16212
Battlefield 2142
  • UnknownAsshole
    #5167
    akarok venni egy G5-ös egeret, de a BF-t is megakarom venni :D
    vagy inkább fizessem be a telefonszámlám ? áááá dehogy...
  • Fujiryu
    #5166
    A harcsában nincs szálka:D Max a bordái akadhatnak a torkodon:D
  • Boxer HUN
    #5165
    Beléd is Jean!!!!!
  • mNzJean
    #5164
    Mi van itt? Most értem ,haza idáig főztem a halászlevet ,unlockolt harcsából,ha nem akad a torkomon szálka akkor jövőre is itt rontom a levegőt ,addig is kellemes ünnepeket mindenkinek.
  • Boxer HUN
    #5163
    De ide lehetne sorolni az md5-öt, a PB globalbann-t, amiket korábban tettél közkincsé...

    Miért vagy ennyire értetlen??? Látom már, hogy észt biztos nem kapsz karácsonyra...
  • Stex
    #5162
    tudtam én hogy a haverod lesz megint a hülye..szerintem beszéld meg a hangokkal (értsd: a képzeletbeli haveroddal), hogy hülyék vagytok, szénné égtetek, pihennetek kell.
  • Boxer HUN
    #5161
    Csak, hogy szóról-szóra idézzelek:
    "De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz"

    Akkor én vagyok a f@sz, hogy nem kértem el a boltban a többi CD-key -em!!! Neme??
  • Boxer HUN
    #5160
    Csak, hogy szóról-szóra idézzelek:
    "De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz"

    Akkor én vagyok a f@sz, hogy nem kértem el a boltban a többi CD-key -em!!! Neme??
  • Me0w
    #5159
    Es szerinted ha a haverod jatszani szeretne de te hasznalod a kulcsat akkor annak orulni fog?
  • jecsi
    #5158
    De bazd eredeti cd kulcsot írtam be!HAverom most vette meg és azt nem fogadja el!!!!!!És ő még nem vette használatba!Faszért kell má hülyének nézni az embert
  • Boxer HUN
    #5157
    Majd kisütök valamit, hogy mit...
    Ma basecamp-elem a konyhát, holnaptól húsvétig meg hagyom magam a háttérbe szorítani onnan..
  • Me0w
    #5156
    Akkor sutolje' ma' nekunk is sukar csavo' valmi jot' ;)
  • Boxer HUN
    #5155
    Tartok, de az ex. szakmámból eredően nem kerülhetem el a sorsom!!
  • Me0w
    #5154
    Tartsal te is feleseget, legalabb a bejglit nem neked kell csinalni :)
  • Boxer HUN
    #5153
    Dejó neked... Most fogom sütni a bejglit...
  • Me0w
    #5152
    Ah nem, nyugi van, diszitettunk fat meg ilyenek, nemreg zabaltam, most a kandallo mellett (radiator :P) emesztek :D
  • Boxer HUN
    #5151
    Fúúúúj már a macskánk!!!
    Csak így tovább! Már kezdtem azt hinni, hogy megszelidítettek...
  • Me0w
    #5150
    Igy karacsony alkalmabol takarodj mar a faszba bazmeg a warezolos fasszopo kerdeseiddel, meg az ovodasokat megszegyenito ertelmi kepessegeddel. Telepitsel kussban, vagy ha mar olyan idiota vagy, hogy az EA-nal probalod regisztralni a generalt CD kulcsokat, akkor dugjal fol magadnak par karacsonyfadiszt te faszkalap, de ne irjal ide, kosz.
  • Landor
    #5149
    na okosan
  • Zs0lt1
    #5148
    buzi-e vagy?
  • Boxer HUN
    #5147
  • Stex
    #5146
    segond, majd a haverodra kened ezt is.
  • kBagyula #5145
    Na látod, van közös nevező!
  • F1rstK1ng
    #5144
    Húj de durva, de kivételesen egyetértek.
  • Boxer HUN
    #5143
    Ennyire nyomi nem lehetsz... Az EA -nál pontosan tudják, hogy milyen cd-key -t hoztak forgalomba és azokból melyik került már regisztrálásra. Nyugodtan abbahagyhatod ezt a warezolásos témát mert már kezdem rohadtul unni a sírásodat!!!
  • atomboy
    #5142
    Az a gond, hogy nem eredeti. Gyorsan kerjel apucitolanyucitol karacsonyra eredetit.
  • jecsi
    #5141
    De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz
  • Temporal Vortex
    #5140
    Á-há-hoj!
    Tudja valaki, hogy mikor lesz a "double points" és "all unlock" hétvége amit a newsletterben nyomatnak? Valami infó?
    Előre is kösz, ha van...
  • Landor
    #5139
    először legyen meg ocsan a DVDm aztán majd a többit megbeszéljük
  • Stex
    #5138
    mindig mondom, hogy szemetek ezek az EA-nál..generálj másikat, hátha!
  • Boxer HUN
    #5137
    Próbálkozz csak! Hátha hardware bann lesz a vége!
    Ha az EA helyében lennék, egyből a hálózati csatolót venném célkeresztbe!!!
  • Boxer HUN
    #5136
    Nem értem.. Elöszőr kap a PB-től egy Permbannt, majd be akarja regisztrálni az EA-nál?
    Ráadásul a Bannt nem rankedon szedte össze!
  • kBagyula #5135
    Ehh. Vajh mi lehet a gond?
  • kBagyula #5134
    Na jó, jöhecc Sukran-nak. Persze a piát szeretni köll ám.
  • Boxer HUN
    #5133
    ???
  • jecsi
    #5132
    MEgvan!Az a baj hogy nem fogadja el az ea amikor regisztrálok a cd kulcsot
  • Landor
    #5131
    demá :)
  • Supersix
    #5130
    Hi!Tudja valaki hogy full legal játékhoz van-e vm nocd crack és ha van honnan tudnám megszerezni?Előre is köszi
  • jecsi
    #5129
    HEllo mindenkinek!Látom haverom ügyködöttFélreértéseket elkerülve közlöm veletek hogy nem én próbáltam meg sajátgéről linkelni!Megy a battlefield de az a bajom hogy ase-ban keresem a szervereket de hiába találja meg a szervereket!Ahogy csatlakozok rá egyből berak a sima bf2142 menübe
  • Boxer HUN
    #5128
    jecsi: Megtaláltad már a hiba okát??? Mármint, hogy miért nincs kép.