  • Devid14
    #4113
    Régebben is volt gond vele, vagy csak most vetted a játékot?
  • Akuman
    #4112
    Elöbb is írtam hogy hibaüzenet nélkül kidob a játék :) ...nem ír semmit..csak kibodom a windows asztalra, minden müködik, nem fagy be semmi csak kilép a bf egyfolytában
  • Devid14
    #4111
    Akuman, pontosan mit ír ki?
  • JohnnySmith
    #4110
    ....jó mind1 inkább nem mondok semmit. (jobban teszem)
  • willis
    #4109
    mert nem tudok járni és a házhozszállítással is gond lenne.

    azért köszi.
  • JohnnySmith
    #4108
    De nem is kéne :)
    Meg is lehet rendelni...
  • uHs Gerzson
    #4107
    mert egyesek olyan lusták, hogy még a gépüktől sem tudnak elmozdulni...
  • JohnnySmith
    #4106
    576,cdgalaxis stb.... miért kell ilyeneket kérdezni?
  • willis
    #4105
    hol lehet megvenni a gamét hétvégén? ja és nem pesti vagyok. mi az ára?
  • Akuman
    #4104
    Sziasztok

    Segítség kéne: elindítom a játékot, már a neten játszom, de max 1 perc után kivág, hibaüzenet nélkül (a játék eredeti)

    mi lehet a baj? (singe és multiban egyaránt ez a bajom)

    Válaszokat előre is köszi
  • willis
    #4103
    ja és mi az a titán mod?
  • willis
    #4102
    megvegym vagy ne vegyem?
  • JimKirk
    #4101
    Baro, koszi!:)

    Majd ha megint szarakodik, akkor ezt fogom csinalni!:)
  • Supersix
    #4100
    Asszem rám céloztál:D!Ugy kell megszivatni a Punkot legegyszerűbben hogy amikor felrakod a géjmet akkor csinálsz egy biztonsági másolatot az egész pb könyvtárról és amikor szarakodik akkor játékból ki és egyszerűen vissza másolgatod!Ez 10000% hogy működik és le van a gond a hülye frissítésekről amik amúgy sem működnek!
  • mNzJean
    #4099
    F4+jobb egérgomb=katapult
  • Mrlego
    #4098
    én a legelején és néha most is zavarba vagyok mit kéne megnyomni hogy pl katapultáljon vagy mi :D
  • Stex
    #4097
    áh thx..pedig nyomkodtam ezeket is asszem..de ezek szerint:)
  • Stex
    #4096
    nálam a demonál az volt a gond (legalábbis azt hiszem, mert megszűnt a kidobálás), hogy a Program Files\márnememlékszempontosanmi\Battlefield 2142\ hármasból, a márnememlékszempontosanmianeve könyvtárat átneveztem EA Games-re. Amíg nem tettem, vinnyogott nekem is, hogy frissítsem a PB-t, holott a legújabb volt/van fent..mondom azóta jó..bár lehet, hogy nincs összefüggésben a két dolog, próba cseresznye.
  • JimKirk
    #4095
    Kozben azthiszem rajottem hogy kell frissiteni...
  • JimKirk
    #4094
    Sziasztok!

    Ki szeretnem probalni a jatekot, de sajnos mindig kidob a demobol a punkbuster. Gondolom frissiteni kellene es, akkor megoldodna a problemam csak sajnos nem tudom, hogy hogyan! Legyetek szivesek es segitsetek ebben!

    Meg ma szeretnem megoldani a dolgot, mert holnapig akciosan 35 euroert meg tudnam venni a jatekot es addig szeretnek tapasztaltot gyujteni, hogy megerne-e beszerezni.

    U.I.: vissza olvastam es lattam, hogy valakinek volt egy hasonlo problemaja de neki a frissites sem oldotta meg.:( vajon a full game-mel is lesznek ilyen gondjaim, vagy ez csak a demoban jelentkezik?

    vazze regen a cheating death mennyivel egyszerubb volt:D
  • Mrlego
    #4093
    f1,f2,f3,f4,f5,f6 stb
  • Stex
    #4092
    öö izé, tudom ciki kérdésem lesz, de nem röhögni a kezdőkön
    Szóval az a helyzet, hogy eddig kimaradt az életemből a BF sorozat, de ez a 2142 megfogott, játszogatok ezerrel a demoval (egyelőre, aztán megveszem nemsokára)..az a kérdésem, hogy hogyan tudok átülni egy másik helyre a járművön belül? Szóval ha beszállok egy tök üres 6személyes páncélos nemtommianeve gépbe, alapból a vezető ülésre tesz ugye, de én szeretnék átülni, hogy tudjak az ellenséges titánra kataputálni jól. Thx a helpet..
  • Fujiryu
    #4091
    Na azért ha sokan megyünk fel akkor szórakoztató, meg sniperkodni ebben is lehet.Aztán azzal csak kihúzom egy jobb unlockig:DDD
  • Mrlego
    #4090
    és sajnos csak 1 magyar ismerösöm van a játékban :(((
    leon_hun néven játszom de nem sok magyarrt látok sajna ezért akartam klánba belépni