16212
Battlefield 2142
  • mesor
    #4436
    Azért 3 éve se a 2,4-es Celeron volt a felső kategória! :)
  • Fujiryu
    #4435
    Hidd már el neki ha mondja...Egy olyan játék még lehet, hogy elfut rajta mint a CoD normálisan, de gondolom azért arra te is rájöttél már, hogy a CoD meg a BF 2/2142 nem egy szinten van, ami a gépigényt illeti...
    Szóval ezzel a konfiggal sztem el kéne felejtened a 2142-t, meg nem itt arcoskodni, hogy márpedig az én gépem jó a játékra...
  • sztechnika
    #4434
    Crack van de nem működő:D
    És el van nézve:)
  • Mrlego
    #4433
    sziasztok

    van a játéknak már müködö crack jeh?
    elnézést és köszike
  • sztechnika
    #4432
    3 éve vettem a gépem akkor ez volt a felső kategoria...
  • Paranoia
    #4431
    tft-m van...de nemis a játékok miatt volt rá szükség.
  • FireWall
    #4430
    Nem a géped miatt vág ki a játék! Szar a peccs, ennyi!!!
  • Me0w
    #4429
    Majd ha veszel tft-t aminek a nativja 1280...
  • Paranoia
    #4428
    nekemis celeronom van.ráadásúl 2,4es.nemvagyok rá büszke de erre futja,na meg 1 giga ram és eltudok vele jáccogatni.nem alszok rosszul,ha nem 1600*1200ba jáccok a játékkokal...
  • sztechnika
    #4427
    Köszi!
  • Me0w
    #4426
    Hat ha neked egy celeron kivalo jatekra, akkor legyen igazad. (lolol)
  • sztechnika
    #4425
    Érdekes játékra kivalo nalam es leirtam,hogy nem uj gépet akarok venni...
    Az üzit Paranoia-nak írtam...
  • Me0w
    #4424
    A celeron nem processzor jatekra, nem tudom hogy sikerult olyat venned (gondolom olcso volt, elolvasni meg hogy miert, az luxus). Hiaba veszel bele memoriat, a processzorod/videokartyad akkor is lassu marad. A megoldas lehet egy nem celeron dual core proci, 1g ram es egy x800pro minimum.
  • sztechnika
    #4423
    Köszi!
    A neved mióta van animálva?:)
    A vista beta szépen futott bar volt fennakadasok..
    Akkor amit irtam,azt megoldja a + RAM?
  • Paranoia
    #4422
    hát már szinte lassan alap az 1giga ram:Snemis a játékok végett.../jön a vista is/ramból sosincs elég:)
  • sztechnika
    #4421
    Köszi!
    Jó remélem a kivágás valahogy megoldódik
    A játék beszaggat,amikor a mapon egy helyen vagyunk 20 nál többen és azért kérdezem(még full lowon is)
    768 ram akkor kevés,megéri venni,hogy ne szaggason?
  • Paranoia
    #4420
    ramot mindenféle képpen!de attól még korán sem biztos,h nemfog kivágni a játék:D
  • sztechnika
    #4419
    Engem is kidob a game....ujra kell raknom...
    EZ a gépem,mit vegyek,hogy mégjobban fusson a bf 2142?
    Intel Celeron D 3,0ghz,768Mb RAM,Ati 9800Pro
    Lehetőleg ne azt,hogy vegyek új gépet,Köszi!
  • Colton
    #4418
    Sngle Player-en tényleg nincs titan?
  • Colton
    #4417
    Hello

    Az Accountos Baj Mgoldodott de nem tudok interneten játszani mertazt irja ki hogy Nincs Internetem padig csatlakozva van.

    Mi A Baj PLS HELP!
  • TS Zolly
    #4416
    Csak tippeim lehetnek a patching failedre. Mert nincs nekem meg ez a szar, de bf2nél eleinte sok próblémát okozott ez a hiba. Mivel a bf2142 csak egy fizetett bf2 mod, ezért talán ezek közt van a hiba.

    - ne legyen az xp felhasználói nevedbe ékezet
    - Rendszergizdaként jelenkezz be, ugy próbáld felrakni.
    - Csökkentett modba való felrakást is megpróbálhatod.
    - Játék nem a c meghajtón van.
    - Nincs elég hely a c meghajtón. [ bf2-en egy párszáz megás pecshez kelett 3-4 giga szabad hely a c meghajtón. ]
    - Nem eredeti a játék. [ Bár ez nem ok ]
    - Olvasd végig a tyopikot, hátha van róla szó valahol.
    - Szólj a tyopik házigizdájának, frissitse a q gyikját.
    - Felejsd el a bf2142-öt.
  • satan71
    #4415
    Ja bocs 1.06
  • satan71
    #4414
    Mértne lene?
  • TS Zolly
    #4413
    Talán mert nincs 1.6 pec???? :D
  • satan71
    #4412
    HELP.mitöl lehez az,hogy az 1.6 os patch patching failedet ír?és kidobál a játék:(
  • Colton
    #4411
    Mi lehet e baja? Mert Csinálok uj account ot és kiírja hogy foglalt uttánna beirok egy újjat és kiírja hogy "invalid CD Key" Segitsen vki imádom ezt a JÁTÉKOT!

    PLS
  • F1rstK1ng
    #4410
    key-gen
  • ttibi
    #4409
    nem tudtok a játékhoz serialt? 1 szérial kéne! mielőtt mindenki elküld meglegebb helyekre...eredeti játékom van!! bilboHUN néven nyomom! csak lanozni akarunk, és nem enged egyszere úgyanazal a szeria számal,
    vagy tudtok valami megoldást hogy tudjunk lanozni?
  • Mrlego
    #4408
    remélem rendbe hozák a game-t mert mostanság sajna ugy látom sok hiba van bene és csalodnom kell a játékban :((
    pedig nagyon szeretem a bf öszes részét
  • misaab@a
    #4407
    Az EA hivatalos oldaláról már nem elérhető az 1.05 patch csak az 1.06 hotfix. Ez valószínűleg magában foglalja az 1.05-öt is.
  • pIIrash
    #4406
    "1 honapos a game kb,h lehet az h van akinek már több mint 160.000 pontja van" : úgy, hogy ügyes és sokkal többet játszott mint mi.

    "meg h lehet az h titan modban nyomtam én vezettem a pontokban 30al és volt akinek a meccs közepére 240 pontja volt": sok ember lelött (általában repülnek). Vagy cheater!

    "meg a másik h kap az ember 500 pontot mit kell legyilkolni?:)": pl. ha egy adott kaszt tagja vagy sokáig: pl 10 óra a supporttal, 50 óra a reconnal, stb. ( Én mindig support szinte ... már 3 * kaptam 500-at)

    A 2.-es ponthoz visszatérve:
    Ki az a szánalmas, aki cheatel?


    Egy ilyen játékban miért jó az ha valaki cheatet használ.
    Ha singleben valaki már 50 órája nem tud továbbjutni, akkor ok.
    De, hogy lesz így valaha is jó játékos vkiből?! *-)
  • JCSR ODIN
    #4405
    Nekem ezt akkor írta mikor rossz crack-et raktam rá. Jó crack és már ment is.
  • Paranoia
    #4404
    1.Stat padding
    2.kis piros kettesről meg már lekéstél.Volt egy bizonyos ideig a Veteran regisztráció,de már sajna nincs.
  • Dtomka
    #4403
    sziasztok!

    1 honapos a game kb,h lehet az h van akinek már több mint 160.000 pontja van?nem értem!!!meg h lehet az h titan modban nyomtam én vezettem a pontokban 30al és volt akinek a meccs közepére 240 pontja volt?h csinálta?meg a másik h kap az ember 500 pontot mit kell legyilkolni?:)

    jah és még 1et kérdeznék bf2ben is nyomtam h jelenitem meg a játékban a kis piros 2est?:)
    köszönöm h ha válaszoltok;)!!!!
  • kBagyula #4402
    Ezen csak én is nevetni tudok. mindegy, feltettem, látszólag minden oké, működik.
  • pIIrash
    #4401
    Valóban. Ez az 1.06 javítja azt, amit az 1.05 még jobban elk*rtak.
    Ergo: 1.06 = 1.01 ;)

    De jó, mert legalább most már nem idegesítem magam, hogy "There is a problem with your connection ...". Most már e nélkül vág ki!

    U. a a beállítással az 1.01 AvFPS: 24, ezzel (1.06) AvFPS: 15

    Minden komolyabb hiba, amit eddig észleltem továbbra is megvan.
    Szal jó lett! Ezért vártam ennyit?

    Az egyetlen dolog, ami változott, hogy nem félóránként, hanem csak szökő évente félszer vág ki.


    // Egy éven belűl várható az 13.11-es patch: 3 DVD //
  • Mrlego
    #4400
    akor visza vonom azokat amit a cégre mondtam ha a pach müködik akor csak egy dolog maradt a cheats kiszürése
  • mesor
    #4399
    Ez hihetetlen b+!
  • Stex
    #4398
    gy van, gáz..de annyibó jó, hogy egalább amit elbaltáztak azt egyből korrigálják..legalábbis bízom benne, hogy ez a pacccs javítja a felmerült dolgokat..
  • Gundark1234
    #4397
    1.06-os peccs??! Mi a manó hisz még az előző ki sem hűltÉn meg azt hittem az EA már nem képes meglepni(szarkazmus).