Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kövesdi A
#2763
20-adika körül !

#2762
na vki válaszólna hogy mér ír ki hibát mikor jáccok?
oO VinyuS Oo
#2761
Lanba megy a game?

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

Kövesdi A
#2760
ok ez nagyábol meg van de még sem megy pedig ott van a 3 Razor1911 -ahol mondtad ! mármint ahol át írhatnám !
nem kéne hozzá egy jelszó is ?

#2759
mér dob mindig ki hibát amikor jáccok?<#confused>
#2758
Mikor jelenik meg boltokban? :SMer CDGalaxisban néztem - oda szoktam menni - és ott még nincs :SS... ugyanis asszem ezt mégis megtudom vásárolni majd<#eljen>.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Lacc
#2757
Hát, ilyen jó nagyok.
ZOLCHI
#2756
Fájnak naon!<#eljen>
Tört verzio van fent és csak singliben megy.<#szomoru1>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

bakvarnyu
#2755
Most akkor kint van a teljes? Valaki írja már le milyenek a pályák.

ZOLCHI
#2754
Föl kellene már fogni : karakterfejlõdés singli-ben NINCS !!!!

Te alap fegyóval indulsz,a társaid viszont level 1 szintû unlockot használnak.
Utadba akad az elsõ döglött katona és felveszed (G-gombbal) a kit-jét.
Igy már akár gránátot is dobálhatsz.
Nna!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

atomboy
#2753
Nem. Ahhoz kell a ranked.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#2752
Rangot nem tudok sehogy sem váltani, és alapfegyverek vannak, az meg nagyon uncsi már! Valahogy nem lehet embertípuson belül fegyverekhez jutni? Már mint azokhoz, amik nem alap fegyverek, és tárgyak...
Amúgy Atomboy már meg van a játék, játszom is vele, de
#2751
hi all!

mondja már meg nekem valaki hogy a battlefield 2142-be singleplayer-be vannak rankok és lehet fejlõdni???
MerlinW
#2750
Step 1
Telepít

Step 2
Másold be a krekket a Razor1911 könyvtárból

Step 3
tömörítsd ki a Default_profile.zip file-t a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\ könyvtárba (amit létrehozol ha nincs)

Ezután menni fog a játék, amiben a Razor1911 a felahsználónév.

Ha meg akarod változtatni a nevet a sajátodra:

Megnyitod a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con file-t és Átírod a benne szereplõ 3 "Razor1911" nevet a sajátodra (ékezet, spec karakterek nélkül)

Pl: LocalProfile.setName "Razor1911" -> LocalProfile.setName "MerlinW"

Ezután indítva a játékot az általad megadott néven tudsz bejelentkezni, majd offline módban játszani.

[merlinw.org]

#2749
Elvileg ha megcsináltad az nfo-ban leírtakat, és nem állítottál át a névnél meg az accnál semmit, akkor razor1911 lesz a pass is, és ha logint nyomsz, utána írja majd ki, hogy offline módban vagy, és ott tudsz játszani singleben!
Kövesdi A
#2748
hi meg mondaná valaki hogy hogy lehet játszani ezel a játékal mivel be akkaropk lépni de mintha online-ban akkarna csatlakozni mert user nevetkér meg kodot de én csak singulben szeretnék játszani van ere lehetöség ?

Pethy23
#2747
Most akkor 1általán nem lehet a castok között váltani?
atomboy
#2746
Csak eredetinel vagy private rankedes szervereken lehet... Es meg meg se jelent a jatek, maris ezekre akarsz nyomulni?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#2745
Hi all

Meg tudjátok mondani, hogy lehet-e valahogy fegyvereket váltani, vagy esetleg itemeket meg ilyeneket? Illetve Rangot miért nem lehet változtatni, ha sok pontod van? Ha törtben van meg, akkor nincs csak az alap fegyver, itemeket sem lehet használni, és rang sem nõ? Vki írjon pls!
#2744
Köszi, ott már néztem de csak fékezett habzású volt :-)
Komolyra fordítva: gyerekemnek kéne és szétidegel, mert fogalmam sincs hogy müxik a dolog. Látom hogy ott vannak fegyverek, de szürkék és nem lehet kiválasztani. Online játéknál meg tudtam mutatni neki hogy ha ranked szerveren játszik akkor gyûlik a pont és akkor majd jó lesz neki.
De itt single playerben nyomjuk itt is gyüjtögetni kell gyõzelmeket és akkor majd egyszer lesz olyan fegyvere? Cheat nincsen valami?

köszi elõre is.
TS Zolly
#2743
Teszko?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2742
#2741
sziasztok, hogy lehet hozzájutni ehhez RDX DemoPak?
#2740
17 colos
de tudjátok aki nem vip annak csak 20 kb de teljes képernyõbe 150 kb volt le kellet kicsinyíteni

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2739
megvan már csinálja

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

atomboy
#2738
Eleg pici lehet a monitorod.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#2737
Nyomsz erre egy jobb gombot (rzr-2142.001), és társítás winrar archiver. Ha nem szerepel a winrar akkor menj a program választásra, és ott keresd meg a winrart. Után a winrarnak meg kell nyitni a fájlt.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2736
csak mad sztem az indításnál lesznek problemok

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2735
na megoldottam

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

bakvarnyu
#2734
medium körül

#2733
Egyszerübb ha majd megveszed a gamet.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2732
Ha már képet se tuc linkelt elhiszem hogy nem fog menni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2731
nem lehet társítani winrarhoz

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2730
adok képet

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2729
001 bots
#2728
hm totálkománder,kijelölöd az elsõ fájlt /r00/ alf+f9?!bonyolúlt?
#2727
Az az SFV fájl csak egy lista. Ha azt megnyitod egy excelben, ott letudod ellenõrizni hogy minden darab fájl megvan. csak erre van az SFV.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2726
valamelyik rzr-t társitsad be a winrarral (mindegy melyiket), utána megnyilik winrarral, és lám csodát lesz egy iso benne és azt utána bontsad ki valahova.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2725
hjó regget
hü de pörög a totyik<#idiota>
#2724
van a sok rzr aztán a végén sfv men nfo

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2723
Mér kell ehez MSN?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2722
van MSN ed ??

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

TS Zolly
#2721
Nem az a baj, hanem filet nem tudnak össze állítané egyé

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

atomboy
#2720
Omg... Mennyi tudatlan kisgyerek, akik nem tudjak hasznalni a googlet... 😊

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

TS Zolly
#2719
Van crc kiterjesztési file?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2718
csak nem tom hogy kell

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2717
De miket milyen féjlokat?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2716
nekem össze kell fõzni nem pedig kitömöríteni

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2715
Hát Razor verzióba semmit nem kell összefûzni, inkább kitömöríteni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

TS Zolly
#2714
Gondolom a sok sok feleslegesen letõltött filét.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy