Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem kéne hozzá egy jelszó is ?
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Tört verzio van fent és csak singliben megy.<#szomoru1>#szomoru1>
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Te alap fegyóval indulsz,a társaid viszont level 1 szintû unlockot használnak.
Utadba akad az elsõ döglött katona és felveszed (G-gombbal) a kit-jét.
Igy már akár gránátot is dobálhatsz.
Nna!
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Amúgy Atomboy már meg van a játék, játszom is vele, de
mondja már meg nekem valaki hogy a battlefield 2142-be singleplayer-be vannak rankok és lehet fejlõdni???
Telepít
Step 2
Másold be a krekket a Razor1911 könyvtárból
Step 3
tömörítsd ki a Default_profile.zip file-t a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\ könyvtárba (amit létrehozol ha nincs)
Ezután menni fog a játék, amiben a Razor1911 a felahsználónév.
Ha meg akarod változtatni a nevet a sajátodra:
Megnyitod a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con file-t és Átírod a benne szereplõ 3 "Razor1911" nevet a sajátodra (ékezet, spec karakterek nélkül)
Pl: LocalProfile.setName "Razor1911" -> LocalProfile.setName "MerlinW"
Ezután indítva a játékot az általad megadott néven tudsz bejelentkezni, majd offline módban játszani.
[merlinw.org]
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka
Meg tudjátok mondani, hogy lehet-e valahogy fegyvereket váltani, vagy esetleg itemeket meg ilyeneket? Illetve Rangot miért nem lehet változtatni, ha sok pontod van? Ha törtben van meg, akkor nincs csak az alap fegyver, itemeket sem lehet használni, és rang sem nõ? Vki írjon pls!
Komolyra fordítva: gyerekemnek kéne és szétidegel, mert fogalmam sincs hogy müxik a dolog. Látom hogy ott vannak fegyverek, de szürkék és nem lehet kiválasztani. Online játéknál meg tudtam mutatni neki hogy ha ranked szerveren játszik akkor gyûlik a pont és akkor majd jó lesz neki.
De itt single playerben nyomjuk itt is gyüjtögetni kell gyõzelmeket és akkor majd egyszer lesz olyan fegyvere? Cheat nincsen valami?
köszi elõre is.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

de tudjátok aki nem vip annak csak 20 kb de teljes képernyõbe 150 kb volt le kellet kicsinyíteni
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
hü de pörög a totyik<#idiota>#idiota>
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB