Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#2356
lehet külön a földi ágyúk mozgását állitani?😮
JCSR ODIN
#2355
Öcsém te vagy a gaygi nem azok a szarok a földön <#crazya>. Bemész options-be és úgy állítod a gyorsaságát, ahogy akarod.<#duma><#circling>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Swy
#2354
a demo nem indul mert egy dll-t hiányol:S
Mit rontottam el?

http://bf2s.com/player/swy/

#2353
az egész játékot meg kéne szoknom<#idiota>
Rage47
#2352
miféle rakéta az a TVrakéta? esetleg screenshot?
ERykk
#2351
Nem nehéz, csak meg kell szokni😊

#2350
Format után ujra felraktam,kicsit jobban megy már.Vkinek sikerül gánshipen a TVrakétát irányítani?:SNyomom a gombot és félmásodperc mire elindúl a rakáéta,irányitani meg aztán....Bétába jobban megvolt csinálva!
#2349
hmm 😞 mindegy azé köszi .. asszem én majd megyek ArmA-zni Dzsótatáékkal

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

koschwarz
#2348
az a baj, hogy a bad company inkább elsõsorban single, amihez van multi is. asszem.

a battlefield azér van ott elõtte, mer akkor jobban el lehet adni<#shakehead>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

sector512
#2347
sector512
#2346
Helyesbítek: nem annyira távoli jövõben.

PSN: s3ctorHU

#2345
az miaza bad company?

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#2344
1,5 éve nemtudnak egy normális pecset kihozni bf2-höz! szerinted meddig lesz még porondon? 😞( és nem borúlátó vagyok hanem dühös hogy egy pénzéhes cég mint az ea/dice még az elõzõ játékukat sem rakta naggyából sem tisztába és már hozzák ki az újat

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

sector512
#2343
A mi klánunk valszeg marad a bf2-nél, amíg nem jön a Bad Company. Az nem a jövõbe fog játszódni.

PSN: s3ctorHU

koschwarz
#2342
szerintem nem kell ilyen borúlátóan gondolkozni. miért halódó a bf2? ma ez az EGYETLEN ilyen jellegû multis fps, ami modern, mai környezetben játszódik. én nem szándékozom ûr-fps-ekre váltani, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.<#nemtudom>

fõleg azzal együtt, hogy a 2142 még csak azt sem mondhatja el magáról, hogy kinõtte a bf2 gyerekbetegségeit.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

guardian hero
#2341
A BF2 demónál én ugyanezt éreztem, biztosan ebbe is belejönnek majd az emberek.

Ami gáz, az a titán fedélzetén a beltéri harc. Már eleve eléggé bugos a titánon való mozgás, ráadásul a belsõ tér kiképzése se túl izgalmas, nagyon látszik, hogy nem erre lett ez a motor kitalálva.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

Rapid81
#2340
A földi telepített egységek nagyon gagyik. Fél óra egérhúzogatás után fordul el 180 fokban, addigra meg 5x kiszednek. 😄

Mi is cancel? A játék? Hát elviselne még egy pár hónap fejlesztegtést, meg kijöhetett volna valami béta korábban, hogy figyelembe vehessék a gamerek visszajelzéseit.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#2339
de elindultak abba az irányba és ez nemjó szerintem, mert az eddig ellenfél nélküli jó ötleten alapuló játékot átfejlesztenek egy másik kategóriába ahol van tülekedés.. minek?? és akik eddig kipróbálták mind azt mondták a klánozáshoz sajnos nemjó a játék! Sector mi lesz a ti klánotok jövõje?? ami a mienké is? megyünk ArmA-zni vagy poe2-zni? vagy maradunk a halódó bf2-ben 😞((

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

guardian hero
#2338
Jah, az UT pl. húszszor élvezetesebb ennél, pont azért mert nem ragaszkodnak feltétlenül a realitáshoz 😊.

Lehet egy realisztikus FPS is élvezetes, de egy 2142-ben játszódó cuccon ilyesmit számonkérni... érdekes, mindenesetre.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

koschwarz
#2337
alapvetõen nem lenne kaotikus a játék, csak ugyanazt kéne csinálni, mint a bf2-ben (squadban mozogni), illetve egy kicsit több játékmechanikai lehetõség van, és a titan módban egy kicsit is bonyolultabb a feladat, minthogy csak a silókat kell elfoglalni, hiszen magát a titánt is szét kell szedni.

ettõl függetlenül nekem is egy kicsit kaotikus érzésem volt<#nevetes1>
de csak azért, mert most még mindenki az új jármûvekkel, fegyverekkel és környezettel volt elfoglalva, nem azzal, hogy csináljon is valami értelmeset.

volt olyan kör, hogy zsinórban 4 silót foglaltam el egyedül, senkitõl nem zavartatva, egy kis buggyval (vagy mi a szar az) száguldozva.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

izsook
#2336
Egyetérték, mert azért az UT-be, meg a kvékbe azért bevetted a gumibogyó szörpöt rendesen 😊))
Meg nem nagyon válogattál a fegyverekbe volt a kék izét lövõ meg zöld trutyit 😊))
egyébként Én szerettem mind a kettõt.

mesor
#2335
Egyébként mit szóltok ahhoz, hogy állítólag cancel!
😊

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

sector512
#2334
Hát azért a Quake-hez meg az Ut-hez szerintem nem sok köze van, annyi hogy a jövõben játszódik mindegyik.

PSN: s3ctorHU

izsook
#2333
Mondjuk a balkániaknál ötletes a plazma, meg a hangja is nagyon teccik. Több szárazföldi jármûvet is el tudtam volna képzelni. Pl. ebbe a világba, amit megalkottak tuti csináltam volna olyan cuccot, ami gyors kis páncélja van, de péppé lövi a tankot két rakéta vetõvel, ha a gyalogos elbír egyet, akkor egy gépre simán fel lehet pakolni kettõt-hármat. Továbbra is gagyinak tartom a bázis védelmére szolgáló lövegeket, jó hogy nem a föld alá ássák be simán ki lehet õket kilóméterekrõl lõni nem beszélve az APC új fícsörérõl, amivel leível a pecsába, ha benne ülsz. Tornyot kellett volna csinálni, ami belát mindent, Te meg lentrõl irányítod!!! Akkor talán nem lõnek ki a dombmögül sunyiba...
Na de elég volt a játék fejlesztgetésbõl... érjük be azzal, ami van.

#2332
nahh akkor elérkeztünk a lényeghez (asszem) az egész bf elment egy ultrairreális ûrlövöldözõs irányba!! .. hol is járunk pontosan? mijjen kategória? mond nektek az a két szó hogy UT és Quake valamit is? hmmm ..

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

sector512
#2331
Jó hogy ilyen jövõbe látó vagy. Egyébként nem tudom mi benne a kaotikus, 2 kör alatt le lehet vágni a lényeget.

PSN: s3ctorHU

Rapid81
#2330
Hát igen. Ha már a dátum 2142 akkor ezeknél komolyabb fegyverek és jármûvek is lehettek volna benne. de hát úgy tûnik az alkotók fantáziája kissé szegényes. Azért 150 év múlva nem hinném, hogy a lõporos töltények lesznek a menõk.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

izsook
#2329
Én konkrétan arra gondoltam, hogy a tankokat 4-5 rakétával lehet kilõni, ha szerencséd van. Kicsit túlzásnak tartom, mert elég brutál tudsz lenni a tankkal, ha egyszer megtanulsz vele normálisan célozni, mert itt ugye már nincs géppuska, csak ha a toronyba ülsz!

mistixx
#2328
Sziasztok!
A problémám a már sokak által ismert: 1-5 perc játék után kidob az asztalra és közli hogy az exe hibázott és leálla progi. Frissen instalált XPsp2 dx9c-vel és a régi rendszerrel is ugyan ez a gond...
Lehet ezen segíteni valahogy?
Régi ati driverrel is ez a gond.
Leszedtem a legújabb ati drivert a gond maradt.
Az általam játszott idõ alatt egy embert féltárból szedtem le persze zoomal és pontosan lõve...ugyan úgy mind Bf2ben.Ezt csak azéer jegyeztem meg mert itt a kommentekben láttam hogy sokan kifogásolják a sebzést.
De ha volna vkinek vmi megoldása a problémára azt megköszönném.

izsook
#2327
Jetpakkal kicsit megbolondíthatták volna... ha már a realitásoknál tartunk 😊))

mesor
#2326
Milyen realitásról is beszélünk?<#wow3>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Rapid81
#2325
Nekem az egész játék olyan kaotikus, semmi rendszer nincs benne, és sem a fegyverek sebzése, sem a jármûvek sebezhetõsége nem reális. Egyáltalán.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#2324
ÁÁÁÁÁÁÁÁ már értem hogy mér dobál ki egyfojtába csatlakozás után.
guardian hero
#2323
Valószínûleg a korosztálybesorolás miatt nem raktak bele vért. Sajnos emiatt rengeteg játékból kimarad.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

guardian hero
#2322
Az érzés miatt, mert jól néz ki és dögös.
Ha a realitás lenne a lényeg, akkor a két csapat két atombiztos föld alatti bunkerben csücsülne, és távirányítású robotrakétákkal lõnék egymást, a foglalásokat meg automat droidok végeznék. Marha élvezetes lenne.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

Rapid81
#2321
Én a vért hiányolom. Közvetlen közelrõl beleeresztek egy sorozatot valakibe és olyan mintha tankot lõnék, szikrázik meg kopog, elég nagy hülyeség!

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

Rapid81
#2320
Haha. 50 és 75 méterre. <#mf1>

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

izsook
#2319
Én élvezem, hogy beszállok és szinte hallhatatlan vagyok vele <#vigyor3>

Nekem a fegyverek sebzése nem teccik!!!

#2318
mechwarrior 2ben ha a lábát lõtted hamar vége vót az ijjen lépegetõnek, de nemlátom még mindég be azt hogy egy kicsit is a realitás felé hajazó játékba méér kell egy ijjen fasságot beletenni .. egy tanknak még mindig kisebb a célfelülete mint egy ijjen toronynak 😞((

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

koschwarz
#2317
ha jobban használható, akkor én isten leszek a 2142-ben, mert már a bf2-ben is jól bánom a snipercsúzlikkal.<#whatever>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

gecc
#2316
ÍGY KELL EZT !!!!


Newyorker
#2315
magyar szerver van már?

#2314
bf2-ben is hazsnálható volt néhány mapon csak bele kelett jönni 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Lacc
#2313
Érdekes módon ennek ellenére sokan osztják a fejeseket a sniperrel. Csak gyakorlás kérdés, bele lehet jönni, szvsz sokkal használhatóbb a sniper mint a bf2-ben.
#2312
5m-re?
...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2311
Sziasztok! Majd nézd meg az unlock dolgokat és ott találod azt a lövésstabilizáló hülyeséget, ha jól emlékszem. De azért írok, mert lehet hogy segít a hang hardvergyorsításának visszavétele azon a "hibát észlelt, ezért leáll" problémán. Nekem legalábbis azóta nem csinálja
Newyorker
#2310
nálam sem jó 😞

reaper4
#2309
nálam se. behalt az ea

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2308
#2243 már linkeltem,csak neigazán aktivizálja magát JohnnySmith
Rapid81
#2307
A fórum tulaja meg kijavíthatná a broken linket a bannerhez.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/