16212
Battlefield 2142
  • kBagyula #4476
    Jóreggelt!





    További képek: ITT
  • FireWall
    #4475
    örülj hogy van server
  • F1rstK1ng
    #4474
    hát kurva jó, de nem ranked, ez már eddig is volt
  • Carlos HUN
    #4473


    Na végre legalább van server :P
  • Mester01
    #4472
    én is erre gondoltam egyböl! :)
  • kBagyula #4471
    Ugyanez a szöveg benne van a játék dobozában a kézikönyv mellé betett cetlin is. Nem nagy újság, semmi negatívumot sem tapasztaltam eddig a kérdéses spyware dologgal kapcsolatban. Főleg amúgy is a tengerentúli játékosok a célcsoport, engem meg abszolúte nem izgat ha esetleg egy kocka kólás órisáplakáton kenem szét az ellent egy tankal. Egyébként semmi reklámot nem láttam eddig a játékban, leszámítva a dice állandó szpemmelését a szerverkereső alján, néminemű játéktippekkel és üres igérgetéseken kívül.
    Feltételezem, hogy az esetleges reklámok, amiket ugye a szokásaim alapján próbálnak az arcomba tolni, a játékon belül elhelyezett reklám felületeken (épületek falai, óriásplakátok...) fognak majd megjelenni. Szerintem nem kell ennyire komolyan venni ezt. Itt nálunk a Balkánon majd úgy 10 év múlva aktuális probléma lehet majd ez (is), jelenleg messze vagyunk tőle, mint Makó Jeruzsálemtől. Akit ez a kérdés jelenleg mindennél jobban aggaszt az valóban ne tegye fel a 2142-t.

    De ha jól meggondolom végül is van ennek egy jó oldala is: Elkezdek ezerrel mindenféle erotikus oldalt nézni a weben, ezek jól megnézik, milyen böngészési szokásaim vannak, és tele lesz a játékom mindenféle erotikus óriásplakáttal... kicsit szinesítik a szürke unalémas pályákat, a haverjaimmal pedig elmegyünk pályát nézni, az asszony, meg azt hiszi, hogy jáccunk...
  • OculusDei
    #4470
    egy kedves barátom hívta fel erre a figyelmemet. tudom, akit igazán érdekli azt nem rettenti el de azért jó ha ők is tudják ezt...

    Had a quiet morning at work and was browsing the gaming sites. Came across Battlefield 2142 and was reading with mild interest when I came across the issue of in-built spyware.

    I'm sure some of you will be aware of this already but, for those who are thinking of buying the game, be careful!

    This is a transcript of the slip of paper that comes with the game:

    Battlefield 2142



    The software may incorporate technology developed by IGA Worldwide Inc. (“IGA”) (“The Advertising Technology”). The purpose of the advertising technology is to deliver in-game advertisements to you when you use the software while connected to the internet. When you use the software while connected to the internet, the Advertising Technology may record your Internet Protocol address and other anonymous information (“Advertising Data”). The Advertising Data is temporarily used by IGA to enable the presentation and measurement of in-game advertisements and other in-game objects which are uploaded temporarily to your personal computer or game console and changed during online game play. The Advertising Technology does not collect any personally identifiable information about you, and EA will not provide IGA with any of your personally identifiable information. The servers used by the Advertising Technology may, from time to time, be located outside your country of residence. If you are located within the European Union, the servers may be located outside the European Union.

    By installing and using the software you agree to:

    (i) the transfer of the Advertising Data to servers located outside your country of residence and, if applicable, outside the European Union; (ii) the collection and use of the Advertising Data as described in this section; and (iii) the delivery of advertising and marketing content by the Advertising Technology.

    IF YOU DO NOT WANT IGA TO COLLECT, USE, STORE OR TRANSMIT THE DATA DESCRIBED IN THIS SECTION, DO NOT INSTALL OR PLAY THE SOFTWARE ON ANY PLATFORM THAT IS USED TO CONNECT TO THE INTERNET.

    This is outside the EULA, and is not mentioned in any of the 'on-disc' information.

    To me, it sounds like big brother is watching you. I'm not a computer expert, or a legal expert by any means, but is this even legal ?? As far as I've read there's no 'opt-out' option.

    If I want to watch adverts I'll switch the TV on and watch Sky for half an hour. I use my computer to get away from the dross on the TV, not to look at more adverts!
  • mNzJean
    #4469
    a Veny a hivatalos magyar csapat gyakorló servere meg persze a Vény kláné de nem ranked az biztos.
  • Fujiryu
    #4468
    Én a hadjuknál fogtam meg a padlót
  • Anakyn
    #4467
    bf2142_ranked 0
    :(((((((
  • HunnernesKonge
    #4466
    szerintem nem rankedek :S
  • Anakyn
    #4465
    Ilyen van?!

    Magyar Battlefield 2142 Szerverek
  • FireWall
    #4464
    Nem azért, te se vagy egy IQ betyár, és másokat szólsz meg?!
  • Paranoia
    #4463
    100% profil
    hát ez komoly volt
  • Mrlego
    #4462
    én áthajigálom 5 profilom van egyet oda adok neked pár nap mulva
    (ne kérdezétek miért van anyi mert énse tudom :D)
  • Me0w
    #4461
    Es nem nativban jatszol tft-n? Huhh bator vagy :)
  • Me0w
    #4460
    Ilyeneket ne irj be neki, mert megkerdi, hogyan kell gondolkozni :D
  • ZOLCHI
    #4459
    Wazze! Ez nem a Nfs sorozat,hogy behajintasz egy profilt és fullos verdával furikázol!
    Itt mindenkinek saját van,amit nemigen hajigálnak el.
    GONDOLKOZZ!!!!!!!!
  • TS Zolly
    #4458
    Hivjam Meowt???? :D
  • TS Zolly
    #4457
    Szerintem ö arra gondolt, valaki ki krehált több profilt magának, az nem e adna neki egyett, mert nem tud valami ok folytán krehálni maga. Nem köne mindenkit leszólni ááám! :P


    Top one: ,,Honnan tudom letőlteni a játék belső szerverkeresőjét,, :D
  • Carlos HUN
    #4456
    2000 ért meg tudok neked unlockot is szerezni!
    de csak mert rendes vagyok amugy drágább lenne
  • Carlos HUN
    #4455
    Profil majd mikor bemész venni profilt és kapsz egyet oldalról profilba ott lesz a 100 % os profilod és ha szerencséd van kapsz hozzá extra profilokat
  • Stex
    #4454
    ehh..ménem adtuk már neki egy profilt szemetek:P
  • atomboy
    #4453
    Sztem siman top3-s. Csak kar, hogy nem a BF2-s topicban kerdezte. :D
  • Anakyn
    #4452
    jah, egy 100%-os unlockos meg awards-os profil engem is érdekelne!
  • kBagyula #4451
  • kBagyula #4450
    Lehet kapni a corában, cdgalaxisban és még sok helyen "ilyen" profilokat.
  • Deqwator
    #4449
    top10
  • Colton
    #4448
    Profilt!
  • atomboy
    #4447
    Egy mit?
  • Fujiryu
    #4446
    hadjuk...LOL
  • Colton
    #4445
    Nem Tudna VKi Egy 100-zázalékos Profile-t Adni?
  • Stex
    #4444
    a jövőre nézve valóban a core a jó megoldás, de ha olcsón akarja az ember megúszni akkor vesz sima pentiumot, mondjuk egy 3,2-est és azt húzza még egy kicsit. A mai játékoknak szinte semmi pluszt nem ad még a dual..persze mondom, még)
  • atomboy
    #4443
    Nekem szerencsere nincs ilyen problemam...
  • Dtomka
    #4442
    sziasztok!

    feltettem az 1.06os pecset,de minek?
    mert krek (crack) ugye még nincs:S!
  • sztechnika
    #4441
    Persze,de proci,vga,RAM a 9550 esek és PIII,akkoriban elbujt mellette:)
  • sztechnika
    #4440
    Jó hadjuk,neked nem itt lene a helyed,hanem a gyógypedagogian...(szövegértés 0)
    Inkább megkérdezem privibe attól,aki ért hozzá és feltudja fogni,hogy mit tud a gép....
  • mesor
    #4439
    ok!

    Ettől függetlenül a Celeron sose volt csúcskategória(hiába magas az órajele :)
  • Fujiryu
    #4438
    Kaptál választ a kérdésedre, meg egy tanácsot, hogy ezzel a géppel ne játsz BF2142-t, mert úgyse fogod élvezni...
  • sztechnika
    #4437
    Szövegértelmezésben nem vagytok nagyok eddig mindenki elértette amit írok.
    mesor nekem nem 2,4 ghz es lol:D